Νέα

Ντούρος με γκόμενα ... άστα να πάνε με την σύζυγο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tkinaliss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
785
Κριτικές
39
Like
8.485
Πόντοι
7.613
Προφανώς συμβαίνει και σε άλλους...
Σε εμένα έχει αρχίσει και χτυπάει πολύ άσχημα μετά από αρκετές φορές σερί που δεν τα κατάφερα με την σύζυγο.
Όταν πάω να το κάνω μαζί της (που είναι μια χαρά γυναίκα) αγχώνομαι ότι θα μου πέσει ή ότι θα καταλάβει πως το δίνω αλλού....και τελικά πέφτω.
Τι σκατά μπορώ να κάνω ώστε ενώ ανησυχώ να έχω στύση?
Τι στο διάολο να πάρω ώστε να κρατάω πάσει θυσία την στύση για 5 λεπτά και να κάνω το χρέος μου?
Θεωρώ ότι εάν πάρω μπροστά 3-4 φορές με κάποιο βοήθημα μετά θα το στρώσω.
Όποιος το έχει αντιμετωπίσει ας δώσει τα φώτα του.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.787
Κριτικές
3
Like
9.790
Πόντοι
1.336
Το θέμα σου είναι ψυχολογικό φίλε μου. Αντί να έχεις ενοχές που την κερατώνεις, να σκέφτεσαι ότι γαμώντας την κάνεις προπόνηση για την γκόμενα και κρατάς τον εαυτό σου ανεξάρτητο απέναντι στην τελευταία. Γιατί αν χωρίσεις τη γυναίκα για τη γκόμενα (επειδή σε καυλώνει μόνο η μία) μετά θα σε χωρίσει και η γκόμενα και τότε θα σου σηκώνεται συνέχεια αλλά δεν θα έχεις πού να την βάλεις.
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Προφανώς συμβαίνει και σε άλλους...
Σε εμένα έχει αρχίσει και χτυπάει πολύ άσχημα μετά από αρκετές φορές σερί που δεν τα κατάφερα με την σύζυγο.
Όταν πάω να το κάνω μαζί της (που είναι μια χαρά γυναίκα) αγχώνομαι ότι θα μου πέσει ή ότι θα καταλάβει πως το δίνω αλλού....και τελικά πέφτω.
Τι σκατά μπορώ να κάνω ώστε ενώ ανησυχώ να έχω στύση?
Τι στο διάολο να πάρω ώστε να κρατάω πάσει θυσία την στύση για 5 λεπτά και να κάνω το χρέος μου?
Θεωρώ ότι εάν πάρω μπροστά 3-4 φορές με κάποιο βοήθημα μετά θα το στρώσω.
Όποιος το έχει αντιμετωπίσει ας δώσει τα φώτα του.
Ακριβως το ιδιο παθαινω κι εγω. Συνηθως βεβαια ολοκληρωνω χωρις να πεσω αλλα ενω ξεκιναω με κεφι με τη συζηγο που ειναι και κορμαρα παρα τα χρονια της,στην πορεια με τη συμπεριφορα της με ξενερωνει! Δε με αφηνει να μπω,ολο τραβιεται,ολο ποναει και γενικα στηνεται οπως οι πουτανες που δεν θελουν να τον φανε ολον μεσα. Εκει αρχιζω να σκεφτομαι πως στηνεται η γκομενα που στηνεται αριστοτεχνικα και χαλιεμαι! Συνεπως φιλε ειναι φυσιολογικο αυτο που παθαινεις. 'Η παρε κανα χαπι να το σωσεις ή μολις καταλαβαινεις πως πας να το χασεις,χυσε να ξεμπερδευεις!
 

PETERaths

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
141
Like
215
Πόντοι
21
man

οπως ακριβως το λες και το περιγραφης ειναι
Σκεφτεσαι πολυ διαφορα θεματα ...αρνητικα....οποτε δεν περνεις μπρος

Εαν καθαρισεις απο σκεψειςς και σκεφτείς μονο οτι " Θα την κανω να πει τον Δεσποτη ..Παναγιωτη"....θα της δωσεις το αιδοίο στο χερι ....

Δουλεψετο με τον εαυτο σου και θα βρεις τα πατηματα σου
 
OP
OP
tkinaliss

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
785
Κριτικές
39
Like
8.485
Πόντοι
7.613
Δεν φτάνει να το δουλεύω στο μυαλό. Πάει καιρός που το παλεύω.
Αλλά δεν ξέρω εάν κάποιο χάπι έχει βοηθήσει συνάδελφο με το ίδιο πρόβλημα σπρώχνοντας ψηλά το εργαλείο του . Να το πάρω να λήξει το θέμα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ακριβως το ιδιο παθαινω κι εγω. Συνηθως βεβαια ολοκληρωνω χωρις να πεσω αλλα ενω ξεκιναω με κεφι με τη συζηγο που ειναι και κορμαρα παρα τα χρονια της,στην πορεια με τη συμπεριφορα της με ξενερωνει! Δε με αφηνει να μπω,ολο τραβιεται,ολο ποναει και γενικα στηνεται οπως οι πουτανες που δεν θελουν να τον φανε ολον μεσα. Εκει αρχιζω να σκεφτομαι πως στηνεται η γκομενα που στηνεται αριστοτεχνικα και χαλιεμαι! Συνεπως φιλε ειναι φυσιολογικο αυτο που παθαινεις. 'Η παρε κανα χαπι να το σωσεις ή μολις καταλαβαινεις πως πας να το χασεις,χυσε να ξεμπερδευεις!
Έτσι όπως το συμπλήρωσες είναι ρε πουστη μου
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Δεν φτάνει να το δουλεύω στο μυαλό. Πάει καιρός που το παλεύω.
Αλλά δεν ξέρω εάν κάποιο χάπι έχει βοηθήσει συνάδελφο με το ίδιο πρόβλημα σπρώχνοντας ψηλά το εργαλείο του . Να το πάρω να λήξει το θέμα.
θα βοηθησει σιγουρα φιλε,απλα να εισαι σιγουρος πως θα σου κατσει πριν το παρεις! :grin:
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
2
Like
778
Πόντοι
96
απλα την εχεις βαρεθει...!
ασε τις προσπάθειες ή αν δε θες να τις αφησεις, παρε κανα χάπι!
 
OP
OP
tkinaliss

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
785
Κριτικές
39
Like
8.485
Πόντοι
7.613
απλα την εχεις βαρεθει...!
ασε τις προσπάθειες ή αν δε θες να τις αφησεις, παρε κανα χάπι!
Πήρα sildenafil της santoz αλλά από ότι κατάλαβα τέτοια χάπια δουλεύουν εάν έχεις επιθυμία... Εγώ κυρίως έχω άγχος που διαλύει την όποια επιθυμία να κάνω perform
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
2
Like
778
Πόντοι
96
Πήρα sildenafil της santoz αλλά από ότι κατάλαβα τέτοια χάπια δουλεύουν εάν έχεις επιθυμία... Εγώ κυρίως έχω άγχος που διαλύει την όποια επιθυμία να κάνω perform
κοιτα, ο καθενας θα σου πει τι νομιζει με βαση τις δικες του εμπειριες, κανενας δεν ειναι... εσυ
θα πρεπει μετα να ξεδιαλεξεις μπας και πετυχεις ποιος κανει σωστη διαγνωση και δινει καλη λυση, αλλα αυτο θα πει οτι ξερεις ηδη τη λυση!

και μενα η γυναικα μου μια χαρα κοπελα ειναι, αλλα μετα απο τοσα χρονια, απλα ΔΕΝ γαμιομαστε!
τα πηδηματα που εχουμε κανει, εχουν γινει εστιες σεισμων... αλλα, οχι πλεον!
οποτε, κανε κανα πειραμα και αν δε πιασει, αστο!
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Θα ντύνεσαι μοιχός δονκιχχωστης όταν είσαι να γαμησεις την σύζυγο.
Θα ντύνεσαι σύζυγος οικογενειάρχης όταν είναι να γαμησεις την γκόμενα.
Τα ρούχα έχουν μεγάλη σημασία.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
123
Like
51.008
Πόντοι
27.261
Προφανώς συμβαίνει και σε άλλους...
Σε εμένα έχει αρχίσει και χτυπάει πολύ άσχημα μετά από αρκετές φορές σερί που δεν τα κατάφερα με την σύζυγο.
Όταν πάω να το κάνω μαζί της (που είναι μια χαρά γυναίκα) αγχώνομαι ότι θα μου πέσει ή ότι θα καταλάβει πως το δίνω αλλού....και τελικά πέφτω.
Τι σκατά μπορώ να κάνω ώστε ενώ ανησυχώ να έχω στύση?
Τι στο διάολο να πάρω ώστε να κρατάω πάσει θυσία την στύση για 5 λεπτά και να κάνω το χρέος μου?
Θεωρώ ότι εάν πάρω μπροστά 3-4 φορές με κάποιο βοήθημα μετά θα το στρώσω.
Όποιος το έχει αντιμετωπίσει ας δώσει τα φώτα του.
πρωτα απ'ολα, για να δωσουμε τεκμηριωμενη απαντηση και κατ'επεκταση λυση στο προβλημα σου, πρεπει να δουμε αν αξιζει ο κοπος για να καταναλωσουμε χρονο, μελανι, σαλιο και πανεπιστημονικες γνωσεις δεκαετιων.
προχωρα στο παρασυνθημα το λοιπον και ανεβασε ολοσωμη φωτο της γυναικας σου, με οσο πιο κσλυτερη αναλυση γινεται.
οχι τιποτα σπιρτοκουτα, οπως κατι φωστηρες βελινεκους...
να εισαι σιγουρος οτι, μετα, θα εισαι 50 κιλα ελαφρυτερος στο θεμα στρες, θα δεις τη γυναικα σου με αλλο ματι και θα μαθεις να τη σεβεσαι περισσοτερο και το καλυτερο απ'ολα στο αφησα για το τελος
θα εχει μεγαλωσει η τσουτσουνα σου κατα 2 ολοκληρους ποντους.
περιμενουμε αγωνιωδως την απαντηση σου, για να μπουμε σε μιτινγκ και να δωσουμε λυσεις κοχωνατες.
 
OP
OP
tkinaliss

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
785
Κριτικές
39
Like
8.485
Πόντοι
7.613
πρωτα απ'ολα, για να δωσουμε τεκμηριωμενη απαντηση και κατ'επεκταση λυση στο προβλημα σου, πρεπει να δουμε αν αξιζει ο κοπος για να καταναλωσουμε χρονο, μελανι, σαλιο και πανεπιστημονικες γνωσεις δεκαετιων.
προχωρα στο παρασυνθημα το λοιπον και ανεβασε ολοσωμη φωτο της γυναικας σου, με οσο πιο κσλυτερη αναλυση γινεται.
οχι τιποτα σπιρτοκουτα, οπως κατι φωστηρες βελινεκους...
να εισαι σιγουρος οτι, μετα, θα εισαι 50 κιλα ελαφρυτερος στο θεμα στρες, θα δεις τη γυναικα σου με αλλο ματι και θα μαθεις να τη σεβεσαι περισσοτερο και το καλυτερο απ'ολα στο αφησα για το τελος
θα εχει μεγαλωσει η τσουτσουνα σου κατα 2 ολοκληρους ποντους.
περιμενουμε αγωνιωδως την απαντηση σου, για να μπουμε σε μιτινγκ και να δωσουμε λυσεις κοχωνατες.
Προς το παρόν μπορώ να την περιγράψω : 45αρα, 177 ύψος, μια χαρά βυζαρες μπουταρες κωλαρα. Με τις ατέλειες της στο σώμα βέβαια αλλά γενικά θα έβρισκε εάν ήθελε να την πηδανε από πιτσιρικαδες μέχρι όλες τις ηλικίες. Προφανώς δεν θέλω να γίνει αυτό γιατί ξέρω πως μπορεί να τρελαθεί μια ώριμη γυναίκα από το ξενοπηδημα (το έχω κάνει εγώ σε παντρεμένες γυναίκες... Και πλέον έχω πρόβλημα να το κάνω στην δική μου)
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.898
Κριτικές
16
Like
14.728
Πόντοι
6.515
Τυπε σχεδόν σε όλους συμβαίνει μετά από κάποια χρόνια, βαριομαστε
Γι αυτό κι αυτοί που μπορουν (πλουσιοι, διάσημοι) αλλάζουν μοντέλο
Γι αυτό άλλωστε υπάρχει και το bou
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2018
Μηνύματα
194
Like
512
Πόντοι
21
Άρχισε να της τρίβεις το καυλί τα χαράματα που υπολειτουργεί ο εγκέφαλος όπως στα ζώα και λογικά πρέπει να καυλώσει, να στάζει και να σε αφήσει να το βάλεις όλο όπως παλιά
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
123
Like
51.008
Πόντοι
27.261
Προς το παρόν μπορώ να την περιγράψω : 45αρα, 177 ύψος, μια χαρά βυζαρες μπουταρες κωλαρα. Με τις ατέλειες της στο σώμα βέβαια αλλά γενικά θα έβρισκε εάν ήθελε να την πηδανε από πιτσιρικαδες μέχρι όλες τις ηλικίες. Προφανώς δεν θέλω να γίνει αυτό γιατί ξέρω πως μπορεί να τρελαθεί μια ώριμη γυναίκα από το ξενοπηδημα (το έχω κάνει εγώ σε παντρεμένες γυναίκες... Και πλέον έχω πρόβλημα να το κάνω στην δική μου)
δε βοηθας και δε θα λαβεις απαντηση ομως ετσι :undecided:
γιατι αλλο να το ακους και αλλο να το βλεπεις.
ειμαστε στη διαθεση σας.
μφχ.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Μου χει τυχει κι εμενα
Οχι με τη συζυγο αλλα με σχεση μου
Ωσπου σε κατι διακοπες που πηγαμε σε νησι καναμε συμφωνια να ειμαστε και οι δυο ελευθεροι να κυνηγησουμε γκομενες εγω γκομενους αυτη
Εγω εκανα πεσιματα αλλα επαιρνα το τριτο το μακρυτερο
Η κοπελα μου ομως καταφερε και γνωρισε τον Baron ενα πολυ καλλιεργημενο σε σωμα και πνευμα Τζαμαικανο
Βγηκαμε ολοι μαζι για ποτακι
Και του εδωσα το πρασινο φως να παιξει μαζι της
Πηγαμε σε ενα ωραιοτατο ξενοδοχειο που προσφερθηκε να πληρωσει ο Baron
Η κοπελα μου ηταν ντυμενη ομορφα καλοκαιρινα με ενα ωραιο φουστανακι και απο μεσα ενα μαυρο στρινγκ
Ηταν η επετειος μας κλειναμε τα 2 χρονια και ηθελα για εκεινη το καλυτερο
Ο Baron ειχε μια μελαμψη τεραστια ψωλαρα και της την εδωσε πιπα
Τρελαθηκα απο ζηλια
Τοσο που μου σηκωθηκε τερμα πηγα απο πισω απο το κοριτσι μου κι αρχισα να της γλυφω το μουνι με μανια ωστε να το ετοιμασω για τη μαλαπερδα του Μπαρον
Αφου ο ιδιος εγινε πετρα απο την τσιμπουκαρα της συντροφου μου την ανεβασε πανω του και ειδα τη μαυρη πουτσα του να διεισδυει γλυκα γλυκα και να της ανοιγει το μουνι τερμα.
Κι εγω μεγαλη την εχω για καυκασια(19 με 20 εκ μηκος και παχια) αλλα του Baron ηταν πιο παχια και μου ριχνε και 2 με 3 εκατοστα σε μηκος
Το κοριτσι μου βογκαγε σα τρελο απο το γαμησι
Μετα την εστησα στα 4 με παθος να την "τιμωρησω" και ενω ο μπαρον της τον ειχε δωσει ξανα πιπα
Αλλαξαμε στασεις και τρυπες για κανα μισαωρο και ο Μπαρον της εδωσε στο προσωπο και στα βυζια το σπερμα του
Μιλαμε δεν ειχα ξαναδει τετοιο χυσιμο
Καυλωσα που η μεχρι τοτε σεμνη κοπελα μου προκαλουσε τετοιο έφεκτ σε ενα τζαμαικο προικισμενο παιχτη
Αυτο με οδηγησε σε ενα πολυ δυνατο επισης οργασμο και χυσιμο μεσα στην κωλοτρυπα της δικιας μου...
Ηταν μια υπεροχη εμπειρια αναβαθμισε τη σχεση μας και εκανα ενα νεο φιλο που αν παω στη Τζαμαικα με περιμενει να με φιλοξενησει
Baron my man if by chance you are reading bourdela.com thank you for making my sexual life with ma woman better
I ll soon visit you in the exotic Jamaica to be players again!
Greetings from Greece!
 
Τελευταία τροποποίηση:

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.334
Κριτικές
112
Like
18.588
Πόντοι
20.686
Μου χει τυχει κι εμενα και απο τις δυο οψεις του νομισματος
Οχι με τη συζυγο αλλα με σχεση μου
Ωσπου σε κατι διακοπες που πηγαμε σε νησι καναμε συμφωνια να ειμαστε και οι δυο ελευθεροι να κυνηγησουμε γκομενες εγω γκομενους αυτη
Εγω εκανα πεσιματα αλλα επαιρνα το τριτο το μακρυτερο
Η κοπελα μου ομως καταφερε και γνωρισε τον Baron ενα πολυ καλλιεργημενο σε σωμα και πνευμα Τζαμαικανο
Βγηκαμε ολοι μαζι για ποτακι
Και του εδωσα το πρασινο φως να παιξει μαζι της
Πηγαμε σε ενα ωραιοτατο ξενοδοχειο που προσφερθηκε να πληρωσει ο Baron
Η κοπελα μου ηταν ντυμενη ομορφα καλοκαιρινα με ενα ωραιο φουστανακι και απο μεσα ενα μαυρο στρινγκ
Ηταν η επετειος μας κλειναμε τα 2 χρονια και ηθελα για εκεινη το καλυτερο
Ο Baron ειχε μια μελαμψη τεραστια ψωλαρα και της την εδωσε πιπα
Τρελαθηκα απο ζηλια
Τοσο που μου σηκωθηκε τερμα πηγα απο πισω απο το κοριτσι μου κι αρχισα να της γλυφω το μουνι με μανια ωστε να το ετοιμασω για τη μαλαπερνα του Μπαρον
Αφου ο ιδιος εγινε πετρα απο την τσιμπουκαρα της συντροφου μου την ανεβασε πανω του και ειδα τη μαυρη πουτσα του να διεισδυει γλυκα γλυκα και να της ανοιγει το μουνι τερμα.
Κι εγω μεγαλη την εχω για καυκασια(19 με 20 εκ μηκος και παχια) αλλα του Baron ηταν πιο παχια και μου ριχνε και 2 με 3 εκατοστα σε μηκος
Το κοριτσι μου βογκαγε σα τρελο
Απο το γαμησι
Μετα την εστησα στα 4 με παθος να την "τιμωρησω" και ενω ο μπαρον της τον ειχε δωσει ξανα πιπα
Αλλαξαμε στασεις και τρυπες για κανα μισαωρο και ο Μπαρον της εδωσε στο προσωπο και στα βυζια το σπερμα του
Μιλαμε δεν ειχα ξαναδει τετοιο χυσιμο
Καυλωσα που η μεχρι τοτε σεμνη κοπελα μου προκαλουσε τετοιο έφεκτ σε ενα τζαμαικο προικισμενο παιχτη
Αυτο με οδηγησε σε ενα πολυ δυνατο επισης οργασμο και χυσιμο μεσα στην κωλοτρυπα της δικιας μου...
Ηταν μια υπεροχη εμπειρια αναβαθμισε τη σχεση μας και εκανα ενα νεο φιλο που αν παω στη Τζαμαικα με περιμενει να με φιλοξενησει
Baron my man if by chance you are reading bourdela.com thank you for making my sexual life with ma woman better
I ll soon visit you in the exotic Jamaica to be players again!
Greetings from Greece!
Ο παλιός καλός troubaman.:kneel:
 
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
179
Like
352
Πόντοι
21
Η λυση φιλε ειναι μια. Ταπα στον κωλο σου. Σοβαρα 2 γνωστοι το ειχαν σαν προβλημα και εβαλαν μια μικρη ταπα και τους βοηθησε γιατι ασκει πιεση στα τοιχωματα του προστατη και διατηρει τη στηση καθ' ολη τη διαρκεια. Μαλιστα που το δοκιμασα κι εγω παρατηρησα πως η πιεση ειναι τοσο μεγαλη ειδικα προς το τελος που χυνεις περισσοτερο και με μεγαλυτερη ορμη λουζοντας τη γκομενα κυριολεκτικα στα χυσια. Συνδυασε το με αρκετο νερο μεσα στη μερα, φρουτα, λαχανικα και φυσικα κοψε τα πολλα λιπαρα. Μια αλλη λυση που θα σε βοηθησει ειναι σεξ μεσα στο μπανιο. Η γυναικα χαλαρωνει απο το ζεστο νερο και τον δεχεται ολο μεσα. Μετα μπορεις να της κανεις και καθε αλλη διαστροφη οπως χυσιμο ή κατουρημα και στο τελος να βγειτε πεντακαθαροι και λαμπεροι και οι δυο.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.416
Κριτικές
62
Like
45.133
Πόντοι
9.297
Προφανώς συμβαίνει και σε άλλους...
Σε εμένα έχει αρχίσει και χτυπάει πολύ άσχημα μετά από αρκετές φορές σερί που δεν τα κατάφερα με την σύζυγο.
Όταν πάω να το κάνω μαζί της (που είναι μια χαρά γυναίκα) αγχώνομαι ότι θα μου πέσει ή ότι θα καταλάβει πως το δίνω αλλού....και τελικά πέφτω.
Τι σκατά μπορώ να κάνω ώστε ενώ ανησυχώ να έχω στύση?
Τι στο διάολο να πάρω ώστε να κρατάω πάσει θυσία την στύση για 5 λεπτά και να κάνω το χρέος μου?
Θεωρώ ότι εάν πάρω μπροστά 3-4 φορές με κάποιο βοήθημα μετά θα το στρώσω.
Όποιος το έχει αντιμετωπίσει ας δώσει τα φώτα του.
Αν το σεξ είναι υπόθεση 5 λεπτών και κάτι διαδικαστικό ίσα ίσα να κάνεις το χρέος σου είναι ουσιαστικά αγγαρεία και υπηρεσία επιπέδου κομοδίνου...μην αδικείς τον εαυτό σου...εκτός αν είσαι συμβιβασμενος με χαμηλού επιπέδου παροχές οπότε αφού βρίσκεις γυναίκες να τα προσφέρεις αυτά είσαι πολύ τυχερός.Απλως άλλες με πιο πολλές απαιτήσεις δεν θα μπορούσες να τις κρατήσεις....τυχερά είναι αυτά όπως είπα πιο πριν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom