Νέα

Νοσοκόμα - stripper - page onlyfans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nzg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.166
Κριτικές
34
Like
3.147
Πόντοι
5.355
Gossip

«Είμαι νοσηλεύτρια, στρίπερ και έχω OnlyFans - Βοηθάω τον κόσμο από όλα τα πόστα» Hayli Hooper​

Μία νοσηλεύτρια που εργάζεται και ως στρίπερ έδωσε την οπτική της για τον επαγγελματικό προσανατολισμό​


Στα 38 της χρόνια, η Χέιλι Χούπερ συνδυάζει τη νοσηλευτική με το στριπτίζ αλλά και το OnlyFans για να βιοποριστεί, υποστηρίζοντας πως μπορεί να βοηθά τον κόσμο από όλα τα διαφορετικά της πόστα.

«Είναι ειρωνεία, ο κόσμος νομίζει πως δεν το κάνουμε για το μέλλον μας αυτό μα κάνουν λάθος. Το να εργάζομαι στη βιομηχανία της ψυχαγωγίας με βοηθά να ζω στην πολυτέλεια, την ώρα που μπορώ να βοηθάω κόσμο πρακτικά.

Όταν σπούδαζα, είχα πάρει μια υποτροφία για να πάω να δουλέψω για μια φιλανθρωπική οργάνωση και όταν είδαν ότι έχω OnlyFans, πήγαν να με διώξουν. Γιατί, επειδή βγάζω τα ρούχα μου στον ελεύθερό μου χρόνο; Τους είχα υπενθυμίσει πως το να κόψουν μια ικανή νοσηλεύτρια δεν κάνει κακό σε μένα, αλλά στους ασθενείς που με έχουν ανάγκη.

Αγόρασα ένα σπίτι για τη μαμά που πριν δέκα χρόνια. Πήγα τη μητέρα μου, τον πατέρα μου και τον πατριό μου σε πεντάστερο ξενοδοχείο στη Σαντορίνη πρόσφατα»
ανέφερε μεταξύ άλλων, η εντυπωσιακή Χούπερ, που έχει 48,5 χιλιάδες ακολούθους στο Instagram.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.092
Πόντοι
10.411
deczFDP.png
 

guy123guy123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2017
Μηνύματα
421
Like
1.530
Πόντοι
201

:bigdick::bigdick:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.092
Πόντοι
10.411
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Κι εγω αν μπορουσα θα το εκανα.Εννοω αν ειμουν φουλ ωραιος σωματαρας κτλ εννοειται θα το εκμεταλλευομουνα.Δεν ειναι λυση ειναι διεξοδος εικονομικη και ψυχολογικη αν το αντεχεις.Κ στην τελικη δεν ειναι καλυτερες μας,ισιοι ειμαστε κ στα σεξολεφτα χαχα.Καλη φαση ο κλαδος αν αντεξεις κ αν θελεις γτ τα χρειαζεσαι και τα δυο.Εχω ασχοληθει λιγο με αγγελιες κτλ πηγε καλα και ασχημα.Σε μαγαζια θα ταν καλη φαση.Εγω βλεπω οτι ολοι αυτοι κ ολες αυτες καλοπερνανε κ εχουν τις πιο ευκολες ζωες κ αν συνδυαζεται με καθημερινη φυσιολογικη ζωη ολα θα ναι μια χαρα περαν των περιορισμωβ ηθικων και μη.Απλως οι γυναικες κερδιζουν 9/10 και 1/10 αγορια καταφερνουν να μπουν σε αυτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom