Νέα

Μπάσκετ Ολυμπιακού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 129K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
φιλε μου ξερεις πολυ καλα τι εννοω οταν σε λεω πελατη....
Πελάτη θα με πεις φίλε όταν θα υπάρξει πελατειακή σχέση ανάμεσα σε μένα και σε εσένα και σ αυτή θα συμπεριλαμβάνεται χρηματική ή υλική ανταλλαγή . Και να πας στο thread του Παναθηναϊκού να προκαλέσεις όχι εδώ .
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Χαχα, αλήθεια λες? Αν είναι να φύγει και να έρθει κάνας καλύτερος τότε συμφωνώ. Επίσης θεωρώ δεδομένο ότι μέχρι τα playoffs θα βελτιωθούμε περισσότερο απ' ότι ο ΠΑΟ.
Στη μπάλα έχω χορτάσει να ρίχνω πούτσες στον ΠΑΟ. Δε με νοιάζει καθόλου αν χάσω και ένα ντέρμπυ. Το πρωτάθλημα το έχω. Το μπάσκετ είναι που με καίει πολύ.
στο μπασκετ θελω τιτλο μονο και μονο για να μην εχουν αποκουμπι
ποδοσφαιρο ρε και ταπεινωση στο ναο
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Μακάρι να έρθει ο Μεσίνα στον γαύρο, είναι ότι καλύτερο αυτή τη στιγμή.
 

papaflik

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
374
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
Χαχα, αλήθεια λες? Αν είναι να φύγει και να έρθει κάνας καλύτερος τότε συμφωνώ. Επίσης θεωρώ δεδομένο ότι μέχρι τα playoffs θα βελτιωθούμε περισσότερο απ' ότι ο ΠΑΟ.
Στη μπάλα έχω χορτάσει να ρίχνω πούτσες στον ΠΑΟ. Δε με νοιάζει καθόλου αν χάσω και ένα ντέρμπυ. Το πρωτάθλημα το έχω. Το μπάσκετ είναι που με καίει πολύ.

Δεν ξέρω αν εσύ έχεις χορτάσει , αλλα εγώ προσωπικά δεν χορταίνω να ρίχνω πούτσα στο βάζελο ακόμα και στο τάβλι....

Συνοπτικά :

Βόλεϋ : Ομάδα δεν έχουμε από το 2003 που είχαμε και την τελευταία μας διάκριση ,
Μπάσκετ : Τελευταία διάκριση το 2002 με το κύπελλο
Ποδόσφαιρο : Ασχέτως από τα πρωταθλήματα ( που έχω χορτάσει ) αυτό που με ενδιαφέρει είναι να ρίχνω πούτσα στο βάζελο και να πηγαίνω καλά στην Ευρώπη...Θέλω να φύγουν πολλοί παίκτες μεγάλοι σε ηλικία και να γίνει μια ανανέωση. Να γίνει και μια εξυγίανση στην ΕΠΟ , έφυγε ο Γκαγκάτσης , έφυγε ο Ψυχομάνης να φυγουν και οι υπόλοιποι για να μην μας κατηγοράνε για διαιτησία...

Φιλικά πάντα ,   :rockon: :rockon:
 

papaflik

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
374
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
φιλε μου ξερεις πολυ καλα τι εννοω οταν σε λεω πελατη....


Θέλω να σου ζητήσω συγνώμη είχα τα νεύρα μου και την καζούρα από κάτι φίλους και δεν ήμουνα ψύχραιμος. Ξέρω τι εννοείς .
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
Δεν ξέρω αν εσύ έχεις χορτάσει , αλλα εγώ προσωπικά δεν χορταίνω να ρίχνω πούτσα στο βάζελο ακόμα και στο τάβλι....

Συνοπτικά :

Βόλεϋ : Ομάδα δεν έχουμε από το 2003 που είχαμε και την τελευταία μας διάκριση ,
Μπάσκετ : Τελευταία διάκριση το 2002 με το κύπελλο
Ποδόσφαιρο : Ασχέτως από τα πρωταθλήματα ( που έχω χορτάσει ) αυτό που με ενδιαφέρει είναι να ρίχνω πούτσα στο βάζελο και να πηγαίνω καλά στην Ευρώπη...Θέλω να φύγουν πολλοί παίκτες μεγάλοι σε ηλικία και να γίνει μια ανανέωση. Να γίνει και μια εξυγίανση στην ΕΠΟ , έφυγε ο Γκαγκάτσης , έφυγε ο Ψυχομάνης να φυγουν και οι υπόλοιποι για να μην μας κατηγοράνε για διαιτησία...

Φιλικά πάντα ,   :rockon: :rockon:

Χαχα, με το έχω χορτάσει εννοώ ότι αν χάσω και ένα ματς με το αντίτιμο που έχω αναφέρει, δε θα πειράξει και τόσο πολύ (αν και μετά θα θέλω να ρίξω πούτσα σαν τρελός). Δε κρίνεται κάποιος τίτλος αλλά είναι μόνο για γόητρο (δικό τους, εμείς έχουμε). Βασικά, μην πολυδίνετε σημασία, μέσα στη βδομάδα θα λέω άλλα. :grin:
Στο μπάσκετ τώρα, από το καλοκαίρι είχα μεγάλες προσδοκίες για φέτος. Επιστροφή Παπαλουκά, παίχτες ΝΒΑ (που παρακολουθώ αρκετά και τους ήξερα και τους 2 χρόνια τώρα), Γιαννάκης που (θεωρητικά) είναι καλός κόουτς, ε ήθελα ένα τίτλο σαν τρελός. Τουλάχιστον μία προσπάθεια που να ξέρω ότι τα δώσαμε όλα, φτάσαμε ταβάνι, δώσανε και τη ψυχή τους και ας γινόταν ότι να 'ναι. Φέτος βλέπω αστάθεια, βαρεμάρα, νωθρότητα και έλλειψη αυτοπεποίθησης που με τρελαίνει. Είπαμε, θέλουν χρόνο αλλά πόσο?
Ξεχάστε το, θα παραμείνω αισιόδοξος. Πούτσα την Κυριακή παντού. :rockon: :rockon: :rockon:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Ξεχάστε το, θα παραμείνω αισιόδοξος. Πούτσα την Κυριακή παντού. :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :2funny:
δεν πιστευω μονο να συνεχισει την μαλακια ο βαλβερδε στη μπαλα και να χασουμε μεσα στο ναο
ενταξει ερνεστο το καταλαβαμε θελουμε παιχτες και να ξαεσκαρταρει η ομαδα ;)
στο μπασκετ αν κερδισουμε θα γινει λογω κοσμου και θα ειναι κακο για την συνεχεια,θα κρυψει την αδυναμια μας
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
κριμα σημερα γιατι ο Ολυμπιακος δεν ηταν κακος.
πληρωσε τα λαθη που εκανε, σε σημειο που δεν επιτρεπεται σε υψηλο επιπεδο.
ουσιαστικα πληρωσε τα 2 λαθη του γκριρ στην αμυνα που αφησε δυο φορες μονο τον διαμαντιδη να σουταρει.
ο πρωτος τιτλος χαθηκε , αλλα για μενα αυτο ειναι το λιγοτερο γιατι:
1ον , ας το παραδεχτουμε αν δεν ηταν ο τελικος με τους λαγους δε θα ασχολιοταν κανεις
2ον , η ομαδα δειχνει να βρισκεται σε ανοδο σε μια κρισιμη περιοδο
3ον , την κυριακη παιζεται για μενα το 70% του Ν1 φετινου στοχου που ειναι το πρωταθλημα.(θεωρω απιθανο η φετινη ομαδα να χασει τον τιτλο με πλεονεκτημα εδρας , ειδικα αν παει στα 5 παιχνιδια)
ειδα επισης τον Παπαλουκα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να κανει αρχηγικη εμφανιση, τον Παργκο να δειχνει γιατι τον πηραμε (αν και μας ξεμεινε στον παγκο στο τελος) και γενικα την ομαδα να αντιδρα καλλα στα νεκρα - συνηθη της διαστηματα.
δυστυχως στο τελος χασαμε απο ενα παιχτη που μπορει να παρει ενα τετοιο ματς μονος του.
δεν πειραζει , ας εχει να χρωσταει κατι για τη συνεχεια.

ΥΓ Αυτος ο Βασιλοπουλος , τι σκατα εχει στο κεφαλι του?
ΥΓ2 Επιτελους οι γκριζοι κρατησαν τα προσχηματα, ειναι κι αυτο προοδος
ΥΓ3 διαβαζω πολλα και για τον Γιαννακη, να φυγει αλλα μονο για τον Μεσινα αλλιως δεν υπαρχει λογος (ο Ιφκοβιτς δεν φαινεται να θελει ξανα την πιεση μεγαλης ομαδας)
ΥΓ4 Αυτος ο Φλεβαρης μια ζωη μας παει σκατα, κανουμε κοιλια παντου, την Κυριακη ωστοσο ...αλλαζει ο μηνας.


ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ...
ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΗΣ ΚΟΛΑΣΕΩΣ!!
 

papaflik

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
374
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
Στο μπάσκετ την Κυριακή με ποιον παίζουμε .... δεν κοίταξα καρτέλες αγωνιστικής  :headbang:
 

papaflik

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
374
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
Χαχα, με το έχω χορτάσει εννοώ ότι αν χάσω και ένα ματς με το αντίτιμο που έχω αναφέρει, δε θα πειράξει και τόσο πολύ (αν και μετά θα θέλω να ρίξω πούτσα σαν τρελός). Δε κρίνεται κάποιος τίτλος αλλά είναι μόνο για γόητρο (δικό τους, εμείς έχουμε). Βασικά, μην πολυδίνετε σημασία, μέσα στη βδομάδα θα λέω άλλα. :grin:
Στο μπάσκετ τώρα, από το καλοκαίρι είχα μεγάλες προσδοκίες για φέτος. Επιστροφή Παπαλουκά, παίχτες ΝΒΑ (που παρακολουθώ αρκετά και τους ήξερα και τους 2 χρόνια τώρα), Γιαννάκης που (θεωρητικά) είναι καλός κόουτς, ε ήθελα ένα τίτλο σαν τρελός. Τουλάχιστον μία προσπάθεια που να ξέρω ότι τα δώσαμε όλα, φτάσαμε ταβάνι, δώσανε και τη ψυχή τους και ας γινόταν ότι να 'ναι. Φέτος βλέπω αστάθεια, βαρεμάρα, νωθρότητα και έλλειψη αυτοπεποίθησης που με τρελαίνει. Είπαμε, θέλουν χρόνο αλλά πόσο?
Ξεχάστε το, θα παραμείνω αισιόδοξος. Πούτσα την Κυριακή παντού. :rockon: :rockon: :rockon:


Βασικά εγώ θα έδινα άλλον ένα χρόνο στον Γιαννάκη για να του αποδείξω ότι δεν θέλει χρόνο αλλά πόσο λίγος είναι μπροστά στον Ομπράντοβιτς ( και σε γνώσεις άλλα και εμπειρία ).
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
:rockon: :rockon: :rockon: :2funny:
δεν πιστευω μονο να συνεχισει την μαλακια ο βαλβερδε στη μπαλα και να χασουμε μεσα στο ναο
ενταξει ερνεστο το καταλαβαμε θελουμε παιχτες και να ξαεσκαρταρει η ομαδα ;)
στο μπασκετ αν κερδισουμε θα γινει λογω κοσμου και θα ειναι κακο για την συνεχεια,θα κρυψει την αδυναμια μας

Πάλι συμφωνούμε  :rockon: :rockon: :rockon:

κριμα σημερα γιατι ο Ολυμπιακος δεν ηταν κακος.
πληρωσε τα λαθη που εκανε, σε σημειο που δεν επιτρεπεται σε υψηλο επιπεδο.
ουσιαστικα πληρωσε τα 2 λαθη του γκριρ στην αμυνα που αφησε δυο φορες μονο τον διαμαντιδη να σουταρει.
ο πρωτος τιτλος χαθηκε , αλλα για μενα αυτο ειναι το λιγοτερο γιατι:
1ον , ας το παραδεχτουμε αν δεν ηταν ο τελικος με τους λαγους δε θα ασχολιοταν κανεις
2ον , η ομαδα δειχνει να βρισκεται σε ανοδο σε μια κρισιμη περιοδο
3ον , την κυριακη παιζεται για μενα το 70% του Ν1 φετινου στοχου που ειναι το πρωταθλημα.(θεωρω απιθανο η φετινη ομαδα να χασει τον τιτλο με πλεονεκτημα εδρας , ειδικα αν παει στα 5 παιχνιδια)
ειδα επισης τον Παπαλουκα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να κανει αρχηγικη εμφανιση, τον Παργκο να δειχνει γιατι τον πηραμε (αν και μας ξεμεινε στον παγκο στο τελος) και γενικα την ομαδα να αντιδρα καλλα στα νεκρα - συνηθη της διαστηματα.
δυστυχως στο τελος χασαμε απο ενα παιχτη που μπορει να παρει ενα τετοιο ματς μονος του.
δεν πειραζει , ας εχει να χρωσταει κατι για τη συνεχεια.

ΥΓ Αυτος ο Βασιλοπουλος , τι σκατα εχει στο κεφαλι του?
ΥΓ2 Επιτελους οι γκριζοι κρατησαν τα προσχηματα, ειναι κι αυτο προοδος
ΥΓ3 διαβαζω πολλα και για τον Γιαννακη, να φυγει αλλα μονο για τον Μεσινα αλλιως δεν υπαρχει λογος (ο Ιφκοβιτς δεν φαινεται να θελει ξανα την πιεση μεγαλης ομαδας)
ΥΓ4 Αυτος ο Φλεβαρης μια ζωη μας παει σκατα, κανουμε κοιλια παντου, την Κυριακη ωστοσο ...αλλαζει ο μηνας.


ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ...
ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΗΣ ΚΟΛΑΣΕΩΣ!!

Σήμερα για διαιτησία ούτε λόγος, αν είναι να χάνουμε έτσι με σουτάρες από παιχταράδες χαλάλι (ε, που λέει ο λόγος).
Προσωπικά εμένα με ενδιέφερε πολύ ο τελικός και ας ήταν με τον Κολοσσό. Επειδή είναι ο ΠΑΟ, το ματς είχε 2πλάσια και βάλε σημασία. Δεν το θεωρώ σαν τα ντέρμπυ στο βόλλει που θα δω (και αν) μόνο τα ματς με τον ΠΑΟ.
Αυτό για την άνοδο, πιστεύω ότι μεγάλο ρόλο παίζει η μη χρησιμοποίηση κάποιων παιχτών (Τσίλντρες, Τεόντοσιτς) όχι γιατί δεν είναι καλοί παίχτες (το αντίθετο μάλιστα) αλλά βγαίνει πολύ καλύτερο το rotation για τους υπόλοιπους. Παίζουν περισσότερο, είναι συνέχεια μέσα στο πνεύμα του αγώνα και βρίσκουν ευκολότερα ρυθμό. Τέλος, break στα playoffs γίνονται συνήθως εκεί που δεν το περιμένεις.
& για Μεσίνα συμφωνώ και επαυξάνω.
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Μακάρι να έρθει ο Μεσίνα στον γαύρο, είναι ότι καλύτερο αυτή τη στιγμή.

Μακαρι δεν λες τιποτα, σαν να λεμε οτι δε θελουμε τον φεργκιουσον στο ποδοσφαιρο, ωστοσο δεν γινεται να τα ριχνουμε στον Γιαννακη επειδη δεν ειναι καλυτερος απο το Μεσινα. στο κατω κατω εχει δειξει τη δουλεια του. Προσωπικα τον θεωρω πολυ καλυτερο του Γκερσον. Αφηστε τον ανθρωπο να δουλεψει δεν ειναι μονο δικο του θεμα η κακη νοοτροπια που δειχνει καποιες στιγμες η ομαδα, πρεπει να γινει η αρχη σε τιτλους για να αποκτησει αυτοπεπειθηση , δεν αρκει να τη φερουν 2-3 παιχτες για να τη μεταδωσουν.
και στο τελος σκεφτειτε. Ελειψε απο τον ΠΑΟ ο Τσαρτσαρης και σερνοτανε για μεγαλο διαστημα.
εμεις δεν εχουμε παιξει ποτε πληρεις λογω σοβαρων τραυματισμων, ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΑΤΩΝ μοναδων.
ο μπουρουσης παιζει με μισο ποδι, ο παργκο ηταν εκτος 10 μερες, ο τσιλντρες εκτος.
βαλτε τωρα στη θεση αυτων μπατιστ, διαμαντιδη και γιεσκεβιτσιους και βγαλτε τα συμπερασματα σας...
ειπαμε η ηττα φερνει γκρινια , και δικαιως οταν προκειται για ολυμπιακο , αλλα πρεπει καμια φορα να ειμαστε πιο ρεαλιστες για το καλλο ( την ηρεμια δηλαδη) της ομαδος
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Αφηστε τον ανθρωπο να δουλεψει δεν ειναι μονο δικο του θεμα η κακη νοοτροπια που δειχνει καποιες στιγμες η ομαδα, πρεπει να γινει η αρχη σε τιτλους για να αποκτησει αυτοπεπειθηση

Εσύ φίλε μου στα πόσα χρόνια φάπας υπολογίζεις πως θα αρχίσει να φαίνεται η δουλειά του κλαψιάρη ? Γιατί μέχρι στιγμής μου έχει δείξει το απόλυτο ΜΗΔΕΝ.
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Πάλι συμφωνούμε  :rockon: :rockon: :rockon:

Σήμερα για διαιτησία ούτε λόγος, αν είναι να χάνουμε έτσι με σουτάρες από παιχταράδες χαλάλι (ε, που λέει ο λόγος).
Προσωπικά εμένα με ενδιέφερε πολύ ο τελικός και ας ήταν με τον Κολοσσό. Επειδή είναι ο ΠΑΟ, το ματς είχε 2πλάσια και βάλε σημασία. Δεν το θεωρώ σαν τα ντέρμπυ στο βόλλει που θα δω (και αν) μόνο τα ματς με τον ΠΑΟ.
Αυτό για την άνοδο, πιστεύω ότι μεγάλο ρόλο παίζει η μη χρησιμοποίηση κάποιων παιχτών (Τσίλντρες, Τεόντοσιτς) όχι γιατί δεν είναι καλοί παίχτες (το αντίθετο μάλιστα) αλλά βγαίνει πολύ καλύτερο το rotation για τους υπόλοιπους. Παίζουν περισσότερο, είναι συνέχεια μέσα στο πνεύμα του αγώνα και βρίσκουν ευκολότερα ρυθμό. Τέλος, break στα playoffs γίνονται συνήθως εκεί που δεν το περιμένεις.
& για Μεσίνα συμφωνώ και επαυξάνω.

φιλε εχω καποιες ενστασεις:
1ον οι διαιτητες βοηθησαν εκει που επρεπε, στο σημειο δηλαδη που μπορουσε να ξεφυγει ο Ολυμπιακος. θυμιζω παιχτης του παναθηναικου σωζει την μπαλα πατωντας ενα μετρο εκτος γραμμης, ο ιδιος διαιτητης με ευκολια διακρινει το νυχι του γκριρ να εφαπτεται της τελικης γραμμης λιγο αργοτερα(καθαρη ωστοσο η φαση , απλα εδω υπηρξε η δεουσα  προσοχη), δυο φαουλ του παπαλουκα που τον βγαζουν εκτος παιχνιδιου τη στιγμη που εχει σβησει τον διαμαντιδη και ουσιαστικα οδηγει τον Ολυμπιακο στη νικη. Ολα τα λαθη εγιναν στην 3 περιοδο τη μονη οπου ο Ολυμπιακος με ηγετη τον Τεο εδειχνε να βρισκει ρυθμο και να μπορει να ξεφυγει. α μην ξεχασω και τη νεπιθεση που ανανεωθηκε χωρις να χτυπησει η μπαλα στη στεφανη και στο τελος δεχτηκαμε καλαθι. Στην 4η δεν εγινε τιποτα αλλα δε θα μαθουμε ποτε αν θα γινοταν γιατι στα κρισιμα σημεια τα θαλασσωσαμε μονοι μας. Το μπασκετ δεν ειναι ποδοσφαιρο η δουλεια μπορει να γινει ευκολα σε ανυποπτα σημεια. Ασε που για χαρη τους οι γκριζοι δεν εχουν διστασει να εκτεθουν ανεπανορθωτα.

2ον συμφωνω οτι ο Διαμαντιδης ειναι παιχταρας αλλα δεν χασαμε απο σουταρες του αλλα απο δυο ελευθερα σουτ που εγιναν με ευθυνη του γκριρ.

3ον οντως break γινεται εκει που δεν το περιμενεις αλλα με τον Παναθηναικο το περιμενεις οποτε...

πρεπει να σου πω οτι χαιρομαι που θεωρουσες τον τελικο τοσο σημαντικο γιατι για τη μαζα μονο ο αντιπαλος μετραει (εξου και το σχολιο μου), ανοικουμε παντως στη ιδια πλευρα .


Φιλικα..
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
Δεν ξέρω αν εσύ έχεις χορτάσει , αλλα εγώ προσωπικά δεν χορταίνω να ρίχνω πούτσα στο βάζελο ακόμα και στο τάβλι....

Συνοπτικά :

Βόλεϋ : Ομάδα δεν έχουμε από το 2003 που είχαμε και την τελευταία μας διάκριση ,
Μπάσκετ : Τελευταία διάκριση το 2002 με το κύπελλο
Ποδόσφαιρο : Ασχέτως από τα πρωταθλήματα ( που έχω χορτάσει ) αυτό που με ενδιαφέρει είναι [size=10pt][size=10pt][size=10pt]να ρίχνω πούτσα στο βάζελο[/size][/size][/size] και να πηγαίνω καλά στην Ευρώπη...Θέλω να φύγουν πολλοί παίκτες μεγάλοι σε ηλικία και να γίνει μια ανανέωση. Να γίνει και μια εξυγίανση στην ΕΠΟ , έφυγε ο Γκαγκάτσης , έφυγε ο Ψυχομάνης να φυγουν και οι υπόλοιποι για να μην μας κατηγοράνε για διαιτησία...

Φιλικά πάντα ,   :rockon: :rockon:
Φιλικά πάντα,πόσο καιρό έχεις να με κερδίσεις στο πρωτάθλημα;Εύχομαι να κάνεις πολύ καιρό ακόμα...
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
Μακαρι δεν λες τιποτα, σαν να λεμε οτι δε θελουμε [size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]τον φεργκιουσον στο ποδοσφαιρο[/size][/size][/size][/size][/size], ωστοσο δεν γινεται να τα ριχνουμε στον Γιαννακη επειδη δεν ειναι καλυτερος απο το Μεσινα. στο κατω κατω εχει δειξει τη δουλεια του. Προσωπικα τον θεωρω πολυ καλυτερο του Γκερσον. Αφηστε τον ανθρωπο να δουλεψει δεν ειναι μονο δικο του θεμα η κακη νοοτροπια που δειχνει καποιες στιγμες η ομαδα, πρεπει να γινει η αρχη σε τιτλους για να αποκτησει αυτοπεπειθηση , δεν αρκει να τη φερουν 2-3 παιχτες για να τη μεταδωσουν.
και στο τελος σκεφτειτε. Ελειψε απο τον ΠΑΟ ο Τσαρτσαρης και σερνοτανε για μεγαλο διαστημα.
εμεις δεν εχουμε παιξει ποτε πληρεις λογω σοβαρων τραυματισμων, ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΑΤΩΝ μοναδων.
ο μπουρουσης παιζει με μισο ποδι, ο παργκο ηταν εκτος 10 μερες, ο τσιλντρες εκτος.
βαλτε τωρα στη θεση αυτων μπατιστ, διαμαντιδη και γιεσκεβιτσιους και βγαλτε τα συμπερασματα σας...
ειπαμε η ηττα φερνει γκρινια , και δικαιως οταν προκειται για ολυμπιακο , αλλα πρεπει καμια φορα να ειμαστε πιο ρεαλιστες για το καλλο ( την ηρεμια δηλαδη) της ομαδος
Τι λες τώρα;;;Δηλαδή,αν ο Μεσίνα είναι ο Φέρκιουσον,τότε ο Ζοτς τι είναι;;; :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom