Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Φιλοι μου θα έχετε διαβάσει καποιο απο τα μηνυματα που εστειλα και θα εχετε εξακριβωσει φαντάζομαι τα οσα γραφω.Για να μην την πατησουν και αλλοι συναθλητες θα σας πω το εξής. Εχω περασει και με την Ευα και με την Νικη και παρόλο που το ζητησα ευγενικα και με το αναλογο ποσο το ιδιο ευγενικα μου ειπαν οτι εκτονωση  δεν κανουν.Αυτα απο εμενα.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Οπότε στο Ριλαξ η εκτονωση δεν ειναι πλεον δεδομένο.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Φιλοι μου θα έχετε διαβάσει καποιο απο τα μηνυματα που εστειλα και θα εχετε εξακριβωσει φαντάζομαι τα οσα γραφω.Για να μην την πατησουν και αλλοι συναθλητες θα σας πω το εξής. Εχω περασει και με την Ευα και με την Νικη και παρόλο που το ζητησα ευγενικα και με το αναλογο ποσο το ιδιο ευγενικα μου ειπαν οτι εκτονωση  δεν κανουν.Αυτα απο εμενα.
εκτόνωση δεν κάνουν μασάζ δεν ξέρουν ποιος ο λόγος να πηγαίνουμε τότε
 

akismouse

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2013
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Συγκεντρωτική ενημέρωση.
Αποφάσισα να δώσω άλλη μία ευκαιρία στο zesi ( στο κουδούνι γράφει jessy) μετά και τις μειώσεις τιμών που έκανε. Συνεδρία με την Βερόνικα στα 50 ευρώ με στοματικό. Από τις λίγες φορές που άρχισα να κλαίω το 50άρικο από το πρώτο 5λεπτο.Χάλια μασάζ και το στοματικό ανεπαρκές. Δεν γνωρίζω αν είναι ακόμα στο zesi καθώς έχει περάσει καιρός που το επισκέφτηκα. Το δωμάτιο μες τη μούχλα και την υγρασία και χωρίς εξαερισμό-κλιματισμό.
   
Κατερίνα Αρετσού. Έχει αναφερθεί ότι κάνει καλό μασάζ, αλλά διαπίστωσα ότι κάνει ένα μονότονο και με απότομες κινήσεις μασάζ που δεν σε χαλαρώνει. Πάντως από τα άλλα ελαιοτριβεία είναι σαφώς καλύτερο.30 μασάζ και 20 εκτόνωση. Βγάζει ρούχα αλλά το θέαμα δεν σε ανταμείβει.
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Καμια καλη προταση για κατ οικον υπαρχει? να κανει πρωτιστως καλο μασαζ κ για τα υπολοιπα το παλευουμε
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
εκτόνωση δεν κάνουν μασάζ δεν ξέρουν ποιος ο λόγος να πηγαίνουμε τότε
Ωρες ωρες το ίδιο αναρωτιεμαι και εγω.Και τοτε είναι που αναπολω την Μαγκυ και τα κοριτσια της.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Το εχω πει πολλες φωρες και στις ιδιες τις κοπελες.Οσο και καλο αν είναι το μασαζ δεν θα ερχομασταν αν δεν ειχε και εκτονωση.Αν θελαμε ΜΟΝΟ μασαζ θα πηγαιναμε αλλου που κανουν καλυτερο μασαζ και με λιγότερα λεφτα.Το ακους αυτο Ευα που με ρωτουσες τι θα γραψω για σενα;Το ιδιο ισχύει και για την Νικη.
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Παιδιά μη με κράξετε, από πρόχειρη ανάγνωση νομίζω ότι έχω καταλήξει στα παρακάτω φραπενεία στην πόλη σας

SPA VENUS Κων/νου Καραμανλή 75  
relax spa εγνατιας 112 ισ
elit spa Λεωφόρος Κωνσταντίνου Καραμανλή 60  
Vana Spa Λαμπρακη 2 Σταυρούπολη 2ος
Aqua Spa B.olgas 126 Θεσσαλονίκη 1ος

      έχω πάει μόνο Κατερίνα Καλαμαριά και θαλεγα ότι δε με χάλασε.

Τώρα που ανεβαίνω, μπορεί κάποιος να με πληροφορήσει αν αυτά έχουν τουλάχιστον ντουζιέρα για τα χοντρά και αν είναι προϋπόθεση το τηλ από πριν ή μπορώ να σκάσω και άμα έχουν χρόνο, και καλά, με ταχτοποιούν? Κάτι διάβασα και για κοπέλες με τάσεις “υπνηλίας” , τουλάχιστον ποιά μαγαζιά ν’αποφύγω. Όποιος έχει τη διάθεση βοηθάει, τα υπόλοιπα κατόπιν δοκιμής.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Καλο θα ειναι να ξεκαθαρισεται απο το σαλόνι ακομα στον πελάτη που σας εχει διαλεξει οτι εσεις κανετε μονο μασαζ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koolis

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Παιδιά μη με κράξετε, από πρόχειρη ανάγνωση νομίζω ότι έχω καταλήξει στα παρακάτω φραπενεία στην πόλη σας

SPA VENUS Κων/νου Καραμανλή 75 
relax spa εγνατιας 112 ισ
elit spa Λεωφόρος Κωνσταντίνου Καραμανλή 60 
Vana Spa Λαμπρακη 2 Σταυρούπολη 2ος
Aqua Spa B.olgas 126 Θεσσαλονίκη 1ος

      έχω πάει μόνο Κατερίνα Καλαμαριά και θαλεγα ότι δε με χάλασε.

Τώρα που ανεβαίνω, μπορεί κάποιος να με πληροφορήσει αν αυτά έχουν τουλάχιστον ντουζιέρα για τα χοντρά και αν είναι προϋπόθεση το τηλ από πριν ή μπορώ να σκάσω και άμα έχουν χρόνο, και καλά, με ταχτοποιούν? Κάτι διάβασα και για κοπέλες με τάσεις “υπνηλίας” , τουλάχιστον ποιά μαγαζιά ν’αποφύγω. Όποιος έχει τη διάθεση βοηθάει, τα υπόλοιπα κατόπιν δοκιμής.
Φιλε μου λιγο πολυ ολα ειναι προς αποφυγή.Ακουα και Ελιτ δεν εχω παει και δεν μπορώ να εχω αποψη.Οσο για τα αλλα ειναι παρε το ενα και βαρα το αλλο.
 

kokinoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
1
Να ενημερωσω και εγω με την σειρα μου για ζεσι.Περασα με Ελενα 40+ καλο κορμι για την ηλικια της και καλη συμπεριφορα,φουλ προγραμμα.Ευχαριστημενος γενικα απο αποδοση.Παμε τωρα στο αρνητικο της επισκεψης.Ηταν γνωστο απο εδω μεσα οτι οι τιμες στο συγκεκριμενο ιδρυμα ηταν χαμηλες,δηλαδη 60 το φουλ.Τουλαχιστων αυτο ανεφεραν συναγωνιστες.Οποτε πριν περασω δεν ρωτησα τιμες.Τελειωνοντας ρωταω το κοστος της επισκεψης και μου λεει 80..αισθανθηκα ΜΑΛΑΚΑΣ..εκμεταλευτηκε το οτι δεν ρωτησα.Οποτε απο εμενα θα παρει τα  :tn04: ξανα. Προσοχη μαγκες.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Παιδιά μη με κράξετε, από πρόχειρη ανάγνωση νομίζω ότι έχω καταλήξει στα παρακάτω φραπενεία στην πόλη σας

SPA VENUS Κων/νου Καραμανλή 75  
relax spa εγνατιας 112 ισ
elit spa Λεωφόρος Κωνσταντίνου Καραμανλή 60  
Vana Spa Λαμπρακη 2 Σταυρούπολη 2ος
Aqua Spa B.olgas 126 Θεσσαλονίκη 1ος

      έχω πάει μόνο Κατερίνα Καλαμαριά και θαλεγα ότι δε με χάλασε.

Τώρα που ανεβαίνω, μπορεί κάποιος να με πληροφορήσει αν αυτά έχουν τουλάχιστον ντουζιέρα για τα χοντρά και αν είναι προϋπόθεση το τηλ από πριν ή μπορώ να σκάσω και άμα έχουν χρόνο, και καλά, με ταχτοποιούν? Κάτι διάβασα και για κοπέλες με τάσεις “υπνηλίας” , τουλάχιστον ποιά μαγαζιά ν’αποφύγω. Όποιος έχει τη διάθεση βοηθάει, τα υπόλοιπα κατόπιν δοκιμής.
βάνα κ Venus κ aqua να προτιμήσεις κάνουν όλες εκτόνωση

Ελίτ κ relax είναι πού θα πέσεις

Οσο για το τηλ δε χρειάζεται να πάρεις κ να κλείσεις αφού δε ξέρεις τις κοπέλες
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.938
Πόντοι
1.056
βάνα κ Venus κ aqua να προτιμήσεις κάνουν όλες εκτόνωση

Ελίτ κ relax είναι πού θα πέσεις

Οσο για το τηλ δε χρειάζεται να πάρεις κ να κλείσεις αφού δε ξέρεις τις κοπέλες

πηρα τηλ σε spa venus και μου ειπαν ότι κάνουν μόνο μασάζ χωρίς επιπλέον υπηρεσίες.
ισχύει αυτό; πρέπει να κάνεις κάποιον "ειδικό" χειρισμό για να έχει και εκτόνωση;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
πηρα τηλ σε spa venus και μου ειπαν ότι κάνουν μόνο μασάζ χωρίς επιπλέον υπηρεσίες.
ισχύει αυτό; πρέπει να κάνεις κάποιον "ειδικό" χειρισμό για να έχει και εκτόνωση;
εννοείται πως αυτά τα λες στο δωμάτιο με την κοπέλα κ όχι από το τηλ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom