Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PAN5898

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
καλημερα!!!!! ξέρουμε τίποτα για αυτή την περίπτωση?
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
614
Πόντοι
81
καλημερα!!!!! ξέρουμε τίποτα για αυτή την περίπτωση?
Ειχα παει καποια στιγμη πριν κανα χρονο...... δεν μαρεσε ουτε απο εμφανιση.. ουτε θα ξαναπηγαινα.
Καλο παιδι αλλα δεν... ουτε να βαφτει δεν ηξερε..ουτε μασαζ που ελεγε οτι κανει εκανε.. εκτος απο κατι χαδια της πλακας... εκτος και επεσα σε περιπτωση που δεν νομιζω.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Η Ερικα κάνει ακόμα συνεδρίες; Στην Αθηνα βρίσκεται ή θα κάνει τουρ; Ρωτάω γιατί έχω χάσει - ξανά - το προσωπικό της.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Η Ερικα κάνει ακόμα συνεδρίες; Στην Αθηνα βρίσκεται ή θα κάνει τουρ; Ρωτάω γιατί έχω χάσει - ξανά - το προσωπικό της.
Ειναι στην Αθηνα αλλά κάνει επιλεκτικά με κόσμο που ξέρει καιρό. Για την ωρα τουλάχιστον αυτό ισχυει. Εάν τωρα θα επανελθει πιο δυναμικά άγνωστο. Δοκιμασε να την προσεγγισεις μεσω facebook
 

Dakota johnson

Call-Girl
Εγγρ.
13 Ιουλ 2018
Μηνύματα
166
Like
1.734
Καλησπέρα παίδες..

Εδώ και καιρό είμαι στο χώρ ο ως call girl.
Παράλληλα λειτουργω και ενεργητικά με στραπον και ότι άλλο περιλαμβάνει το αυταρχικό πρόγραμμα.

Δε γνώριζα ότι υπάρχει και ανάλογο νήμα εδώ με αποτέλεσμα να το ανακοινώνω μόνο μέσω αγγελιών.

Όποιος ενδιαφέρεται μιλάμε με πμ ή στο προσωπικό μου εδώ
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Καλησπέρα παίδες..

Εδώ και καιρό είμαι στο χώρ ο ως call girl.
Παράλληλα λειτουργω και ενεργητικά με στραπον και ότι άλλο περιλαμβάνει το αυταρχικό πρόγραμμα.

Δε γνώριζα ότι υπάρχει και ανάλογο νήμα εδώ με αποτέλεσμα να το ανακοινώνω μόνο μέσω αγγελιών.

Όποιος ενδιαφέρεται μιλάμε με πμ ή στο προσωπικό μου εδώ
το θεμα δεν ειναι μονο να το κανεις, αλλά και να το γουσταρεις...γιατι μονο ετσι βγαινει η καυλα και στον πελατη...
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.995
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Εχει κάνει κάποιος αυταρχικό με την Μαριάννα από άγκυρας;
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Το κάνω και με πολύ αισθησιασμό.

Εσυ δεν έδινες φιλιά στα ραντεβού απ’ ότι διάβαζα, κάνεις αυταρχικό με αισθησιασμό; Δηλαδή αν σου έρθει ο παππούς με αιμορροΐδες και θέλει να τον πάρεις με ένα τεράστιο στραπ και μετά φιστινκ, θα ξεχειλίσει η αίσθηση; Άστο αγάπη, λίγες είναι για αυταρχικό. Μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού. Εσένα σε κόβω φρεσκοχωρισμενη και επειδή ο πρώην σου σου την έδωσε λογικά, είπες να τιμωρήσεις όλα τα αγόρια.

Αμα πέφτω έξω, συμπάθα με. Πάντως για αυταρχικό άστο καλύτερα.
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
637
Like
1.123
Πόντοι
206
Εσυ δεν έδινες φιλιά στα ραντεβού απ’ ότι διάβαζα, κάνεις αυταρχικό με αισθησιασμό; Δηλαδή αν σου έρθει ο παππούς με αιμορροΐδες και θέλει να τον πάρεις με ένα τεράστιο στραπ και μετά φιστινκ, θα ξεχειλίσει η αίσθηση; Άστο αγάπη, λίγες είναι για αυταρχικό. Μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού. Εσένα σε κόβω φρεσκοχωρισμενη και επειδή ο πρώην σου σου την έδωσε λογικά, είπες να τιμωρήσεις όλα τα αγόρια.

Αμα πέφτω έξω, συμπάθα με. Πάντως για αυταρχικό άστο καλύτερα.
Τρικυμία εν κρανίο...
Πρώτον αφου δεν έχεις δοκιμάσει πως μπορείς να έχεις άποψη? Δοκίμασε πρώτα και μετα γράψε τις εντυπώσεις σου
Δεύτερον, αισθησιασμός χωρίς φιλιά δεν υφίσταται? Θα μας τρελάνεις? Εσένα όταν πηγαίνεις για αυταρχικό κατα τη διάρκεια του session σε φιλάνε ακατάπαυστα φαντάζομαι..
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Τρικυμία εν κρανίο...
Πρώτον αφου δεν έχεις δοκιμάσει πως μπορείς να έχεις άποψη? Δοκίμασε πρώτα και μετα γράψε τις εντυπώσεις σου
Δεύτερον, αισθησιασμός χωρίς φιλιά δεν υφίσταται? Θα μας τρελάνεις? Εσένα όταν πηγαίνεις για αυταρχικό κατα τη διάρκεια του session σε φιλάνε ακατάπαυστα φαντάζομαι..

Η τρικυμία είναι στο δικό σου μυαλό.

Εστίασα στο ότι το αυταρχικό περιλαμβάνει πολλά πράγματα εκτός σκοπιάς κανονικού προγράμματος. Θέλει αντοχή για στραπ. Θέλει βρωμικο μυαλό. Θέλει μηδέν ταμπού για να βάλεις τον παρτενέρ μέσα στο παιχνίδι. Το αυταρχικό είναι θεμα μυαλού πριν από οτιδήποτε άλλο. Για να θεωρείται ένα σεσιον πετυχημένο. Υπάρχουν πολλά που η συγκεκριμένη κοπέλα - απ’ όσο γνωρίζω - δεν κάνει. Παράδειγμα τα φιλιά. Όταν λοιπόν βάζεις κοφτές εκεί, δεν υπάρχει περίπτωση να πετύχεις στο αυταρχικό. Ελπίζω να κατάλαβες τι εννοώ τώρα.

Εννοείται ότι έχω δοκιμάσει.
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
637
Like
1.123
Πόντοι
206
Η τρικυμία είναι στο δικό σου μυαλό.

Εστίασα στο ότι το αυταρχικό περιλαμβάνει πολλά πράγματα εκτός σκοπιάς κανονικού προγράμματος. Θέλει αντοχή για στραπ. Θέλει βρωμικο μυαλό. Θέλει μηδέν ταμπού για να βάλεις τον παρτενέρ μέσα στο παιχνίδι. Το αυταρχικό είναι θεμα μυαλού πριν από οτιδήποτε άλλο. Για να θεωρείται ένα σεσιον πετυχημένο. Υπάρχουν πολλά που η συγκεκριμένη κοπέλα - απ’ όσο γνωρίζω - δεν κάνει. Παράδειγμα τα φιλιά. Όταν λοιπόν βάζεις κοφτές εκεί, δεν υπάρχει περίπτωση να πετύχεις στο αυταρχικό. Ελπίζω να κατάλαβες τι εννοώ τώρα.

Εννοείται ότι έχω δοκιμάσει.
Τρικυμία εν κρανίο v2. 0
 

Dakota johnson

Call-Girl
Εγγρ.
13 Ιουλ 2018
Μηνύματα
166
Like
1.734
Εσυ δεν έδινες φιλιά στα ραντεβού απ’ ότι διάβαζα, κάνεις αυταρχικό με αισθησιασμό; Δηλαδή αν σου έρθει ο παππούς με αιμορροΐδες και θέλει να τον πάρεις με ένα τεράστιο στραπ και μετά φιστινκ, θα ξεχειλίσει η αίσθηση; Άστο αγάπη, λίγες είναι για αυταρχικό. Μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού. Εσένα σε κόβω φρεσκοχωρισμενη και επειδή ο πρώην σου σου την έδωσε λογικά, είπες να τιμωρήσεις όλα τα αγόρια.

Αμα πέφτω έξω, συμπάθα με. Πάντως για αυταρχικό άστο καλύτερα.
Καταρχήν που είδες εσύ ότι δε δίνω φιλιά στα ραντεβού.. Με έχεις πάρει ;
Όχι!
Για take a look στις κριτικές μου και θα δεις για τα φιλιά και αν τα δίνω..δεύτερον δε καταλαβαίνω το πρέπει να είσαι φρέσκο χωρισμένη..... Το ότι παρέχω μια υπηρεσία που κ πριν σταματήσω την είχα δηλαδή πρέπει να οφείλεται σε νεύρα; τι συμπέρασμα είναι αυτό δηλαδή;
Αντε με τον κάθε ηλιθιο κόμπλεξικο και άσχετο εδώ μέσα.... Φτάνει!
Όσο για το αν μου έρθει ο παππούς ή ο νέος Όχι απλά θα τον γαμησω! Θα τον ξεκωλιασω κιόλας
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Eίστε όλοι για δέσιμο.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Καταρχήν που είδες εσύ ότι δε δίνω φιλιά στα ραντεβού.. Με έχεις πάρει ;
Όχι!
Για take a look στις κριτικές μου και θα δεις για τα φιλιά και αν τα δίνω..δεύτερον δε καταλαβαίνω το πρέπει να είσαι φρέσκο χωρισμένη..... Το ότι παρέχω μια υπηρεσία που κ πριν σταματήσω την είχα δηλαδή πρέπει να οφείλεται σε νεύρα; τι συμπέρασμα είναι αυτό δηλαδή;
Αντε με τον κάθε ηλιθιο κόμπλεξικο και άσχετο εδώ μέσα.... Φτάνει!
Όσο για το αν μου έρθει ο παππούς ή ο νέος Όχι απλά θα τον γαμησω! Θα τον ξεκωλιασω κιόλας

Σε έχω πάρει πέρυσι. Δεν έχω κάτι εναντίον σου. Το σχόλιο πάει προς το κομμάτι του αυταρχικού, για το οποίο δεν κάνεις. Παρέθεσα δυο πολύ συχνούς λόγους για τους οποίους μια κοπέλα αποφασίζει λανθασμένα να κινηθεί προς αυτή την κατηγορία. Απλά προσπέρνα, δεν είναι ανάγκη να βρίζεις. Το κομμάτι του αυταρχικού το κατέχουν μόνο έμπειρες αφέντρες. Δεν είμαι λάτρης ή πρακτικός του παθητικού σεξ, αλλά έχω την τύχη να γνωρίζω μερικές από αυτές σε προσωπικό επίπεδο. Γι’ αυτό και σου είπα ότι σου είπα πριν. Εφόσον σε κάνει να αισθάνεσαι άβολα, το κλείνουμε εδώ. Καλή σταδιοδρομία.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Το κάνω και με πολύ αισθησιασμό.
Aπ ότι φαινεται είσαι πολυεργαλείο τα κάνεις όλα και συμφέρεις αλλά καλό ειναι να κανεις μια εξειδίκευση εκεί που σου αρέσει περισσότερο. Η εξειδικευση κανει και τη διαφορά.....και μην ακους τις παπαριες που λενε οι περισσότερες απο αυτές που δηλώνουν αφέντρες πέρασαν και από τη βιζιτα με τον α η β τρόπο πριν καταλήξουν στο αυταρχικό
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Και ξαναλεμε, οτι το να φορεσει καποια ενα στραπον , δεν ειναι αυταρχικο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom