Νέα

Μπαρ με λεσβίες - λεσβιάδικα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imbosch4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
Χαίρετε,
δεν ξέρω αν είμαι στη σωστή κατηγορία, μπαρ με γυναίκες - λεσβείες υπαρχουν??????/ τι παίζεται εκει???

Ευχαριστώ
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Ειχα παει χειμωνα του 2005 με μια πρωην γκομενα σε ενα τετοιο μπαρ στην πειραιως λιγο μετα (η πριν θα σας γελασω) τον ΟΤΕ... ενα ποτο ηπιαμε και την καναμε... στην πορτα ηταν μια χοντρη αγριοφατσα,μεσα ειχε 4-5 λεσβιες που εμοιαζαν με αντρες και κανα-δυο καλα κοματια (μαλλον μπαισεξουαλ μουνιτσες η μια ειχε μαζι της και εναν πουστη). Η μπαργουμαν ηταν ολα τα λεφτα ωραιο αγριομουνο. Το μπαρ δεν ξερω αν υπαρχει ακομα...
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
2.558
Πόντοι
3.187
Καμία σχέση οι λεσβίες που βλέπουμε στις τσόντες με αυτές που υπάρχουν στην πραγματικότητα... Η ωραιότερη είναι η αδελφή του Ταρας Μπούλμπα!!!
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Καμία σχέση οι λεσβίες που βλέπουμε στις τσόντες με αυτές που υπάρχουν στην πραγματικότητα... Η ωραιότερη είναι η αδελφή του Ταρας Μπούλμπα!!!
ετσι ακριβως ειναι... και απο προσωπικη εμπειρια (με το δικο μου ματι παντα) οι ελληνιδες λεσβιες πρεπει να ειναι και οι ασχημοτερες του κοσμου  :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
οι οριτζιναλ λεσβιες δεν θελουν ουτε να τις ακουμπησεις τυπε...
καμια φορα δεν το ριχνουν στην ανωμαλια τυπε? :2funny:
οσους ηξερα και ειχαν τετοιες φιλες ολο και κατι γαμουσαν
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Χαίρετε,
δεν ξέρω αν είμαι στη σωστή κατηγορία, μπαρ με γυναίκες - λεσβείες υπαρχουν??????/ τι παίζεται εκει???

Ευχαριστώ
ουτε εγω ξερω αν εισαι στη σωστη κατηγορια... τα λεσβιαδικα δεν εχουν και μεγαλη σχεση με τα κωλομπαρα  :P
 
OP
OP
I

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
Yπάρχει μια ιστοσελίδα ,όπως προανέφερε κάποιος τα περισσότερα είναι στι Γκάζι.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
οι οριτζιναλ λεσβιες δεν θελουν ουτε να τις ακουμπησεις τυπε...
Αμα μπεις στην μεση, λεσβιακου ερωτα, το λιγοτερο που μπορει να σου συμβει, ειναι να φυγεις χωρις ματια !!!
Το χειροτερο, ειναι να φυγεις σε φορειο, οχι του 166, αλλα του νεκροτομειου !!!
Αμα σε βαλουν στο παιχνιδι, φευγεις μονο νεκρος !!!
Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η  !!!
Το 1971-2,ειχε συμβει ενα περιστατικο στο γυμνασιο παγκρατιου, αυτο απεναντι απο το αλσος. Οι μαθητριες συνεληφθησαν, την ωρα του οργασμου, απο καθηγητη που εκανε επιτηρηση στους χωρους, (τουαλετες) ο οποιος οταν πηγε να τις σταματησει, του επιτεθηκαν με τα νυχια τους στο προσωπο, με αποτελεσμα ο ατυχος καθηγητης να χασει την οραση του, απο το ενα ματι εντελως, ενω απο το δευτερο μειωθηκε η οραση του κατα 50%.
Το θεμα, ειχε παρει διαστασεις, εκεινη την εποχη !!!
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
πριν απο καποια χρονια στην αγγλια πηγα σε μια που γαμιοτανε σπιτι τς για λεφτα (ημι-επαγγελματιας). Πηγαμε στην κρεβατοκαματα της, γδυθηκα, ετοιμαζοταν αυη. Χτυπησε η πορτα, και ανοιξε και σταθηκε μια γυναικα, η οποια κοιτωντας με με αγριεμμενο βλεμμα, ετοιμη να με φαει ζωντανο, ειπε ''ολα καλα αγαπη μου?''. ολα καλα της απαντησε η ''δικια''μου. ''εισαι σιγουρη? θα μαι διπλα αν θες κατι'' ειπε η αλλη, με κοιταξε παλι ετοιμη να με ξεσκισει και εφυγε. ειπα στη ''δικια'' μου να την καλεσει να συμμετεχει και αυτη, και ειπε''ουτε να το σκεφτεσαι''. Λεσβιες ηταν και συγκατοικουσαν!! Το κανε για τα λεφτα για τις αναγκες μονο αυτη, η δικια μου, και η αλλη σκυλιαζε διπλα, ετοιμη να σκοτωσει τους πελατες. Γουσταρε να γλυφει τον πουτσο η δικια μου, αλλα μετα στηθηκε πισωκολλητα για να μη με βλεπει.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Αμα μπεις στην μεση, λεσβιακου ερωτα, το λιγοτερο που μπορει να σου συμβει, ειναι να φυγεις χωρις ματια !!!
Το χειροτερο, ειναι να φυγεις σε φορειο, οχι του 166, αλλα του νεκροτομειου !!!
Αμα σε βαλουν στο παιχνιδι, φευγεις μονο νεκρος !!!
Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η  !!!

=====

Σωστότατο--= τα ισχυρότερα πάθη- προ πολλων ετών γνωστος  μας  νεαρος  (που τουφαγε την μικρη του γκομενα γνωστη λεσβία καλλιτεχνις). οταν  ζητησε τον λόγο .. έφυγε με τραυματα ... :headbang:
==
και βέβαια στον χώρο του τραγουδιού και του θεάτρου  κυριως απο τα  (στα) 70's  και μετά, έχουν ακουστεί ουκ ολιγα.. :o
 

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
Αμα μπεις στην μεση, λεσβιακου ερωτα, το λιγοτερο που μπορει να σου συμβει, ειναι να φυγεις χωρις ματια !!!
Το χειροτερο, ειναι να φυγεις σε φορειο, οχι του 166, αλλα του νεκροτομειου !!!
Αμα σε βαλουν στο παιχνιδι, φευγεις μονο νεκρος !!!

Μπαινω στο almaz (λεσβιαδικο) στο γκαζι με μια συναδελφο (straight και οι 2 μας) να βρουμε μια λεσβια φιλη μας. Η συναδελφος 40αρα αλλά πού καλό κομμάτι...
πρωτη φορα στη ζωη μου με κοιταξαν τοσες γυναικες μαζι...με βλέμμα όμως δολοφονικό...
και οσες κοιταζαν τη φιλη μου μόνο που δε χυνανε...
περιεργη κατασταση εκεινο το βραδυ, ενιωσα αβολα...αλλά γενικά ωραίο μαγαζι...
μπορω να το χαρακτηρισω straight friendly αρκει να μην πας μεσα με ωραια γκομενα
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Παλιά υπήρχε και ενα λεσβιαδικο  στην Φαλήρου στο Κουκακι- απεναντι απο το  μασαζ--
αλλά αυτο έκλεισε προ ετων ... :think:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Μπαινω στο almaz (λεσβιαδικο) στο γκαζι με μια συναδελφο (straight και οι 2 μας) να βρουμε μια λεσβια φιλη μας. Η συναδελφος 40αρα αλλά πού καλό κομμάτι...
πρωτη φορα στη ζωη μου με κοιταξαν τοσες γυναικες μαζι...με βλέμμα όμως δολοφονικό...
και οσες κοιταζαν τη φιλη μου μόνο που δε χυνανε...
περιεργη κατασταση εκεινο το βραδυ, ενιωσα αβολα...αλλά γενικά ωραίο μαγαζι...
μπορω να το χαρακτηρισω straight friendly αρκει να μην πας μεσα με ωραια γκομενα
το μαγαζί μου το ανέφερε και ένας γνωστός όταν του είπα που έχει λεσβίες για πήδημα...μου απάντησε ότι αυτές δεν είναι αυτές που θες είναι κανονικές λεσβίες όχι bi...τι να πεις...κανένα που να έχει bi σαν αυτές στις τσόντες παίζει η μονο με "εσκορτακια"? :think: :think:
 

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
το μαγαζί μου το ανέφερε και ένας γνωστός όταν του είπα που έχει λεσβίες για πήδημα...μου απάντησε ότι αυτές δεν είναι αυτές που θες είναι κανονικές λεσβίες όχι bi...τι να πεις...κανένα που να έχει bi σαν αυτές στις τσόντες παίζει η μονο με "εσκορτακια"? :think: :think:

μεγαλε μου δε ξερω εκεινα τα μαγαζια στο γκαζι παντως εχουν ''νταλικολεσβιες'' αστο...ειναι οι χειροτερες...
οι πουστηδες τουλαχιστον σηκωνουν καλαμπουρι και εχουν φοβερη αισθηση χιουμορ...οι νταλικολεσβιες ειναι απαραδεκτες

:offtopic:
δουλευω σε ενα μαγαζι στο γκαζι και εχω αργησει να παρω παραγγελια σε μια παρεα με gay γιατι ειχε γεμισει το μαγαζι
με κοιταει ενας τιουτος και ανοιγοκλεινει τα σαγονια του με νοημα του τυπου θα σε δαγκωσω...παω και του λεω το ξερω οτι πεινατε σαν πουστηδες αλλα θα ερθω σε 5 λεπτα και φυσικα το ειπα χωρις καμια εκφραση ειρωνιας και το πιασανε το χιουμορ μου.
και οι 4 πεσαν κατω απο τα γελια, ευτυχως που δεν επεσα σε παρεα με λεσβιες
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
370
Πόντοι
5.795
το καλύτερο και μεγαλύτερο μαγαζί γιά λεσβίες είναι στην πλατεια αυδη στό μεταξουργειο (μού διαφεύγει τό όνομα).η πλατεια αυδή βρίσκετε δίπλα στήν  νεα δημοτική πινακοθήκη του δήμου αθηναίων. έχει μεγάλη αυλή καί γίνετε ψηλοχαμός από τήν άνοιξη καί μετά..προσοχή όχι καμάκι στίς παθητικές πού συνοδεύοντε θά πέσει καμμιά σφαλιάρα...
πάντως τά γλωσσόφιλα μεταξύ τους πέφτουν σύνεφο,όπως καί τό μπαλαμούτι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom