Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
Καλησπέρα και από μένα.
Παρακολουθώ καιρό αλλά δεν είχα γράψει ποτέ. Έκανα δοκιμή με την αγία τριάδα του μασάζ με δικό του χώρο και παραθέτω.

Βίκυ-στεφανια : τίμιο κοριτσάκι , βλέπεις τα πάντα απτις φωτό οπότε ξέρεις τι θα συναντήσεις. Έχει 2 προγράμματα ένα στα 40 με φραπέ και ένα φουλ στα 60-70 δεν το έχω πάρει ακόμα.
Νορμάλ μασάζ και στον φραπέ μπορείς να χουφτωνεις χαλαρά βγάζει και τα βυζιά έξω. Μπανάκι πριν και μετά αν θες το μόνο αρνητικό που είπαν και άλλοι οι βρεγμένες πετσέτες.

Ιουλία : εργατική γυναίκα περί τα 40 +-5 θα έλεγα δεν τα πάω και καλά με αυτά. Διακριτικός χώρος σε μικρό στενό άμα δεν είσαι τις περιοχής δεν φοβάσαι κάτι. Την έχω τιμήσει αρκετές φορές γιατι είναι κατεμε η πιο value for money στα 30 ευρώ με τον φραπέ. Δεν γδυνεται αλλά αφήνει χουφτωμα . Δεν έχω ρωτήσει για μπάνιο αν και νομίζω μου είχε προτείνει αλλά πάω πάντα μπανιαρισμενος .
Μια φορά μπήκε απροειδοποίητα η κόρη της ευτηχως ειμασταν ακόμα στο μπρούμυτα ??

Θεία Ελένη : η λέξη καλτ είναι λίγη. Το ευχαριστήθηκα σαν εμπειρία . Δεν θα ξαναδοκιμαζα στα 70 γιατι ειναι ακριβό για την ηλικία της αλλά για την εμπειρία οκ δεν τα έκλαψα. Ρωσική σχολή , όπως είπαν κέρασμα και ρόφημα στην αρχή, ανακρισουλα αν την έμαθα από φίλο η από εκεί που μιλάτε στο ίντερνετ ?? , μπανάκι πριν και μετά , πεντακάθαρο σπίτι , κρεβαταρα μασάζ θερμαινόμενη , στα του αγώνα ωραίο μασάζ και πολύ καλό μποντι του μποντι με καλαμάκι.

Αυτά από μένα , όπως προείπα ο νικητής μου είναι η Ιουλία αλλά και τα 3 κορίτσια αξίζουν την δοκιμή
Όταν λες κορίτσια βάζεις μέσα και την Θεία Ελένη που ήταν συμμαθήτρια του Ελευθέριου Βενιζέλου;
Το να ζητάνε όλοι να συναντήσουν την γιαγιά για μασάζ πραγματικά με ξεπερνάει αλλά ανώμαλα γούστα είναι αυτά! :headbang:
 

IOS13

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
Καλημέρα σε όλους... Μπορώ να έχω τηλέφωνο από θεία Ελένη Καλλιθέα και από Ιουλία στο Περιστέρι?
 

p133

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2015
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
252
Πόντοι
20
Καλημέρα σε όλους.
Γνωρίζει κανείς τίποτα για την κυρία? Πρέπει να είναι πολύ κοντά μου...https://kanesex.com/erotikes-ypiresies/masaz/i-apolyti-xalarosi-masaz_i1278171
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
Ιουλία : εργατική γυναίκα περί τα 40 +-5 θα έλεγα δεν τα πάω και καλά με αυτά. Διακριτικός χώρος σε μικρό στενό άμα δεν είσαι τις περιοχής δεν φοβάσαι κάτι. Την έχω τιμήσει αρκετές φορές γιατι είναι κατεμε η πιο value for money στα 30 ευρώ με τον φραπέ. Δεν γδυνεται αλλά αφήνει χουφτωμα . Δεν έχω ρωτήσει για μπάνιο αν και νομίζω μου είχε προτείνει αλλά πάω πάντα μπανιαρισμενος .
Μια φορά μπήκε απροειδοποίητα η κόρη της ευτηχως ειμασταν ακόμα στο μπρούμυτα ??
Από εμφάνιση η Ιουλία τι λέει ???
Έχει αναφερθεί και αλλού εδώ μέσα ?
 

ΑΡΑΓΚΟΝ1971

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
87
Like
68
Πόντοι
0
Αυτή η Χριστίνα masaz-therapist από Πειραιά έχει καταφέρει να επικοινωνήσει κανείς και να τα καταφέρει?
 

Mass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2021
Μηνύματα
11
Like
58
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από μένα.
Παρακολουθώ καιρό αλλά δεν είχα γράψει ποτέ. Έκανα δοκιμή με την αγία τριάδα του μασάζ με δικό του χώρο και παραθέτω.

Βίκυ-στεφανια : τίμιο κοριτσάκι , βλέπεις τα πάντα απτις φωτό οπότε ξέρεις τι θα συναντήσεις. Έχει 2 προγράμματα ένα στα 40 με φραπέ και ένα φουλ στα 60-70 δεν το έχω πάρει ακόμα.
Νορμάλ μασάζ και στον φραπέ μπορείς να χουφτωνεις χαλαρά βγάζει και τα βυζιά έξω. Μπανάκι πριν και μετά αν θες το μόνο αρνητικό που είπαν και άλλοι οι βρεγμένες πετσέτες.

Ιουλία : εργατική γυναίκα περί τα 40 +-5 θα έλεγα δεν τα πάω και καλά με αυτά. Διακριτικός χώρος σε μικρό στενό άμα δεν είσαι τις περιοχής δεν φοβάσαι κάτι. Την έχω τιμήσει αρκετές φορές γιατι είναι κατεμε η πιο value for money στα 30 ευρώ με τον φραπέ. Δεν γδυνεται αλλά αφήνει χουφτωμα . Δεν έχω ρωτήσει για μπάνιο αν και νομίζω μου είχε προτείνει αλλά πάω πάντα μπανιαρισμενος .
Μια φορά μπήκε απροειδοποίητα η κόρη της ευτηχως ειμασταν ακόμα στο μπρούμυτα ??

Θεία Ελένη : η λέξη καλτ είναι λίγη. Το ευχαριστήθηκα σαν εμπειρία . Δεν θα ξαναδοκιμαζα στα 70 γιατι ειναι ακριβό για την ηλικία της αλλά για την εμπειρία οκ δεν τα έκλαψα. Ρωσική σχολή , όπως είπαν κέρασμα και ρόφημα στην αρχή, ανακρισουλα αν την έμαθα από φίλο η από εκεί που μιλάτε στο ίντερνετ ?? , μπανάκι πριν και μετά , πεντακάθαρο σπίτι , κρεβαταρα μασάζ θερμαινόμενη , στα του αγώνα ωραίο μασάζ και πολύ καλό μποντι του μποντι με καλαμάκι.

Αυτά από μένα , όπως προείπα ο νικητής μου είναι η Ιουλία αλλά και τα 3 κορίτσια αξίζουν την δοκιμή
Πολύ ωραία ανάλυση και πολύ χιουμοριστική η αναφορά για άγια τριάδα!!!Εγώ με Στεφάνια δεν τρελάθηκα αλλά όπως έχω ξαναπεί γούστα είναι αυτά και χημεία.. Για την Ιουλία έχουν ακουστεί πολλά κυρίως καλά αλλα και κάποια σχόλια για την συμμετοχή της ότι είναι λίγο ντεκαβλε..Όσον αφορά την Θεία Ελένη δεν έχω πάει αλλά και πως να πας καθώς δεν κυκλοφορεί το τηλέφωνο της.Αν κάποιος θέλει να το στείλει να δοκιμάσουμε και εκεί θα ήμουν υπόχρεος. Νομίζω για τους λάτρεις του μασαζ και της "εκτονωσης" δεν παίζει ρόλο τόσο η εμφάνιση όσο το πως και πόσο σε φτιάχνει.Να θυμίσω μια αγαπημένη μου την Μαρίνα από Σολωμού που για πολλά χρόνια έκανε για εμένα από τα καλύτερα μασαζ και τον καλύτερο φραπέ πάρα την ηλικία της.Καλο Πάσχα από εμένα και καλά να περνάτε..
 

Johnyrotten

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
55
Κριτικές
17
Like
521
Πόντοι
290
Καλημέρα σε όλους.
Γνωρίζει κανείς τίποτα για την κυρία? Πρέπει να είναι πολύ κοντά μου...https://kanesex.com/erotikes-ypiresies/masaz/i-apolyti-xalarosi-masaz_i1278171
Αγαπητέ μου, ως σκληροπυρηνικός παίκτης (σαβουρογάμης το λέγαμε παλιά αλλά εγώ θέλω να με θεωρώ κασκαντέρ) και λόγω εγγύτητας το δοκίμασα! Μασάζ μέτριο, φραπέ ικανοποιητικό, δεν γδύνεται, θα έλεγα και δεν βλέπεται, άνω των 50 και πέραν του "παχουλού" ο σωματότυπος. Ευγενική πάντως, προτείνει μπάνιο αλλά εγώ πάω πάντα με ντους από το σπίτι! Για ένα κοσάρι και μέχρι εκεί!
Καλή Ανάσταση!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.917
Like
9.659
Πόντοι
1.056

ioanniskann

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2021
Μηνύματα
14
Like
14
Πόντοι
0
Την Καλημερα Φιλε μου.....εχω επισκευτει την Κυρια .....χωρος κοντα στην πλατεια Αμερικης......φιλικη,,,καθαρη....με το μπανακι σου πριν και μετα......απο μασαζ.....αστα.....μην το επιχειρησεις,,,ασχετη .....στο θεμα μας.....απο πιπα......καλη.....παιζει με τον πουτσο......τα παιρνει στο στομα....στο πηδημα στα τεσσερα σχετικα καλη....ξερει να στηνεται.....στα κατα......κυτταει τον χρονο .....κυκλοθυμικη.....εκει που ειναι νορμαλ στην συζητηση τα παιρνει στο κρανιο για τους δικους της λογους.......τα ιδια και στο κρεββατι....μην εκει...μην εδω.....βυζους αφηνει να πιανεις....μην επιχειρησεις προς το προσωπο...μαλλια κλπ......αστην να κανει παιχνιδι μονη της.....δεν τα κλαις τα χρηματα σου αλλα δεν τα χαιρεσαι κιολας.......στο τελος αν εχει μαγειρεψει μπορει να σου κανει και το τραπεζι......μια γυναικα της διπλανης πορτας....Καλα να περνας......
Φίλος σε ευχαριστώ πολύ !
 

ioanniskann

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2021
Μηνύματα
14
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Ξέρει κάνεις κάτι θετικό η αρνητικό για τις παρακάτω κοπέλες .


Ευχαριστώ
Φίλος έχω δοκιμάσει την , χαρακτηριστικά ανατολής με πρόσωπο βιετκονγ....εμένα προσωπικά με καύλωνε αλλά αυτά είναι γούστα (πατέρας Κορέα, μάνα Ρωσίδα).... ηλικία 40+...μασάζ και προκαταρτικά ούτε που το είδα....στα του αγώνα ακάποτο και στήσιμο στα τέσσερα.....σωματάκι για τα γούστα μου ωραίο (έχει πιο πολλά πιασίματα από ότι φαίνεται στην φωτογραφία).....γενικά για 50€ ξεπέτα......θα ξαναπήγενα μόνο για την κινεζοκαυλόφατσα....να περνάς καλά !!!
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.987
Like
4.913
Πόντοι
1.706
Αυτή η Χριστίνα masaz-therapist από Πειραιά έχει καταφέρει να επικοινωνήσει κανείς και να τα καταφέρει?
Μου είπε να την καλέσω στο Messenger δεν δίνει πληροφορίες γραπτώς.. δεν την πήρα ..το βαριέμαι το προφορικό
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.917
Like
9.659
Πόντοι
1.056
Μου είπε να την καλέσω στο Messenger δεν δίνει πληροφορίες γραπτώς.. δεν την πήρα ..το βαριέμαι το προφορικό
Εμένα ούτε καν αυτό δεν μπήκε στον κόπο να μου πει. Όσο για την Ιουλία πήρα να κλείσω και μου είπε ότι Μεγάλη Εβδομάδα κάνει σκέτο μασαζ χωρίς εκτόνωση wtf???:sad2::sad2::sad2:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345

ΑΡΑΓΚΟΝ1971

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
87
Like
68
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom