Νέα

Ετεροφυλική Teen Με την συμμαθήτριά μου την Κατερίνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutsa.bam
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.018
Πόντοι
27.261

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Φίλε μου κι εγώ σε τέτοια φάση!

Μπάσκετ και ξερό ψωμί!

Μάλλον σειρά είμαστε! :grin:

Τρελό μπάσκετ, από τις 6pm μέχρι σχεδόν τα μεσάνυχτα (ειδικά τα καλοκαίρια!)

Επίσης οι συμμαθήτριές μας υγραίνονταν και με μεγαλύτερους (27άρηδες-30άρηδες) :grin:

Πάντως εγώ έπαθα το αντίθετο... Μουνάρα συμμαθήτρια στο σχολείο που έτρωγε πούτσες αβέρτα από Γ' Γυμνασίου. Φανταζόμασταν ότι θα κάνει ΤΟ γαμήσι! Εγώ την γάμησα όταν ήμασταν 40 (κι οι δυο μας πρώην παντρεμένοι, νυν χωρισμένοι!!!!). ΜΑΠΑ το καρπούζι παιδιά, απομυθοποιήθηκε μπροστά στα μάτια μου! Ευτυχώς είχα κουμπώσει ένα Levintra των 10mg και την γαμούσα 4 ώρες στο Midas. Αν δεν το είχα κουμπώσει, ένα μόνο μανίκι θα της έριχνα και πολύ θα της ήταν! Επίσης, ενώ παλιά λέγαμε ότι "αυτή θα δίνει κώλο αβέρτα", διαπίστωσα ότι... δεν!!! Δοκιμάσαμε 2-3 φορές με 2 λίρα λάδι και δεν έμπαινε με τίποτα! Και όχι, δεν είμαι τόσο ψωλαρά όσο τα μέλη του bou, κανονικότατος είμαι. Υστερώ εδώ έναντι των άλλων μελών, τι να κάνουμε! :grin:

Φυλής πήγα με έναν ξάδερφό μου το 1989 ή 90!!!

Πες μου ΕΝΑΝ που δεν έχει πει το "στερνή μου γνώση να σ' είχα πρώτα!!!" :tooth:
 

gougou

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
361
Like
254
Πόντοι
21
μακάρι να είχα τότε τα μυαλά του τώρα.

αυτο, δε θα υπηρχε περιπτωση ποτε να γινει, γιατι πολυ απλα θα ησουν αλλιως και θα σκεφτοσουν αλλιως σημερα :wink:

Αν δεν έρθουν κάποιες εμπειρίες δεν αλλάζουμε μυαλά. Μερικοί βέβαια δεν αλλάζουν ούτε και τότε.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
1987-1997 ήταν η χρυσή εποχή του μπάσκετ στην Ελλάδα, γέμιζαν τα γήπεδα παίρναν κούπες και η Εθνική και οι σύλλογοι, είχαμε το καλύτερο πρωτάθλημα της Ευρώπης στην Α1, η τηλεόραση είχε εκπομπές μόνο για μπάσκετ. Πως να μη βγούμε μπασκετάκηδες; Βέβαια αντίστοιχα σήμερα τα παιδιά τρώνε σκάλωμα με playstation και κινητό. Για μένα το ζήτημα ήταν ότι η εποχή ήταν αλλιώς. Υπήρχαν εξωσχολικοί που γαμούσαν μαθήτριες γιατί τους καθόντουσαν εύκολα ενώ ο συμμαθητής με τη φόρμα που δεν είχε ούτε 50αρι μηχανάκι τι να τους πει μπροστά στη Virago του DJ ή γκαρσονιού σε καφετέρια ετών 22; Και καλά κάνανε και τις γαμούσαν εδώ που τα λέμε εγώ όταν τέλειωσα το σχολείο δεν ασχολήθηκα με ανήλικα ιδιαίτερα δεν είχα και προσβάσεις σε τέτοιους κύκλους.
Δεν ξέρω αν σήμερα τα πράγματα είναι καλύτερα για ένα έφηβο ή όχι. Αυτό που ίσχυε πάντοτε και ισχύει και σήμερα είναι ότι το μουνί θέλει κυνήγι. Όποιος το επιδιώξει, κάποια στιγμή, ίσως και με μια πιο μέτρια, ίσως και μετά από πολύ καιρό σε σχέση, κάποια στιγμή θα γαμήσει.

 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Φίλε μου κι εγώ σε τέτοια φάση!

Μπάσκετ και ξερό ψωμί!

Μάλλον σειρά είμαστε! :grin:

Τρελό μπάσκετ, από τις 6pm μέχρι σχεδόν τα μεσάνυχτα (ειδικά τα καλοκαίρια!)

Επίσης οι συμμαθήτριές μας υγραίνονταν και με μεγαλύτερους (27άρηδες-30άρηδες) :grin:

Πάντως εγώ έπαθα το αντίθετο... Μουνάρα συμμαθήτρια στο σχολείο που έτρωγε πούτσες αβέρτα από Γ' Γυμνασίου. Φανταζόμασταν ότι θα κάνει ΤΟ γαμήσι! Εγώ την γάμησα όταν ήμασταν 40 (κι οι δυο μας πρώην παντρεμένοι, νυν χωρισμένοι!!!!). ΜΑΠΑ το καρπούζι παιδιά, απομυθοποιήθηκε μπροστά στα μάτια μου! Ευτυχώς είχα κουμπώσει ένα Levintra των 10mg και την γαμούσα 4 ώρες στο Midas. Αν δεν το είχα κουμπώσει, ένα μόνο μανίκι θα της έριχνα και πολύ θα της ήταν! Επίσης, ενώ παλιά λέγαμε ότι "αυτή θα δίνει κώλο αβέρτα", διαπίστωσα ότι... δεν!!! Δοκιμάσαμε 2-3 φορές με 2 λίρα λάδι και δεν έμπαινε με τίποτα! Και όχι, δεν είμαι τόσο ψωλαρά όσο τα μέλη του bou, κανονικότατος είμαι. Υστερώ εδώ έναντι των άλλων μελών, τι να κάνουμε! :grin:

Φυλής πήγα με έναν ξάδερφό μου το 1989 ή 90!!!

Πες μου ΕΝΑΝ που δεν έχει πει το "στερνή μου γνώση να σ' είχα πρώτα!!!" :tooth:
α αχαχα θειτσο νο κουκου μονο με λεβιτρα?
Χαχαχαχαχα δεν εμπαινε ρε θειτσο στη κωλαθρα γτ δεν ηταν σκληρο ας ηταν μπετοβεργα και να βλεπες πως θα μπαινε οσο στενη και να ηταν θα της εσκιζες την κωλοβαλβιδα.
 

IOS13

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
Βλέπω σήμερα όλες τις πρώην συμμαθήτριες μου που στα 90s τσιμπούκωναν και τα πόμολα στο σχολείο...να είναι σήμερα στοργικές μαμάδες και νοικοκυρές...Γαμιόντουσαν με μεγαλύτερους,εξοσχολικούς,κάφρους και εμάς στο κλάσιμο... Βέβαια χρόνια μετά μέσω Facebook και κάποιων reunion..Γαμήσαμε κάποια απωθημένα..:rockon:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Φίλε μου κι εγώ σε τέτοια φάση!

Μπάσκετ και ξερό ψωμί!

Μάλλον σειρά είμαστε! :grin:

Τρελό μπάσκετ, από τις 6pm μέχρι σχεδόν τα μεσάνυχτα (ειδικά τα καλοκαίρια!)

Επίσης οι συμμαθήτριές μας υγραίνονταν και με μεγαλύτερους (27άρηδες-30άρηδες) :grin:

Πάντως εγώ έπαθα το αντίθετο... Μουνάρα συμμαθήτρια στο σχολείο που έτρωγε πούτσες αβέρτα από Γ' Γυμνασίου. Φανταζόμασταν ότι θα κάνει ΤΟ γαμήσι! Εγώ την γάμησα όταν ήμασταν 40 (κι οι δυο μας πρώην παντρεμένοι, νυν χωρισμένοι!!!!). ΜΑΠΑ το καρπούζι παιδιά, απομυθοποιήθηκε μπροστά στα μάτια μου! Ευτυχώς είχα κουμπώσει ένα Levintra των 10mg και την γαμούσα 4 ώρες στο Midas. Αν δεν το είχα κουμπώσει, ένα μόνο μανίκι θα της έριχνα και πολύ θα της ήταν! Επίσης, ενώ παλιά λέγαμε ότι "αυτή θα δίνει κώλο αβέρτα", διαπίστωσα ότι... δεν!!! Δοκιμάσαμε 2-3 φορές με 2 λίρα λάδι και δεν έμπαινε με τίποτα! Και όχι, δεν είμαι τόσο ψωλαρά όσο τα μέλη του bou, κανονικότατος είμαι. Υστερώ εδώ έναντι των άλλων μελών, τι να κάνουμε! :grin:

Φυλής πήγα με έναν ξάδερφό μου το 1989 ή 90!!!

Πες μου ΕΝΑΝ που δεν έχει πει το "στερνή μου γνώση να σ' είχα πρώτα!!!" :tooth:
Πανω κατω παιδια των 90 s ειμαστε ναι!Εγω το 89 με 90 πηγαινα Ε δημοτικου βεβαια ?
Παντως απο το γυμνασιο ηθελα πολυ να παω στα μπουρδελα
Το εβλεπα σαν κατι μυσταγωγικο...
Τελικα το 95 κανοντας την πρωτη τσαρκα με το φιλαρακι που ειχε ηδη γαμησει πριν απο μενα...
Εκστασιαστηκα με τις μουναρες που ειδα να σαλοναρουν...
Η πρωτη φορα στο Φυλης 54...
Με μια 30 αρα με ωραια σωμα και μαυρο στριγκακι...χωρις σουτιεν
Καργα καβλωμενος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom