Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
Με τι θεριά έχουμε παλέψει τόσα χρόνια..
:confused: :confused: :confused:
:offtopic:
πες το ψεμματα!!!!

Δάσκαλε που δίδασκες :hi:
για αλλην πηγαινα,αλλα προεκυψε αυτη. :confused:
τη Βερονικα ηθελα να πετυχω. ουτε αυτην την εχω δει.

ηξερα περιπου για τη Βασιλικη απο τις κριτικες της,αλλα δεν την περιμενα τοσο μεγαλη φολα.
τα γραφω στην κριτικη.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
ηξερα περιπου για τη Βασιλικη απο τις κριτικες της,αλλα δεν την περιμενα τοσο μεγαλη φολα.
τα γραφω στην κριτικη.
η γνωστή Βασιλική? η μία εκ των Λευκορωσίδων αδερφών? είχε ένα ταττου στο μπράτσο?
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
ναι μωρέ το παρτσακλό αυτό που δεν κάνει ούτε για καθαρίστρια...
αααα μάλιστα... και η Αλεξάνδρα μετονομάστηκε σε Ελένη? αυτή που ήταν αλφάδι και τώρα έχει γίνει βόδι?
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
αααα μάλιστα... και η Αλεξάνδρα μετονομάστηκε σε Ελένη? αυτή που ήταν αλφάδι και τώρα έχει γίνει βόδι?
δεν την είδα την Ελένη......είδα την τζούλια με την ρόμπα.....συμπαθητικό μίλφ.....που όταν την δείς λές....μπαίνω.....αλλά δεν ξέρω στα ενδότερα τί και πώς......μαζί με ειρήνη είναι οι μόνες που εμφανισιακά σε "βάζουν" μέσα.....και αυτές είναι μιλφ άνω των 40...με αρκετά μείον εμφανισιακά...σκέψου...και μου το είπε η κ. Σοφία....τα κορίτσια από την ουκρανία δε θέλουν να δουλέψουν σε μας...προτιμούν τα μπάρ τα εστιατόρια τα ξενοδοχεία....
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
η γνωστή Βασιλική? η μία εκ των Λευκορωσίδων αδερφών? είχε ένα ταττου στο μπράτσο?
δεν ξερω καταγωγη,δεν ρωτησα κιολας.

ειναι κοντη,αδυνατη με καστανοξανθο μαλλι που το πιανει πισω αλογοουρα.
τατου θυμαμαι ενα μικρο στο λαιμο της κι ενα λιγο μεγαλυτερο σαν μαιανδρος εμοιαζε,χαμηλα δεξια στην κοιλια της.
αριστερα οπως την βλεπουμε.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
δεν ξερω καταγωγη,δεν ρωτησα κιολας.

ειναι κοντη,αδυνατη με καστανοξανθο μαλλι που το πιανει πισω αλογοουρα.
τατου θυμαμαι ενα μικρο στο λαιμο της κι ενα λιγο μεγαλυτερο σαν μαιανδρος εμοιαζε,χαμηλα δεξια στην κοιλια της.
αριστερα οπως την βλεπουμε.
από τις πιο άσχημες εμφανισιακά που έχουν κυκλοφορήσει.
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Βασιλικη και Μελινα ειναι καινουργιες?
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
δεν την είδα την Ελένη......είδα την τζούλια με την ρόμπα.....συμπαθητικό μίλφ.....που όταν την δείς λές....μπαίνω.....αλλά δεν ξέρω στα ενδότερα τί και πώς......μαζί με ειρήνη είναι οι μόνες που εμφανισιακά σε "βάζουν" μέσα.....και αυτές είναι μιλφ άνω των 40...με αρκετά μείον εμφανισιακά...σκέψου...και μου το είπε η κ. Σοφία....τα κορίτσια από την ουκρανία δε θέλουν να δουλέψουν σε μας...προτιμούν τα μπάρ τα εστιατόρια τα ξενοδοχεία....
φαίνεται παράξενο στην κυρία Σοφία που δεν θέλουν οι Ουκρανές να γίνουν πουτάνες?

γιατί δεν φέρνει τις κόρες της?
 

alanakos1952

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
243
Κριτικές
18
Like
957
Πόντοι
1.011
Καλησπέρα μπορεί να γράψει κάποιος λίγες λεπτομέρειες για Βαλεντίνα εμφάνιση... γιατί θέλω να πάω σήμερα απλά μην φάω φόλα μέχρι εκεί γτ έχει λίγες κοπέλες σήμερα... ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.794
Κριτικές
24
Like
3.849
Πόντοι
2.846
Καλησπέρα μπορεί να γράψει κάποιος λίγες λεπτομέρειες για Βαλεντίνα εμφάνιση... γιατί θέλω να πάω σήμερα απλά μην φάω φόλα μέχρι εκεί γτ έχει λίγες κοπέλες σήμερα... ευχαριστώ εκ των προτέρων
Εμφάνιση Βαλεντινας , είναι ψηλή γκόμενά , με ψηλά πόδια , κανονικό σωμα προς αδύνατο , καστανή στο μαλλί , λευκή επιδερμίδα σαν τουρίστρια και φάτσα μέτρια από εμενα , σαν να είναι από κάνα χωριό εξω απ τη Ρωσία , Βουκολικο πρόσωπο που δεν με τράβηξε να περάσω δωμάτιο , από υπηρεσίες δεν έχω ιδέα καθώς δεν πέρασα στα ιδιαίτερα καταλυματα ....
 

hoteros

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2016
Μηνύματα
57
Like
168
Πόντοι
0
δεν την είδα την Ελένη......είδα την τζούλια με την ρόμπα.....συμπαθητικό μίλφ.....που όταν την δείς λές....μπαίνω.....αλλά δεν ξέρω στα ενδότερα τί και πώς......μαζί με ειρήνη είναι οι μόνες που εμφανισιακά σε "βάζουν" μέσα.....και αυτές είναι μιλφ άνω των 40...με αρκετά μείον εμφανισιακά...σκέψου...και μου το είπε η κ. Σοφία....τα κορίτσια από την ουκρανία δε θέλουν να δουλέψουν σε μας...προτιμούν τα μπάρ τα εστιατόρια τα ξενοδοχεία....
Αν χειμωνιάσει και η εστίαση και ο τουρισμός θα απορροφούν λιγότερους για εργασία....
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Ας λάβουμε υπ όψιν ότι το μαγαζι είναι ρωσικής επιρροής απο ότι έχω καταλάβει. Μπορει κάποιες Ουκρανές να έχουν και εθνικές ευαισθησίες...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
τι λέτε μωρέ... τόσες Ουκρανές έχουν περάσει κατά καιρούς... και από τα δύο μαγαζιά...
όπου υπάρχει δουλειά τα κορίτσια δουλέυουν!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
τι λέτε μωρέ... τόσες Ουκρανές έχουν περάσει κατά καιρούς... και από τα δύο μαγαζιά...
όπου υπάρχει δουλειά τα κορίτσια δουλέυουν!
Από τότε που ξεκίνησε ο πόλεμος έχουν αλλάξει τα πράγματα. Έχουν πει πολλές Ρωσίδες που ρώτησα και εγώ ότι κάποιες Ουκρανες σταμάτησαν τη δουλειά.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
τι λέτε μωρέ... τόσες Ουκρανές έχουν περάσει κατά καιρούς... και από τα δύο μαγαζιά...
όπου υπάρχει δουλειά τα κορίτσια δουλέυουν!
Νομίζω μέχρι ένα σημείο ολα....θα μπορούσαν να πάνε π.χ. στη Ζανα που είναι Μολδαβεζα ή σε μαγαζι που ελέγχεται απο Αλβανούς π.χ. Εθναρχου....ή σε κάποιο άλλο....
Δεν λεω ότι δεν συν υπάρχουν με Ρωσίδες αλλα ίσως σκεφτούν το αφεντικό. Ίσως όχι....μια σκέψη είναι....
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
652
Κριτικές
30
Like
5.948
Πόντοι
11.005
Ίσως να έχει να κάνει με το γεγονός ότι οι Ουκρανοί θεωρούνται στην Ε.Ε.πρόσφυγες πολέμου.

Υποθέτω ότι κάποιος που έχει υποβάλει αίτημα για άσυλο είναι ρίσκο παράλληλα να ασκεί κάποιο επάγγελμα εκτός νόμου.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
Για την ενημέρωση σήμερα ήταν παρόν Ρίτα, Καρολίνα, Μελίνα, Ειρήνη, Εύα, Αγγελική και μία καινούργια η Άννα ξανθούλα και χοντρούλα τά έχει τά Πιασίματα τής.
Δεν ενθουσιάστηκα με κάτι οπότε αποχώρησα
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
αααα μάλιστα... και η Αλεξάνδρα μετονομάστηκε σε Ελένη? αυτή που ήταν αλφάδι και τώρα έχει γίνει βόδι?
Οχι είναι άλλη αυτή η Ελένη.

Καμια σχέση με την Αλεξάνδρα την αδερφή της Βασιλικής.

Μόνο σε όσους αρέσουν οι "τροφαντές" παρουσίες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom