Νέα

Νικητής Αντώνης - η επόμερη μέρα στην ΝΔ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duracell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιός θέλετε να είναι ο επόμενος Αρχηγός ?

  • --- (Αβραμόπουλος>Σαμαρά)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μπακογιάννη

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σαμαράς

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ψωμιάδης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αλλος Δελφίνος... ???

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
σ
γενικά ντρεπόμουν που με τον Ψωμιάδη "ανήκουμε" στην ίδια παράταξη

"ντρέψου" ρε! :2funny:

κοίτα όμως ο Πανικας πως τα φορτώνει τα μωρά..! :lheel:

dsc_63122.jpg
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
Μην ξεχνάς ότι κυβέρνηση με ''Πήλινα πόδια'' δεν μπορεί να κυβερνήσει. Τα ίδια έλεγε και ο Μητσοτάκης στον Γέρο- Καραμανλή, ότι δεν μπορεί να κυβερνήσει με 151 βουλευτές, αλλά ο Γερο-Καραμανλής του έλεγε ''ότι αυτούς έχεις με αυτούς θα κυβερνήσεις''! Ο Σαμαράς ήταν υπό τις οδηγίες του Μητσοτάκη και αυτός τον άδειασε στην τότε σύνοδο των υπουργών εξωτερικών και στο Τότε υπουργικό συμβούλιο. Αν δεν τον εμπιστευόταν να μην τον έκανε υπουργό εξωτερικών και όχι να χρεώνεται την κατάρρευση της κυβέρνησης Μητσοτάκη....Με την ίδια λογική για την τωρινή κατάντια φταίει ο Τατούλης και ο Μανώλης, αλλά μάλλον τα πράγματα δεν είναι πάντα όπως φαίνονται...  
συγκρινεις ανομοια πραγματα.ο σαμαρας και ο συμπιλιδης εριξαν την κυβερνηση μητσοτακη γιατι την αφησαν με 150 βουλευτες(αλλο αν ουτως η αλλως θα εχανε τις εκλογες ο μητσοτακης).ο τσιτουριδης δεν αφησε τον καραμανλη με 150 βουλευτες...οσο για το θεμα του υπουργειο εξωτερικων μπορει να εχεις δικιο, αλλα και ο σαμαρας παρακουσε εντολη του ανωτερου του.
η μπακογιαννη εχει πανισχυρο μηχανισμο απο πισω της.εχει ακι την ευνοια των αμερικανων σε αντιθεση με τον σαμαρα.το καραμανλικο μπλοκ ειναι διαλυμενο και διαιρεμενο.τα θεμα δεν ειναι να παρει 2-3 τοις εκατο η νδ απο τον καρατζαφερη.και το 2007 ο καρατζαφερης μπηκε στην βουλη αλλα η νδ πηρε 42 τοις εκατο και κερδισε ανετα.το θεμα ειναι ο μεσαιος χωρος.και εκει διεισδυση εχουν μονο η μπακογιαννη και ο αβραμοπουλος.απλα ο δευτερος δεν εχει τον μηχανισμο να κερδισει την πρωτη...
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
η κορούλα είναι αντιπαθής σε πολύ κόσμο.

Επίσης, δεν είναι ικανή.

Η ΝΔ προφανώς στη φάση αυτή που βρίσκεται ψάχνει αρχηγό να την ενώσει, οποιαδήποτε λάθος επιλογή εμπεριέχει τον κίνδυνο τις διάσπασης

Αυτή τι στιγμή, μονη σωστή λύση είναι ο Σαμαράς.
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
κατεδαφιση και χτισιμο απο την αρχη..εξω τα λαμογια,οι βαρωνοι,τα τζακια κτλ αν θελουν να ανακαμψουν..και φυικσ συγχρονες αποψεις και υπευθυνες τοποθετησεις...
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
η κορούλα είναι αντιπαθής σε πολύ κόσμο.

Επίσης, δεν είναι ικανή.

Η ΝΔ προφανώς στη φάση αυτή που βρίσκεται ψάχνει αρχηγό να την ενώσει, οποιαδήποτε λάθος επιλογή εμπεριέχει τον κίνδυνο τις διάσπασης

Αυτή τι στιγμή, μονη σωστή λύση είναι ο Σαμαράς.
πιστεψε με, οποιος και να βγει αρχηγος, κανεις δεν θα τολμησει να βγει μπροστα και να διασπασεο το κομμα...πιστεψε με...
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
κατεδαφιση και χτισιμο απο την αρχη..εξω τα λαμογια,οι βαρωνοι,τα τζακια κτλ αν θελουν να ανακαμψουν..και φυικσ συγχρονες αποψεις και υπευθυνες τοποθετησεις...

Ναι στην κατεδάφιση

Η οποια όμως δε θα γίνει ποτε

Η κορούλα είναι ανίκανη, θα το καταστρέψει το μαγαζί.

Επίσης, είναι αδίστακτη, θα καταστρέψει τη χωρα
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
εγω παντωσ παιδια σαν τακτικο μελοσ στισ εκλογεσ βαρεθηκα να μετραω ψηφοδελτια του πασοκ,εγκυκλοπεδια εφτιαξα λεμε
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
εγω παντωσ παιδια σαν τακτικο μελοσ στισ εκλογεσ βαρεθηκα να μετραω ψηφοδελτια του πασοκ,εγκυκλοπεδια εφτιαξα λεμε
τελικα γνωρισες κανα φρικοπουρο ρε τυπε?
εγινε τιποτα?
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
.....
η μπακογιαννη εχει πανισχυρο μηχανισμο απο πισω της.[size=16pt]εχει ακι την ευνοια των αμερικανων σε αντιθεση με τον σαμαρα[/size].το καραμανλικο μπλοκ ειναι διαλυμενο και διαιρεμενο.τα θεμα δεν ειναι να παρει 2-3 τοις εκατο η νδ απο τον καρατζαφερη.και το 2007 ο καρατζαφερης μπηκε στην βουλη αλλα η νδ πηρε 42 τοις εκατο και κερδισε ανετα.το θεμα ειναι ο μεσαιος χωρος.και εκει διεισδυση εχουν μονο η μπακογιαννη και ο αβραμοπουλος.απλα ο δευτερος δεν εχει τον μηχανισμο να κερδισει την πρωτη...
Για το υπογραμμισμένο.
Οχι των Αμερικανών. Της οικογένειας Μπους για να είμαστε συγκεκριμένοι.
Και δυστυχώς σε βαθμό αηδίας.
Κράτα μικρό καλάθι.

Το μόνο σίγουρο είναι οτι οι κωμικοί του ραδιοφώνου και της τηλεόρασης θα την ξεσκίσουν αν βγεί.
Ε ναι, εξαιτίας του πατέρα της  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
εγω παντωσ παιδια σαν τακτικο μελοσ στισ εκλογεσ βαρεθηκα να μετραω ψηφοδελτια του πασοκ,εγκυκλοπεδια εφτιαξα λεμε
Τύπε, τι ώρα ξεμπερδέψατε? Πήγατε για πατσά στο καπάκι? :2funny:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
εγω παντωσ παιδια σαν τακτικο μελοσ στισ εκλογεσ βαρεθηκα να μετραω ψηφοδελτια του πασοκ,εγκυκλοπεδια εφτιαξα λεμε
..ασε που εβλεπες και ηλικιες ;) ,μολις επιανες ταυτοτητα στα χερια :sunglasses:-θα περασαν κατι μιλφ απο μπροστασου που θα ψαχνες ποσο ειναι :knockinb: :rockon:
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Εγώ ήμουν άτυχος.Όλοι οι άλλοι της εφορευτικής είχαν ασθενήσει (είχαν αρχιδίτιδα και μουνίτιδα...) και εμφανίστηκα εγώ και μια κοπέλα που ήταν αναπληρωματική.Ωραίο παιδί όμως.Αλλά μοιράσαμε τη μέρα.Κάθησα μέχρι τις 15:00 και μετά ήρθε αυτή και κάθισε στην καταμέτρηση.Στις 14:00 ήρθε και ένα ωραίο μωράκι εκπρόσωπος της ΝΔ πιτσιρίκα,όχι πάνω από 20!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Εγώ ήμουν άτυχος.Όλοι οι άλλοι της εφορευτικής είχαν ασθενήσει (είχαν αρχιδίτιδα και μουνίτιδα...) και εμφανίστηκα εγώ και μια κοπέλα που ήταν αναπληρωματική.Ωραίο παιδί όμως.Αλλά μοιράσαμε τη μέρα.Κάθησα μέχρι τις 15:00 και μετά ήρθε αυτή και κάθισε στην καταμέτρηση.Στις 14:00 ήρθε και ένα ωραίο μωράκι εκπρόσωπος της ΝΔ πιτσιρίκα,όχι πάνω από 20!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
για ποτο κανονισατε;
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Τύπε, τι ώρα ξεμπερδέψατε? Πήγατε για πατσά στο καπάκι? :2funny:
μαγκιτεσ μου σηκωθηκα γυρω στισ 7 παρα πηγα στισ 7΄30 ενω το χαρτι ελεγε 6.πηγα εκει απο τα 6 μελη ημασταν 3.ηρθανε 2 φωλεσ με χαρτι οτι εχουν προβλημα και μια ωραια μουνιτσα αλλα ηταν εγκυοσ και την στειλαμε.κατσαμε 5 ατομα απο τισ 7 μεχρι τησ 12 το βραδυ αλλα η ολη φαση δε με χαλασε γιατι ειχα τισ αδερφεσ μου που μου φερανε φρεντο ηρθαν φιλαρακια φιλεσ και το σημαντικοτερο περασανε πολεσ μουνεσ και γενικωσ η ωρα περασε ευχαριστα.ειδικα στην καταμετρηση με τισ 3 μουνιτσεσ των κοματων.συν οτι και οδικαστικοσ ηταν γαμω τα ατομα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom