Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
απορώ τί της βρίσκετε...
ψαροκόκκαλα όπως οι γάτες στις ταβέρνες μάλλον......μην τη ψάχνεις αδελφέ...γνωρίζουμε ότι οι άνδρες όσο πάνε εξαφανίζονται από την πιάτσα......αλλά βλέπω με μεγάλη λύπη πως ούτε για την πορνεία δεν είμαστε ικανοί ...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
απορώ τί της βρίσκετε...
Νομίζω ότι κάπου την αδικείτε την Κάτια.

Η κάτια έχει λεπτό μυώδες κορμί που απευθύνεται σε όσους αρέσουν οι petit σωματότυποι. Επίσης έχει μεγάλα ωραία μπλέ μάτια που οποιοδήποτε ουδέτερο πρόσωπο θα το έκαναν όμορφο. Επιπλέον έχει και ωραία ηχητική και όχι μόνο ανταπόκριση αν ψιλογουστάρει.

Για τους παραπάνω λόγους έχει σταθερή πελατεία. Αυτός είναι και ο λόγος που έκοψε το πρωκτικό. Δεν έχει ανάγκη να το δίνει αφού τα 5-6 ραντεβού τη μέρα τα κάνει ούτως η άλλως.

Εξαιρούνται βέβαια οι μικροτσούτσουνοι και οι γλυκοτσούτσουνοι !!:grin::grin:
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
ψαροκόκκαλα όπως οι γάτες στις ταβέρνες μάλλον......μην τη ψάχνεις αδελφέ...γνωρίζουμε ότι οι άνδρες όσο πάνε εξαφανίζονται από την πιάτσα......αλλά βλέπω με μεγάλη λύπη πως ούτε για την πορνεία δεν είμαστε ικανοί ...
μιλάμε την ΄ίδια γλώσσα μου φαίνεται...

έτσι ακριβώς

μα είχα διαβάσει διθυράμβους για την κυρία

πάω μια μέρα για να περάσω με την Αγγελική , την είχα δοκιμάσει σε προηγούμενη επίσκεψη και έμεινα ικανοποιημένος , μιλάμε για γυναίκα!!!! (σύμφωνα με τα γούστα μου...)

όμως μου λέει η τσατσά ότι επιστρέφει σε μισή ώρα....σκέφτηκα να περιμένω αλλά μου λέει είναι η Κάτια διαθέσιμη όμως

θυμήθηκα τα θετικά σχόλια και λέω ας περάσω...

θες να ρίξεις ένα κωλοσκάμπυλο και δε βρίσκεις ψαχνό....

τα έκλαψα τα 80 + tips που της έδωσα
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
ψαροκόκκαλα όπως οι γάτες στις ταβέρνες μάλλον......μην τη ψάχνεις αδελφέ...γνωρίζουμε ότι οι άνδρες όσο πάνε εξαφανίζονται από την πιάτσα......αλλά βλέπω με μεγάλη λύπη πως ούτε για την πορνεία δεν είμαστε ικανοί ...
μιλάμε την ΄ίδια γλώσσα μου φαίνεται...

έτσι ακριβώς

μα είχα διαβάσει διθυράμβους για την κυρία

πάω μια μέρα για να περάσω με την Αγγελική , την είχα δοκιμάσει σε προηγούμενη επίσκεψη και έμεινα ικανοποιημένος , μιλάμε για γυναίκα!!!! (σύμφωνα με τα γούστα μου...)

όμως μου λέει η τσατσά ότι επιστρέφει σε μισή ώρα....σκέφτηκα να περιμένω αλλά μου λέει είναι η Κάτια διαθέσιμη όμως

θυμήθηκα τα θετικά σχόλια και λέω ας περάσω...

θες να ρίξεις ένα κωλοσκάμπυλο και δε βρίσκεις ψαχνό....

τα έκλαψα τα 80 + tips που της έδωσα
Νομίζω ότι κάπου την αδικείτε την Κάτια.

Η κάτια έχει λεπτό μυώδες κορμί που απευθύνεται σε όσους αρέσουν οι petit σωματότυποι. Επίσης έχει μεγάλα ωραία μπλέ μάτια που οποιοδήποτε ουδέτερο πρόσωπο θα το έκαναν όμορφο. Επιπλέον έχει και ωραία ηχητική και όχι μόνο ανταπόκριση αν ψιλογουστάρει.

Για τους παραπάνω λόγους έχει σταθερή πελατεία. Αυτός είναι και ο λόγος που έκοψε το πρωκτικό. Δεν έχει ανάγκη να το δίνει αφού τα 5-6 ραντεβού τη μέρα τα κάνει ούτως η άλλως.

Εξαιρούνται βέβαια οι μικροτσούτσουνοι και οι γλυκοτσούτσουνοι !!:grin::grin:
οκ...άλλωστε περι ορέξεως...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Σωστός.:hi::hi:

Απλά δεν τη βρίσκεις συχνά.Ετιμήθη πρόσφατα για τρίτη φορά. Ωραία εμπειρία.

Μου κάνει εντύπωση που μόνο εγώ έχω γράψει κριτική πριν 5-6 μήνες.

Και έχει βελτιωθεί και στις υπηρεσίες.
Θα ξαναγράψω.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Σωστός.:hi::hi:

Απλά δεν τη βρίσκεις συχνά.Ετιμήθη πρόσφατα για τρίτη φορά. Ωραία εμπειρία.

Μου κάνει εντύπωση που μόνο εγώ έχω γράψει κριτική πριν 5-6 μήνες.

Και έχει βελτιωθεί και στις υπηρεσίες.
Θα ξαναγράψω.
για να μην γίνει η δυσεύρετη μαρίνα του 40-42.....
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Εχει ξαναυπαρξει μερα και μαλιστα καθημερινη με μολις 3 κοπελες εκει??:think:
Εδω παραμονη 15Αυγουστου και ειχε 8-9 κοπελες..

Σεναριο 1.Ηταν ο Ερμής ανάδρομος και τους ήρθε όλων μαζί περίοδος.

Σενάριο 2. Τις ταίζουν πυρφόροι και δεν πάνε για δουλειά.

Σενάριο 3. Οι υπεργαμιάδες του νήματος τις ρήμαξαν και κήρυξαν "αγρανάπαυση" !!
 

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.232
Κριτικές
125
Like
19.971
Πόντοι
25.186
Σωστός.:hi::hi:

Απλά δεν τη βρίσκεις συχνά.Ετιμήθη πρόσφατα για τρίτη φορά. Ωραία εμπειρία.

Μου κάνει εντύπωση που μόνο εγώ έχω γράψει κριτική πριν 5-6 μήνες.

Και έχει βελτιωθεί και στις υπηρεσίες.
Θα ξαναγράψω.
Είχα περάσει την Πέμπτη Και την είχα πάρει πραγματικά είναι top γυναίκα Για μένα είναι η καλύτερη στο γραφείο Στην κριτική που έχεις κάνει έχεις πέσει μέσα σε όλα
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Είχα περάσει την Πέμπτη Και την είχα πάρει πραγματικά είναι top γυναίκα Για μένα είναι η καλύτερη στο γραφείο Στην κριτική που έχεις κάνει έχεις πέσει μέσα σε όλα
Ημουν τυχερός γιατί από ότι μου είπε ήμουν ο δεύτερος πελάτης της οταν ξεκίνησε στο μαγαζί και στο χώρο γενικότερα.

Εχει τη τάση να σε "ανεβάζει" σαν άντρα με το μπίρι μπίρι και τα "ηχητικά".

Είχε τότε "ενθουσιαστεί" μαζί μου και μου έλεγε να ξαναπάω μαζί της. Βέβαια για να είμαι ειλικρινής ίσως αυτό να οφείλεται στο ότι από ότι μου είπε ο πρώτος της πελάτης είχε ένα "ελάττωμα". Μύριζε η πούτσα του ροκφόρ !:grin::grin::wink:
 

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.232
Κριτικές
125
Like
19.971
Πόντοι
25.186
Ημουν τυχερός γιατί από ότι μου είπε ήμουν ο δεύτερος πελάτης της οταν ξεκίνησε στο μαγαζί και στο χώρο γενικότερα.

Εχει τη τάση να σε "ανεβάζει" σαν άντρα με το μπίρι μπίρι και τα "ηχητικά".

Είχε τότε "ενθουσιαστεί" μαζί μου και μου έλεγε να ξαναπάω μαζί της. Βέβαια για να είμαι ειλικρινής ίσως αυτό να οφείλεται στο ότι από ότι μου είπε ο πρώτος της πελάτης είχε ένα "ελάττωμα". Μύριζε η πούτσα του ροκφόρ !:grin::grin::wink:
Τα ίδια έκανε και σε μένα μου έλεγε λόγια για να με ανεβάσει Της άρεσε που την γάμαγα σιγά και Αισθησιακά μου έλεγε μη βιάζεσαι θέλω να σε απολαύσω Με το που Μπήκα μέσα της Έριξε κάτι ουρλιαχτά από την καύλα
Δεν ξέρω και εγώ πόσες φορές έχυσε το απόλαυσε πολύ το ίδιο και εγώ Η εμπειρία μου μαζί της θα μου μείνει αξέχαστη
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
ψαροκόκκαλα όπως οι γάτες στις ταβέρνες μάλλον......μην τη ψάχνεις αδελφέ...γνωρίζουμε ότι οι άνδρες όσο πάνε εξαφανίζονται από την πιάτσα......αλλά βλέπω με μεγάλη λύπη πως ούτε για την πορνεία δεν είμαστε ικανοί ...
Σου δίνω μια ευκαιρία να ξανασκεφτείς τι παπαρια έγραψες.
Υπονοείς ότι όποιος γαμαει μια συγκεκριμένη γκόμενα (που στο μεταξύ είναι η μόνη που δίνει κωλο), δεν είναι άνδρας;

Ή εννοείς ότι μόνο εσύ είσαι σκληρό αρσενικό και οι άλλοι είναι φλώροι και γυναικωτοι;

Και στην τελική στα παπαρια μας αν δε γουστάρεις τη Κάτια. Δεν απευθύνθηκα καν σε σένα,.οπότε ας απαντήσουν άλλοι.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Σου δίνω μια ευκαιρία να ξανασκεφτείς τι παπαρια έγραψες.
Υπονοείς ότι όποιος γαμαει μια συγκεκριμένη γκόμενα (που στο μεταξύ είναι η μόνη που δίνει κωλο), δεν είναι άνδρας;

Ή εννοείς ότι μόνο εσύ είσαι σκληρό αρσενικό και οι άλλοι είναι φλώροι και γυναικωτοι;

Και στην τελική στα παπαρια μας αν δε γουστάρεις τη Κάτια. Δεν απευθύνθηκα καν σε σένα,.οπότε ας απαντήσουν άλλοι.
δεν υπονοώ τίποτα. Όποιος κατάλαβε κατάλαβε. Κάτια=άσχημο σμήγκολ. Αν εσένα σου αρέσει να τη γαμάς μαγκιά σου.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
Κύριοι τά έχουμε πει τά λέγαμε και εχθές στο άλλο νήμα.
Την πίσω πόρτα τής Κάτιας την έχει σέ αποκλειστικότητα ένας και μόνο ένας ό κύριος @petergsp εμείς οι υπόλοιποι με την όρεξη......
:tooth::tooth::tooth::tooth:
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
31
Like
2.547
Πόντοι
6.495
Ψοφια πραγματα και σημερα..
Μονο Μαρια,Κατια,Μελινα,Νταρια σαλοναρισαν..Σε δωματιο Βαλεντινα και Ριτα αν θυμαμαι καλα,ηλπιζα να παρω πρωτη φορα Βικτωρια,Βαλεντινα ή Ειρηνη που δεν την εχω δει ποτέ αυτη κιολας..Εφυγα παλι απραγος..
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206
Σωστός.:hi::hi:

Απλά δεν τη βρίσκεις συχνά.Ετιμήθη πρόσφατα για τρίτη φορά. Ωραία εμπειρία.

Μου κάνει εντύπωση που μόνο εγώ έχω γράψει κριτική πριν 5-6 μήνες.

Και έχει βελτιωθεί και στις υπηρεσίες.
Θα ξαναγράψω.
Ωχ τωρα αντε να τη πετυχς,θα γινεται χαμος απο επισκεπτες χεχε
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Σωστός.:hi::hi:

Απλά δεν τη βρίσκεις συχνά.Ετιμήθη πρόσφατα για τρίτη φορά. Ωραία εμπειρία.

Μου κάνει εντύπωση που μόνο εγώ έχω γράψει κριτική πριν 5-6 μήνες.

Και έχει βελτιωθεί και στις υπηρεσίες.
Θα ξαναγράψω.
μοναχοφαηδες;;;;;;;;;;;;
 
Εγγρ.
15 Σεπ 2018
Μηνύματα
113
Κριτικές
17
Like
975
Πόντοι
1.011
Νομίζω ότι κάπου την αδικείτε την Κάτια.

Η κάτια έχει λεπτό μυώδες κορμί που απευθύνεται σε όσους αρέσουν οι petit σωματότυποι. Επίσης έχει μεγάλα ωραία μπλέ μάτια που οποιοδήποτε ουδέτερο πρόσωπο θα το έκαναν όμορφο. Επιπλέον έχει και ωραία ηχητική και όχι μόνο ανταπόκριση αν ψιλογουστάρει.

Για τους παραπάνω λόγους έχει σταθερή πελατεία. Αυτός είναι και ο λόγος που έκοψε το πρωκτικό. Δεν έχει ανάγκη να το δίνει αφού τα 5-6 ραντεβού τη μέρα τα κάνει ούτως η άλλως.

Εξαιρούνται βέβαια οι μικροτσούτσουνοι και οι γλυκοτσούτσουνοι !!:grin::grin:
Η Κάτια κάνει πολύ καλό σεξ και αναλ διατίθεται επιλεκτικά όχι με βάσει το μέγεθος , καθως την έχω μεγάλη, αλλά και βάσει της συμπεριφοράς του άλλου, αν σε συμπαθεί κ είσαι σωστός απέναντι της και προσωπικά πάντα θέλω να περνάω και εγώ κ η κοπέλα-ανθρωπος όμορφα στο ραντεβού.
Έτσι χτίζονται οι σχέσεις ανέκαθεν.
Επίσης το μαγαζί έχει προσελκύσει καφρους, ηλίθιους προβληματικους πελάτες οι οποίοι με τη συμπεριφορά τους διώχνουν αξιόλογες κοπέλες.
Πρόσφατη απώλεια η Δήμητρα.
Η οποία στα δικά μου μάτια ήταν τοπ. Πάντα στα δικά μου γούστα κ τις δικές μου απαιτήσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom