Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
πες τα ρε αγορι μου!!!!!!!


μονο εμενα μου φαινονται αηδιαστικοι οι τυποι που ΠΕΡΗΦΑΝΕΥΟΝΤΑΙ για την αργομισθια τους?

Άμα αρχίσω να τον φτύνω θα πάθω αφυδάτωση.

Κι υπάρχουν και χειρότεροι σαν του λόγου του, πάνε για 2ωρα ή τιποτάωρα
 

Επισκέπτης
δεν είναι μέρος ρε παπάρα...γκόμενα είναι...

αααχαχαχαχαχαχαχαχα
πως λέμε Παναγιά η Φανερωμένη ;

ε έτσι και Βαγγελία η Βουλιαγμένη.

αααααχαχαχαχαχαχαχα

μάθε με πολλά && ωραία πράγματα...

ΣΕΜΝΑ && ΤΑΠΕΙΝΑ ομως...
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
on the road και ο ψιλικατζής της γειτονιάς μου που άνοιξε το μαγαζάκι με την επιδότηση από τον ΟΑΕΔ επιχειρηματίας είναι.Όπως είναι επιχειρηματίας κι ένας βιομήχανος.Μην κολλάς στον τίτλο.Η ουσία είναι αλλού.Και στην τελική ανάλυση ένας μόνιμος δημόσιος υπάλληλος είναι πιο σίγουρος από έναν επιχειρηματία που μπορεί να πέσει έξω και να καταλήξει συμβασιούχος στο δήμο.Οι μαμάδες ξέρουν πολύ καλά γιατί θέλουν δημοσίους υπαλλήλους για τις κόρες τους.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.470
Κριτικές
61
Like
42.673
Πόντοι
22.785
Kαι να προσπαθώ, ο καημενούλης, με τον πούτσο μου καυλωμένο, αν είναι δυνατόν, Χριστιανοί, να της εξηγήσω πώς στο κάτω-κάτω της γραφής, δεν γίνονται αυτή την ώρα τέτοιου είδους συζητήσεις.

Και με ρωτά, η αθεόφοβη!!!!!!!!!!!!!!!!

«Τι έχει... αυτή η ώρα...».
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Άμα αρχίσω να τον φτύνω θα πάθω αφυδάτωση.

Κι υπάρχουν και χειρότεροι σαν του λόγου του, πάνε για 2ωρα ή τιποτάωρα

γι αυτούε που πάνε για ποτάωρα στα κωλόμπαρα τι γνώμη έχεις;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
on the road και ο ψιλικατζής της γειτονιάς μου που άνοιξε το μαγαζάκι με την επιδότηση από τον ΟΑΕΔ επιχειρηματίας είναι.Όπως είναι επιχειρηματίας κι ένας βιομήχανος.Μην κολλάς στον τίτλο.Η ουσία είναι αλλού.Και στην τελική ανάλυση ένας μόνιμος δημόσιος υπάλληλος είναι πιο σίγουρος από έναν επιχειρηματία που μπορεί να πέσει έξω και να καταλήξει συμβασιούχος στο δήμο.Οι μαμάδες ξέρουν πολύ καλά γιατί θέλουν δημοσίους υπαλλήλους για τις κόρες τους.

αααχαχαχαχαχαχαχαχα
άμα πέσει όξω η επιχείρηση (όχι το ψιλικατζίδικο-αυτό είναι μόνο στο δικό σου το σύστημα αναφοράς επιχείρηση και στο νεοέλληνα που βαφτίζει καλλιτέχνη τον βας βας) έχει καβάντζα 3-4 μύρια ακίνητα να σκατζάρει......

ο επιχειρηματίας έτσι;
όχι ο κυρ Ψι-λουκάς.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
1personanongrata αυτοί που λες είναι λίγοι και δεν πέφτουν έξω.Αυτοί που πέφτουν έξω είναι επιχειρηματίες που ζουν από το κράτος είτε με αναπτυξιακούς νόμους είτε με κρατικές προμήθειες.Επίσης είναι αυτοί που αντί να αλλάξουν την παλιά στράντζα στη γραμμή παραγωγής προτιμούν να αγοράσουν το καινούριο πορσικό για να κάνουν καμάκι στις γκόμενες.Στο τέλος ούτε την πόρσε έχουν ούτε την γκόμενα...
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
on the road και ο ψιλικατζής της γειτονιάς μου που άνοιξε το μαγαζάκι με την επιδότηση από τον ΟΑΕΔ επιχειρηματίας είναι.Όπως είναι επιχειρηματίας κι ένας βιομήχανος.Μην κολλάς στον τίτλο.Η ουσία είναι αλλού.Και στην τελική ανάλυση ένας μόνιμος δημόσιος υπάλληλος είναι πιο σίγουρος από έναν επιχειρηματία που μπορεί να πέσει έξω και να καταλήξει συμβασιούχος στο δήμο.Οι μαμάδες ξέρουν πολύ καλά γιατί θέλουν δημοσίους υπαλλήλους για τις κόρες τους.


θα θελα διπλα μου καποιον με ονειρα και στοχους
ακομη κι αν δεν τα καταφερει τελικα -----> αυτο για μενα

η μαμαδες θελουν δημ υπαλληλους για τις κορες τους οταν οι κορες ειναι η Σουλα η κομμωτρια και η πωλητρια στο Ζαρα.

Καποια που εχει μια ακινητη περιουσια, και δουλεια με 2χιλιαρικα το μηνα λες να θεωρει οτι επιασε την καλη με εναν δημοσιο υπαλληλο?

και επειδη εχουμε και στοκους εδω, δεν περηφρονω το εισοδημα καποιου, αρκει ομως και αυτος να  το τοποθετει στη σωστη βαση και οχι να λεει οτι ολες οι γκομενες πεφτουν με τα 3 του χιλιαρικα.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
τι μας λεει ρε ιματζινα ο αρκανς???

ακου ο γκομενος της να εχει φραγκα και αμαξι και αυτη να γαμιεται με το παιδι απο το ρουχαδικο..

αυτα δεν τα κανει η ελληνιδα..

σουζα του καθεται του φραγκατου..

και περιμενει την στιγμη που ο ιδιος θελει να την πηδηξει..και προσευχεται να τον τυλιξει οσο το δυνατον γρηγοροτερα.

σιγα μη διακυνδινεψει τη σχεση της για ενα φτωχομπινε.

αυτα ειναι παραμυθια λαικης καταναλωσης.

σημερα γαμανε καθαρα τα λεφτα.

και δεν μιλαω για ιεροδουλες.

μιλαω για τις καθημερινες κοπελες.

εχω παραδειγματα απο δουλεια.η αλλη στο δημοσιο και παρολαυτα επειδη ειναι νεοπροσληφθησα

νοιωθει την αναγκη να αγκυλωθει στην σχεση της ..εναν λογιστη απο γλυφαδα.

νοιωθει ακομα στο dna της ανασφαλεια γιατι αυτος ειναι απο ανωτερη ταξη(οχι την εργατικη οπως αυτη).

και αυτη θελει να ανεβει.

ετσι παρολο που οπως ομολογησε η ιδια την πρωτη περιοδο της σχεσης τους δεν ηταν καθολου ερωτευμενη..

μετα ξαφνικα τον ερωτευτηκε!!  μαλλον οταν εμαθε για τα σπιτια,και την περιουσια και τον κυκλο της οικογενειας..

Εσύ προχθές τους έλεγες ότι δεν ξέρουνε να φλερτάρουνε ...
Τώρα μυξοκλαίγεσαι για τα μπικικίνια; :uglystupid:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
1personanongrata αυτοί που λες είναι λίγοι και δεν πέφτουν έξω.Αυτοί που πέφτουν έξω είναι επιχειρηματίες που ζουν από το κράτος είτε με αναπτυξιακούς νόμους είτε με κρατικές προμήθειες.Επίσης είναι αυτοί που αντί να αλλάξουν την παλιά στράντζα στη γραμμή παραγωγής προτιμούν να αγοράσουν το καινούριο πορσικό για να κάνουν καμάκι στις γκόμενες.Στο τέλος ούτε την πόρσε έχουν ούτε την γκόμενα...

αυτοί που αναφέρεις ΔΕΝ είναι επιχειρηματίες.
ΜΑΛΑΚΕΣ είναι
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
θα θελα διπλα μου καποιον με ονειρα και στοχους
ακομη κι αν δεν τα καταφερει τελικα -----> αυτο για μενα

η μαμαδες θελουν δημ υπαλληλους για τις κορες τους οταν οι κορες ειναι η Σουλα η κομμωτρια και η πωλητρια στο Ζαρα.

Καποια που εχει μια ακινητη περιουσια, και δουλεια με 2χιλιαρικα το μηνα λες να θεωρει οτι επιασε την καλη με εναν δημοσιο υπαλληλο?

και επειδη εχουμε και στοκους εδω, δεν περηφρονω το εισοδημα καποιου, αρκει ομως και αυτος να  το τοποθετει στη σωστη βαση και οχι να λεει οτι ολες οι γκομενες πεφτουν με τα 3 του χιλιαρικα.


αχαχαχαχαχα σα δε ντρέπεσαι τι μας το παίζεις τώρα;
ανώτερη;
αααααχαχαχαχα
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
θα θελα διπλα μου καποιον με ονειρα και στοχους
ακομη κι αν δεν τα καταφερει τελικα -----> αυτο για μενα

η μαμαδες θελουν δημ υπαλληλους για τις κορες τους οταν οι κορες ειναι η Σουλα η κομμωτρια και η πωλητρια στο Ζαρα.

Καποια που εχει μια ακινητη περιουσια, και δουλεια με 2χιλιαρικα το μηνα λες να θεωρει οτι επιασε την καλη με εναν δημοσιο υπαλληλο?

και επειδη εχουμε και στοκους εδω, δεν περηφρονω το εισοδημα καποιου, αρκει ομως και αυτος να  το τοποθετει στη σωστη βαση και οχι να λεει οτι ολες οι γκομενες πεφτουν με τα 3 του χιλιαρικα.

Όπα κοπελιά,πόσες ξέρεις να παίρνουν 2000€ και να έχουν περιουσία;Και τι έχει η Σούλα και η πωλήτρια του ζάρα;Μήπως τελικά κι εσύ έχεις πέσει στην λούμπα της σύγκρισης;Μήπως κι εσύ θέλεις να είσαι καλύτερη από τη Σούλα με όποιο τίμημα;
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
αχαχαχαχαχα σα δε ντρέπεσαι τι μας το παίζεις τώρα;
ανώτερη;
αααααχαχαχαχα

καλε ναι!!!!
θελω να κρυβω την κατινια μου κατω απο ποστ δηθεν ανωτεροτητας....


παντως οι βολεμενοι δεν μου αρεσουν
μου θυμιζουν συνταξιουχους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom