Νέα

Oδηγός λεωφορείου θώπευσε 18χρονη και 21χρονη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dr. Kolompo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.553
Like
4.627
Πόντοι
1.706

Μέλος του μπου που τα παθε όλα από τη ζέστη και ότι δεν είναι διακοπές και κάθεται και βαράει δρομολόγια.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.172
Κριτικές
18
Like
19.930
Πόντοι
4.546

Μέλος του μπου που τα παθε όλα από τη ζέστη και ότι δεν είναι διακοπές και κάθεται και βαράει δρομολόγια.
Αποκλείεται τύπε μου, ο τύπος ανώμαλος να είναι μέλος μας, και θα σου πω γιατί: οι δικοί μας τύποι, αυτή την στιγμή διακοπάρουν στο ιδιόκτητό τους νησί, και τους ποτίζουν και ταϊζουν στο στόμα σαμπάνια και χαβιάρι, και ξεζουμίζουν στο κρεβάτι, μία από τις δεκάδες κορασίδες από το προσωπικό τους χαρέμι .

Επίσης, τα μέλη μας δεν έχουν δίπλωμα, δεν οδηγούν καν, έχουν προσωπικούς σοφέρ.
 
OP
OP
Dr. Kolompo

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.553
Like
4.627
Πόντοι
1.706
Αποκλείεται τύπε μου, ο τύπος ανώμαλος να είναι μέλος μας, και θα σου πω γιατί: οι δικοί μας τύποι, αυτή την στιγμή διακοπάρουν στο ιδιόκτητό τους νησί, και τους ποτίζουν και ταϊζουν στο στόμα σαμπάνια και χαβιάρι, και ξεζουμίζουν στο κρεβάτι, μία από τις δεκάδες κορασίδες από το προσωπικό τους χαρέμι .

Επίσης, τα μέλη μας δεν έχουν δίπλωμα, δεν οδηγούν καν, έχουν προσωπικούς σοφέρ.
Έχεις δίκιο. Πρόκειται για ''επισκέπτη'', εκ παραδρομής έγραψα μέλος.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.260
Κριτικές
1
Like
35.266
Πόντοι
6.256
Αποκλείεται τύπε μου, ο τύπος ανώμαλος να είναι μέλος μας, και θα σου πω γιατί: οι δικοί μας τύποι, αυτή την στιγμή διακοπάρουν στο ιδιόκτητό τους νησί, και τους ποτίζουν και ταϊζουν στο στόμα σαμπάνια και χαβιάρι, και ξεζουμίζουν στο κρεβάτι, μία από τις δεκάδες κορασίδες από το προσωπικό τους χαρέμι .

Επίσης, τα μέλη μας δεν έχουν δίπλωμα, δεν οδηγούν καν, έχουν προσωπικούς σοφέρ.
Ετσι.
Coz 41 takato
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
2.339
Πόντοι
456
Αποκλείεται τύπε μου, ο τύπος ανώμαλος να είναι μέλος μας, και θα σου πω γιατί: οι δικοί μας τύποι, αυτή την στιγμή διακοπάρουν στο ιδιόκτητό τους νησί, και τους ποτίζουν και ταϊζουν στο στόμα σαμπάνια και χαβιάρι, και ξεζουμίζουν στο κρεβάτι, μία από τις δεκάδες κορασίδες από το προσωπικό τους χαρέμι .

Επίσης, τα μέλη μας δεν έχουν δίπλωμα, δεν οδηγούν καν, έχουν προσωπικούς σοφέρ.
οτι κανω εγω δηλαδη, καθομαι αναπαυτικα στο καναπε και τα κανουν αυτα σε κατι τσοντες ε κοντα ειναι να μην κουραζομαι δεν μου αρεσει και γευση της σαμπανιας ,οδηγο δεν θελω γιατι στη μηχανη δεν εμοιστευομαι αλλον τι να με σκοτωσει
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.819
Πόντοι
9.297

Μέλος του μπου που τα παθε όλα από τη ζέστη και ότι δεν είναι διακοπές και κάθεται και βαράει δρομολόγια.
...προφανώς παντρεμένο με γυναίκα που τώρα ζυγίζει οσο τα δύο κορίτσια μαζί.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να αγιάσει το πληκτρολόγιο σου....
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556

Μέλος του μπου που τα παθε όλα από τη ζέστη και ότι δεν είναι διακοπές και κάθεται και βαράει δρομολόγια.

Εν κινήσει ? :confused:
 
OP
OP
Dr. Kolompo

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.553
Like
4.627
Πόντοι
1.706
Άλλος ένας τιραμόλα του μπου. Μέλος είναι τελικά.
Με το ένα χέρι οδηγούσε το λεωφορείο και κρατώντας τηλέφωνο και εφημερίδα, με το άλλο χούφτωσε τις κοπέλες που καθόντουσαν στη γαλαρία. :confused:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Άλλος ένας τιραμόλα του μπου. Μέλος είναι τελικά.
Με το ένα χέρι οδηγούσε το λεωφορείο και κρατώντας τηλέφωνο και εφημερίδα, με το άλλο χούφτωσε τις κοπέλες που καθόντουσαν στη γαλαρία. :confused:

'Εφυγε για Ελλάδα έχεις ταλέντο :confused:
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.763
Κριτικές
2
Like
72.960
Πόντοι
12.056
φωτο απο τα κοριτσια εχουμε ? θα παει φυλακη για ωραιους κωλους τουλαχιστον ???
Αν είναι μέλος του μπου σίγουρα.. γιατί εδώ μέσα δεν έχει σαβουρογαμηδες..όλοι είναι μοντέλοπνιχτες
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.253
Πόντοι
206
:coffee:

 

Dstrict

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
734
Κριτικές
7
Like
5.655
Πόντοι
1.326
Άξιος ο σύντροφός
Ειδικά αν τα ξεκωλα ήταν ξεβρακωτες
Όχι ρε φοβήθηκε ότι παραήταν μικρή 18χρονη κι είπε συγνώμη λάθος εννοούσα την άλλη ο καψερός...μπου φορέβαααρρρ.

Ιστορίες με λεωφορεία έλεγε κι ο παίκτης λήντερ παρεμπιπτόντως.
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
788
Κριτικές
1
Like
2.179
Πόντοι
446
Έχω σιχαθεί και μπουκτήσει να βλέπω τις πιτσιρίκες να ντύνονται ξέκωλα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom