Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Όπως όλα δείχνουν, η αγαμία στη νυχτερινή Αθήνα, έχει χτυπήσει ταβάνι!!!  :2on1:

Λογικό δεν είναι;Πάει ο άλλος να πιει ένα ποτό και πάνω από 20€ στο πορτοφόλι δεν έχει.Πώς να την πέσει στην απαιτητική Ελληνίδα;Και αν δεν υπάρχει ιδιωτικός χώρος και πρέπει να πληρώσει και ξενοδοχείο βγαίνει εκτός προϋπολογισμού. :)
 

Επισκέπτης
Όπως όλα δείχνουν, η αγαμία στη νυχτερινή Αθήνα, έχει χτυπήσει ταβάνι!!!  :2on1:
Και να ήταν μόνο στην νυχτερινή Αθήνα καλά θα ήταν!!! :grin:
Παιδιά το θέμα έχω κανένα μήνα που το ψάχνω όταν βγαίνω:
Δεν έχω παρατηρήσει άνθρωπο να κολλάει ποτέ σε γυναικοπαρέα!!! :S
Τα συμπεράσματα δικά σας!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
den yparxei flirt,den yparxei erwtismos,den yparxei paixnidi,den yparxei diaskedash...auth einai h eikona oxi mono sthn a8hna,alla se oloklhrh thn ellada...gi'auth th katantia shmera ftaine antres k gynaikes...anhkw sth genia twn 30+...katarxas vlepw tis parees olo k na ligostevoun...alloi me tis douleies,alloi me ta provlhmata tous,alloi vouthgmenoi mexri to kefali sth gnwsth gynaikeia trypa...den eipa na mhn exei kapoios mia sxesh,alla to na eimai mounodoulos einai pia katantιa...
filoi pou htan prwhn megalokamakia tous vlepeis k tous lypasai...den anagnwrizontai...exoume loipon apomeinei emeis oi ligoi,oi teleutaioi twn moikanwn pou kaloumaste na vgaloume to fydi apo thn trypa...paliotera sthn parea htan 10 filarakia px,twra pia exoume apomeinei 2-3 me to zori k an...akoma k autoi oi 2-3 exoun xasei th palia tous zwntania...
den xerw alla s'auth th xwra molis perasei kapoios ta 30 einai pia san nekros...pantofla,dvd,pizza,a8lhtika,stoixhma k an tyxei na exei k kamia gomena xanetai apo proswpou ghs...
eimai apo tous tyxerous/atyxous pou spoudasa exwteriko(anatoliko block)...tyxeros giati ekei anakalypsa ta mystika ths zwhs,atyxos giati gyrisa ellada k efaga thn apolyth xenera...ekei vgainame sta magazia k ginotan pragmatiko paixnidi...mpainame sto magazi k to fername 10 gyres mexri na vroume tous stoxous mas..allwnizame pantou apo akrh s'akrh...gynaikes kefates,zwntanes,erwtikes...oxi den htan panta eukolo to paixnidi...k ekei etrwges aporripseis...an prospathouses omws estw ligo tote tha eixes apotelesma sta sigoura....edw mpaineis se ena magazi k tous vlepeis olous isa isa na kounane ton kwlo tous kanontas oti xorevoun sth thesh tous...mporei na perasei mia wra k na deis pali ta idia atoma stis idies theseis...einai tragiko...kaneis den prospathei na milhsei se kanenan k kamia..poto sto xeri,yfaki mplaze ws vareto k nomizoun oti diaskedazoun...pou pas re karamhtro?giati vghkes?gia na koitas th xynismenh fatsa tou apenanti?gia na pieis th mpompa k na sou xalasei to kefali?gia na parkareis to cabrio exw k na kavlwseis?
esy pali ellehnida giati vgaineis?gia na provareis ton hondo panw sou,gia na valeis to xekwlo k na niwseis ta matia twn ypoloipwn ligourhdwn sto kormi sou?gia na to paixeis gomena ston kathe anypopsiasto...?ti katalavaineis?hdonizesai apo auto?se gemizei?ikanopoiei to egw sou,th filareskeia sou?niwtheis gynaika,mounara,wraia,po8hth?se plhroforw oti eisai ena tipota...exeis xasei to nohma ths zwhs...eisai mia zwntanh nekrh pou zei me tis fantasiwseis ths k mono...
ta idia isxyoun gia sena ellhnara...to cabrio,to prwto trapezi pista k oi xairetoures me ton axesto portierh sthn eisodo den megalwnoun to pouli sou...eisai apotyxhmenos...
otan loipon exeis na kaneis me olo auto to sapio systhma pws na antexeis,pws na epiviwseis...?tha se katapiei prin prolaveis na anasaneis...
to kamaki h kalytera as to poume flirt thelei tsagano,thrasos me th kalh ennoia,authormhtismo,"aera",eilikrineia...pas milas,eisai o eautos sou,den xreiazontai atakes vgalmenes apo periodiko lifestyle,den glyfeis,alla oute k eisai xydaios...an h allh exei ligo myalo tha to ektimhsei...mporei oxi h prwth,oute h deuterh,h trith...isws oi epomenes...giati to myalo spanizei...kapoia omws sto telos tha to ektimhsei...arkei na exeis gero stomaxi na antexeis tis kakouxies...dystyxws oi perissoteres omws exoun ypostei tetoia plysh egefalou,exoun potisei tis psyxes tous me tosh kaxypopsia apo tis allepallhles httes pou exoun faei,exoun toso megalh wraiopatheia pou prepei na prospa8hseis poly...
dystyxws sthn ellada prepei na eisai "systhmenos",an exeis k kapoio viografiko sto xeri plhsiazontas kapoia akoma kalytera...eisai apo parea?akoma kalytera...akoma k an exeis kanei fylakh ston korydallo automatws to gegonos oti anhkeis se mia parea einai ikano apo mono gia na niwsei mia xazogomena asfalhs..eisai paidi malama,alla monaxikos kynhgos...?thn pathses!einai toso malakismenes oi perissoteres pou einai anikanes na mpoun sth diadikasia na gnwrisoun ton allon...den exoun isws to myalo na to kanoun...na poun "gia katse re c na doume ti exei na mas pei to palikari?"
ta kaka paidia phdane,ta kala paizoun to pouli tous...k kata kapoio tropo isxyei...h gynaika gohtevetai apo to mysthrio,to anapantexo,to kalo to thewrei provlepomeno-anousio...pio poly epishs gohtevetai apo to na kanei to kako paidi tou paramy8iou kalo gia parth ths...o kalos apo thn arxh einai k xenerwtos gia to myalo ths...o kakos gohteutikos...
to kleidi...?oxi den xreiazetai na eisai kakos aparaithta...na eisai omws antras..antras me pantelonia...vgale olo ton kalo sou eauto sth gynaika pou goustareis,alla pote mhn gineis paixnidaki ths...tha katanthseis geloios,tha xalaseis k thn piatsa...h xypnia tha to ektimhsei...h xazh isws lakisei...tis xypnies omws den psaxneis?
genika ta pragmata einai dyskola...mas exoun valei se ena tripaki...doulevw,kerdizw,xodevw...den yparxei tipota allo...h megalyterh eytyxia exei katanthsei na einai to volema...gia olous..antres-gynaikes...pws na yparxei paixnidi omws etsi,erwtismos...?eimaste zwntanoi nekroi k den to exoume katalavei...perastika mas


Πιστεύω έχεις γράψει το σωστότερο πόστ το οποίο αντικατοπτρίζει τη γυμνή αλήθεια στη χώρα μας. Εγώ φίλε μου ανήκω σ'αυτήν την κατηγορία 'καλά παιδιά' που λες και προκοπή δεν έχω δει μέχρι τώρα ακόμα και σε γκόμενες που αρχικά φαίνεται να δείχνουν ένα ενδιαφέρον. Κι εμφανισιακά μια χαρά είμαι, απλά είναι αυτό που λες:δεν είμαι μουράτος και με γνωριμίες! Μόνο κάτι μπάζα μου κολλάνε αλλά ευχαριστώ δεν θα πάρω.. Περαστικά μας λοιπόν... και δεν λέω περαστικά μου διότι σε κοινωνία ζούμε κι όταν κερνας πίκρες αυτό κάποτε σου γυρίζει μπούμερανγκ.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
πάμε ένα συμπέρασμα.
οι γκόμενες κοιτάνε μόνο το ακριβό αυτοκίνητο και οι γκόμενοι κοιτάνε μόνο πώς θα το αποκτήσουν.....



ααααααχαχαχαχαχα

Και όπως πάντα οι γκόμενοι έχουν την πιο δύσκολη δουλειά.Δυστυχώς το να αποκτήσεις ένα ακριβό αμάξι είναι πολύ πιο δύσκολο από το να το βρει μια γκόμενα ανεκτής εμφανίσεως έτοιμο...
 

Επισκέπτης
Και όπως πάντα οι γκόμενοι έχουν την πιο δύσκολη δουλειά.Δυστυχώς το να αποκτήσεις ένα ακριβό αμάξι είναι πολύ πιο δύσκολο από το να το βρει μια γκόμενα ανεκτής εμφανίσεως έτοιμο...
Να ρωτήσω και εγώ κάτι:
Aυτό λέγεται ισότητα των δύο φύλλων ή μας έχουν πιάσει μαλάκες;! :tickedoff:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Να ρωτήσω και εγώ κάτι:
Aυτό λέγεται ισότητα των δύο φύλλων ή μας έχουν πιάσει μαλάκες;! :tickedoff:

μουνοδουλίαση λέγεται, δικό σας θέμα είναι  :2funny:

edit: πω ρε πούτη, με έπιασε παρλαπίπα πρωινιάτικα...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Λογικό δεν είναι;Πάει ο άλλος να πιει ένα ποτό και πάνω από 20€ στο πορτοφόλι δεν έχει.Πώς να την πέσει στην απαιτητική Ελληνίδα;Και αν δεν υπάρχει ιδιωτικός χώρος και πρέπει να πληρώσει και ξενοδοχείο βγαίνει εκτός προϋπολογισμού. :)

αμα δεν έχιε πάνω από 20E στο πορτοφόλι του κάθεται σπίτι, ή πάει σε φίλους, ή πάει στο πάρκο...

Ορισμένες φορές απορώ με ορισμενους υποτίθεται προοδευτικούς νεολαίους.
και διερωτώ τον εαυτό μου.

Ο πατέρας μου πώς άραγε γαμούσε χωρίς φράγκο, χωρίς κινητό, χωρίς αυτοκίνητο και χωρίς κάλβιν κλάιν;

Η απάντηση βρίσκεται και πάλι στο ελληνικότατον:
Η πενία τεχνας κατεργάζεται.
Αλλά όταν η αποθέωση του Ελληνα είναι ο ανεπάγγελτος πρωθυπουργός που αγοράζει τα DVD του PS2 σαν κουκουράκια δεν έχεις και πολλές διαφορετικές εππιλογές........
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Και όπως πάντα οι γκόμενοι έχουν την πιο δύσκολη δουλειά.Δυστυχώς το να αποκτήσεις ένα ακριβό αμάξι είναι πολύ πιο δύσκολο από το να το βρει μια γκόμενα ανεκτής εμφανίσεως έτοιμο...

αμα σε λέω ότι δεν έχετε καθόλου φαντασία.....
Δες καμμιά ελληνική ταινία του 60.......
Δε χρειάζεται να το αγοράσεις.....
Αλλά εάν δεν έχεις τη στοιχειώδη ευρηματικότητα σε προσωπικό επίπεδο περιμένεις να την εκτιμήσει η γκόμενα;
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Να ρωτήσω και εγώ κάτι:
Aυτό λέγεται ισότητα των δύο φύλλων ή μας έχουν πιάσει μαλάκες;! :tickedoff:

Πιστεύεις υπάρχει πραγματικά ισότητα των δύο φύλων? Ισότητα υπάρχει εκεί που συμφέρει τις γυναίκες
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
αμα σε λέω ότι δεν έχετε καθόλου φαντασία.....
Δες καμμιά ελληνική ταινία του 60.......
Δε χρειάζεται να το αγοράσεις.....
Αλλά εάν δεν έχεις τη στοιχειώδη ευρηματικότητα σε προσωπικό επίπεδο περιμένεις να την εκτιμήσει η γκόμενα;

Ναι! Νοίκιασέ το και κάθε φορά που θα βγαίνεις ραντεβού με τη γκόμενα θα πηγαίνεις να το νοικιάζεις
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Ο πατέρας μου πώς άραγε γαμούσε χωρίς φράγκο, χωρίς κινητό, χωρίς αυτοκίνητο και χωρίς κάλβιν κλάιν;

Ο πατέρας σου και ο πατέρας μου γαμούσαν χωρίς τα παραπάνω διότι δεν τα απαιτούσαν οι γκόμενες.Οι περισσότερες τότε έβλεπαν μια φορά το μήνα σινεμά,έτρωγαν ένα σουβλάκι στις 15 ημέρες με ένα πενηνταράκι,και όσο για το τηλέφωνο,αν είχαν κοντά ένα περίπτερο ήταν τυχερές.Πάρε ένα σημερινό περιοδικό όποιοδήποτε να δεις τι διαφημίζουν.Δε θέλει και πολύ να κάνει το μυαλό της άλλης χυλό.Τρέχει και ο άλλος για να βρει τρόπο να τα αποκτήσει...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ο πατέρας σου και ο πατέρας μου γαμούσαν χωρίς τα παραπάνω διότι δεν τα απαιτούσαν οι γκόμενες.Οι περισσότερες τότε έβλεπαν μια φορά το μήνα σινεμά,έτρωγαν ένα σουβλάκι στις 15 ημέρες με ένα πενηνταράκι,και όσο για το τηλέφωνο,αν είχαν κοντά ένα περίπτερο ήταν τυχερές.Πάρε ένα σημερινό περιοδικό όποιοδήποτε να δεις τι διαφημίζουν.Δε θέλει και πολύ να κάνει το μυαλό της άλλης χυλό.Τρέχει και ο άλλος για να βρει τρόπο να τα αποκτήσει...

ρε παιδιάαα ρε παιδιάααα άμα ξεκινάτε με βάση το τι θέλουν οι γκόμενες το χάνετε το πλοίο...

κοιτάξτε να δείτε τι σκατά έχετε να δώσετε εσείς, γίνετε εσείς καλύτεροι με βάση τα δικά σας στάνταρ, προσέχετε σε ποια θέλετε να το ΄δώσετε και θέλει δε θέλει θα το γουστάρει και θα πει κι ένα τραγούδι...
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
ρε παιδιάαα ρε παιδιάααα άμα ξεκινάτε με βάση το τι θέλουν οι γκόμενες το χάνετε το πλοίο...

κοιτάξτε να δείτε τι σκατά έχετε να δώσετε εσείς, γίνετε εσείς καλύτεροι με βάση τα δικά σας στάνταρ, προσέχετε σε ποια θέλετε να το ΄δώσετε και θέλει δε θέλει θα το γουστάρει και θα πει κι ένα τραγούδι...

boomb εμείς και την καρδιά μας δίνουμε και σας αφοσιονόμαστε σαν τους κότσους. Τί να δώσουμε παραπάνω πια? ;)
 

Επισκέπτης
Και στη νυχτερινή Θεσσαλονίκη μη σου πώ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πατρίδααααααααααα!!! :grin:
Πάντως υπάρχει πιστεύω και ένα 10% που θα βολευτεί εύκολα με κάποιον μικρομεσαίο μέχρι να βρει κάποιον καλύτερο!!! :cheesy:

Αν δεν υπήρχαν γυναίκες, όλα τα λεφτά του κόσμου δεν θα είχαν σημασία.
Αριστοτέλης Ωνάσης,   1900-1975,   Έλληνας εφοπλιστής
 
Ανεξάρτητη γυναίκα είναι εκείνη, που δεν έχει βρει κανέναν άνδρα που θα ήθελε να είναι εξαρτημένος από αυτήν.
Sacha Guitry,   1885-1957,   Γάλλος συγγραφέας  

Όποια και να είναι εξωτερικά η εικόνα σεβασμού και αγάπης προς τον άντρα της, κάθε γυναίκα βλέπει τον άντρα της σαν μαλάκα και αξιολύπητο.
H.L. Mencken,   1880-1956,   Αμερικανός Αρθρογράφος  

Είναι τόσο μεγάλη η οικονομική κρίση, που οι γυναίκες ξανάρχισαν να παντρεύονται από έρωτα.
Warren Buffett,  γ. 1930, Αμερικανός επενδυτής

Απαραίτητος όρος αρμονικής συμβιώσεως με γυναίκα φιλάρεσκον είναι ν’ αποκρύπτη τις επιμελώς δύο τινά: τα εννέα δέκατα της αγάπης του και το ήμισυ τουλάχιστον της περιουσίας του.
Εμμανουήλ Ροΐδης, 1836-1904,  Έλληνας συγγραφέας

Ο άνδρας δημιουργεί την ζωή του, η γυναίκα δικαιολογεί την δική της.
Αίσωπος, 620-560 π.Χ.,  Αρχαίος μυθοποιός, δούλος εκ Φρυγίας

Καμιά γυναίκα δεν αντέχει ένα χαρτοπαίκτη σύζυγο, εκτός αν κερδίζει συνέχεια.
Thomas Dewar,   1864-1930,   Βρετανός επιχειρηματίας  

Για να σαγηνεύσω τους άντρες φοράω ένα καινούργιο άρωμα. Λέγεται "μυρωδιά καινούργιου αυτοκινήτου".
Rita Rudner,   γ. 1956,   Αμερικανίδα κωμικός
 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom