Νέα

Μόνο για παντρεμένους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τιμωρός(2)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τιμωρός(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Έχετε δοκιμάσει ποτέ με τη σύζυγο κατούρημα; Αν ναι, αυτή σε εσάς ή εσείς σε αυτή;

Είμαι παντρεμένος 6 χρόνια αλλά η συνολική μας σχέση προσεγγίζει τα 9. Προ του γάμου της ζητούσα να με κατουρήσει στη μπανιέρα. Δεν της έχω ζητήσει ποτέ το αντίθετο, αν και θα ήθελα να το κάνω, το έχω δοκιμάσει με call girl. Μετά το γάμο, για οτιδήποτε kinky ούτε λόγος.
 

Crosser

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2018
Μηνύματα
13
Like
43
Πόντοι
0
Φίλε μετά το γάμο λίγοι περνάνε καλά στο σεξ. Οι γυναίκες εν γένει δίνουν σχεδόν τα πάντα στον γκόμενο παρά στον άντρα τους. Έχω προσωπική εμπειρία και για τις δύο περιπτώσεις. Η γκόμενα έδινε τα πάντα και η σύζυγος μόνο υποσχέσεις.... 'Η θα βρεις μια μόνο και μόνο για το σεξ και τις προτιμήσεις σου, ή call girl χωρίς υποχρεώσεις νάζια και μουρμούρες. Όσο για τη γυναίκα σου να σου πω ότι πάντα υπάρχουν και χειρότερα, όπως σεξ του τύπου μια φορά το μήνα και άντε τελείωνε να κοιμηθούμε για ποικιλία ουδείς λόγος για να μη μπω σε λεπτομέρειες.
 

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Καλησπέρα φίλε. Αν και το θέμα είναι μόνο για παντρεμένους, ή τουλάχιστον ζητάς γνώμη μονο από αυτούς, εγώ θέλω να επικεντρωθώ στο, γιατί μετά το γάμο σταμάτησε οτιδήποτε kinky κάνατε??

Υ.Γ. Είμαι ανύπαντρος και μαζεύω εμπειρίες και γνώμες.

Ευχαριστώ
 
OP
OP
Τ

Τιμωρός(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Δυστυχώς, καθημερινή συνύπαρξη, παιδιά να σε ζαλίζουν όλη μέρα κλπ. τα αλλάζουν όλα...



Καλησπέρα φίλε. Αν και το θέμα είναι μόνο για παντρεμένους, ή τουλάχιστον ζητάς γνώμη μονο από αυτούς, εγώ θέλω να επικεντρωθώ στο, γιατί μετά το γάμο σταμάτησε οτιδήποτε kinky κάνατε??

Υ.Γ. Είμαι ανύπαντρος και μαζεύω εμπειρίες και γνώμες.

Ευχαριστώ
 
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
347
Κριτικές
3
Like
66
Πόντοι
1
Μετά το γάμο φοβούνται μην τις χαρακτηρίσουν πουτάνες γι'αυτό τα κόβουν όλα. Πριν τον γάμο επιδιώκουν να το παίζουν πουτάνες για να τυλίξουν το θύμα. Έτσι έχουν μάθει από τις μαμάδες τους.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.519
Like
11.559
Πόντοι
3.506
γιατί μετά το γάμο σταμάτησε οτιδήποτε kinky κάνατε??

Υ.Γ. Είμαι ανύπαντρος και μαζεύω εμπειρίες και γνώμες.

Ευχαριστώ

Γιατί έτσι είναι κοινωνικά προγραμματισμένες οι περισσότερες. Ειδικά σε συντηρητικές κοινωνίες όπως ή ελληνικη.

ΥΓ. Για μένα αυτό το "ξενέρωμα" στάθηκε αιτία διαζυγίου. Και ευτυχώς έγινε νωρίς. Από τότε λυτρώθηκα. Και φυσικά, γάμος ποτέ ξανά!
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
55
Πόντοι
1
Ρε φιλε δεν ξεκινας μια μερα και λες : "δε μου ριχνεις ενα κατουριμα να ξαλαφρωσεις??" ή "χαλασε το καζανακι .ριχτα εδω...ΑΑΑΑΑΑααααΑΑΑΑΑ!!! "
Θελει το χρονο του. Κινκι καταστασεις οπως δονητες , λαδακια ,κρεμες γαλακτος να εχουν γινει στανταρ. Μπανακι μαζι μετα το σεξ . Τσοντες με αναλογα θεματα και μετα απο πολυ ενθουσιασμο (μπορει) στο μπανακι να σε κοιταξει πονηρα .Να κατουρησει μπροστα σου και παει λεγοντας . Αλλα πρεπει να το δουλεψεις.
Τωρα το αθλημα δεν με ενθουσιαζει καθολου οποτε δεν ....
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
55
Πόντοι
1
Υπαρχει και μια αλλη προσεγγιση πιο...ακραια! Την πας βολτα με το αμαξι .μπυρες κοντρα μπυρες, ολα μεσα στο αμαξι .Καποια στιγμη θα σκασει .... Σταματας σε ενα θαμνο και οταν νιωσεις ετοιμος , πεταγε μπροστα της , περνεις ματι ,τι λες τα αναλογα προστυχολογα , και της πετας μια μαλακια στη μαπα ! Ε δε μπορει θα το πιασει το υπονοουμενο....:P
Υ.Γ. Αναγουλιασα...:confused:
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.460
Πόντοι
2.487
Οτι γινει πριν το γαμο, μετα μονο νηστεια
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.476
Κριτικές
1
Like
6.162
Πόντοι
2.356
Αδυνατώ να καταλάβω πως τόσα άτομα πέφτουν μέσα στη λούμπα του γάμου. :S

Μια λογική που απευθύνεται στον προηγούμενο αιώνα. Φοβάστε μήπως σας κακοχαρακτηρίσει το συγγενολόϊ; :think:

Τι φάση; :S
 

michael69

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
81
Like
446
Πόντοι
20
Καλησπέρα φίλε. Αν και το θέμα είναι μόνο για παντρεμένους, ή τουλάχιστον ζητάς γνώμη μονο από αυτούς, εγώ θέλω να επικεντρωθώ στο, γιατί μετά το γάμο σταμάτησε οτιδήποτε kinky κάνατε??

Υ.Γ. Είμαι ανύπαντρος και μαζεύω εμπειρίες και γνώμες.

Ευχαριστώ
ρουτίνα, προβλήματα, συνήθεια, ανεργία, οικονομικά προβλήματα, παιδιά, θέματα που προκύπτουν από το μηδέν..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom