Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
απο οτι εχω καταλαβει καμια σχεση τα μασατζιδια της Θεσσαλονικης με την Αθηνα... Εκει πηγα κανανε παρελαση μπροστα καμια 6-7 κορμια διαλεγεις 1 η 2 μπαινεις μεσα και τα κανεις ολα  με 80 ευρω.
Εδω σε εμας τπτ
καλα καταλαβες φιλος ! αθηνα μονο !!!!!!!
 

kokinoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
1
Να πω και εγω τη δικη μου εμπειρια με Κατερινα καλαμαρια.Μετα απο οσα διαβασα εδω μου δημιουργηθηκε η εντυπωση οτι προκειται για μια "καλη" περιπτωση απο μιλφ-γκιλφ.Μετα την επισκεψη η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι για απλο μασαζ απλα οκ(εκεινο το μηχανημα,λες και τριβω ξυλο,δεν μου αρεσε που το χρησιμοποιει σε ολους οπως ειναι,θεμα υγιεινης)για τα αλλα μια διεκπεραιωτικη μαλακια.  :effemine:
 

radiohead

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Like
35
Πόντοι
1
Καλησπέρα μάγκες,

Μετά την απουσία αρκετών μηνών απο θεσσαλονικη, επισκεφτηκα μεταξά στο νέο χώρο αλλά προς έκπληξη μου έλειπε η Αλεξία . Ξέρει κανείς αν δουλεύει αλλού ;  Όσον αφορα την επίσκεψη , παρούσα ήταν μόνο η Ηρώ αλλά δεν ενθουσιαστηκα . Από χημείά δεν... , χωρίς να αμφισβητώ τους φιλους που ειναι ευχαριστημενοι μαζί της...    Anyway , αν  σταμαστησε η Αλεξία θα ειναι μεγαλη απώλεια για την πόλη   
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
5
Like
697
Πόντοι
96
οσες φορες εχω παει εβιτα δεν μου εχουν κανει γυμνο τσιμπ..
εχει τετοια παροχη σε αλλα καταστηματα?
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
377
Κριτικές
1
Like
539
Πόντοι
81
Zippo Ψέματα λες φίλε το πρωί πέρασα από την  Ηρώ και δεν μου έκανε! Πρέπει να είσαι πολύ μάγκας Αφού μόνο εσύ χαμάς όλες.....
Βάλε τ 100 κ πάμε ν δεις αν λέω ψέμματα.. όποτε γουστάρεις παμε
 

Bulldog77

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Πάμε Σάββατο Κυριακή δεν υπάρχει πρόβλημα.
 

angelkat

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
1
οσες φορες εχω παει εβιτα δεν μου εχουν κανει γυμνο τσιμπ..
εχει τετοια παροχη σε αλλα καταστηματα?
Απο ποτε σου συμβαινει αυτο?Εμενα Δεν ετυχε ακομη και στην Αιγαιου οταν ηταν...
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Πρόσφατη επίσκεψη σε Εβίτα. Επιλέχθηκε η Αλεξία ρωσσίδα 35χρ. 15 χρόνια στην Ελλάδα με πολύ ωραίο σώμα 1,70 m 60 kg όμορφα κατανεμημένα. Παλιά καραβάνα στο κουρμπέτι δήλωσε στριπτηζού με έδρα τα Χανιά ! Στον αγώνα πολύ καλή αλλά με επαγγελματική εσάνς. Τελείωμα με πολύ καλό CIM και κατάποση. Βέβαια δεν την ζόρισα πολύ λόγω δικών μου προβλημάτων υγείας (Μέση). Πρέπει επίσης να « πέφτει γραμμή » ώστε τα κορίτσια της Εβίτας να ξεπετάνε τους πελάτες στο μισάωρο προς μεγιστοποίηση του τζίρου !
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Σωστός σε όλα φίλε μου και μπράβο για την ενημέρωση καθώτι τελευταία σπανίζουν.
Ωστόσο ήθελα να επισημάνω ότι το κατάστημα παρέχει διαφορά προγράμματα με διαφορετικές τιμές ανάλογα τη διάρκεια τους και νομίζω ότι το μισάωρο στην Εβίτα είναι το πλέον VFM πρόγραμμα της πόλης!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
δευτερη φορα περασμα με ριτα απο ακουα και προς θετικη μου εκπληξη διαπιστωση πως ειναι η μαργαριτα απο μαγκυ  ! ! η καλυτερη απλα μαζι με νικολλετα που κριμα που παρατησε πληρως το σπορ φιλακια αλανια :lheel:
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
Πρόσφατη επίσκεψη σε Εβίτα. Επιλέχθηκε η Αλεξία ρωσσίδα 35χρ. 15 χρόνια στην Ελλάδα με πολύ ωραίο σώμα 1,70 m 60 kg όμορφα κατανεμημένα. Παλιά καραβάνα στο κουρμπέτι δήλωσε στριπτηζού με έδρα τα Χανιά ! Στον αγώνα πολύ καλή αλλά με επαγγελματική εσάνς. Τελείωμα με πολύ καλό CIM και κατάποση. Βέβαια δεν την ζόρισα πολύ λόγω δικών μου προβλημάτων υγείας (Μέση). Πρέπει επίσης να « πέφτει γραμμή » ώστε τα κορίτσια της Εβίτας να ξεπετάνε τους πελάτες στο μισάωρο προς μεγιστοποίηση του τζίρου !
Εβιτα λεμε το eve spa στην εγνατία? θελω να κανω μια επισκεψη γιατι ακουω πολυ θετικα λόγια...!!!
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
δευτερη φορα περασμα με ριτα απο ακουα και προς θετικη μου εκπληξη διαπιστωση πως ειναι η μαργαριτα απο μαγκυ
Eπισκεψη πρόσφατη σε Aqua Spa με 4 παρουσίες:
1.Ευα
2.Ξενια
3.Ρένα  :kissass:με την καλύτερη απόδοση  στο πρόγραμμα μασάζ+εκτόνωση με ελεύθερη θωπευση και χωρίς σουτιέν!
4. Ρίτα με προϋπηρεσία στην Βουλγάρα από την Αίγυπτο.
Δεν αξιοποιεις τις πληροφορίες.. .
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Δεν ξερω γιατι δεν φαίνονται τα μυνήματα μου εδω. Για αυτο τα ξαναγράφω. Η Λινα φιλε μου Akarnan δεν αλλαξε το ονομα ρης μόνη, υπαρχει κ αλλη Λινα στο χώρο,οποτε της το αλλαξαν. Τοσα χρονια ειχε το ιδιο και την ψάχναμε και εμείς. Οπως και να εχει εσυ φιλε εαν θες χύμα όλα , δικο σου θέμα. Εμεις επιλέγουμε καθαριότητα  :walkingpenis:
Δεν εχω καταλάβει τι εννοεις!
Αν θες εξηγησέ μου!
 

dig

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
42
Like
36
Πόντοι
0
Επισκεψη στο μεταξα. Προγραμμα 2 κοπελες στην τιμη της 1. Ηρω και Δεσποινα τα κοριτσια. Η Ηρω ωραιο κορμι αλλα  κατι ψυχρο βγαζει η Δεσποινα μετρια απο εμφανιση. Το μασαζ ωραιο με την Δεσποινα να το κατεχει περισοτερο και εκτονωση με συμετοχη καλη και απο τις 2. Φευγοντας ξενερωσα αφου η τιμη για 1 ηταν στα 40 ομως τα κοριτσια ζητησαν 60. Απο εμενα μαυρο στο μαγαζι
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Επίσκεψη στην Εβίτα παρούσες 3, πέρασα με Σοφία. Κάνει ένα προγραμμα super θα ξανά τιμηθεί στο μέλλον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom