Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ToDeponTou98

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
20
Like
6
Πόντοι
0
Παίδες καλησπερα! Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο μαγαζί ή γυναίκα που να κάνει μασάζ με φραπεδιά. Κοιτάω στο φόρουμ αλλά δεν βγαζω άκρη. Θα το εκτιμούσα αν μου έστελνε κάποιος μέσω dm. Ευχαριστώ!
 

nikk2023

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2023
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
Παίδες καλησπερα! Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο μαγαζί ή γυναίκα που να κάνει μασάζ με φραπεδιά. Κοιτάω στο φόρουμ αλλά δεν βγαζω άκρη. Θα το εκτιμούσα αν μου έστελνε κάποιος μέσω dm. Ευχαριστώ!
Ναι και εγώ θα ήθελα να γνωρίζω. Κρίμα να υπάρχουν Αθήνα τόσες επιλογές και εδώ τίποτα.
 

nasos_krhth

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
σε ευχαριστώ. δεν επηρεάζομαι.. εγώ είμαι σταθερή στις απόψεις μου και στην ποιότητα όσων προσφέρω και τίμια πάντα δεν αλλάζω!Επειδή δεν ξέρω αν δεν κατάφερω να έρθω φέτος ηρακλείο.. γι αυτό σκέφτηκα ας κλεισω τώρα τρεις εβδομάδες που είναι σίγουρο και το σπίτι εγγυημενα τέλειο..
Kαλημέρα σε όλους !!!Δεν ξέρω εάν Στεφανία θα σε ενδιέφερε να κανείς αυτό που θα γράψω.Είμαι bi και θα με ενδιέφερε να κάνουμε μασάζ μαζί σε ένα άντρα και ότι άλλο προκύψει…εννοείται επί πληρωμή…
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.520
Kαλημέρα σε όλους !!!Δεν ξέρω εάν Στεφανία θα σε ενδιέφερε να κανείς αυτό που θα γράψω.Είμαι bi και θα με ενδιέφερε να κάνουμε μασάζ μαζί σε ένα άντρα και ότι άλλο προκύψει…εννοείται επί πληρωμή…
Καλημέρα οχιιι δεν προσφέρω κάτι τέτοιο..
Μόλις ήρθα στο σπίτι των ονείρων στις Γούβες!
 

Συνημμένα

  • IMG_20240611_104326.jpg
    IMG_20240611_104326.jpg
    3,3 MB · Εμφανίσεις: 76

ToDeponTou98

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
20
Like
6
Πόντοι
0
Παίδες μπορεί κάποιος να μου πει μασατζίδικα με φραπέ ή γυναίκες σε σπίτι που κάνουν και φραπέ; Στείλε προσωπικό αν δεν θέλετε να πειρε δημόσια θα το εκτιμούσα!
 

Miltiadis90

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
17
Like
13
Πόντοι
0
Έχει κανείς εμπειρία με την συγκεκριμένη;
 

DimiMa

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2022
Μηνύματα
19
Like
21
Πόντοι
0
Παίδες μπορεί κάποιος να μου πει μασατζίδικα με φραπέ ή γυναίκες σε σπίτι που κάνουν και φραπέ; Στείλε προσωπικό αν δεν θέλετε να πειρε δημόσια θα το εκτιμούσα!
εσυ ή δεν ξέρεις να διαβάζεις ή κάτι λάθος κάνεις... το ίδιο και ο Nikk2023για να μη νομίζεις οτι είσαι ο μόνος!

Θες πολύ καλό μασαζ και όχι μόνο; Τσέκαρε την αγγελία της Στεφανίας! Παρε τηλ και θα σου λύσει ότι απορίες έχεις! ΟΛΟΙ λέμε τα καλύτερα.. αν τώρα θέλεις να βρεις συγκεκριμένο μασατζιδικο, συγκεκριμένη κοπέλα, πάρε σβάρνα τον τηλεφωνικό κατάλογο ή άρχισε τις τυχαίες επισκέψεις και παρακάλια και κάτι θα προκύψει (1/100)
 

ToDeponTou98

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
20
Like
6
Πόντοι
0
εσυ ή δεν ξέρεις να διαβάζεις ή κάτι λάθος κάνεις... το ίδιο και ο Nikk2023για να μη νομίζεις οτι είσαι ο μόνος!

Θες πολύ καλό μασαζ και όχι μόνο; Τσέκαρε την αγγελία της Στεφανίας! Παρε τηλ και θα σου λύσει ότι απορίες έχεις! ΟΛΟΙ λέμε τα καλύτερα.. αν τώρα θέλεις να βρεις συγκεκριμένο μασατζιδικο, συγκεκριμένη κοπέλα, πάρε σβάρνα τον τηλεφωνικό κατάλογο ή άρχισε τις τυχαίες επισκέψεις και παρακάλια και κάτι θα προκύψει (1/100)
Σου είπε κανένας ότι δεν είδα της αγγελία της γυναίκας; Για να γράφω ότι ψάχνω κάποιο μαγαζί ή γυναίκα σημαίνει ότι ΔΕΝ θελω τη Στεφανία, ( δεν έχω τίποτα με τη συγκεκριμένη). Το μόνο που λέει τελευταία το φόρουμ είναι για εκείνη και για μια Αιμιλία. Πριν προχωρήσεις σε ειρωνία, σκέψου.
 

DimiMa

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2022
Μηνύματα
19
Like
21
Πόντοι
0
Σου είπε κανένας ότι δεν είδα της αγγελία της γυναίκας; Για να γράφω ότι ψάχνω κάποιο μαγαζί ή γυναίκα σημαίνει ότι ΔΕΝ θελω τη Στεφανία, ( δεν έχω τίποτα με τη συγκεκριμένη). Το μόνο που λέει τελευταία το φόρουμ είναι για εκείνη και για μια Αιμιλία. Πριν προχωρήσεις σε ειρωνία, σκέψου.
Δεν είναι ειρωνεία.. απλά δεν υπάρχουν. Κατα καιρούς όλο κάποιος θα σου πει πήγα μια φορα, κάπου, κάποτε αλλά δεν είναι 100% εγγυημένο ή πρέπει να πας 3-4 φορές ωστε να σε μάθει κτλ
Προσπάθησε, αν ενδιαφέρεσαι, να τιμήσεις τις επισκέπτριες που έρχονται κατα καιρούς.
Δεν είναι οτι αποκρύπτουμε πληροφορίες, απλά δεν υπάρχουν!
 

trelokomio81

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
0
Έχει κανείς εμπειρία με την συγκεκριμένη;
Χαμένος χρόνος κατ εμέ... Έχει πολύ μπλα μπλα και προσπαθεί να σου φάει το χρόνο... Από μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο... Για μένα δεν αξίζει...
 

papakos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
233
Like
278
Πόντοι
21
Αυτήν την στιγμή υπάρχει κάποια στη πόλη του Ηρακλείου που βα προσφέρει μασάζ και φραπέ? Ξαναλέω στη πόλη...
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
398
Like
1.747
Πόντοι
201
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους. Μεσημεριανή επίσκεψη στην Στεφάνια πήρα το πρόγραμμα της μιας ώρας με εκτόνωση. Η κοπέλα τιμάει τα 60€ που χρεώνει και όντως κάνει μασάζ και δεν είναι η εκτόνωση ένας φραπές γλυκός με γάλα είναι τεχνική που όντως σου προσφέρει ευχαρίστηση. Είναι value for money
 

nikk2023

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2023
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
Επίσκεψη στην Στεφανια 2 φορές μέχρι τώρα.
Αν και δεν είμαι ο guru του αθλήματος έχω να πω ότι η κοπέλα ξέρει τι κάνει.
Πήρα και το πρόγραμμα της μιάμισης ώρας αλλά και της μιάς ώρας. Και τα δύο αξίζανε
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.520
Καλησπέρα από ρεθυμνο καπιο τηλ της Στεφανίας;
Καλημέρα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom