Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)
OP
OP
kostas3d

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
5
Πόντοι
6
Kαθόμαστε και ασχόλουμαστε με την κάθε πατσαβούρα που μπαίνει στο σαιτ αντι να επικεντρωθούμε στο θέμα.ρε σεις πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί μπαινετε σε διαδικασία και τους απαντατε.μπειτε και πειτε τα στο φορουμ του κοσμοπολιταν..αλλα έλεος μην αφηνετε τα μπάζα να γαμαν την κουβεντα..
Υ.Γ ξέχασα να απαντησω στο φιλο με το avatar της μερσεντες οτι αυτό που εννοούσα είναι οτι η καταπίεση και η μιζερια της ωθεί να φέρονται έτσι μαζί με τους υπόλοιπους παράγοντες.Και ναι ρε μάγκα και δημόσιος υπάλληλος καταπιεσμενη και μίζερη νιώθει γιατί οι ανάγκες της ειναι μεγαλύτερες απο το μισθό της.Και στο τελος εσυ την πληρωνεις...Τα ειχα με δημοσιο υπαλληλο η οποία με μισθό 1000 ευρώ μηνιαίως ξόδεψε 800 δηλ τα 3/4 του μισθού της για να πάρει μια τσαντα!!!έφαγε ενα σουτ στο γαμμα όταν το είδα.....
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
κλασσικη ελλεηνιδα...μα δεν ειναι οτι δεν εχουν χρηματα! εχουν...γιαυτα που θελουν εχουν! μια φορα γνωστος μ ειπε να του βρω στο ebay (και καλα για πιο φθηνα...!!!!) ενα δωρο για την κοπελα του.το βρισκω...ενα μικρο τσαντακι LV ;) το βρηκα 400 γιουρια...μ λεει μλκ παρτο τωρα.εδω εχει παραπανω! με εσωσες! οχι του λεω μλκ.τα παπαρια μ θα παρεις εγω δεν στο φερνω για την καριολα σ! μλκς εγινες.δεν ησουν ετσι...εκει εχουμε φτασει.οι σχεσεις μας να ειναι εργοδοτη - εργαζομενου...
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
κλασσικη ελλεηνιδα...μα δεν ειναι οτι δεν εχουν χρηματα! εχουν...γιαυτα που θελουν εχουν! μια φορα γνωστος μ ειπε να του βρω στο ebay (και καλα για πιο φθηνα...!!!!) ενα δωρο για την κοπελα του.το βρισκω...ενα μικρο τσαντακι LV ;) το βρηκα 400 γιουρια...μ λεει μλκ παρτο τωρα.εδω εχει παραπανω! με εσωσες! οχι του λεω μλκ.τα παπαρια μ θα παρεις εγω δεν στο φερνω για την καριολα σ! μλκς εγινες.δεν ησουν ετσι...εκει εχουμε φτασει.οι σχεσεις μας να ειναι εργοδοτη - εργαζομενου...

η κοπελα του ζητησε τετοιο δωρο?
αν ναι, εχεις δικιο.
αν η κοπελα γουσταρε ακομα και ενα λουτρινο αρκουδακι?

(btw το καλυτερο δωρο που εχω παρει απο πρωην ηταν ο μπομπ ο μαστορας)
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
φυσικα οι γκομενες στην πολυ μεγαλη τους πλειοψηφια ειναι τελειως ζωα...αν δεν ειχαν βυζια και κωλο δεν θα τις εκανε παρεα κανενας! εκτος απο ελαχιστες... το μονο που εχουν να μας δωσουν ειναι το μουνι τους.τπτ αλλο...επαναλαμβανω για να μην δω παπαριες γραμμενες μετα.στη μεγαλη τους πλειοψηφια παντα...οχι ολες!
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
η κοπελα του ζητησε τετοιο δωρο?
αν ναι, εχεις δικιο.
αν η κοπελα γουσταρε ακομα και ενα λουτρινο αρκουδακι?

(btw το καλυτερο δωρο που εχω παρει απο πρωην ηταν ο μπομπ ο μαστορας)
μα αυτο ειναι το προβλημα...δεν το ζητησε!!!! κτλβς τι εννοω? με τροπο τον ειχε πρηξει, αφηνοντας να εννοηθει οτι θα το ηθελε για δωρο αλλα ειναι πολλα τα χρηματα κλπ κλπ τα ξερεις καλυτερα απο μενα....
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
φυσικα οι γκομενες στην πολυ μεγαλη τους πλειοψηφια ειναι τελειως ζωα...αν δεν ειχαν βυζια και κωλο δεν θα τις εκανε παρεα κανενας! εκτος απο ελαχιστες... το μονο που εχουν να μας δωσουν ειναι το μουνι τους.τπτ αλλο...επαναλαμβανω για να μην δω παπαριες γραμμενες μετα.στη μεγαλη τους πλειοψηφια παντα...οχι ολες!


ειναι δυνατον να τα πιστευετε αυτα?
δηλαδη στις περισσοτερες οικογενειες οι γιοι ειναι μαλαμα και οι γυναικες καργιολες?
τα αγορια μεγαλωνουν με αρχες και οι γυναικες απλα πηδιουνται για δωρακια?
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
η κοπελα του ζητησε τετοιο δωρο?
αν ναι, εχεις δικιο.
αν η κοπελα γουσταρε ακομα και ενα λουτρινο αρκουδακι?

(btw το καλυτερο δωρο που εχω παρει απο πρωην ηταν ο μπομπ ο μαστορας)
μα για να ζητησεις λουτρινο αρκουδακι κ γενικα κατι συμβολικο που απλα δηλωνει ``κινηση`` και οχι πληρωμενο ερωτα πρεπει η γκομενα να ειναι σοβαρη ( keeper που λενε και στο χωριο μου)και σοβαρες δεν υπαρχουν.αυτο λεμε συνεχεια...
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
on the road στην ΚΝΕ ανήκεις ή στον Σύριζα;  :2funny:

Σοβαρά τώρα,καμιά γκόμενα ηλικίας μεγαλύτερης των 25 ετών δε θέλει λούτρινο αρκουδάκι,γεύμα στα γκούντις,και ρομάντζα στα βράχια της πειραϊκής όπου κοιμάται ο Στέλιος ο Μπεκρής κατά το άσμα.Δυστυχώς πρέπει να συγκριθούν με τις φίλες τους.Κι εσύ αν έχεις μια φίλη που βγαίνει με κάποιον που διαθέτει π.χ Porsche cayene δε θα σου πηγαίνει να βγαίνεις με τον άλλο που έχει μεταχειρισμένο daewoo lanos με αεροτομή!Θα αισθάνεσαι μειονεκτικά.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
το καλυτερο δωρο που μου εχει κανει ειναι 20 μπαλονια καρδουλες!!!!!!!!!!


και δεν ειμαι 16...
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ειναι δυνατον να τα πιστευετε αυτα?
δηλαδη στις περισσοτερες οικογενειες οι γιοι ειναι μαλαμα και οι γυναικες καργιολες?
τα αγορια μεγαλωνουν με αρχες και οι γυναικες απλα πηδιουνται για δωρακια?
σκεψου και να μην το εγραφα!!! αυτο κτλβς εσυ??? δεν εγραψα στη μεγαλη τους πλειοψηφια??? το εγραψα ο μλκς η` οχι? κουκλα  μ αν θιγεσαι απο αυτα γτ ισως δεν εισαι εσυ ετσι μην συμμετεχεις καθολου.κ εγω γνωριζε εξαιρετικες κοπελες που τους βγαζω το καπελο αλλα ειναι εξαιρεσεις.δεν ειναι ο κανονας...ειπα εγω πουθενα οτι ολα τα αγορακια ειμαστε μαλαμα? μου βαζεις λογια που δεν εχω πει? δεν θα τα παμε καλα... >:(
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
μα αυτο ειναι το προβλημα...δεν το ζητησε!!!! κτλβς τι εννοω? με τροπο τον ειχε πρηξει, αφηνοντας να εννοηθει οτι θα το ηθελε για δωρο αλλα ειναι πολλα τα χρηματα κλπ κλπ τα ξερεις καλυτερα απο μενα....


τοτε μηπως να κανετε κατι σαν "αποχη"?
δηλαδη να την χωριζετε τη γκομενα που εχει τετοιες απαιτησεις.

ειδικα τα δωρα πιστευω οτι πρεπει να ειναι φτηνα και τ ξεκαθαρισω στις σχεσεις μου γιατι ενω εσυ ξεπενταριαζεσαι να της παρεις ενα πανακριβο τσαντακι μπορει να μην ταιριαζει με τα ρουχα της και η "αξια" η χρηστικη του αντικειμενου να ειναι πολυ μικροτερη = πεταμενα λεφτα.

 

Επισκέπτης
πάμε ένα συμπέρασμα.
οι γκόμενες κοιτάνε μόνο το ακριβό αυτοκίνητο και οι γκόμενοι κοιτάνε μόνο πώς θα το αποκτήσουν.....



ααααααχαχαχαχαχα

Φυσικα ετσι δεν ειναι?

Να υπενθιμισουμε μονο στους λεφταδες οτι υπαρχει μετα ενας κινδυνος η γυναικα τους να παιρνει το slk και να πηγαινει να ψαρευει τεκνα απο λυκεια και πανεπιστημια :2funny:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
το καλυτερο δωρο που μου εχει κανει ειναι 20 μπαλονια καρδουλες!!!!!!!!!!


και δεν ειμαι 16...
Ax λουκριτία μου!!! :smitten: :smitten:

και μένα το καλύτερο ήταν ένα μπαλόνι καρδούλα που πάνω έγραφε ξδηξδφξδξγηξκγηκλ!!!!

α ρε λούκ!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
αμα δεν έχιε πάνω από 20E στο πορτοφόλι του κάθεται σπίτι, ή πάει σε φίλους, ή πάει στο πάρκο...

Ορισμένες φορές απορώ με ορισμενους υποτίθεται προοδευτικούς νεολαίους.
και διερωτώ τον εαυτό μου.

Ο πατέρας μου πώς άραγε γαμούσε χωρίς φράγκο, χωρίς κινητό, χωρίς αυτοκίνητο και χωρίς κάλβιν κλάιν;

Η απάντηση βρίσκεται και πάλι στο ελληνικότατον:
Η πενία τεχνας κατεργάζεται.
Αλλά όταν η αποθέωση του Ελληνα είναι ο ανεπάγγελτος πρωθυπουργός που αγοράζει τα DVD του PS2 σαν κουκουράκια δεν έχεις και πολλές διαφορετικές εππιλογές........

Σου περασε απο το μυαλο οτι μπορει και η σημερινη εποχη να εγινε πιο σκατενια ακομα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom