Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
μαλακίες λες...με το συμπάθειο...γιατί κι εμένα με θέλουν για γαμπρό...που δεν είμαι Δ.Υ

εσύ είσαι καλό παιδί γι αυτό...
φτωχός, πλην τίμιος βιοπαλαιστής....
αααχαχαχαχαχαχαχαχα
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Όπα κοπελιά,πόσες ξέρεις να παίρνουν 2000€ και να έχουν περιουσία;Και τι έχει η Σούλα και η πωλήτρια του ζάρα;Μήπως τελικά κι εσύ έχεις πέσει στην λούμπα της σύγκρισης;Μήπως κι εσύ θέλεις να είσαι καλύτερη από τη Σούλα με όποιο τίμημα;

προφανως δεν πηρες πρεφα τι εγραψα
για ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ????????????????

Ε, απαντησα με οικονομικα μεγεθη.
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ

οι κοπελες αυτες θεωρω οτι δεν εχουν λεφτα, αυτο και μονο,(ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ) οποτε ο τυπος με τα 3 χιλιαρικα αν μη τι αλλο βγαζει περισσοτερα απο αυτες

ξερω πολλες που παιρνουν 2 χιλιαρικα και εχουν μεγαλη περιουσια ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙς ΤΟΥΣ,  λες αυτη η μανα να χαιροταν για το γαμπρο τον ξυσαρχιδι με τα 3 του? (χιλιαρικα εννοω)


τωρα δεν εχει νοημα να πω αν θελω να ειμαι καλυτερη απ τη Σουλα, γιατι δεν μου αρεσει να λεω πραγματα που οντας προκατειλημμενος ουτωως η αλλως δεν θα πιστεψεις.
αλλα δες τα παραπανω και προσπαθησε να καταλαβεις ΣΕ ΤΙ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑ οταν τα εγραφα.
δεν ειναι ωραιο να διαβαζεις αποσπασματικα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
προφανως δεν πηρες πρεφα τι εγραψα
για ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ????????????????

Ε, απαντησα με οικονομικα μεγεθη.
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ

οι κοπελες αυτες θεωρω οτι δεν εχουν λεφτα, αυτο και μονο,(ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ) οποτε ο τυπος με τα 3 χιλιαρικα αν μη τι αλλο βγαζει περισσοτερα απο αυτες

ξερω πολλες που παιρνουν 2 χιλιαρικα και εχουν μεγαλη περιουσια ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙς ΤΟΥΣ,  λες αυτη η μανα να χαιροταν για το γαμπρο τον ξυσαρχιδι με τα 3 του? (χιλιαρικα εννοω)


τωρα δεν εχει νοημα να πω αν θελω να ειμαι καλυτερη απ τη Σουλα, γιατι δεν μου αρεσει να λεω πραγματα που οντας προκατειλημμενος ουτωως η αλλως δεν θα πιστεψεις.
αλλα δες τα παραπανω και προσπαθησε να καταλαβεις ΣΕ ΤΙ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑ οταν τα εγραφα.
δεν ειναι ωραιο να διαβαζεις αποσπασματικα.

κοίτα...
σοβαρά τώρα.
κάνεις ένα μέγα λάθος.
προσπαθείς να κάνεις διάλογο και να συνεννοηθείς με έναν άνθρωπο που έχει παντελώς άλλες εμπειρίες και ανήκει σε εντελώς άλλη κοινωνική ομάδα.
Μην το παλεύεις. δε θα συνεννοηθείτε.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
on the road δεν είμαι προκατηλειμένος.Μερικές φορές η Σούλα και η κάθε Σούλα είναι πιο εξηγημένες από τις δήθεν που ψάχνουν τις high δουλειές μέσα από τα πολιτικά γραφεία όλων των αποχρώσεων.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
on the road δεν είμαι προκατηλειμένος.Μερικές φορές η Σούλα και η κάθε Σούλα είναι πιο εξηγημένες από τις δήθεν που ψάχνουν τις high δουλειές μέσα από τα πολιτικά γραφεία όλων των αποχρώσεων.

δεν συζητάμε εδώ αυτό.
και από αυτή και μόνο την απάντηση είσαι όντως προκατηλειμμένος.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
κοίτα...
σοβαρά τώρα.
κάνεις ένα μέγα λάθος.
προσπαθείς να κάνεις διάλογο και να συνεννοηθείς με έναν άνθρωπο που έχει παντελώς άλλες εμπειρίες και ανήκει σε εντελώς άλλη κοινωνική ομάδα.
Μην το παλεύεις. δε θα συνεννοηθείτε.

Σε ποια κοινωνική ομάδα με έχεις κατατάξει;Έτσι για να ξέρω κι εγώ σε τι rank είμαι...

Καλό είναι να βγάζετε συμπεράσματα μόνο για άτομα που γνωρίζετε προσωπικά ή να σχολιάζετε όσα γράφονται.Εδώ μέσα ο καθένας πίσω από την ανωνυμία μπορεί να γράφει ότι θέλει.Από το ότι γάμαγε εχθές το βράδι την τάδε μοντέλα μέχρι ότι είναι προμηθευτής της USAF σε καύσιμα και ανταλλακτικά.Άντε να κατατάξεις τον κάθε και την κάθε φαντασμένη σε κοινωνική ομάδα.
 

Επισκέπτης
δεν συζητάμε εδώ αυτό.
και από αυτή και μόνο την απάντηση είσαι όντως προκατηλειμμένος.

ενα ειναι σιγουρο και δεν ειναι προκαταληψη.
Η σουλα κανει τα πιο βρωμικα γαμισια για να καταφερει να τυλιξει τον γαμπρο :2funny:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
on the road δεν είμαι προκατηλειμένος.Μερικές φορές η Σούλα και η κάθε Σούλα είναι πιο εξηγημένες από τις δήθεν που ψάχνουν τις high δουλειές μέσα από τα πολιτικά γραφεία όλων των αποχρώσεων.

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


εσυ δεν ειπες οτι η μαμαδες σκατοχαιρονται με γαμπρους δημοσιους υπαλληλους?????????
σε σενα απαντησα οτι η μαμα με βιλλα στην εκαλη δεν θα χαιροταν με το εισοδημα των 3 χιλιαρικων
η μαμα με το εισοδημα των 700 ευρω θα το χαιροταν

καταλαβαινεις?????????

(το αν ειναι ξηγημενη η Σουλα προφανως δεν εχει να κανει με το εισοδημα, θα μπορουσε να τα ξηγημενη και η Λιλιαν απ την Εκαλη, οπως και το αντιθετο)


αλλα δεν μπορεις αν μη τι αλλο να ισχυριστεις οτι μια κοπελα με μεγαλη προικα και καλο εισοδημα παει με τον 3χιλιαρο ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ.
κατανοητο ως εδω?
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Μα καλά τι μαλακίες διαβάζω εδώ μέσα γμτ.Μα καλά μιλάμε για την γκόμενα που έχει βίλα στην Εκάλη και προίκα 50 μεζονέτες και 2 κότερα;Αυτή είναι η μέση Ελληνίδα που θα δούμε απόψε στο μπαρ;Αυτή σιγά μην καταδεχθεί να βγει στα κωλομάγαζα της Αθήνας.Έχει απεριορίστων διαδρομών εισιτήριο για Βρυξέλες/Παρίσι/Μιλάνο κλπ.Αυτή σαφώς και δε θα ασχοληθεί με τις 3000€.Αλλά πόσες είναι αυτές;Οι περισσότερες δε είναι καπαρωμένες από τους γιάπιδες γιους άλλων επιχειρηματιών όπως τους εν νοεί ο "ανεπιθύμητος".Η μέση γκόμενα όμως σε 3000€ μηνιαίο εισόδημα,τούμπες θα κάνει.Εδώ δεν έχουν οι περισσότερες να αποπληρώσουν τις κάρτες τους,άλλες χάνουν τα αμάξια τους για 500 ευρώ και θα σνομπάρουν το τριχίλιαρο;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Σε ποια κοινωνική ομάδα με έχεις κατατάξει;Έτσι για να ξέρω κι εγώ σε τι rank είμαι...

Καλό είναι να βγάζετε συμπεράσματα μόνο για άτομα που γνωρίζετε προσωπικά ή να σχολιάζετε όσα γράφονται.Εδώ μέσα ο καθένας πίσω από την ανωνυμία μπορεί να γράφει ότι θέλει.Από το ότι γάμαγε εχθές το βράδι την τάδε μοντέλα μέχρι ότι είναι προμηθευτείς της USAF σε καύσιμα και ανταλλακτικά.Άντε να κατατάξεις τον κάθε και την κάθε φαντασμένη σε κοινωνική ομάδα.

πάμε
ΔΕ ΣΕ ΚΑΤΑΤΑΣΣΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΗΝ ΕΞΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.
Ο μπαμπάς δεν έχει περιουσία γύρω στα 3 μύρια ευρώ.
Δε μένεις σε ιδιόκτητο μέρος που έχει 10 χιλιάρια το τετραγωνικό
Δεν έχεις αυτοκίνητο 80 χιλιάδων ευρώ
Δεν έχεις επαγγελματική αποζημίωση 100 χιλιάρια το χρόνο.

σε κάλυψα;
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Μα καλά τι μαλακίες διαβάζω εδώ μέσα γμτ.Μα καλά μιλάμε για την γκόμενα που έχει βίλα στην Εκάλη και προίκα 50 μεζονέτες και 2 κότερα;Αυτή είναι η μέση Ελληνίδα που θα δούμε απόψε στο μπαρ;Αυτή σιγά μην καταδεχθεί να βγει στα κωλομάγαζα της Αθήνας.Έχει απεριορίστων διαδρομών εισιτήριο για Βρυξέλες/Παρίσι/Μιλάνο κλπ.Αυτή σαφώς και δε θα ασχοληθεί με τις 3000€.Αλλά πόσες είναι αυτές;Οι περισσότερες δε είναι καπαρωμένες από τους γιάπιδες γιους άλλων επιχειρηματιών όπως τους εν νοεί ο "ανεπιθύμητος".Η μέση γκόμενα όμως σε 3000€ μηνιαίο εισόδημα,τούμπες θα κάνει.Εδώ δεν έχουν οι περισσότερες να αποπληρώσουν τις κάρτες τους,άλλες χάνουν τα αμάξια τους για 500 ευρώ και θα σνομπάρουν το τριχίλιαρο;

οκ, ας αφησουμε λοιπον τον τριχιλιαρο να ζησει το ονειρο του οτι κανουν τουμπες για τα λεφτα του, ενω εγω υποψιαζομαι οτι εκεινος ΕΠΙΛΕΓΕΙ αυτες οι οποιες θα εκαναν τουμπες για τα λεφτα του. Η διαφορα σημαντικη κατα τη γννωμη μου.

(οχι μπορει και η Σουλα απο το περιστερι να εχει ονειρα και αξιοπρεπεια και να μη θελει τον πρωτο τυχοντα 3χιλιαρο για συντροφο)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Όοοοοοοοοοολεεεεεε να πω κι εγώ?

μέσο ελεεινίδικο μπάζο εδώωωωωωω  :rockon: :rockon: :rockon:
Δική μου δουλειά και σπίτι, δεν έχω παράπονο φτουφτουφτου.
Άμα με γαμήσει κανένας δεν ξέρω ούτε τι δουλειά κάνει ούτε πού μένει, και δεν με έχει κεράσει ποτέ κανένας άγνωστος ποτό  :rockon: :rockon:
Επίσης έχω ιδιαίτερη προτίμηση στους μαύρους, οπότε το σίγουρο είναι ότι φράγκα δεν πρόκειται να δω σύντομα από γκόμενο.

χαρ χαρ χαρρρρ φάτε τηηηηννν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μα καλά τι μαλακίες διαβάζω εδώ μέσα γμτ.Μα καλά μιλάμε για την γκόμενα που έχει βίλα στην Εκάλη και προίκα 50 μεζονέτες και 2 κότερα;Αυτή είναι η μέση Ελληνίδα που θα δούμε απόψε στο μπαρ;Αυτή σιγά μην καταδεχθεί να βγει στα κωλομάγαζα της Αθήνας.Έχει απεριορίστων διαδρομών εισιτήριο για Βρυξέλες/Παρίσι/Μιλάνο κλπ.Αυτή σαφώς και δε θα ασχοληθεί με τις 3000€.Αλλά πόσες είναι αυτές;Οι περισσότερες δε είναι καπαρωμένες από τους γιάπιδες γιους άλλων επιχειρηματιών όπως τους εν νοεί ο "ανεπιθύμητος".Η μέση γκόμενα όμως σε 3000€ μηνιαίο εισόδημα,τούμπες θα κάνει.Εδώ δεν έχουν οι περισσότερες να αποπληρώσουν τις κάρτες τους,άλλες χάνουν τα αμάξια τους για 500 ευρώ και θα σνομπάρουν το τριχίλιαρο;

πάμε
υπάρχουν πάμπολλες που έχουν οροφοδιαμέρισμα στα Βριλλήσια και προίκα 1 μεζονέτα και δεν έχουν στόχο τον ΔΥ του 1,5 χιλιάρικου.
επόμενη απορία.

Υ.Γ.
γιατί έχεις μια τάση να φέρνεις εξεζητημένα παραδείγματα;
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
πάμε
υπάρχουν πάμπολλες που έχουν οροφοδιαμέρισμα στα Βριλλήσια και προίκα 1 μεζονέτα και δεν έχουν στόχο τον ΔΥ του 1,5 χιλιάρικου.
επόμενη απορία.

Υ.Γ.
γιατί έχεις μια τάση να φέρνεις εξεζητημένα παραδείγματα;


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
πάμε
ΔΕ ΣΕ ΚΑΤΑΤΑΣΣΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΗΝ ΕΞΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.
Ο μπαμπάς δεν έχει περιουσία γύρω στα 3 μύρια ευρώ.
Δε μένεις σε ιδιόκτητο μέρος που έχει 10 χιλιάρια το τετραγωνικό
Δεν έχεις αυτοκίνητο 80 χιλιάδων ευρώ
Δεν έχεις επαγγελματική αποζημίωση 100 χιλιάρια το χρόνο.

σε κάλυψα;

1)Αν είχε τόσα ο μπαμπάς μου,σιγά μην καθόμουν βραδιάτικα στο bourdela.tv να χαζεύω.Θα ήμουν σε καμιά μεζονέτα στη Στοκχόλμη...
2)Δεν ξέρω πόση είναι η εμπορική αξία του ακινήτου που μένω.Είναι μεν ιδιόκτητο αλλά δεν ενδιαφέρομαι να το πουλήσω.
3)Όχι δεν έχω τέτοιο αμάξι.Και δε θέλω να αποκτήσω.Ειλικρινά.Δε θα επένδυα σε λαμαρίνες ποτέ.
4)Πού το ξέρεις;Μπορεί να είμαι...λιμενεργάτης και να βγάζω και παραπάνω.Πώς το ξέρεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom