Νέα

Ο γυμναστής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Telis85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 357
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Ανέβηκα πάνω στα αποδυτήρια πολύ νευριασμένος. Ενώ οπως ανέβηκα τα σκαλιά αποτομα και μπηκα στα αποδυτηρια ένιωσα μια έντονη ζαλάδα. Και πηγα να χάσω την ισορροπία μου κοντεψα να πεσω κάτω . Έκατσα λίγο να ηρεμησω ενώ οι παλμοι μου ήταν πολυ ανεβασμενος. Βέβαια αυτό ήταν φυσιολογικό μιας και είχα καιρό να φτάσω στα όρια μου σε προπονηση.εκατσα λίγο να ηρεμησω.ηπια λίγο νερό.και μετά απο δέκα λεπτά ηρέμησα.Τελικά άλλαξα και κατέβηκα. Η Όλγα είχε τελειώσει και έβαζε τους δίσκους στη θέση τους και την βοηθούσαν και οι δυό πιτσιρικάδες .Ενώ ανέβηκε πάνω, άλλαξε κλείσαμε το γυμναστήριο και φύγαμε για το σπίτι . Εκείνη τη νύχτα η Όλγα είδε ότι σπάστικα και μου είπε ότι έχει τρόπο να μου φτιάξει τη διάθεση.Ξάπλωσα στο κρεβατι .Με την Όλγα υπήρχε μια διάθεση για σεξ ειδικά από τη δική της πλευρα ακόμα περισσοτερο . Είχε βάλει ξανά αθλητικά ρουχα και όχι πιτζάμες. Άρχισε να κουνιέται πολυ καυλωτικά κάνοντας διάφορες κινήσεις γιόγκα. Ήξερε ότι με καυλώνουν αυτά. Είχα αρχίσει να ανάβω. Ενώ μετά κατέβασε αργά το κολάν και απο κάτω φορούσε ένα στρίνγκ κορδόνι. Ενώ έτσι αργά κάνοντας στριπτίζ έβγαλε και την μπλούζα που ούτως ή άλλος δεν έκρυβε και πολλά. Ενώ φορουσε και κάτι δεκάποντες γόβες και ήταν πραγματικα το κάτι άλλο. Σκέτη κόλαση. Αυτά τα ρούχα ήταν καινούργια και αμέσως κατάλαβα ότι τα ήθελε για το σπιτι ήταν πολυ προκλητικα για το γυμναστήριο. Και τι ρώτησα πηραχτηκά - Δεν πιστεύω να τα βάλεις και στο γυμναστήριο αυτά; - Όχι όχι μωρό μου αυτά τα θέλω για...άλλη δουλειά...και μου έκλεισε πονηρά το μάτι . Τελικά αφού έμεινε μόνο με ένα κόκκινο σουτιέν και στρινγκ . Στήθηκε στην ντουλάπα μπροστά μου και έσκυψε μετά με τα πόδια σχεδόν τεντωμένα. Και όπως έσκυψε και τουρλώθηκε η κωλάρα της απίστευτα είδα ότι είχε φορέσει και την σφήνα στον κώλο της. Και μετά με πλησιασε και ανέβηκε στο κρεβάτι ενώ έβγαλε τα τακούνια. Αρχίσαμε να φιλιόμαστε και μου ειπε -ΜΜΜ μωρό μου αν μου ανοίξεις καλά την τρυπούλα μου θα σε αφήσω να μου ανοίξεις και την άλλη σήμερα,την πίσω. Εγώ τρελάθηκα την έπιασα και αρχίσαμε να φιλιόμαστε ενώ σύντομα το χέρι μου έτριβε το μουνάκι της και αυτή μου χάιδευε το πουλί . Μετά από αρκετή ώρα και ενώ το πουλί μου δεν έλεγε να σηκωθεί με τίποτα η Όλγα μου λέει - Τι έπαθες βρε μωράκι μου. ; μου είσαι ακόμα αγχωμένος. - Ναι αγάπη μου δεν ξέρω μάλλον είναι απ το στρες. - Ασε ξέρω κάτι που θα σε χαλαρώσει... Η Όλγα κατέβηκε αργά με φιλιά απο το στήθος στην επίπεδη κοιλιά μου και μετά στο πουλί μου άρχισε να το γλείφει και να το ρουφάει ενώ έβαλε όλη της την τέχνη και ήταν πολυ καλή σε αυτό .Παρόλο που το απέφευγε και δεν ήταν το καλύτερο της να κάνει πίπες. Σπάνια το κάναμε. Παρόλες τις προσπάθειες της Όλγας το πουλί μου δεν σηκωνόταν με τίποτα σωστά και κανονικά. Άρχισα και γώ να τη γλείφω στο μουνάκι. Δοκιμάσαμε τα πάντα αλλά τίποτα. Η Όλγα ξενέρωσε όπως και γώ και της είπα ότι θα πάω στο γιατρό και αυτή συμφώνησε. Και μου είπε να μη νιώθω άσχημα γιατί σίγουρα δε θα είναι κάτι σοβαρό και θα το ξεπεράσουμε και μου έδωσε ένα φιλί. Ενώ πήγε στο μπάνιο να πλυθεί και να αλλάξει. Μετά θα πήγαινα και γώ αλλά με πήρε ο ύπνος σήμερα ήμουν πτώμα. Την άλλη μέρα σηκώθηκα πολυ ανήσυχος και πήγα στο γιατρό. Αυτός μου έδωσε να κάνω κάποιες εξετάσεις ακόμα αφού με εξέτασε. Μετά από μια εβδομάδα ίσως και λίγο περισσότερο με φώναξε να του πάω τα αποτελέσματα να τα δει . Αυτός μου είπε ότι τα αποτελέσματα δεν είναι καλά. Και ότι η χρήση που έκανα αυτά τα χρόνια μου δημιούργησε κάποιο πρόβλημα στυτικής δυσλειτουργίας . Και η ψυχολογική μου κατάσταση το κάνει χειρότερο. Έτσι θα χρειαστεί να κάνουμε κι άλλες εξετάσεις . Για να δεί τι βοηθήματα θα μου δώσει. Το είπα στην Όλγα και στεναχωρήθηκε κι αυτή. Όχι όσο εγώ προσπάθησε να το πάρει ψύχραιμα και έδειξε κατανόηση.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.069
Πόντοι
3.846
αθλητικά με γόβες; - πολύ out of fashion η δικιά σου παίκτη.

Ρε φίλε αφού σε χαλάει γιατί το πίνεις; Βάλε ένα επίδεσμο στο χέρι μέχρι να επανέλθεις για να μη σε κουρντίζει ο κάθε μηδέν τίτλοι.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Ανέβηκα πάνω στα αποδυτήρια πολύ νευριασμένος. Ενώ οπως ανέβηκα τα σκαλιά αποτομα και μπηκα στα αποδυτηρια ένιωσα μια έντονη ζαλάδα. Και πηγα να χάσω την ισορροπία μου κοντεψα να πεσω κάτω . Έκατσα λίγο να ηρεμησω ενώ οι παλμοι μου ήταν πολυ ανεβασμενος. Βέβαια αυτό ήταν φυσιολογικό μιας και είχα καιρό να φτάσω στα όρια μου σε προπονηση.εκατσα λίγο να ηρεμησω.ηπια λίγο νερό.και μετά απο δέκα λεπτά ηρέμησα.Τελικά άλλαξα και κατέβηκα. Η Όλγα είχε τελειώσει και έβαζε τους δίσκους στη θέση τους και την βοηθούσαν και οι δυό πιτσιρικάδες .Ενώ ανέβηκε πάνω, άλλαξε κλείσαμε το γυμναστήριο και φύγαμε για το σπίτι . Εκείνη τη νύχτα η Όλγα είδε ότι σπάστικα και μου είπε ότι έχει τρόπο να μου φτιάξει τη διάθεση.Ξάπλωσα στο κρεβατι .Με την Όλγα υπήρχε μια διάθεση για σεξ ειδικά από τη δική της πλευρα ακόμα περισσοτερο . Είχε βάλει ξανά αθλητικά ρουχα και όχι πιτζάμες. Άρχισε να κουνιέται πολυ καυλωτικά κάνοντας διάφορες κινήσεις γιόγκα. Ήξερε ότι με καυλώνουν αυτά. Είχα αρχίσει να ανάβω. Ενώ μετά κατέβασε αργά το κολάν και απο κάτω φορούσε ένα στρίνγκ κορδόνι. Ενώ έτσι αργά κάνοντας στριπτίζ έβγαλε και την μπλούζα που ούτως ή άλλος δεν έκρυβε και πολλά. Ενώ φορουσε και κάτι δεκάποντες γόβες και ήταν πραγματικα το κάτι άλλο. Σκέτη κόλαση. Αυτά τα ρούχα ήταν καινούργια και αμέσως κατάλαβα ότι τα ήθελε για το σπιτι ήταν πολυ προκλητικα για το γυμναστήριο. Και τι ρώτησα πηραχτηκά - Δεν πιστεύω να τα βάλεις και στο γυμναστήριο αυτά; - Όχι όχι μωρό μου αυτά τα θέλω για...άλλη δουλειά...και μου έκλεισε πονηρά το μάτι . Τελικά αφού έμεινε μόνο με ένα κόκκινο σουτιέν και στρινγκ . Στήθηκε στην ντουλάπα μπροστά μου και έσκυψε μετά με τα πόδια σχεδόν τεντωμένα. Και όπως έσκυψε και τουρλώθηκε η κωλάρα της απίστευτα είδα ότι είχε φορέσει και την σφήνα στον κώλο της. Και μετά με πλησιασε και ανέβηκε στο κρεβάτι ενώ έβγαλε τα τακούνια. Αρχίσαμε να φιλιόμαστε και μου ειπε -ΜΜΜ μωρό μου αν μου ανοίξεις καλά την τρυπούλα μου θα σε αφήσω να μου ανοίξεις και την άλλη σήμερα,την πίσω. Εγώ τρελάθηκα την έπιασα και αρχίσαμε να φιλιόμαστε ενώ σύντομα το χέρι μου έτριβε το μουνάκι της και αυτή μου χάιδευε το πουλί . Μετά από αρκετή ώρα και ενώ το πουλί μου δεν έλεγε να σηκωθεί με τίποτα η Όλγα μου λέει - Τι έπαθες βρε μωράκι μου. ; μου είσαι ακόμα αγχωμένος. - Ναι αγάπη μου δεν ξέρω μάλλον είναι απ το στρες. - Ασε ξέρω κάτι που θα σε χαλαρώσει... Η Όλγα κατέβηκε αργά με φιλιά απο το στήθος στην επίπεδη κοιλιά μου και μετά στο πουλί μου άρχισε να το γλείφει και να το ρουφάει ενώ έβαλε όλη της την τέχνη και ήταν πολυ καλή σε αυτό .Παρόλο που το απέφευγε και δεν ήταν το καλύτερο της να κάνει πίπες. Σπάνια το κάναμε. Παρόλες τις προσπάθειες της Όλγας το πουλί μου δεν σηκωνόταν με τίποτα σωστά και κανονικά. Άρχισα και γώ να τη γλείφω στο μουνάκι. Δοκιμάσαμε τα πάντα αλλά τίποτα. Η Όλγα ξενέρωσε όπως και γώ και της είπα ότι θα πάω στο γιατρό και αυτή συμφώνησε. Και μου είπε να μη νιώθω άσχημα γιατί σίγουρα δε θα είναι κάτι σοβαρό και θα το ξεπεράσουμε και μου έδωσε ένα φιλί. Ενώ πήγε στο μπάνιο να πλυθεί και να αλλάξει. Μετά θα πήγαινα και γώ αλλά με πήρε ο ύπνος σήμερα ήμουν πτώμα. Την άλλη μέρα σηκώθηκα πολυ ανήσυχος και πήγα στο γιατρό. Αυτός μου έδωσε να κάνω κάποιες εξετάσεις ακόμα αφού με εξέτασε. Μετά από μια εβδομάδα ίσως και λίγο περισσότερο με φώναξε να του πάω τα αποτελέσματα να τα δει . Αυτός μου είπε ότι τα αποτελέσματα δεν είναι καλά. Και ότι η χρήση που έκανα αυτά τα χρόνια μου δημιούργησε κάποιο πρόβλημα στυτικής δυσλειτουργίας . Και η ψυχολογική μου κατάσταση το κάνει χειρότερο. Έτσι θα χρειαστεί να κάνουμε κι άλλες εξετάσεις . Για να δεί τι βοηθήματα θα μου δώσει. Το είπα στην Όλγα και στεναχωρήθηκε κι αυτή. Όχι όσο εγώ προσπάθησε να το πάρει ψύχραιμα και έδειξε κατανόηση.
πηγες στον Γιατρο και θα σουυουσουσουσου ........δωσει βοηθηματααααα??????ετοιμασου για τον Δοκτωρ Johnson.....
xlarge_20220909144315_doc_johnson_safaree_samuels_ultraskyn_dual_density_anaconda_24cm_black.jpeg
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Μια απ τις επόμενες μέρες προσπαθήσαμε παλι να κάνουμε έρωτα αλλά δεν έγινε τίποτα. Τότε πήρα ένα δονητή που είχε και της το έβαλα στο στενό και σφιχτό μουνάκι της ενώ έπαιζα με την κλειτορίδα της. Μόλις άρχισε να καυλώνει έπιασα με το ένα χέρι την κολωσφήνα και την έβαλα κι αυτή στο πολύ στενό κωλαράκι της και άρχισα να της τα βάζω μέσα έξω και τα δύο ρυθμικά . Η Όλγα καύλωσε μετά από αρκετή ώρα και μου είπε να ανεβάσω ρυθμούς. Εγώ το έκανα

και συνέχισα έτσι για αρκετή ώρα ενώ σε μια δόση σταμάτησα να ξεκουρασώ τα χέρια μου. Ενώ τη ρώτησα αν τελείωσε. Αυτή μου είπε ναι και είπαμε να κοιμηθούμε. Μετά από λίγες μέρες ξαναπήγα στο γιατρό και μου είπε να πάρω κάποια επιπλέον χάπια. Που θα με βοηθήσουν στο πρόβλημα μου. Αλλά δεν μπορούσε να μου πεί με βεβαιότητα πόσο καιρό θα χρειαζόμουν για να επανέλθω.Αν και με καθησύχασε ότι το πρόβλημά μου δεν ήταν τόσο σοβαρό. Ενώ μου συνέστησε να πάρω αρκετές μέρες άδεια και να μην πάω στο γυμναστήριο. Έφυγα ανακουφισμένος και πήρα τηλέφωνο την Όλγα αμέσως να της πώ για τα αποτελέσματα. Δυστυχώς δεν το σήκωνε ήξερα εκείνη την ώρα δεν έχει πολυ κόσμο στη δουλειά και σε λίγο θα έκλεινε. Ξαναπήρα, αλλά τίποτα. Περίμενα λίγο ακόμα ενώ έφευγα απ το ιατρείο ήξερα ότι σε καμία ώρα θα έκλεινε το γυμναστήριο. Την πήρα ξανά τηλέφωνο. Σε μια φάση το σήκωσε είχε πολύ φασαρία η μουσική έπαιζε δυνατά και δεν άκουγα τίποτα. Μετά φώναζα για να με ακούσει. - Όλγα! Όλγα με ακούς αγάπη μου. Μετά από λίγο ακούστηκε στο βάθος η φωνή της. - ναι.... βαθιά... - έλα αγάπη μου μ ακούς; Παύση για λίγο και μετά μου είπε - ναι.. ελα μωρό ....μου. Δε...σ...ακούω ... καλά... - έλα τι κάνεις ; Στη δουλειά είσαι; - ναι....ναι...στη δουλειά.... -Τι κάνεις ; - Να εδώ....κάνουμε...καθίσματα ..βαθιά. -Έχει πολύ κόσμο ; - όχι... πολύ. . .. . - Έρχεσαι δηλαδή; - Ναι... τελειώνω τελειώνω. - Μου έλειψες σήμερα πολύ . Εγώ σου έλειψα; - Ναι...ναι Πολύ. ... σ αφήνω θα τα πούμε στο σπίτι. -Σ αγαπώ . Και της έστειλα μερικά ηχητικά φιλιά φιλώντας το τηλέφωνο. - και....γω. ...σ αγαπώ μωρό ...μου. Ματσ....μουτσ. Και μου έστειλε δυό ρουφηχτά φιλιά κι αυτή. - πόσο μ αγαπάς; - αχ πολύ ... παρά πολύ... Ματσ....μουτσ. - Σε περιμένω. - έρχομαι...μωρό μου ....μόλις τελείωσαν....και φεύγουν. ...κλείνω κι έρχομαι - Ακόμα κόσμο έχει; - ναι μόλις τελείωσαν...φεύγουν. -Μη μου πεις ότι έκανες και προπόνηση. - αχ ναι...μωρό μου ...

έκανα. - χα σε κατάλαβα εγώ. Γι αυτό είσαι λαχανιασμένη. - Ναι ...
ασε ..τα δωσα όλα...σήμερα. - έλα σπίτι και θα σε χαλαρώσω εγώ. - ναι.. Μωρό μου. Πίνω το...σέικερ..μου ..
με ..τις ...πρωτεινες...κι έρχομαι.
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Ματσ μουτσ. Μου έδωσε άλλα δύο φιλάκια φιλώντας το ακουστικό ρουφηχτά και της το ανταπέδωσα και γώ.

Και έκλεισε. Τελικά γύρισα σπίτι και έκανα ένα μπάνιο μαγείρεψα και την περίμενα.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Ματσ μουτσ. Μου έδωσε άλλα δύο φιλάκια φιλώντας το ακουστικό ρουφηχτά και της το ανταπέδωσα και γώ.

Και έκλεισε. Τελικά γύρισα σπίτι και έκανα ένα μπάνιο μαγείρεψα και την περίμενα.
....ναι...καταλαβαμε......!!!!!την γαμαγε ο Αντρεας και μετα στην απαγαγε και σου ζητουσε λυτρα για να στηριξει το μαγαζι του που δεν ειχε κοσμο και δεν πηγαινε καλα και συ αναγκαστηκες να βγεις στον παραδρομο της Συγγρου και να πλακωθεις στα τσιμπουκια........μωρη Καριολα!!!!καλα σε καταλαβανε τα γατονια απο την αρχη......αλλα καλη την πιστη σε πιστεψα....
υσ.για αυτο εξαφανιστηκες...εγραφες το σεναριο παλιοκουφαλα...!!!!
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.798
Πόντοι
3.556

Συνημμένα

  • IMG_6409.jpeg
    IMG_6409.jpeg
    103 KB · Εμφανίσεις: 47

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.466
Κριτικές
1
Like
7.474
Πόντοι
2.306
Ματσ μουτσ. Μου έδωσε άλλα δύο φιλάκια φιλώντας το ακουστικό ρουφηχτά και της το ανταπέδωσα και γώ.

Και έκλεισε. Τελικά γύρισα σπίτι και έκανα ένα μπάνιο μαγείρεψα και την περίμενα.
τι μαγειρεψες Τελομανωλη? Κατι δυναμωτικο ή ηρθε φαγωμενο το κοριτσι?
βαλε λιγη λεπτομερεια, την τρεχεις γρηγορα την ιστορια.
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Τελικά η γυναίκα μου γύρισε πτώμα . - που είσαι αγάπη μου άργησες ;τι έπαθες δεν σ άκουγα καθόλου. - α ναι άστα έκανα μάθημα σε κάτι καινούριες πελάτισσες που ήρθαν τον τελευταίο καιρό. Και κάναμε ένα ομαδικό πρόγραμμα. - α επιτέλους λίγο πελατεία .
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Πόσες ήταν οι πελατισες; -τρείς. - πως σου φάνηκαν είναι καλές ή θα τα παρατήσουν γρήγορα. - μμ θα έλεγα πολύ καλές. Δεν βλέπω να τα παρατάνε με τίποτα. - ωραία άρα έμειναν ευχαριστημένες. - ναι όντως έμειναν πολύ ευχαριστημένες. -Για δες τώρα πως σου φαίνεται το τραπέζι. - πολύ ωραίο μωρό μου . Πάω να κάνω ένα μπανάκι και έρχομαι. Μου είπε και αφού έπιασε την μακριά κοτσίδα της σε κότσο επάνω έφυγε για μπάνιο. Ήρθε φάγαμε της είπα τα νέα για τις εξετάσεις και χάρηκε. Η νύχτα κύλησε ήσυχα ενώ πέσαμε και οι δύο σαν πτώματα στο κρεβάτι απ τη νύστα. Αφού πέρασα αρκετές μέρες προσπαθώντας να χαλαρώσω.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.787
Κριτικές
3
Like
9.789
Πόντοι
1.336
Γεια σας, με λένε Στέλιο και είμαι 34 χρονών. Είχα σπουδάσει γυμναστική ακαδημία και από μικρή ηλικία ασχολούμουν με τη σωματική διάπλαση επαγγελματικά, μέχρι και τον τελευταίο χρόνο. Μέχρι πέρυσι ήμουν γύρω στο 1,75 ύψος και 120 κιλά αλλά φέτες. Με πολύ μυϊκή μάζα φυσικά και λόγο του body building. Τα τελευταία τρία χρόνια περίπου είμαι παντρεμένος με την Όλγα, 29 χρονών. Η Όλγα είναι και αυτή γυμνάστρια στο επάγγελμα.Την είχα γνωρίσει στη σχολή. Τελειόφοιτος τότε, χρωστούσα κάτι μαθήματα, αυτή ήταν πρωτοετής. Γρήγορα αναπτύχθηκε μια έλξη και καταλήξαμε μαζί. Φυσικά και της άρεσαν οι άντρες με πολύ γυμνασμένο σώμα όπως εγώ. Άλλωστε και αυτή ήταν μια γυναίκα που τραβούσε όλα τα αντρικά βλέμματα πάνω της. Δεν είχε απλά γυμνασμένο κορμί, είχε και τις τέλειες αναλογίες. Είχε ένα πολύ όμορφο γλυκό αλλά και σέξι πρόσωπο, μέτριο ανάστημα για γυναίκα, γύρω στο 1,60 με 1,62 και 50 κιλά. Είχε μακριά μαύρα μαλλιά που έπεφταν μέχρι την πλάτη της.

Παρά τη γυμναστική που έκανε το σώμα της δεν είχε χάσει καθόλου από τη θηλυκότητα της... το αντίθετο. Τα ατέλειωτα πόδια της και οι σμιλευμένοι και τουρλωτοί γλουτοί της ήταν κάτι που πάντα τράβαγε την προσοχή κάθε άντρα. Αλλά αυτό που με τρέλαινε σε αυτήν επίσης, ήταν το υπέροχο πλούσιο στήθος της που δεν είχε χαλάσει καθόλου λόγω γυμναστικής. Ήταν μια πανέμορφη σέξι γυναίκα, από το όμορφο πρόσωπό της και το διαπεραστικό της βλέμμα, τα λεπτά χέρια της, το πλούσιο στήθος της που πάντα ξεχώριζε και έκανε υπέροχη αντίθεση με τους σχετικά λεπτούς της ώμους, τη λεπτή της μέση και τους τουρλωτούς ανορθωμένους γλουτούς της, μέχρι τα υπέροχα πόδια της. Πραγματικά δεν είχε τίποτα να ζηλέψει από όλα αυτά τα μοντέλα στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.

Κάποιες φορές το παράκανε λίγο με την εμφάνιση της στη δουλειά. Κάποια κολάν που ήταν πολύ εφαρμοστά, κάποιες μπλούζες με λίγο ανοιχτό ντεκολτέ, αλλά πάντα μου έλεγε ότι όλες τα ίδια φοράνε και ότι είναι νορμάλ. Εγώ ζήλευα όταν την κοιτούσαν οι άλλοι άντρες σαν υπερθέαμα, αυτή δεν έδινε σημασία. Πριν δυο χρόνια ήμουν στα καλύτερα μου αγωνιστικά και προετοιμαζόμουν για ένα πολύ μεγάλο αγώνα body building. Και οι δυο μας περνούσαμε ατελείωτες ώρες στο γυμναστήριο, αλλά πάντα βρίσκαμε χρόνο για εμάς και η σεξουαλική μας ζωή ήταν στα καλύτερα της. Το κάναμε σχεδόν κάθε μέρα. Εκτός από τους τελευταίους μήνες πριν τον αγώνα που έπρεπε να προσέχω. Δεν ήταν το καλύτερο μας αλλά ξέραμε ότι θα κρατούσε για λίγο η αποχή. Μερικούς μήνες πριν τον αγώνα ήρθε στο γυμναστήριο ένας παλιός συμφοιτητής μου που δεν είχαμε καλές σχέσεις.
Εγώ στη θέση σου θα άνοιγα ένα νήμα με τίτλο "Ο Γυμνιστής".

Θα κολυμπούσα και ενώ θα απολάμβανα τον ήλιο θα με πλησίαζε η Όλγα και θα μου έλεγε: βλέπω ότι το καλοσχηματισμένο, μυρωμένο από την θάλασσα καυλί σας δοξάζει τον Κύριο... Με λένε Όλγα και τα κάνω όλα!
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Εγώ στη θέση σου θα άνοιγα ένα νήμα με τίτλο "Ο Γυμνιστής".

Θα κολυμπούσα και ενώ θα απολάμβανα τον ήλιο θα με πλησίαζε η Όλγα και θα μου έλεγε: βλέπω ότι το καλοσχηματισμένο, μυρωμένο από την θάλασσα καυλί σας δοξάζει τον Κύριο... Με λένε Όλγα και τα κάνω όλα!
ασε ρε φιλε τον ανθρωπο να εκφραστει οπως επιθυμει!
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
Πήγαινε στο δοκτορ ζιβάγκο ρε κερατουκλη... Κ πες στη γκομενα σου δεν θυμάμαι πως τη λένε να σου βάλει και κάνα κωλοδάχτυλο να χαρείς λίγο
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.946
Κριτικές
2
Like
21.208
Πόντοι
6.236

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom