Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
σκεψου και να μην το εγραφα!!! αυτο κτλβς εσυ??? δεν εγραψα στη μεγαλη τους πλειοψηφια??? το εγραψα ο μλκς η` οχι? κουκλα  μ αν θιγεσαι απο αυτα γτ ισως δεν εισαι εσυ ετσι μην συμμετεχεις καθολου.κ εγω γνωριζε εξαιρετικες κοπελες που τους βγαζω το καπελο αλλα ειναι εξαιρεσεις.δεν ειναι ο κανονας...ειπα εγω πουθενα οτι ολα τα αγορακια ειμαστε μαλαμα? μου βαζεις λογια που δεν εχω πει? δεν θα τα παμε καλα... >:(


1ον ποναω και δεν εχω καμια ορεξη να τσακωθω
2ον αφησες να εννοηθει οτι οι γυναικες στην πλειοψηφια τους ειναι μαλακισμενες ενω οι αντρες στην πλειοψηφια τους ειναι καλα παιδια
εκει ηταν η ενσταση μου

αλλιως συμφωνω απολυτα

υπαρχουν μαλακισμενες και μαλακες, big deal. Ας ψαξετε οι σοβαροι να βρειτε σοβαρες και οι σοβαρες (γκουχ γκουχ) να βρουμε σοβαρους

μηπως απλα να σκεφτουμε κριτηρια επιλογης αντι ναα κραζουμε συμπεριφορες, πραγματι αξιοκατακριτες?
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Φυσικα ετσι δεν ειναι?

Να υπενθιμισουμε μονο στους λεφταδες οτι υπαρχει μετα ενας κινδυνος η γυναικα τους να παιρνει το slk και να πηγαινει να ψαρευει τεκνα απο λυκεια και πανεπιστημια :2funny:
ρε συ!
ξεκίνησες αυτό που είπαμε χθες? :grin: :grin: :grin:

άντε! το πλήθος σε περιμένει! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
1ον ποναω και δεν εχω καμια ορεξη να τσακωθω
2ον αφησες να εννοηθει οτι οι γυναικες στην πλειοψηφια τους ειναι μαλακισμενες ενω οι αντρες στην πλειοψηφια τους ειναι καλα παιδια
εκει ηταν η ενσταση μου

αλλιως συμφωνω απολυτα

υπαρχουν μαλακισμενες και μαλακες, big deal. Ας ψαξετε οι σοβαροι να βρειτε σοβαρες και οι σοβαρες (γκουχ γκουχ) να βρουμε σοβαρους

μηπως απλα να σκεφτουμε κριτηρια επιλογης αντι ναα κραζουμε συμπεριφορες, πραγματι αξιοκατακριτες?
γιατί πονάς μικρούλα?
αδιαθετούλα?
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ax λουκριτία μου!!! :smitten: :smitten:

και μένα το καλύτερο ήταν ένα μπαλόνι καρδούλα που πάνω έγραφε ξδηξδφξδξγηξκγηκλ!!!!

α ρε λούκ!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
ναι ηταν πολυ γλυκο..
εχουν περασει χρονια απο τοτε κ ακομα του λεω ποσο τελειο δωρο ηταν αυτο...
δεν εχουν σημασια τα λεφτα...
η χειρονομια εχει...

αλλα  το τσαντακι που λεγατε πιο πανω...
δε θεωρω κακο να το ζητησω.
χωρις πουτανιες κ πλαγιους τροπους.

μωρο μου ειδα αυτο κ μαρεσε.
εχεις την δυνατοτητα?


τοσο απλα..

αλλα φυσικα εξαρταται απο το ειδος της σχεσης κ το ποσο καιρο ειστε μαζι...
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
να τσακωθουμε ? οχι βεβαια! δεν το αφησα να εννοηθει.εσυ κτλβς κατι τετοιο! οσον αφορα το παντου υπαρχουν τα παντα ειναι μλκ...το εχω ξαναπει! δεν μπορεις να γενικευεις απλα.τεσπα...οσον αφορα αυτο που ειπες για την εποχη συμφωνω.αλλα θελει καρυδια, γτ υπαρχει η περιπτωση να μεινεις μονος σ αφου μπορει να μην βρεις κατι γρηγορα...κ ο πολυς κοσμος φοβαται να ειναι μονος του.ειναι γνωστο αυτο.εγω ειμαι φαν ιταλικης παροιμιας.καλυτερα μονος, παρα κακως συνοδευομενος
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ναι ηταν πολυ γλυκο..
εχουν περασει χρονια απο τοτε κ ακομα του λεω ποσο τελειο δωρο ηταν αυτο...
δεν εχουν σημασια τα λεφτα...
η χειρονομια εχει...

αλλα  το τσαντακι που λεγατε πιο πανω...
δε θεωρω κακο να το ζητησω.
χωρις πουτανιες κ πλαγιους τροπους.

μωρο μου ειδα αυτο κ μαρεσε.
εχεις την δυνατοτητα?


τοσο απλα..

αλλα φυσικα εξαρταται απο το ειδος της σχεσης κ το ποσο καιρο ειστε μαζι...
προτιμοτερο αυτο...μλκ αλλα προτιμοτερο!
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
φοβαμαι φιλαρακι...το ξυλο το αντεχω αλλα το να με μπουζουριασει κανεις ασφαλιτης δεν θα το αντεξω :tickedoff:
Μη μασάς ρε! :grin: :grin:
δεν είπαμε στο δρόμο. :rolleyes:

....εκεί που ξεκινάς το "πώς σε λένε και τι δουλειά κάνεις" πετάς και το όμορφο!

να δεις που θα κολλήσει κι αν εσύ το πεις γλυκά και τρυφερά θα είσαι ο πρώτος μάγκας!!! ;)
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
προτιμοτερο αυτο...μλκ αλλα προτιμοτερο!
δεν το θεωρω μαλακια..
μιλαμε ομως γ σχεση!
οχι γ μιας βδομαδας η ενος μηνα...
ουτε καν 6μηνων...

κ φυσικα δεν λεμε οτι θα γινεται σε μονιμη βαση.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Ρε κορίτσια,νομίζετε ότι δε γουστάρουμε και δώρα να κάνουμε κλπ;Προσωπικά αν βρω την κατάλληλη κι έχω και την οικονομική δυνατότητα θα λιώσει στα ταξίδια μιας και μου αρέσουν πολύ και θα ήθελα παρέα κάποιες φορές.Αρκεί να έχει όρεξη να περπατάει.Η ένστασή μου είναι ότι οι γκόμενες πάνε επί τούτου.Ψάχνουν τον λεφτά και όχι τον καλό άνθρωπο.Απορρίπτουν τους πάντες με κριτήριο το αμάξι,την δουλειά που κάνουν,το ενδυματολογικό στυλ.Αυτό πρέπει να αλλάξουν.Αν ο άλλος έχει δυνατότητα και τσάντες και παπούτσια και ότι θέλετε.Αλλά αν εκβιαστικά πάτε γι'αυτά,δε διαφέρετε σε τίποτα από τις πουτάνες.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
να τσακωθουμε ? οχι βεβαια! δεν το αφησα να εννοηθει.εσυ κτλβς κατι τετοιο! οσον αφορα το παντου υπαρχουν τα παντα ειναι μλκ...το εχω ξαναπει! δεν μπορεις να γενικευεις απλα.τεσπα...οσον αφορα αυτο που ειπες για την εποχη συμφωνω.αλλα θελει καρυδια, γτ υπαρχει η περιπτωση να μεινεις μονος σ αφου μπορει να μην βρεις κατι γρηγορα...κ ο πολυς κοσμος φοβαται να ειναι μονος του.ειναι γνωστο αυτο.εγω ειμαι φαν ιταλικης παροιμιας.καλυτερα μονος, παρα κακως συνοδευομενος

κι εγω!
καλυτερα μονη παρα να πρεπει να βαζω τις τακουνες να χαζοκουνιεμα ορθια με παρεες που δνε γουσταρω και να πρπει να ξεπενταριαζομαι για μια τσαντα ωστε μετα να εχω αναγκη τον καθε παπαρα να με κερασει ενα ποτο (μιας και εφαγα τα λεφτα σε ρουχα και δεν εχω να βγω)
 

Επισκέπτης
Μη μασάς ρε! :grin: :grin:
δεν είπαμε στο δρόμο. :rolleyes:

....εκεί που ξεκινάς το "πώς σε λένε και τι δουλειά κάνεις" πετάς και το όμορφο!

να δεις που θα κολλήσει κι αν εσύ το πεις γλυκά και τρυφερά θα είσαι ο πρώτος μάγκας!!! ;)

ε πεστο ετσι ρε :grin:
Δεν καταλαβα και την τεχνικη καλα.Νομιζα να  πεταω την μαγικη αυτη φραση χωρις την εισαγωγη του πως σε λενε και τι δουλεια κανεις :2funny:
Τρυφερα θα το πω και ελπιζω το ξυλο να ειναι εξισου τρυφερο :boobies:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ρε κορίτσια,νομίζετε ότι δε γουστάρουμε και δώρα να κάνουμε κλπ;Προσωπικά αν βρω την κατάλληλη κι έχω και την οικονομική δυνατότητα θα λιώσει στα ταξίδια μιας και μου αρέσουν πολύ και θα ήθελα παρέα κάποιες φορές.Αρκεί να έχει όρεξη να περπατάει.Η ένστασή μου είναι ότι οι γκόμενες πάνε επί τούτου.Ψάχνουν τον λεφτά και όχι τον καλό άνθρωπο.Απορρίπτουν τους πάντες με κριτήριο το αμάξι,την δουλειά που κάνουν,το ενδυματολογικό στυλ.Αυτό πρέπει να αλλάξουν.Αν ο άλλος έχει δυνατότητα και τσάντες και παπούτσια και ότι θέλετε.Αλλά αν εκβιαστικά πάτε γι'αυτά,δε διαφέρετε σε τίποτα από τις πουτάνες.
συμφωνω απολυτοτατα σε ΟΛΑ!
εκτος απο ενα!
θα απεριπτα αντρα που ενδυματολογικα ειναι γ γελια...
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ρε κορίτσια,νομίζετε ότι δε γουστάρουμε και δώρα να κάνουμε κλπ;Προσωπικά αν βρω την κατάλληλη κι έχω και την οικονομική δυνατότητα θα λιώσει στα ταξίδια μιας και μου αρέσουν πολύ και θα ήθελα παρέα κάποιες φορές.Αρκεί να έχει όρεξη να περπατάει.Η ένστασή μου είναι ότι οι γκόμενες πάνε επί τούτου.Ψάχνουν τον λεφτά και όχι τον καλό άνθρωπο.Απορρίπτουν τους πάντες με κριτήριο το αμάξι,την δουλειά που κάνουν,το ενδυματολογικό στυλ.Αυτό πρέπει να αλλάξουν.Αν ο άλλος έχει δυνατότητα και τσάντες και παπούτσια και ότι θέλετε.Αλλά αν εκβιαστικά πάτε γι'αυτά,δε διαφέρετε σε τίποτα από τις πουτάνες.
μα με τη λουκρητια συμφωνησα...κ με σενα συμφωνω για τους ιδιους λογους.ρε imaginas τι λεμε τωρα.μα δεν προλαβαινουμε να φτασουμε σε αυτο το επιπεδο...γτ πιο πριν εχεις δει τοσες παπαριες κ σκατοσυμπεριφορες που δεν φτανεις στο σημειο να κανεις τετοια πραγματα.το χειροτερο απο ολα ειναι αυτο που ειπες.δεν ενδιαφερονται να γνωρισουν τον αλλον ως ατομο...δεν ξερω γτ αλλα αυτο ειναι το πιο συχνο φαινομενο.αυτο που βλεπουν ειναι τα προφανη...εμφανιση...κοινωνικοοικονομικο status και φυσικα φυσικα δεν εχει καμοια μα καμοια σημασια ποιες ειναι αυτες κ τι κανουν...
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
συμφωνω απολυτοτατα σε ΟΛΑ!
εκτος απο ενα!
θα απεριπτα αντρα που ενδυματολογικα ειναι γ γελια...

Μήπως να δοκίμαζες να του αλλάξεις στυλ;Αν και όταν το έγραφα εννοούσα περί αξίας ρούχων.
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Ρε κορίτσια,νομίζετε ότι δε γουστάρουμε και δώρα να κάνουμε κλπ;Προσωπικά αν βρω την κατάλληλη κι έχω και την οικονομική δυνατότητα θα λιώσει στα ταξίδια μιας και μου αρέσουν πολύ και θα ήθελα παρέα κάποιες φορές.Αρκεί να έχει όρεξη να περπατάει.Η ένστασή μου είναι ότι οι γκόμενες πάνε επί τούτου.Ψάχνουν τον λεφτά και όχι τον καλό άνθρωπο.Απορρίπτουν τους πάντες με κριτήριο το αμάξι,την δουλειά που κάνουν,το ενδυματολογικό στυλ.Αυτό πρέπει να αλλάξουν.Αν ο άλλος έχει δυνατότητα και τσάντες και παπούτσια και ότι θέλετε.Αλλά αν εκβιαστικά πάτε γι'αυτά,δε διαφέρετε σε τίποτα από τις πουτάνες.
Σε γενικές γραμμές παλικάρι είσαι λάθος.
Δε θέλω να σε στεναχωρέσω αλλά αναλόγως του τι θες να περάσεις σε κάποια αυτό παίρνει.

Ένα πράγμα να θυμάσαι και συ και όλοι οι άλλοι εδώ μέσα.
Δεν παίζει ρόλο αν είσαι ωραίος
                αν έχεις πολλά λεφτά
                αν πηδάς καλά
                αν έχεις λέγειν
                αν είσαι ευγενικός ή μαλάκας
                αν είσαι μορφωμένος ή αποφ.δημοτικού

αν της πηδήξεις το μυαλό μετράει!
με μια κουβέντα, με δύο? με μια ματιά ίσως?

το βρήσκεις.....το βλέπεις......το ανακαλύπτεις

αυτά.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Μήπως να δοκίμαζες να του αλλάξεις στυλ;Αν και όταν το έγραφα εννοούσα περί αξίας ρούχων.
α σορρυ παρανοησης. :-

αλλα οχι δε θα τον αλλαζα..
δεν ειναι 16...
η κακογουστια κ το κιτς με φρικαρει.

εκτος αν ηταν ο αντρας της ζωης μου οποτε θα αξιζε να προσπαθησω.
αλλα γ εναν ασχετο που γνωρισα οχι.
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Πήγες Μόσχα φίλε;  ;) Είδες τι εστί Ρωσίδι...  :lheel::rockon: Λοιπόν φίλε επειδή έχω γνωρίσει και τη Πάτρα ως φοιτητής και μένω Αθήνα...όντως εσείς έχετε το χειρότερο είδος ελεηνίδας που υπάρχει..χυλόπιτες με μίσος υποκρισία ξακατίνιασμα κιτσαρία και γενικά πολύ low level.. Αλλά και Αθήνα δε παίζει τίποτα το καμάκι έχει πεθάνει...βαριέσαι και στα κλαμπ τα ίδια και τα ίδια...

Έλα Κρήτη φίλε να γνωρίσεις ΤΟ χειρότερο είδος Ελλεηνίδας ;)
 

Επισκέπτης
Σε γενικές γραμμές παλικάρι είσαι λάθος.
Δε θέλω να σε στεναχωρέσω αλλά αναλόγως του τι θες να περάσεις σε κάποια αυτό παίρνει.

Ένα πράγμα να θυμάσαι και συ και όλοι οι άλλοι εδώ μέσα.
Δεν παίζει ρόλο αν είσαι ωραίος
                αν έχεις πολλά λεφτά
                αν πηδάς καλά
                αν έχεις λέγειν
                αν είσαι ευγενικός ή μαλάκας
                αν είσαι μορφωμένος ή αποφ.δημοτικού

αν της πηδήξεις το μυαλό μετράει!
με μια κουβέντα, με δύο? με μια ματιά ίσως?

το βρήσκεις.....το βλέπεις......το ανακαλύπτεις

αυτά.

τι παει να πει δηλαδη να της πηδηξεις το μυαλο αν δεν εισαι ουτε ωραιος ουτε ευγενικος η μαλακας και ολα τα παραπανω? :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom