Νέα

Μύκονος '98-Μια αληθινή ιστορία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DARKSIDEOFTHEMOON
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Βλέποντας αυτές τις μέρες όλα τα πασχαλινά αφιερώματα για την ΜΝύκονο,θυμήθηκα κάτι που μου συνέβη σε αυτό το μαγευτικό νησί,όχι όμως σε περίοδο Πάσχα,αλλά σε εκδρομή με το Πανεπιστήμιό μου το 1998:

Μοιραζόμουνα το κρεβάτι μου με συμφοιτήτρια μου(μουνάρα ολκής κατά γενικη ομολογία)που ήμασταν ΜΟΝΟ φίλοι(αλήθεια λέω).Ήξερα γενικώς ότι ήταν ψιλο-χαλαρών ηθών αλλά επιδή βλεπομασταν όντως φιλικά δεν έκανα τίποτα.Μάλι στα ούτε καν μου πέρασε από το μυαλό.Την δεύτερη μέρα ήρθε στην Μύκονο η κολλητή της η οποία ήταν ΔΗΛΩΜΕΝΗ Σαπφώ η Λέσβω.Την κολλητή της την ήξερα από παλιά.Πάντα είχα την υποψία ότι οι 2 τους κατι θα ψιλοκάνουν. Η συμφοιτήτρι ά μου ποτέ δεν μου είχε πει μέχρι εκείνη την στιγμή.Ξεκι νάμε λοιπόν τις βόλτες μας στην Μύκονο,μπαράκια,CAVO PARADISO,Mercedes,Super Paradice κ.λ.π.,κ.λ.π.,όλα καλά κ ωραία κ χαλαρά χωρίς να έχει υποπέσει κάτι περίεργο στην αντίληψή μου.Το μόνο ''πονηρό'' έγινε μεταξύ εμού κ της ''Σαπφούς''-κολλητής της συμφοιτήτρι άς μου κάτι γλωσσόφιλα στο CAVO PARADISO(είχαμε κατεβάσει από 1 μπουκάλι βότκα & με εξίταρε η φάση με λεσβία).Κατά τις 7 το πρωί γυρίσαμε στο ξενοδοχείο λιωμίδια κ οι 3.Κάποια στιγμή βλέπω την ''Σαπφώ'' να πιάνει την συμφοιτήτρι α μου κ την αρχίζει στα γλωσσόφιλα κ στα πιασοκωλήμα τα.Η συμφοιτήτρι ά μου,απαθέστατη αν τους κοίταζα,την πιάνει κ αυτή κ ανταποκρίνεται αν όχι με περισσότερη,τουλάχιστον με την ίδια θέρμη.ΠΑΘΑΙ ΝΩ ΣΟΚ.Μου έφυγε ο τάκος,μου γύρισε το οχτάρι ανάποδα,έγινα μέχρι κ Ολυμπιακός προς στιγμήν.Χωρίς να το σκεφτώ δεύτερη κολλάω κ εγώ πάνω τους κ αρχίζω να φιλάω ποτε την μία πότε την άλλη.Σε κλάσματα δευτερολέπτ ου βρεθήκαμε κ οι 3 στο κρεββάτι.Στ ην αρχή ξεκίνησαν κ οι 2 μαζί να με τσιμπουκώνο υν ταυτόχρονα.ΜΑΓΚΕΣ ΤΑ ΠΙΟ ΤΡΕΛΛΑ ΜΟΥ ΟΝΕΙΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΟΝΤΟΥΣΑΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ. Μετά η ''Σαπφώ'',ενώ η συμφοιτήτρι ά μου συνέχιζε να με τσιμπουκώνε ι, πήγε κ έκατσε πάνω στο πρόσωπό μου για γλυφ.....νι .Μ ιλάμε παιδιά δεν ήξερα πως να αντιδράσω κ σε τι.Έπειτα ενώ η ''Σαπφώ'' καθόταν πάνω μου για γλυφ.....νι  κοιτούσε προς τον που.... μου ενω η συμφοιτήτρι α μου συνέχιζε το θεάρεστο έργο της,το σταματάει κ αρχίζει να με καβαλάει.Έτσι όπως ήταν κ οι 2 κάθετα πάνω μου κ ενώ κοιταζόντου σαν η μία με την άλλη,άρχισαν τα γλωσσόφιλα κ τα βυζογλυψίμα τα.Η μαλακία σε αυτό ήταν ότι δεν μπορούσα να δω εύκολα αυτή την φάση,λόγω της ''προσγείωσης'' πάνω μου,αλλά μπορούσα να αντιλαμβάνο μαι τι γινόταν.Μετ ά,μην σας περιγράφω πολλές λεπτομέρειε ς,άρχισαν διάφορα παιχνίδια που τελείωσαν στις 10 το πρωί.Δηλαδή από τις 7-10 ήμουν στον ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ.Τ ην επομένη,όποτε ξυπνήσαμε, δεν έγινε κουβέντα για αυτό κ ούτε ποτέ άλλοτε.
ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΟΣΟ ΖΩ.Η σημφοιτήτρια μου τώρα είναι παντρεμένη(από το φθινόπωρο) ενώ η ''Σαπφώ'' κολλητή της συνεχίζει να γλύφεται ακόρεστα με πιπινάκια.
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
έγινα μέχρι κ Ολυμπιακός προς στιγμήν.

Ε είσαι ακραίος

Η σημφοιτήτρια μου τώρα είναι παντρεμένη(από το φθινόπωρο) ενώ η ''Σαπφώ'' κολλητή της συνεχίζει να γλύφεται ακόρεστα με πιπινάκια.[/color]

Μήπως έχεις πρόχειρα τα τηλέφωνά τους;
 

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Μύκονος το νησί που όλοι και ΚYΡΙΩΣ όλες αφήνουν τον ευατό τους ελεύθερο και ξεχνούν τα λοκόταμπού που τις δέρνουν!Εκ πείρας μιλώ...(περσινή αντίστοιχη εκδρομή φοιτητών στο νησί-έχει ο θεός για φέτος :grin: :grin: :grin: :grin:  )
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Nα υποθέσουμε ότι ανήκαν στην ίδια φοιτητική παράταξη με σένα;
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
ʼσε το παιδί να μας λύσει την απορία, βιαστικέ.
 

efthimis

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1
Ρε εδω σου λεει οτι προς στιγμην αλλαξε ομαδα,στην παραταξη θα κολλαγε?Τα ιδανικα νομιζω δεν παθαινουν και τιποτα αν τα αφησεις για κανα τριωωρο στην ακρη,την επομενη εκει θα ειναι.Η φαση αυτη ομως....?Και γαμω τις φασεις φιλε dark,οπως και να το κανεις ειναι εμπειρια ζωης.Και μην ακουσω οτι πολλα τετοια γινονται.Νταξει γινονται αλλα οχι και καθημερινα στον καθενα μας.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Οταν το management της ομαδας σου το εχει μια...ΕΝIC, τοτε και Μυκονο πας και σε παρτουζιτσες συμμετεχεις... :dancing:
 
OP
OP
D

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Όντως είχαμε την ΕΝΙC τότε κ έπρεπε κάπου να ξεσπάσω.κακό ήταν;
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Ρε συ dark ειλικρινά, χωρίς θέλω να σε θίξω, η ιστορία είναι όντως καλή, και η εμεπιρία ενδιαφέρουσα.
Διαβάζοντας την όμως ήταν σαν να την ήξερα, θυμόμουν χαρακτηριστικά σημεία, (π.χ. η φίλη που την ονομάζεις Σαπφώ), μήπως την έχεις ξαναποστάρει σε κάποιο θρεντ στο παρελθόν ;
 
OP
OP
D

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Σωστα θυμάσαι Γιάννη.Απλώς την είχα ποστάρει σε ψιλοάσχετο τόπικ.Από μνήμη είσαι γίγαντας.Αγορασα κ την Xanthia παρεπιπτόντως
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Μπράβο ρε ! Καλορίζικη !
Όντως την πήρες τζάμπα.
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Ρε συ dark ειλικρινά, χωρίς θέλω να σε θίξω, η ιστορία είναι όντως καλή, και η εμεπιρία ενδιαφέρουσα.
Διαβάζοντας την όμως ήταν σαν να την ήξερα, θυμόμουν χαρακτηριστικά σημεία, (π.χ. η φίλη που την ονομάζεις Σαπφώ), μήπως την έχεις ξαναποστάρει σε κάποιο θρεντ στο παρελθόν ;

Τίποτα δεν ξεφεύγει κύριοι.

Μπράβο Γιάννη.
 
OP
OP
D

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Σταύρωσον,σταύρωσον αυτόν.Αν ξαναγράψω καμμιά περίεργη ιστορία γράφτε μου.Κρίμα κ θα σας έβαζα ρε μια ιστορία από πάρτυ σε Πανεπιστήμιο,τι έκανα με γκόμενα σε αμφιθέατρο.
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Dark πες την ιστορία αλλά πρόσεχε - αν την έχεις ξαναποστάρει θα σε τσιμπήσει το μακρύ χέρι του Johnny
 
OP
OP
D

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δεν βάζω τίποτα.Που να κοπανιέστε κάτω.Με πικράνατε.Γυρνάω στα οπαδικά μου.Είπα να κάνω ένα άνοιγμα κ σε κανένα άλλου είδους τόπικ κ με αποπείρατε.ΜΕ ΠΛΗΓΩΣΑΤΕ & ΕΣΠΑΣΕ.ΓΕΙΑ ΣΑΣ. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Dark πες την ιστορία αλλά πρόσεχε - αν την έχεις ξαναποστάρει θα σε τσιμπήσει το μακρύ χέρι του Johnny

Το μακρύ χέρι του νόμου !
Μικρός διάβαζα Longarm ! Ένας marshal στην αμερική των gunmen, εποχή του Φαρ Ουέστ, που πάντα πήδαγε και ωραίες κυρίες !
Sin το είχες πετύχει ;
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Δεν βάζω τίποτα.Που να κοπανιέστε κάτω.Με πικράνατε.Γυρνάω στα οπαδικά μου.Είπα να κάνω ένα άνοιγμα κ σε κανένα άλλου είδους τόπικ κ με αποπείρατε.ΜΕ ΠΛΗΓΩΣΑΤΕ & ΕΣΠΑΣΕ.ΓΕΙΑ ΣΑΣ. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Όχι ρε ντάρκ , δεν ήθελα να σε πληγώσω....το ξέχασα πως έχεις λεφτάαα αισθήματα.
Πικρά μετανοιωμένος ζητώ ταπεινά συγγνώμη !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom