Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

aggelooos2000

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2006
Μηνύματα
117
Like
4
Πόντοι
1
Η Σαρα ειναι αυτη που παιρνει 40? Καλη ρε παιδια αλλα ενταξει, 40 πολλα για Βαρδαρη! Πως την ειδανε? Παντως αμα λέμε την ιδια, η τσατσα ειπε το κορυφαιο πως οποιος γαμάει ξαναγαμάει!
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Τρίτη 16/10/2007 στις 17:00 στην Τανταλου (σε αυτό με το εξωτερικό φωτιστικό «φλόγα» απέναντι από το eros αν δεν κάνω λάθος) ήταν η Άνναμαρια, μελαχρινό μελανούρι από Ισπανία, Πήρα το πρόγραμμα των 30Ε, είχε και με 40 (περισσότερος χρόνος), 50 (περισσότερες στάσεις), 60 (περισσότερος χρόνος + στάσεις). Αρκετά καλή πίπα, πάνω, κάτω... γενικά πολύ καλή περιποίηση.

Τετάρτη 17/10/2007 στις 20:00 στην Προμηθέως (στο πρώτο δεξιά όπως κατεβαίνεις από Μοναστηρίου) ήταν η Ντέπυ, ξανθιά από Λετονία. 30Ε καλή πίπα, από πάνω κλπ... έχει και πρόγραμμα με 50Ε (ακάποτο) καθώς επίσης και άλλα όπως χύσιμο στο στόμα τα οποία τα διαπραγματεύεσαι με την κοπέλα στο δωμάτιο...
 

kikas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
295
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
χύσιμο στο στόμα???!!!! ποσα επιπλέον δηλαδη θα ζητήσει??
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Εμενα παντως αυτα τα σκηνικα τυπου 40 περισσοτερος χρονος μου φαινονται μαλακιες.Πιστευω πως στοχος τους ειναι να τα πανε ολα 40 ευρω σιγα-σιγα,για το στανταρ γαμησι μιλαω.Ηδη καποια σπιτια 
ξεκινησαν μακαρι να μην ακολουθησουν και τα αλλα.
 

tasos3

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
Κανένα καλό μωρό για τώρα ?παίζει τίποτα για βαρδάρη- σφαγεία ? έστω και το μεσημέρι ?
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
οταν τα ελεγα εγω δεν με ακουγατε για τις τιμες.στο μπουρδελα θεσσαλονικης(πολυ ακριβα)
δεν ειναι οτι ειναι ακριβα ειναι και οι κοπελες που ειναι ολες πατσαβουρες.εχω να κατεβω πανω απο 1 μηνα.ευτυχως που πηγα αθηνα και γουσταρα.δεν ειναι λθση αθτη ομως να τρεχω καθε λιγο και λιγακι για να πηδηξω κανενα καλο μουνι,
η καβαντζα να'ναι καλα.....
μην γαματε στα 35αρια και τα 40αρια στο φιξ και στο μυλο.μονο στο βαρδαρι.
αθτοι σε λιγο θα μας ζητανε ενα μινιατικο μονο για να μασ τραβηξουν μαλακια/......
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Τασε πηγαινε ριξε και εσυ μια ματια στη Λαουρα που μιλαγαμε πριν λιγο καιρο.
Παοκ εννοειται σε ακουγαμε.Αλλωστε ολοι βλεπαμε πως αρχισαν να ανεβαινουν οι τιμες σταδιακα.
Οσον αφορα τις κοπελες θα διαφωνησω.Το επιπεδο στον βαρδαρη ειναι ανεβασμενο αλλα επισης εχει και καποια ποικιλια οσο επιτρεπεουν τα διαφορα ρδελα.
Αυτο το οποιο μενει ειναι απο την μια να μην ανεβουν αλλο οι τιμες στο βαρδαρη-γιατι και το 30αρι το σκεφτεσαι οσο να'ναι -λλα να αλλαξει λιγο και οι συμπεριφορα απο το πουταναριο.Πρεπει να καταλαβουν οτι δεν κανουν χαρη σε κανεναν.
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
που ειναι η λαουρα?δουλευει τωρα?απογευμα?πως ειναι?
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
H Λαουρα δουλευει στο Προμηθεως 14(Βαρδαρης).Βραδυ δουλευει.Ξανθο με μεγαλες φυσικες βυζαρες...
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
28
Like
2.817
Πόντοι
6.265
επιτελους μπορεσα να κατεβω θεσσαλονικη και στον ελαχιστο χρονο που ειχα εκανα μια βολτιτσα βαρδαρη.Δεν ειχα την πολυτελεια να περασω απο ολα να δω τι παιζει και να διαλεξω ετσι τα αφησα στην μοιρα.Αποφασισα να μπω στο πρωτο που θα δω να μπαινει και αλλος μεσα!
και η μοιρα επελεξε το "αλουμινατο"στην τανταλου!
ωρα μεσημερι ενας μπαρμπας μονο στο σαλονακι οποτε θα ειχα και γρηγορη εξυπηρετηση
με υποδεχτηκε η τσατσα αρκετα συμπαθητικη με γιαλουμπες(μου την σπανε οι τσατσοι gay)
το μωρο βγηκε μετα απο λιγο
θεα θεα θεα!!!
ξανθια με στυλ στριπτιζους απιστευτο μωρο κουκλα

πηρα το προγραμμα των 30 και περιμενα στο δωματιο μεχρι να τελειωσει ο θειος
κατι που δεν αργησε να γινει τον ξεπεταξε τσακ μπαμ τον μπαρμπα :2funny:
και η θεα ανοιξε την πορτα

ειχε μεγαλες βυζαρες σε σχημα "αχλαδιου"!
τελειο κορμι

μου βαλε την καποτα και αρχισε ενα αρκετα φιλοτιμο τσιμπουκι καθως εγω χουφτωνα τις βυζαρες της και το κωλαρακι της
εκανε 1-2 βαθια λαρρυγια και μου τον πηρε ολο μεσα

μετα τις ειπα να παρει θεση για "ιεραποστολικο" να βλεπω το ομορφο πρωσοπο της καθως την γαμαω
την πηρα λιγο ετσι και μετα την εβαλα στα 4
απιστευτη κωλαρα τρανταζονταν καθως την καρφωνα με δυναμη τις εδωσα και μερικα χαστουκια
και επειδη δεν ειμαι σαν τον μπαρμπα αλλα duracel :grin:
την ξαναγυρισα σε ιεραποστολικο θα μπορουσα να την γαμαω κανα 5 λεπτο ακομα χαλαρα χωρις να χυσω αλλα επρεπε να φυγω!
της λεω "πες μου κατι για να χυσω!"(ειχε πιει το αμιλητο νερο)
κατι ειπε που δεν το θυμαμαι τωρα!
και εκανε μια επειδεξεια κινηση κατι επιασε και ζουληξε με τεχνη στα "μπαλακια μου"και με τελειωσε!

funny moments:καθως την καρφωνα στα 4 σκεφτηκα το σαιτ!!(πραγματα που σκεφεται ο ανθρωπος καθως γαμαει!)
και λεω κατσε ρε δεν ρωτησα ουτε ονομα χωρα ηλικια κλπ να ενημερωσω και τα αλανια στο σαιτ!και ενω την επαιρνα τις εκανα ερωτησεις :jerking:
πως σε λενε?
-ευγενεια
-απο που εισαι?
-απο ρωσσια
-τι ηλικα εχεις?
-25
(στην συνεχεια θα την ρωτουσα καμια δηλωση για το bourdela.com Θα κανεις? :2funny:


Συμπερασματα

στα Θετικα:Πανεμορφη με τελειο κορμι στανταρ θα δουλευε η θα μπορουσε να δουλεψει ανετα σε στριπτιτζαδικο η να γινει πορνοσταρ!,επισης αρκετα φιλικη,

Στα αρνητικα:Aρκετα κρυα με μικρη συμμετοχη,δεν ειναι η καυλιαρα πουτανα που θα σε λιωσει και θα κανει καργιολικια


τελος θελω να αφιερωσω αυτην την καταθεση στο θρυλικο "Τρελο αγορι"!
 

netronios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
παιδια το ερως εκλεισε΄?αυτο στην βιλκα
 

grxn

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
845
Κριτικές
3
Like
163
Πόντοι
6
πάντως αυτο στο μυλο μούφα......
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
672
Πόντοι
96
πωπωπω τι έπαθα ρε παιδες. είχα παει Βαρδάρη και πέτυχα τη Λάουρα για πρώτη φορά. είχα πάει προηγουμένως σε ένα άλλο που έπαιζε μια Ηρα και μπέρδεψα τα ονόματα και νόμισα ότι ειχε γίνει λόγος για την Ηρα εδω και πήγα σ'αυτη και δεν πηγα στη Λάουρα. Η Ηρα δεν μ'αρεσε εκτός απ'το ότι ητανε ευγενέστατη και πολύ καλή σαν χαρακτήρας. Τη βρήκα στην προμηθέως δίπλα απο ένα κλειστό που έχει μια φλόγα στην πόρτα.
μετα απο 2 μέρες πηγα κατευθείαν στην προμηθέως 14 αλλά ήτανε κλειστό (γμτ) κι έτσι πήγα στο πρώτο στην προμηθέως όπως κατεβαινουμε απο μοναστηρίου στα δεξια. νομιζω το χρώμα είναι καφε με  κίτρινο. πέτυχα την Καίτη τη Βελγίδα η οποία ποτέ δεν μ'άφησε ανικανοποίητο. Είναι πάντα ομιλιτική, γελαστή, έυθυμη, με πολλά πιασίματα. Πολλοί δεν την συνιστούν εδω. εμενα μ'αρεσει πάρα πολύ σε σημείο που τη ρώτησα αν δουλεύει κι εκτός μπουρδέλου αλλά μου είπε οχι. Επίσης την έβαλα να μου μιλάει γαλλικά στο κρεββάτι κι όλα αυτά τα oui, oui και bien, bien μ'ανάψανε πολύ. για να μην πω για τον ολοστρόγγυλο κώλο που ήτανε σαν πέτρα. την πέτυχα κατα τις 20:30
 

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
γεια σας αγωνιστες!!!!!αν κ εχω γυρισει ολα τα σπιτακια τον τελευταιο μηνα δεν εχω βρει κατι καλο με εξαιρεση τη λαουρα.μπορει καποιος να με κατατοπισει?ειναι η πρωτη φορα που γραφω εδω.κ αν ναι ποιο μπουρδελο κ ποια ωρα ειναι η κοπελα?
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
672
Πόντοι
96
λυπάμαι την ώρα και τη στιγμή που βρήκα τη Λάουρα μπροστά μου και δεν πήγα :(
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Πιστευω πως στην επομενη επισκεψη σου θα ειναι εκει οποτε μην αγχωνεσαι...
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
αν και δεν το πιστευω,υπαρχει περιπτωση  να κανονισεις με κοπελα εκτός μπουρδελου;εχει τυχει σε κανεναν;με ποιον να συννενοηθεις σχετικα;
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
αν και δεν το πιστευω,υπαρχει περιπτωση  να κανονισεις με κοπελα εκτός μπουρδελου;εχει τυχει σε κανεναν;με ποιον να συννενοηθεις σχετικα;
με κανεναν. ειναι παρανομο εκτος και κανενας δεν το ρισκαρει. εννουμε κατ'επαγγελμα. αν σε γουσταρει η γκομενα ομως γινεται
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
με κανεναν. ειναι παρανομο εκτος και κανενας δεν το ρισκαρει. εννουμε κατ'επαγγελμα. αν σε γουσταρει η γκομενα ομως γινεται
γενικα παω πολυ σπανια σε μπουρδελα οποτε παει και αυτη η λυση,ειχα μια ελπιδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom