Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 435K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Οι ελληνιδες στο εξωτερικο ξυριζουν καθε μερα το μουνι τους ωστε να ειναι ανα πασα στιγμη ετοιμες για σεξ.
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
με ολους πανε αν τους κανει κλικ , οπως ολες οι γυναικες ανεξαρτητα απο εθνικοτητα
 

Billaras87

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
0
Εδω γερμανια γουστάρουν φουλ Τους αραπαδες οι ελεινιδες...γενικα πηδιουνται αβερτα με οτι οποιον κ να ναι σχεδον...απλα.με ελληνες γεννημενους γερμανια λιγο δυσκολα γτ ειναι αλλιος λενε...ποιο ευκολα εδω να γνοριδεις σωστή γερμανιδα η.μουναρα μουσουλμανα πχ αφγανισταν παρα να σκοραρεις σε ελεινιδα που εσκασε προσφατα κ την εχει παρει ο μαροκινος ο βραζιλιανος ο 45αρις ταπας ιταλος κ αυτη να ναι 25...σολο ξενες...η ποιο σωστη ελληνιδα που εχω γνορισει ηταν κ αυτη γερμανια γεννημενη...η αλλη μ που πηγαινε σε κατι ντονεραδικα μαζι με μπαρ ενο ηταν σε σχεση για να τη πηδάνε μαυροι ινδοι πακιστανοί επιδι της αρεσαν οι μελαμψοι
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.707
Κριτικές
6
Like
11.136
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • images (7).jpg
    images (7).jpg
    10,5 KB · Εμφανίσεις: 26

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.793
Πόντοι
24.596
κλασσικα εκανε παιδι με τον λαθρο η 40αρα Ελληνιδα και το παιδι βγηκε εννοειται μαυρο :-. Γιατι δεν παει στο χωριο του Ιθαγενη του Αμαζονιου να ζησει την ερωτα της  :think: Θα ξυριζει το μουνι της με το ακοντιο :S :S :S
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
κλασσικα εκανε παιδι με τον λαθρο η 40αρα Ελληνιδα και το παιδι βγηκε εννοειται μαυρο
το κέντρο είναι γεμάτο Ελληνίδες ζευγαρι με Αφρικανούς και σπρώχνουν καροτσάκια με μαυρακια,το πάσοκ τα ρήμαξε όλα σε αυτή τη χωρα

 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.707
Κριτικές
6
Like
11.136
Πόντοι
3.936
κλασσικα εκανε παιδι με τον λαθρο η 40αρα Ελληνιδα και το παιδι βγηκε εννοειται μαυρο :-. Γιατι δεν παει στο χωριο του Ιθαγενη του Αμαζονιου να ζησει την ερωτα της  :think: Θα ξυριζει το μουνι της με το ακοντιο :S :S :S
Σωστή η σκέψη σου παίκτη. Για να ζήσει το πλήρες πακέτο του ζούγκλικου έρωτα.  :afro:
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
ο Νιο ποιο πρώην μέλος είναι πάλι?  :rolleyes:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Ειχα πρωην συναδελφο, μελαχρινη, ψηλη, φανταστικο σωμα, ωραιο προσωπο. Μουναρα. Η ιστορια της. Παντρεμενη στη Κυπρο με μαυρο αθλητη,  εκανε μαυρακι κοριτσακι, ο μαυρος τη παρατησε κι εκεινη γυρισε πισω στην Αθηνα στους γονεις της. Βρηκε αμεσως αλλον μαυρο και εκανε σχεση. Χωριζει, περναει λιγος καιρος και μας παρουσιαζει εναν αλλον μαυρο. Της λεει ενας συναδελφος, <Τι τον θες αυτον; Ειναι σαν σαφριακιασμενος αστεγος.> Και απανταει εκεινη <Εμενα μου αρεσει, ετσι κι αλλιως δε παω ποτε με λευκο.> Επειδη η ιδια δουλευε λιγες ωρες στη δουλεια και ειχε μικρο εισοδημα, ο μαυρος δεν ειχε στον ηλιο μοιρα αφου δεν εργαζοταν, η οικογενεια της βαρεθηκε να χρηματοδοτει εκεινη, το παιδι και τον μαυρο, σταματαει τη δουλεια και μας λεει <Παω Κυπρο να ζησω για καλυτερα .> Αν πηρε και τον μαυρο μαζι της η με το που εφτανε Κυπρο ειχε αλλον μαυρο ετοιμο να τη περιμενει, δε ξερω.
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
μην δεις θεμα με λαθρο αμεσως σου τρεχουν τα σαλια μωρη τρελη :- :S :S :S

μμμ ναι έχω βάλει αγγελία τώρα στο kanesex για αράπη, μπας και βρω κανέναν.
γαμάτο site το kanesex, μπαίνετε εσείς?

σχεδόν 5 αγγελίες το δευτερόλεπτο μπαίνουν, λίγο μαλακία βέβαια γιατί μία αγγελία που βάζεις τη βλέπουν μόνο για λίγα λεπτά αλλά οκ...

τι κάνετε εσείς καυλάκο? σας έχασα :cheesy: καλά είστε?
πως πάνε τα μπουρδέλα? δεν πιστεύω να παντρευτήκατε ε  :rolleyes:
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
532
Κριτικές
2
Like
688
Πόντοι
86

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Γιατι να μην πανε ρε κομπλεξικα ζωα? Υπαρχουν κι μαυροι μορφωμενοι ωραια σωματα εχουν αμα ειναι καλα παιδια γιατι να μη πανε? Οταν εμεις παντρευομασταν ρωσιδες ηταν καλα? Προτιμω η κορη μου να μου φερει ενα μαυρο μορφωμενο εργατικο και καλο παιδι παρα λευκο κωλοπαιδο που ξεζουμιζει τα λεφτα της,οικογενειας του και δεν εχει στον ηλιο μοιρα
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Γιατι να μην πανε ρε κομπλεξικα ζωα? Υπαρχουν κι μαυροι μορφωμενοι ωραια σωματα εχουν αμα ειναι καλα παιδια γιατι να μη πανε? Οταν εμεις παντρευομασταν ρωσιδες ηταν καλα? Προτιμω η κορη μου να μου φερει ενα μαυρο μορφωμενο εργατικο και καλο παιδι παρα λευκο κωλοπαιδο που ξεζουμιζει τα λεφτα της,οικογενειας του και δεν εχει στον ηλιο μοιρα

Διότι όπως έχουμε, πλέον, εμπεδώσει το να γαμιεται η ελληνίδα με αραπαδες και Ινδούς είναι διαστροφή και κατάντια ενώ το να ταξιδεύει ο Ελληναρας σε ουκρανιες και Ρωσιες μοστραροντας για να γαμησει 500αρικα στις βλαχαρες που το πατρικό τους είναι ξύλινο καλύβι με την χεστρα στα χωράφια και που οι ίδιες  ζουν σε διαμερίσματα τρύπες που στην Ελλάδα δεν βάζουμε ούτε σκύλο είναι πορνομοτεναστευση και βαλκανοπουτσιστικη ανωτερότητα.
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
532
Κριτικές
2
Like
688
Πόντοι
86
Γιατι να μην πανε ρε κομπλεξικα ζωα? Υπαρχουν κι μαυροι μορφωμενοι ωραια σωματα εχουν αμα ειναι καλα παιδια γιατι να μη πανε? Οταν εμεις παντρευομασταν ρωσιδες ηταν καλα? Προτιμω η κορη μου να μου φερει ενα μαυρο μορφωμενο εργατικο και καλο παιδι παρα λευκο κωλοπαιδο που ξεζουμιζει τα λεφτα της,οικογενειας του και δεν εχει στον ηλιο μοιρα
Το ότι δεν πάει ποτέ με λευκό δεν σου έκανε κάποια εντύπωση;
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Το ότι δεν πάει ποτέ με λευκό δεν σου έκανε κάποια εντύπωση;

οι ξένοι λένε "once you go black you'll never come back"  ;)
εγώ το ίδιο θα έλεγα για τα αλβανικά (μμμμμ) αλλά μου αρέσει οι ποικιλία οπότε πάω με όλους!!!  :grin:
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Στο πρωτο γραφημα ποιες φυλες ζουν με επιδοματα ανα ποσοστο?
Στο δευτερο τι εισοδημα εχουν
Στο τριτο τι iq εχουν

Απ το εξωτερικο τουλαχιστον και απο φιλες που εχω αρκετες μεσω couch οσες ητανε με μαυρο σχεση ολες σχεδον χωρισανε επειδη παντα ο τεμπελης δεν δουλευε και τον ταιζανε
Θυμαμαι σκηνικο που μου ελεγε Κροατισα που εμενε Γερμανια οτι εκανε δυο δουλειες και ο μαυρος επαιζε ολη μερα play station καπνιζε μαυρο και δεν πηγαινε για δουλεια επιτηδες ωστε να παιρνει επιδομα

Μια Ιταλιδα που εχω fb και εκανε παιδι εχει χωρισει και τωρα δεν βρισκει αντρα,λογικο


Δεν ειναι λοιπον θεμα ρατσισμου για μενα αλλα θεμα iq οι πιο πολλοι μαυροι αν δεν ειναι τραγουδιστες,αθλητες η διασημοι ειναι τραγικο σφαλμα καποια να τους παρει σοβαρα γιατι θα καταληξει ειτε να τους ταιζει ειτε μονη με ενα mulato
 

Συνημμένα

  • Capture3.PNG
    Capture3.PNG
    47,3 KB · Εμφανίσεις: 27

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Διότι όπως έχουμε, πλέον, εμπεδώσει το να γαμιεται η ελληνίδα με αραπαδες και Ινδούς είναι διαστροφή και κατάντια ενώ το να ταξιδεύει ο Ελληναρας σε ουκρανιες και Ρωσιες μοστραροντας για να γαμησει 500αρικα στις βλαχαρες που το πατρικό τους είναι ξύλινο καλύβι με την χεστρα στα χωράφια και που οι ίδιες  ζουν σε διαμερίσματα τρύπες που στην Ελλάδα δεν βάζουμε ούτε σκύλο είναι πορνομοτεναστευση και βαλκανοπουτσιστικη ανωτερότητα.

Iq 70 ειναι Sub-Saharan Africans
Ουσιαστικα με iq 70 για τα Δυτικα στανταρς θεωρεισαι  να το πω οσο πιο απλα γινεται..καθυστερημενος

Intellectual disability (ID), also known as general learning disability,[3] and mental retardation (MR),[4][5] is a generalized neurodevelopmental disorder characterized by significantly impaired intellectual and adaptive functioning. It is defined by an IQ under 70.


Μου συγκρινεις ανομοια πραγματα
Αλλο φτωχη χωρα με Ευρωπαιους που ναι μεν εχουν φτωχια αλλα ειναι μορφωμενοι και μπορουν να σκεφτουν
Και αλλο φτωχη χωρα με Μαο Μαο που πιστευουν στα βουντου

Το μεσο iq στην Ουκρανια ειναι 97 αμα το ψαξεις,καμια σχεση δηλαδη με Αφρικη
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.059
Πόντοι
7.216
Νταξει δεν είναι όλοι οι μαύροι της Ευρώπης Αφρικανοί γέννημα θρεμά. Στην βόρεια Ευρώπη είναι πλέον 2-3 γενιά και έχουν ενσωματωθεί.

Αλλά ακόμα κι έτσι να είναι, οι Έλληνες και ειδικά τα μέλη του μπου διαλέγουν βαση iq? Δλδ αν δουν μια γαζέλα δεν θα τον παίζουν όλοι ομαδικώς?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom