Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Casablancas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2007
Μηνύματα
900
Like
1
Πόντοι
6
παρέες....όπως λέμε λυκοφιλίες....και ξεφτίλα..

που το βρήκατε αυτό το θέμα βρε παιδιά....?
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά μήπως στραβά αρμενίζουμε αλλά δεν είναι στραβός ο γυαλός;! :grin: :think:
Λέω ωραία ανέκδοτα ο άτιμος!!! :2funny: :2funny:
 

Casablancas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2007
Μηνύματα
900
Like
1
Πόντοι
6
και τι γίνεται με τη παρέα...που το παίζουν κλίκα..και ο ένας κοιτάει
να φάει τη γκόμενα από τον άλλο στα κρυφά...και μπροστά λένε
του κόσμου τις μαλακίες....

όποιος σκέφτεται με τέτοιους όρους....τι να πώ....κρίμα τα παλικάρια...
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
1antonioni έχω παρατηρήσει σε πολλά θέματα ότι γράφεις με ένα τουπέ του #1 άντρα που "ρίχνει σκόνη" σε όλους τους άλλους.Μήπως να αφήσεις κατά μέρους το τουπέ αυτό;Προσωπικά μου δίνεις μια αρνητική εντύπωση σε σχέση με άλλα μέλη που φαίνονται να είναι πιο πολύ οι εαυτοί τους.

Στο προκείμενο τώρα.

Ίσως κάποιοι να θυμάστε ένα μαγαζί που ήταν στη Λ.Αλεξάνδρας με την επωνυμία "Ράδιο".Είχα πάει κάποιες φορές εκεί το 1997-1998 διότι μάζευε πολλές γκόμενες,φοιτήτριες στην πλειοψηφία τους,κι έλεγαν,ότι γίνεται "παιχνίδι".Όντως μάζευε πολλές.Παιχνίδι όμως καπούτ.Πήγαιναν,άκουγαν τη μουσική τους έπιναν τα ποτά τους και πίσω στο σπίτι.Δοκίμασα κάποιες φορές να προσεγγίσω κοπέλες που μου άρεσαν.Αποδέχομαι πλήρως το δικαίωμα της κάθε κοπέλας να επιλέγει και να απορρίπτει όποιον δεν της αρέσει.Όπως και το δικό μου δικαίωμα να επιλέγω όποια μου αρέσει.Αυτό που δεν αποδέχομαι είναι να με αντιμετωπίζει με προκατάληψη.Σίγουρα ο στόχος είναι το ζευγάρωμα,αλλιώς αν είναι να αναλύσω το άρθρο του Πλωρίτη ή τον Καστοριάδη,έχω φίλους/ες γι'αυτό.Δεν είναι όμως όλοι εξ'αρχής με το σκεπτικό να γαμήσω και να φύγω.Ούτε φυσικά να παντρευτώ με το καλησπέρα.Και όμως οι κοπέλες εκεί δεν αποδέχονταν τίποτα.Θυμάμαι ένα περιστατικό το οποίο μου άφησε αλγεινή εντύπωση.
Βλέπω ένα καστανομάλικο "μωρό" περίπου 21 ετών-εγώ τότε 23-με εκπληκτικά σε έκφραση μάτια,ανεκτό σώμα αλλά όχι σε επίπεδο ζιζέλ,και γενικά με "τύπο".Εναλλακτικά εντοπίζω και μια ξανθούλα για δεύτερο στόχο.Αρχίζω να την κοιτάζω-την καστανομάλα-για κανά 20λεπτο.Κάποια στιγμή που σταματάει την πάρλα την πλησιάζω,και αρχίζει ο διάλογος.Παρόλο που πέρασαν από τότε 12 χρόνια δεν τον ξεχνάω με τίποτα...
-Καλησπέρα
-Καλησπέρα σου
-Πώς σε λένε;
-Χριστίνα.
-Χάρηκα!
-Θέλεις ένα ποτό ακόμα;
-Αν νομίζεις ότι θα με ξαπλώσεις με ένα ποτό είσαι γελασμένος
-Δεν το αντέχεις το ποτό ε;Μπορούμε να πάμε για φαγητό!!!
-Σου φαίνομαι για εύκολη;
-Όχι και αυτό μου αρέσει.
-Εμένα δε μου αρέσει όμως.
-Δεν σου αρέσει που δεν είσαι εύκολη;Μπορείς να το αλλάξεις εύκολα αυτό
-Τόσες κοπέλες έχει εδώ γιατί επέλεξες εμένα;Η άλλη είναι πιο ωραία (και μου δίχνει μια μου μουνάρα)
-Αδικείς τον εαυτό σου αν αυτοσυγκρίνεσαι με αυτή.
-Δεν ψάχνω ψυχολόγο.Με περιμένουν οι φίλες μου,καληνύχτα!

Την έπεσα στο δεύτερο στόχο με καλύτερα αποτελέσματα αλλά όχι για πολύ καιρό.
Απ'ότι διαπίστωσα εκεί γινόταν παρέλαση αλλά κανείς δεν είχε τα επιθυμητά αποτελέσματα.Μόνοι/ες έρχονταν Μόνοι/ες έφευγαν...
-
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
αυτό που λες παίζει πάααρα μα πάααρα πολύ.... και δεν ξέρω το γιατί.

ελπίζω ότι από κάποια ηλικία και μετά ξεπερνιέται  :rockon:
 

Επισκέπτης
Κάποια στιγμή που σταματάει την πάρλα την πλησιάζω,και αρχίζει ο διάλογος.Παρόλο που πέρασαν από τότε 12 χρόνια δεν τον ξεχνάω με τίποτα...
-Καλησπέρα
-Καλησπέρα σου
-Πώς σε λένε;
-Χριστίνα.
-Χάρηκα!
-Θέλεις ένα ποτό ακόμα;
-Αν νομίζεις ότι θα με ξαπλώσεις με ένα ποτό είσαι γελασμένος


απορω ρε φιλε με τι κουραγιο συνεχισες την συζητηση απο αυτο το σημειο και μετα.
Εγω σε αυτο το σημειο το πολυ πολυ να την ρωτουσα τοτε ποσα ποτα αρκουν για να πεσει κατω και μετα θα τελειωνε το ζητημα
:pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Απλώς δε συνηθίζω να δείχνω ότι εξοργίζομαι τόσο εύκολα.Ήταν για μπουνιά α λα Τάισον η γκόμενα σε εκείνο το σημείο
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Ίσως κάποιοι να θυμάστε ένα μαγαζί που ήταν στη Λ.Αλεξάνδρας με την επωνυμία "Ράδιο".Είχα πάει κάποιες φορές εκεί το 1997-1998 διότι μάζευε πολλές γκόμενες,φοιτήτριες στην πλειοψηφία τους,κι έλεγαν,ότι γίνεται "παιχνίδι".Όντως μάζευε πολλές.Παιχνίδι όμως καπούτ.Πήγαιναν,άκουγαν τη μουσική τους έπιναν τα ποτά τους και πίσω στο σπίτι.-


πωπω... τι μου θυμισες τωρα!!!!!!!!!
πηγαινα κι εγω εκει το 1999-2000
με μια παρεα απο 10-12 ατομα (οι περισσοτεροι αγορια)

κοιτα να δεις εγω στα 18-19 μου οχι μονο δεν εκανα κατι με καποιον που θα γνωριζα σε μπαρ αλλα για να ειμαι απολυτα ειλικρινης, ουτε πολυγουσταρα να κανω σχεσεις η ξεπετες

μου αρεσενα βγαινω να χορευω μεχρι πρωιας καιγενικα να γλενταω
και τωρα που ειμαι 28 οταν θα βγω σε νυχτερινο μαγαζι θα βγω για να ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΩ. τερμα

βεβαια πουθενα δεν αποκλειω γνωριμιες, αλλα δεν θα αφησω την παρεα μου για να πιασω ψιλη κουβεντα με εναν αγνωστο-αυτο θα ηταν αγενεια και δεν θα ηθελες να στο κανει η φιλεναδα σου

γνωριμιες εχω κανει και σε μπαρ, σε λεωφορειο, στο γυμναστηριο και στο αναγνωστηριο
αλλα σε κανενα μερος δεν εχω παει ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ. Νομιζω οτι αυτοο σας χαλαει, σκεψου να πω "πηγα 2 βδομαδες στο γυμναστηριο αλλα δεν βρηκα γκομενο" δεν ακουγεται κουλο? τοτε θα μου απαντουσατε "στο γυμναστηριο ο κοσμος παει να γυμναστει και οχι να γνωριζεται με την καθεμια" 
ε, το ιδιο θα απαντησω και για οσους σχετιζουν τις ερωτικες γνωριμιες με τα μπαρ.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
on the road να υποθέσω ότι είσαι κοπέλα;

Το να γνωρίσεις κάποιον,και πιθανόν να βγεις 1-2 φορές για καφέ δε σημαίνει ότι είσαι εύκολη ή ότι ο άλλος έχει στόχο το γρήγορο πήδηγμα.Στα μπαρ δεν πάνε οι αλήτες,σε μια τέτοια προσέγγιση θα μπορούσα να πω κι εγώ ότι όποια πάει στο μπαρ είναι πουτάνα.Δεν είναι έτσι όμως.Απλώς είναι ένα μέρος που μπορείς να γνωρίσεις κόσμο.Εντάξει,και στο λεωφορείο μπορείς να γνωρίσεις αλλά είναι σύντομος ο χρόνος μέχρι τη στάση και επιπλέον έχεις να σε βλέπουν κάθε λογής άσχετοι να φλερτάρεις και ενίοτε να αρχίζουν τις συζητήσεις που φέρουν σε δύσκολη θέση κυρίως την κοπέλα.Αν θέλεις,έχω κάνει καμάκι και σε αναβατήρα στον Παρνασσό.Έμεινε από διακοπή ρεύματος και ήμασταν κρεμασμένοι κάπου 15 λεπτά.Ήπιαμε καφέ στο σαλέ,αλλά δεν προχώρησε.Πρέπει να βγάλετε από το κεφάλι σας την προκατάλληψη ότι όλοι κοιτάνε να γαμήσουν και να φύγουν.Αν και για να πω την αλήθεια,πολλές Ελληνίδες αυτό χρειάζονται.Σκληρό γαμήσι και φτύσιμο...
 

Επισκέπτης
on the road να υποθέσω ότι είσαι κοπέλα;
Το να γνωρίσεις κάποιον,και πιθανόν να βγεις 1-2 φορές για καφέ δε σημαίνει ότι είσαι εύκολη ή ότι ο άλλος έχει στόχο το γρήγορο πήδηγμα.Στα μπαρ δεν πάνε οι αλήτες,σε μια τέτοια προσέγγιση θα μπορούσα να πω κι εγώ ότι όποια πάει στο μπαρ είναι πουτάνα.Δεν είναι έτσι όμως.Απλώς είναι ένα μέρος που μπορείς να γνωρίσεις κόσμο.Εντάξει,και στο λεωφορείο μπορείς να γνωρίσεις αλλά είναι σύντομος ο χρόνος μέχρι τη στάση και επιπλέον έχεις να σε βλέπουν κάθε λογής άσχετοι να φλερτάρεις και ενίοτε να αρχίζουν τις συζητήσεις που φέρουν σε δύσκολη θέση κυρίως την κοπέλα.Αν θέλεις,έχω κάνει καμάκι και σε αναβατήρα στον Παρνασσό.Έμεινε από διακοπή ρεύματος και ήμασταν κρεμασμένοι κάπου 15 λεπτά.Ήπιαμε καφέ στο σαλέ,αλλά δεν προχώρησε.Πρέπει να βγάλετε από το κεφάλι σας την προκατάλληψη ότι όλοι κοιτάνε να γαμήσουν και να φύγουν.Αν και για να πω την αλήθεια,πολλές Ελληνίδες αυτό χρειάζονται.Σκληρό γαμήσι και φτύσιμο...
Και εγώ που νόμιζα οτί αν φερθείς πολιτισμένα σε μία γυναικά θα έχεις την ίδια συμπεριφορά!!! :headbang: :headbang:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
on the road να υποθέσω ότι είσαι κοπέλα;

Το να γνωρίσεις κάποιον,και πιθανόν να βγεις 1-2 φορές για καφέ δε σημαίνει ότι είσαι εύκολη ή ότι ο άλλος έχει στόχο το γρήγορο πήδηγμα.Στα μπαρ δεν πάνε οι αλήτες,σε μια τέτοια προσέγγιση θα μπορούσα να πω κι εγώ ότι όποια πάει στο μπαρ είναι πουτάνα.Δεν είναι έτσι όμως.Απλώς είναι ένα μέρος που μπορείς να γνωρίσεις κόσμο.Εντάξει,και στο λεωφορείο μπορείς να γνωρίσεις αλλά είναι σύντομος ο χρόνος μέχρι τη στάση και επιπλέον έχεις να σε βλέπουν κάθε λογής άσχετοι να φλερτάρεις και ενίοτε να αρχίζουν τις συζητήσεις που φέρουν σε δύσκολη θέση κυρίως την κοπέλα.Αν θέλεις,έχω κάνει καμάκι και σε αναβατήρα στον Παρνασσό.Έμεινε από διακοπή ρεύματος και ήμασταν κρεμασμένοι κάπου 15 λεπτά.Ήπιαμε καφέ στο σαλέ,αλλά δεν προχώρησε.Πρέπει να βγάλετε από το κεφάλι σας την προκατάλληψη ότι όλοι κοιτάνε να γαμήσουν και να φύγουν.Αν και για να πω την αλήθεια,πολλές Ελληνίδες αυτό χρειάζονται.Σκληρό γαμήσι και φτύσιμο...

ναι αλλα δεν καταλαβαινεις κατι...
τοτε ημουν μικρη, ειχα κολλησει με εναν και τον σκεφτομουν συνεχεια, διασκεδαζα χορευα, ημουν φιλικη αλλα ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΓΚΟΜΕΝΟ
πως να το κανουμε δηλαδη? με το ζορι?


"Το να γνωρίσεις κάποιον,και πιθανόν να βγεις 1-2 φορές για καφέ δε σημαίνει ότι είσαι εύκολη ή ότι ο άλλος έχει στόχο το γρήγορο πήδηγμα."

οσον αφορα αυτο σε παραπεμπω σε γνωμες συναγωνιστων που θεωρουν πουτανες τις 25αρες που εχουν παρει πανω απο 20 άντρες....
δεν ειναι κατι που νομιζω οτι με αφορα (ως γυναικα) εσεις πρεπει να επανεξετασεται την "ηθικη" σας τον 21ο αιωνα...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.470
Κριτικές
61
Like
42.673
Πόντοι
22.785
ναι αλλα δεν καταλαβαινεις κατι...
τοτε ημουν μικρη, ειχα κολλησει με εναν και τον σκεφτομουν συνεχεια, διασκεδαζα χορευα, ημουν φιλικη αλλα ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΓΚΟΜΕΝΟ
πως να το κανουμε δηλαδη? με το ζορι?


"Το να γνωρίσεις κάποιον,και πιθανόν να βγεις 1-2 φορές για καφέ δε σημαίνει ότι είσαι εύκολη ή ότι ο άλλος έχει στόχο το γρήγορο πήδηγμα."

οσον αφορα αυτο σε παραπεμπω σε γνωμες συναγωνιστων που θεωρουν πουτανες τις 25αρες που εχουν παρει πανω απο 20 άντρες....
δεν ειναι κατι που νομιζω οτι με αφορα (ως γυναικα) εσεις πρεπει να επανεξετασεται την "ηθικη" σας τον 21ο αιωνα...

κοριτσι είσαι???????????? :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
ναι αλλα δεν καταλαβαινεις κατι...
τοτε ημουν μικρη, ειχα κολλησει με εναν και τον σκεφτομουν συνεχεια, διασκεδαζα χορευα, ημουν φιλικη αλλα ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΓΚΟΜΕΝΟ
πως να το κανουμε δηλαδη? με το ζορι?
Πώς να ξέρει ο άλλος ότι έχεις ή γουστάρεις άλλον;Αν δε θέλεις μπορείς από την αρχή να το ξεκαθαρίσεις.


"Το να γνωρίσεις κάποιον,και πιθανόν να βγεις 1-2 φορές για καφέ δε σημαίνει ότι είσαι εύκολη ή ότι ο άλλος έχει στόχο το γρήγορο πήδηγμα."

οσον αφορα αυτο σε παραπεμπω σε γνωμες συναγωνιστων που θεωρουν πουτανες τις 25αρες που εχουν παρει πανω απο 20 άντρες....
δεν ειναι κατι που νομιζω οτι με αφορα (ως γυναικα) εσεις πρεπει να επανεξετασεται την "ηθικη" σας τον 21ο αιωνα...

Κάτσε.Άλλο έχεις βγει για καφέ με 20-30-40 και άλλο έχεις πάρει ήτοι έχεις γαμηθεί με 20.Αν και για εμένα πουτάνα είναι αυτή που έχει γαμηθεί με 2-3 αλλά "τυχαία" λεφτάδες και στα πλαίσια "σχέσης".Αν με όποιον βγαίνεις πηδιέσαι,είναι δικαίωμα σου αλλά για εμένα (προσωπικά μιλάω) δεν είσαι η κατάλληλη.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
1antonioni έχω παρατηρήσει σε πολλά θέματα ότι γράφεις με ένα τουπέ του #1 άντρα που "ρίχνει σκόνη" σε όλους τους άλλους.Μήπως να αφήσεις κατά μέρους το τουπέ αυτό;Προσωπικά μου δίνεις μια αρνητική εντύπωση σε σχέση με άλλα μέλη που φαίνονται να είναι πιο πολύ οι εαυτοί τους.
-

είναι δυνατόν να απαντάς σοβαρά σε τυπά που καμαρώνει για τις πουτάνες που γαμάει επί πληρωμή;
τεσπα για τα λοιπά:
είναι γνωστό τοις πάσι ότι η συντριπτική πλειοψηφία των αντρών μόλις δουν ελκυστική κοπέλα το πρώτο πράγμα που θέλουν είναι να τη γαμήσουν.
όταν το παραδεχθείτε ίσως και οι γκόμενες να ξεπεράσουν το κόμπλεξ τους.

θα μου πεις εδώ ό άλλος μου έλεγε τις προάλλες ότι πάει σε κωλόμπαρα για να περάσει χαλαρά τις ώρες του και γώ χρόνια που κυκλοφορούσα σ αυτά τα γαμαζά εκτός από τους μόνιμους γκόμενους στριπτηζούδων, σε όλους τους άλλους έτρεχαν τα φλόκια απ τα μάτια.
δεν είναι κακό να παραδεχόμαστε ότι είμαστε μουνόδουλοι. 
 

Επισκέπτης
τεσπα για τα λοιπά:
είναι γνωστό τοις πάσι ότι η συντριπτική πλειοψηφία των αντρών μόλις δουν ελκυστική κοπέλα το πρώτο πράγμα που θέλουν είναι να τη γαμήσουν.

ναι ρε φιλε αυτο θελουμε...τι ειμαστε αδερφες? :2funny:
Αν ειναι να συζητησω για φιλοσοφικα και πολιτικα θεματα βρισκω ενα καρο μαλακες ψωλαραδες απο το μπουρδελα.τβ
:cum: :cum: :cum: :cum:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
καυλιαρηδες τυπε μου καυλιαρηδες ειναι η σωστη λεξη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πες το όπως θέλεις.
αρκεί να μην το παίζεις υπεράνω.
όσο το παίζεις αδιάφορος οι γκόμενες θα το παίζουν παρθένες.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Πώς να ξέρει ο άλλος ότι έχεις ή γουστάρεις άλλον;Αν δε θέλεις μπορείς από την αρχή να το ξεκαθαρίσεις.


Κάτσε.Άλλο έχεις βγει για καφέ με 20-30-40 και άλλο έχεις πάρει ήτοι έχεις γαμηθεί με 20.Αν και για εμένα πουτάνα είναι αυτή που έχει γαμηθεί με 2-3 αλλά "τυχαία" λεφτάδες και στα πλαίσια "σχέσης".Αν με όποιον βγαίνεις πηδιέσαι,είναι δικαίωμα σου αλλά για εμένα (προσωπικά μιλάω) δεν είσαι η κατάλληλη.


συμφωνω απολυτα και στα 2

1. εννοπειται οτι ξεκαθαριζω και πρεπει να ξεκαθαριζω. με απλο, κατανοητο και ευγενικο τροπο
2. ειμαι εγω που εχω υποστηριξει ακριβως αυτο το πραγμα. Αλλα εδω μετα το ποσταρισμα του amjik ρωτηθηκε στο καπακι "ποσες πηδηξε", αρα αν μιλησετε με καποια και δεν σας κατσει ειστε οκ?
αν ναι, τοτε απλα ειχα καταλαβει λαθος το θεμα και θα ξανασυνφωνησω μαζι σου
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
-Θέλεις ένα ποτό ακόμα;
-Αν νομίζεις ότι θα με ξαπλώσεις με ένα ποτό είσαι γελασμένος











τραγικη απαντηση..για γελια η γκομενα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ναι ρε φιλε αυτο θελουμε...τι ειμαστε αδερφες? :2funny:
Αν ειναι να συζητησω για φιλοσοφικα και πολιτικα θεματα βρισκω ενα καρο μαλακες ψωλαραδες απο το μπουρδελα.τβ
:cum: :cum: :cum: :cum:
μέσα είσαι.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom