Νέα

Νικητής Αντώνης - η επόμερη μέρα στην ΝΔ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duracell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιός θέλετε να είναι ο επόμενος Αρχηγός ?

  • --- (Αβραμόπουλος>Σαμαρά)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μπακογιάννη

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σαμαράς

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ψωμιάδης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αλλος Δελφίνος... ???

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

xaouk

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
84
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
10
Πως εννοατε την Νεα εποχη για τη ΝΔ? Με Μπακογιαννη θα ειναι νεα?Α ρε Μητσοτακη με τα παιδια σου  :2funny: δεν λες να μας αφησεις θα μας γαμας για αιωνες.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Πως εννοατε την Νεα εποχη για τη ΝΔ? Με Μπακογιαννη θα ειναι νεα?Α ρε Μητσοτακη με τα παιδια σου  :2funny: δεν λες να μας αφησεις θα μας γαμας για αιωνες.
νεα εποχη κατρακυλας....... :headbang: :headbang: :headbang:
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Εγώ πάντως για τη ΝΔ προτιμώ τον Σαμαρά.Όχι ότι είναι κανά πρόσωπο περιωπής αλλά επειδή είναι Μεσσήνιος και αν ποτέ γίνει πρωθυπουργός ίσως πέσει κανά ευρώ στην περιοχή...
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.347
Πόντοι
506
Εγώ πάντως για τη ΝΔ προτιμώ τον Σαμαρά.Όχι ότι είναι κανά πρόσωπο περιωπής αλλά επειδή είναι Μεσσήνιος και αν ποτέ γίνει πρωθυπουργός ίσως πέσει κανά ευρώ στην περιοχή...
εγώ φίλε δεν είμαι ΝΔ αλλά θέλω να δω τον Σαμαρά αρχηγό και τον επίτιμο να ψοφά σκασμένος...
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Εγώ πάντως για τη ΝΔ προτιμώ τον Σαμαρά.Όχι ότι είναι κανά πρόσωπο περιωπής αλλά επειδή είναι Μεσσήνιος και αν ποτέ γίνει πρωθυπουργός ίσως πέσει κανά ευρώ στην περιοχή...

Nαι έχεις δίκαιο ο Σαμαρας ως μεσσήνιος θα ζωντανέψει τους νεκρους της πηγάδας

Αν και εγω προτιμώ τον Νικο Γεωργιάδη που είναι κορφιάτης :2funny: :2funny:
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Εγώ πάντως για τη ΝΔ προτιμώ τον Σαμαρά.Όχι ότι είναι κανά πρόσωπο περιωπής αλλά επειδή είναι Μεσσήνιος και αν ποτέ γίνει πρωθυπουργός ίσως πέσει κανά ευρώ στην περιοχή...

αυτός είναι ένας από τους λόγους που δεν τον γουστάρω καθόλου...
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
εγώ φίλε δεν είμαι ΝΔ αλλά θέλω να δω τον Σαμαρά αρχηγό και τον επίτιμο να ψοφά σκασμένος...

Αυτό είναι πολύ δύσκολο.
Πιθανόν να επιβιώσει και μιας πυρηνικής καταστροφής, όπως οι κατσαρίδες  :grin:
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Nαι έχεις δίκαιο ο Σαμαρας ως μεσσήνιος θα ζωντανέψει τους νεκρους της πηγάδας

Αν και εγω προτιμώ τον Νικο Γεωργιάδη που είναι κορφιάτης :2funny: :2funny:

Δεν ξέρω τι θα κάνει στην πηγάδα,αλλά η περιοχή έχει πολλές και μεγάλες ανάγκες.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Ο Μητσοτάκης έχει και δεύτερη ευκαιρία αν δεν κερδίσει η Ντόρα.Να περιμένει να δει τον Κυριάκο αρχηγό  :2funny: :2funny:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Ο Μητσοτάκης έχει και δεύτερη ευκαιρία αν δεν κερδίσει η Ντόρα.Να περιμένει να δει τον Κυριάκο αρχηγό  :2funny: :2funny:
Δεν έχεις την παραμικρή ιδέα μου φαίνεται.
Τον εγγονό περιμένει  :2funny: :S :crazy: :tooth: :bounce-glasses: :new_shocked: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy:
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.347
Πόντοι
506
Το πρωί της Τρίτης ο νομάρχης Θεσσαλονίκης Παναγιώτης Ψωμιάδης έκανε την έκπληξη, ανακοινώνοντας πως θα αναζητήσει τον αναγκαίο αριθμό υπογραφών προκειμένου να είναι υποψήφιος για την προεδρία του κόμματος.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
ο αλογοκλεφτης  σορυ ο αλογοσκουφης θα παει να ασχοληθει λει με την εδρα του στο πανεπιστημιο μην ακουσω οτι στελνει κανενας το παιδι του οικονομικα με καθηγητη αυτον θα τρελαθω
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
είναι μια καλή ευκαιρία αυτή η λαίλαπα που ονομαζεται οικογενεια Μητσοτάκη να βγεί μία και έξω από τα πολιτικά πράγματα της χώρας σε επίπεδο πρωταγωνιστικό. Το χειρωτερο που θα μπορούσε να συμβεί στη χώρα είναι να γίνει η Ντόρα πρωθυπουργός. Οα είναι η οριστική ταφόπλακα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom