Νέα

Οι γυναίκες του αγοραίου έρωτα ερωτεύονται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PanasEros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 419
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
457
Like
603
Πόντοι
81
Είμαι καινούργιος εδώ και καθημερινά διαβάζω ολιμερής σχεδόν τα γραφόμενα σας - παλιά και νέα - και χαίρομαι που γνωρίζω ένα τόσο ειλικρινή ( είτε αρεσει σε κάποιον, είτε όχι) κόσμο. Πριν από λίγες μέρες (μόλις σας ανακάλυψα!) έθεσα αυτο το ερώτημα σε μια συζήτηση με δυό φίλους: Αν οι γυναίκες του αγοραίου έρωτα ερωτεύονται. Είπαμε πολλά! Θέλω και τη δική σας άποψη...

Εγώ πάντως την περίοδο που γαμιόμουν καθημερινά και με πολλούς, είχε τύχει να ερωτευτώ κανα δυο, ...τρεις τέσσερις τέλος πάντων :rolleyes:
που μου άρεσαν πολύ!!!
Αλλά επειδή έχεις συνηθίσει στο να γνωρίζεις/πηγαίνεις με πολλούς κάθε μέρα, ξέρεις ότι όσο ωραίος και να είναι κάποιος θα βρεθούν κι άλλοι τόσο ωραίοι, οπότε δεν κολλάς...
Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε...

Δεν είναι όπως στα 20 που βγαίνεις ραντεβού κανείς σεξ με 2-3 και μπορεί να κολλήσεις με κάποιον/α που θα σου αρέσει...
Οπότε αυτό φαντάζομαι θα ισχύει κάπως έτσι και για τις γυναίκες

Επίσης όσοι/ες κάνουν αυτή τη δουλειά ...προφανώς δεν είναι των σχέσεων/μονογαμικοί/ες (τους αρέσει πολύ η πούτσα δηλαδή) οπότε τι εννοούμε με το ερωτεύονται;
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
635
Like
229
Πόντοι
26
Μια τύπισσα που είχα πάρει δύο φορές μου έστελνε συνέχεια viber, αν θέλω να συναντηθούμε. Στην αρχή σκέφτηκα ότι μάλλον ήμουν έυκολος πελάτης για εκείνη, μετά μην τυχόν με γούσταρε. Την είδα ακόμα μια φορά και την ρώτησα ευθέως - η απάντηση ήταν πως προτιμά πελάτες που ξέρει, που είναι καθαροί, ευγενικοί και της φέρονται καλά. Από τότε την βλέπω μια στο τόσο. Δεν νομίζω πάντως ότι ερωτεύονται όμως και συνεχίζουν να κάνουν την δουλειά.
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.532
Κριτικές
11
Like
3.408
Πόντοι
4.615
Εκτός του ότι το κείμενο είναι ένα γλυκανάλατο μπουρδολόγημα γραμμένο από γυναίκα, η στατιστική είναι αμείλικτη: Αν εργάζονται 1000 γυναίκες σε οίκους ανοχής και συμβεί σε 1, αυτό είναι το 0,1%.
Πιθανότατα οι εκδιδόμενες είναι πολύ περισσότερες, άρα το ποσοστό είναι σχεδόν μηδενικό. Δεν μπορεί να βγει κανόνας από απειροελάχιστες εξαιρέσεις.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.304
Κριτικές
18
Like
20.141
Πόντοι
4.546
Ρε τύποι, εσείς ερωτεύεστε εύκολα γενικώς; Γιατί να σας ερωτεύονται ευκολότερα γυναίκες που πάνε με *100000000 περισσότερους από ότι εσείς;

Προτιμήσεις και συμπάθειες, όλοι μπορεί να έχουν, αυτή είναι η ουσία, αλλά μέχρι εκεί. Ο έρωτας χρειάζεται χρόνο να περάσεις μαζί, να μιλήσεις, να ζήσεις τον άλλο, να δεις αντιδράσεις, ψυχολογία, κρίση. Από χαζοθέματα χορτάσαμε.
 

Αγγελική

Call-Girl
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
2.720
Κριτικές
1
Like
15.908
Όλες οι επαγγελματίες του χώρου σιχαίνονται τους πελάτες, και με το δίκιο τους. Βέβαια επειδή είναι επαγγελματίες, το παίζουν γατούλες, σου λένε λόγια για να σε ανεβάσουν. Δες και τις κοπέλες που γράφουν εδώ στο forum. Και καλά αγαπούλες και φιλάκια στους πελάτες, σε περιμένω, ναί πέρασα υπέροχα μαζί σου, και μάντολες. Μάγκες, οι κοπέλες θέλουν μόνο χρήμα από τους πελάτες. Αν θέλουν αγάπη, την βρίσκουν αλλού
επιτέλους,κάποιος το είπε
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
επιτέλους,κάποιος το είπε
Τι είπε;
Μια μαλακια έγραψε τύπος που μάλλον έχει ψυχολογικά.

Όλοι ξέρουμε ότι υπάρχει χημεία πολλές φορές και με τις κοπέλες του χώρου. Καλή ή κακή.
Και όταν βρεθούν τα κατάλληλα vibes τότε είναι που προσωπικά έχω περάσει τέλεια. Γιατί πληρώνοντας το τυπικό αντίτιμο παίρνω πολλά έξτρα που άλλοι πελάτες θα πλήρωναν πολλά παραπάνω για να τα έχουν.
Στην τελική τι είσαι καλύτερο για έναν άνδρα: να έχεις το ρωσιδι και να περιμένει πώς και πώς να αδειάσεις στο στόμα του, επειδή γουστάρει ή απλά επειδή έχεις κανονίσει να του δώσεις 30€ έξτρα για αυτό;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.017
Πόντοι
27.261
Εμένα με προστατεύει από περιττά έξοδα. Ποτέ όλο αυτό τον καιρό δεν προσπάθησε να επωφεληθεί από το οικονομικό.
Παράτησε την δουλειά, παρόλο που έβγαζε πολλά λεφτά, περισσότερα από εμένα, αλλά τα λεφτά δεν είναι ο Θεός της.
Έχει περάσει πολύ δύσκολα στη ζωή της και αυτό που μέτρησε ήταν η ανθρώπινη συμπεριφορά.
εφοσων γινει το κονε, αυτο ειναι το πιο βασικο της ολης υποθεσης σε αυτην τη συγκεκριμενη κατηγορια γυναικων. δηλαδη να σε εχει πανω απο το οικονομικο, αρα να μετραει την ανθρωπια οπως λες και οχι το θεαθηναι της δηθενιας και τα φυκια της φθηνης νεοπλουτιλας και του μαϊντανισμου.
αν εισαι απο κατω, ειναι χασιμο χρονου και τεραστιο κακο της δικιας σου ψυχολογιας (οσο επιμενεις για τυχον ιαση), γιατι αυτηνης ειναι ηδη κατεστραμενη και δε γιατρευεται με τιποτα.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.546
Κριτικές
171
Like
91.321
Πόντοι
46.423
Ναι ερωτεύονται.

Όμως έρωτας και εργασία προσφέροντας σεξ σε πελάτες δεν συμβαδίζουν.

Οι περισσότερες επιλέγουν ή το ένα ή το άλλο.

Οι υπόλοιπες απλώς συμβιβάζονται σε μια υβριδική κατάσταση.
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
635
Like
229
Πόντοι
26
Ναι ερωτεύονται.

Όμως έρωτας και εργασία προσφέροντας σεξ σε πελάτες δεν συμβαδίζουν.

Οι περισσότερες επιλέγουν ή το ένα ή το άλλο.

Οι υπόλοιπες απλώς συμβιβάζονται σε μια υβριδική κατάσταση.
υβριδική κατάσταση.????
 

JohnP7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2024
Μηνύματα
32
Κριτικές
3
Like
229
Πόντοι
280
Εννοειται πως συμβαινει να μας συγκινησει καποια ιεροδουλος.
Θες η χημεια στο σεξ που μπορει να περασουμε πολυ καλυτερα απο αλλες;
Θες οτι μπορει να παρουν το καυλι μας να το χωσουν ακαποτο μες το μουνι τους;
Αυτα σε συνδυασμο με μια ωραια εμφανιση και με μια τρυφεροτητα δε θελει και πολυ να παρει το μυαλο αλλες στροφες.
Ωστοσο εκει ερχεται ενας μηχανισμος που σου παταει φρενο και συνειδητοποιεις οτι για να επελεξε αυτη η γυναικα αυτη τη δουλεια και να καταφερε να επιβιωσει προφανως και εχει σκληρυνει το μεσα της και δεν καταλαβαινει απο ερωτες.
Φυσικα αυτο δεν της στερει τιποτα απο τη γοητεια της.
Στην πορεια της μπουρδελοκαριερας μου εχω συναντησει μερικες ιεροδουλες που με αγγιξαν ενα τσικ παραπανω.
Ομορφες αξιοπρεπεις γυναικες που μου εδειξαν αδυναμια και το απολαμβανα καθε φορα που πηγαινα μαζι τους.
Τους ειχα κι εγω με τη σειρα μου αδυναμια και μου στοιχισε που σταματησαν.
Εχω καιρο να στοχοποιησω ιδιαιτερα καποιο στανταρακι.
Το κυριο προσον των ιεροδουλων σε σχεση με τις αλλες γυναικες που δεν ειναι επαγγελματιες του σεξ ειναι οτι δε ζητανε τιποτα παραπανω απο τα χρηματα που πληρωνεις.
Απο το παραβολο της παραστασης τους.
Ερχονται σου προσφερουν χαμογελο και ηδονη και φευγουν μεχρι να τις ξαναζητησεις.
Τοτε θα σε υποδεχτουν παλι με χαρα και διαθεση παρα τη δυσκολη μερα που μπορει να αντιμετωπιζουν.
Μεγαλη παγιδα για καποιον που αναζητα συμπυκνωμενη ουσια και εχει κουραστει απο τα δηθεν των εξω γυναικων.
Ωστοσο μετα απο λιγο ερχεται η συνειδητοποίηση της αληθειας.
Προκειται περι μιας συναλλαγης.Οχι ψυχρης αλλα συγκεκριμμενης.
Αυτή ακριβώς η συνειδητοποίηση ειναι η αμυνα μας σε τετοιες περιπτωσεις.
Λιγο η μοναξια,λιγο μια κακη περιοδος και το χαδι της ιεροδουλου φανταζει οαση.
Εκει θελει προσοχη.
Αυτα φιλε μου!
Πω πω, διάνα έπεσες ρε φίλε!!!
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
367
Like
462
Πόντοι
21
Πω πω, διάνα έπεσες ρε φίλε!!!
Συννφωνω με τον τρουμπμαν αλλα να ξερετε- ως μεταφορα εμπειριας το λεω-
σπανια-αλλα συνβαινει- βγαινει και απο κοριτσι αυτη η ολη συμπεριφορα......
Πριν βιαστειτε και αρχισετε να κραζετε,
σας λεω οτι εχω τεραστια εμπειρια σχεσεων στις εξω
και ειδικα εμπειρια ψυχολογικων καταστασεων...........συναισθηματικων κ αλλων

Υπαρχουν κρυμενες καλα αναγκες σε καποια κοριτσια......
αν τους τα βγαλεις....... Μπινγκο........=τις περισσοτερες φορες γινεται μονο του, δεν το επιδιωκης=
Τελος παντων, ολα μπορουν ΚΑΙ------ΣΥΝΒΑΙΝΟΥΝ.....
Δεν θα σου πω για γαμους-οικογενεια, αλλα δεν βαζω ορια.... οπου βγαινει........
Το εχω Ζηση 3 Απλες σχεσουλες με εργαζομενες & 1 σχετικα Καλη
και 1 Χωρις Περιγραφη................................
Σας μιλαω με απολυτη Γνωση & Ειλικρινια...

Τωρα,
ναι ειναι φιλοχρηματες, ναι ειναι συνφεροντολογες, ναι λενε ψεμματα, ναι εχουν ψυχολογικα,
και οτι μπορει να φαντάστηκε..
Αλλα εαν κατσει και απο τις 2 πλευρες το Αμορε..... ειναι αλλη αισθηση....
λιωνουν τα ΚΟΡΙΤΣΙΑ οταν ερωτευονται........δεν ξερουν που βρισκονται και που πανε.........
Ισως να λειτουργει το ΕΡΩΤΑΣ ΔΙΧΩΣ ΑΥΡΙΟ.. -
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

JohnP7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2024
Μηνύματα
32
Κριτικές
3
Like
229
Πόντοι
280
Συννφωνω με τον τρουμπμαν αλλα να ξερετε- ως μεταφορα εμπειριας το λεω-
σπανια-αλλα συνβαινει- βγαινει και απο κοριτσι αυτη η ολη συμπεριφορα......
Πριν βιαστειτε και αρχισετε να κραζετε,
σας λεω οτι εχω τεραστια εμπειρια σχεσεων στις εξω
και ειδικα εμπειρια ψυχολογικων καταστασεων...........συναισθηματικων κ αλλων

Υπαρχουν κρυμενες καλα αναγκες σε καποια κοριτσια......
αν τους τα βγαλεις....... Μπινγκο........=τις περισσοτερες φορες γινεται μονο του, δεν το επιδιωκης=
Τελος παντων, ολα μπορουν ΚΑΙ------ΣΥΝΒΑΙΝΟΥΝ.....
Δεν θα σου πω για γαμους-οικογενεια, αλλα δεν βαζω ορια.... οπου βγαινει........
Το εχω Ζηση 3 Απλες σχεσουλες με εργαζομενες & 1 σχετικα Καλη
και 1 Χωρις Περιγραφη................................
Σας μιλαω με απολυτη Γνωση & Ειλικρινια...

Τωρα,
ναι ειναι φιλοχρηματες, ναι ειναι συνφεροντολογες, ναι λενε ψεμματα, ναι εχουν ψυχολογικα,
και οτι μπορει να φαντάστηκε..
Αλλα εαν κατσει και απο τις 2 πλευρες το Αμορε..... ειναι αλλη αισθηση....
λιωνουν τα ΚΟΡΙΤΣΙΑ οταν ερωτευονται........δεν ξερουν που βρισκονται και που πανε.........
Ισως να λειτουργει το ΕΡΩΤΑΣ ΔΙΧΩΣ ΑΥΡΙΟ.. -
Αστα να πάνε, η ψυχολογική διαχείρηση, γνωρίζοντας το τι κάνει είναι το πιο δύσκολο…
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
367
Like
462
Πόντοι
21
Αστα να πάνε, η ψυχολογική διαχείρηση, γνωρίζοντας το τι κάνει είναι το πιο δύσκολο…
Και για καποιες απο αυτες.......ψυχολογικα....
--εκτος των δομικων που εχουν διπολικοτητα/φοβιες/κτλ

Δεν μπορουν να παραδεχτουν στην πραγματικοτητα αυτο που κανουν....
Προσπαθουν στο μυαλο τους να το Αποποιηθούνε....
Την τελευταια την ενοχλουσε πολυ οτι την γνωρισα σαν Πουτανα....
Το ελεγε και το ξαναελεγε.... με γνωρισες σαν εργαζομενη....τι καταληξη θα εχει....?
 

JohnP7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2024
Μηνύματα
32
Κριτικές
3
Like
229
Πόντοι
280
Και για καποιες απο αυτες.......ψυχολογικα....
--εκτος των δομικων που εχουν διπολικοτητα/φοβιες/κτλ

Δεν μπορουν να παραδεχτουν στην πραγματικοτητα αυτο που κανουν....
Προσπαθουν στο μυαλο τους να το Αποποιηθούνε....
Την τελευταια την ενοχλουσε πολυ οτι την γνωρισα σαν Πουτανα....
Το ελεγε και το ξαναελεγε.... με γνωρισες σαν εργαζομενη....τι καταληξη θα εχει....?
Εμένα εντελώς το αντίθετο, το διασκεδάζει και τις αρέσει η ανεξαρτησία που τις παρέχει
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
367
Like
462
Πόντοι
21
Εμένα εντελώς το αντίθετο, το διασκεδάζει και τις αρέσει η ανεξαρτησία που τις παρέχει
Ναι εχουν ανεξαρτησια και διασκεδαζουν, κανουν πραγματα εικονας,
ρουχα,τσαντες, καλλυντικα, μαλλια, βλεφαριδες, μερσεντες, βμβ....ακριβα γυμναστηρια...
και ειναι η ψυχη της παρεας, η σπουδαια και μετρατους γκομενους εξω πηδανε.......
ολα για να γεμισουν τις παγωμενες ψυχες τους------δεν μιλαω για ολες τις περιπτωσεις------

Αλλα οταν σπανια ερωτευτουν την ακουν κανονικοτατα,
εκει να δεις συμπεριφορες και δραματα......
κρυμμένα δραματα--οχι σαν ελληνικες ταινιες......
 
  • Like
Αντιδράσεις: JohnP7

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
367
Like
462
Πόντοι
21
Για να Συνοψησουμε....
Σε ειδικες Περιπτωσεις οπως ολες οι Ολες Γυναικες, ετσι και αυτες Ερωτευονται...
και Πελατη εφοσον συντρέξουνε οι προυποθεσεις......
τα κρυφα κενα τους ειναι δυσαναπληρωτα....

Οσοι εχουν ερωτευτεί καταλαβαινουν τις αντιδρασεις μιας ερωτευμενης γυναικας....
το εχω είσπραξη,
Ματια--βλεμμα--κορμι που τρεμει--ομιλια--προσμονη--ικανοποιηση οπτικη--φωνη.....αγγιγμα-ναζι-
ποθος--να της μιλας και να μουσκευει, να λυγιζει σε καθε σου αρνηση.......
να εισαι ο θεος της, να εισαι ο πρωτος για αυτην....
να ξεχναει που βρισκεται,που εχει αφησει την τσαντα, τα ρουχα, το τηλ... της
εαν κλειδωσε το αμαξι της πριν σε συναντηση....εαν εκλεισε την πορτα στο Χοτελ......
να γελαει σαν χαζη.....να μην θελει να φυγη...
να σου ζηταει να κατσει πιο πολυ.........-αρχη γνωριμιας-

Οταν καποιος ειναι ερωτευμενος και το ζει φαινετε, δεν μπορει να κρυφτει.......

και η επιβεβαιωση ολων -που δεν χρειαζετε οταν εχεις την εμπειρια-
Το κραξιμο-το φιλικο πειραγμα απο τις φιλες της στην παρεα.......
Τσιμπηθηκες μωρη--Ερωτευτικες--Κολλησες--Τι σου συνβαινει......? κτλ -εγω ομως τα ακουγα........-

==Εγω και η Κουκλα το ζησαμε ηταν Υπεροχοοοοο, ο θεος να την εχει καλα σε οτι και εαν κανει==

==Αυτα και δεν θα ξανα Αναφερθω στο θεμα αυτο........==
 
  • Like
Αντιδράσεις: JohnP7

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom