Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Geoperi

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Το μασατζιδικο στη μοναστηριου ειναι free.Το τηλεφωνο, επειδη μου το ζητησαν καποιοι συναγωνιστες κ ως νεο μελος αδυνατω να τους στειλω prive μηνυμα, ειναι 2316008935.Γνωριζει κανεις να μου πει που βρισκεται τωρα η μαγγυ;; Πηγαινα παλια στο χωρο που ειχε στην εγνατια ,κοντα στη καμαρα αλλα τωρα δεν γνωριζω που ειναι.Ευχαριστω
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Δεν ξέρω πόσους ενδιαφέρει η ενημέρωση, πάντως αφού έκανα την επίσκεψή μου θεωρώ ότι οφείλω να ενημερώσω, για όσους ενδεχομένως να ενδιαφερθούν. Κατερίνα από Καλαμαριά, στα 45+ -, σώμα ενισχυμένου τύπου μπρος και πίσω, μελαχρινή με πρόσωπο απλά καλό χωρίς ιδιαιτερότητες, γυμνάστρια προσδιορίζεται (μπορεί και να το σπούδασε κάποτε). Καλό μασαζ  για 40-45 λεπτά, σε μένα δεν φλυαρούσε πολύ, στο 45λεπτο μόνη της μου το έριξε για έξτρα παρεχόμενη υπηρεσία εκτόνωσης με +20€, "συναινώ" και πετάει έξω της βυζούμπες της (περι του 4) κατεβάζοντας και το παντελόνι, ο φραπές συμπαθητικός και σε ρυθμό και σε λογάκια με συνεχή ξεκαθαρίσματα για ".. πίπες γαμήσια κτλ...". Α μην ξεχάσω και το γνωστό μηχάνημα-οδοστρωτήρα για υπεραιμάτωση της πλάτης. Χώρος-μπάνιο καλός καθαρός. Σε γενικές γραμμές ΕΓΩ δεν έχω παράπονο. Συμπερασματικά όμως προτείνεται στους ενδιαφερόμενους για το συγκεκριμένο και ΜΟΝΟ, target group γυναίκας. Κόστος συνολικά 50€/1h, που για μασάζ+φραπέ απ'οτι κατάλαβα δεν βρίσκεις φθηνότερα στην πόλη, άσχετα από ηλικία, εμφάνιση, κιλά...
 

Mainaki3

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2017
Μηνύματα
57
Like
38
Πόντοι
0
Για amaryllis πηγα στο Μεταξά κατέληξα...ο λόγος η κακη συνεννόηση για διαθέσιμη κοπέλα σε συγκεκριμενη ώρα στο amaryllis όποτε πηγα στο Μεταξά....παρουσες μια μιλφ λεπτή 50 και άνω μια νεαρή νταρντανα και η περιβόητη Αλεξία....ειπα να δοκιμάσω μαζί της στο απλό προγραμμα των 40 ευρω...απο μασαζ απαλό χαιδεμα για 10 λεπτά με γύρισε μπρούμυτα άρχισε να τον παίζει και σε 5 λεπτά έχυσα...αρα 15 λεπτά 40 ευρώ σχεδόν 3 ευρώ το λεπτό...σπο φάτσα τώρα γλυκό προσωπάκι από σώμα κοντή και χοντρή...το λεγόμενο κοντοχοντροπουτανο...συνοψη κλαίω το 40αρι....
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Για amaryllis πηγα στο Μεταξά κατέληξα...ο λόγος η κακη συνεννόηση για διαθέσιμη κοπέλα σε συγκεκριμενη ώρα στο amaryllis όποτε πηγα στο Μεταξά....παρουσες μια μιλφ λεπτή 50 και άνω μια νεαρή νταρντανα και η περιβόητη Αλεξία....ειπα να δοκιμάσω μαζί της στο απλό προγραμμα των 40 ευρω...απο μασαζ απαλό χαιδεμα για 10 λεπτά με γύρισε μπρούμυτα άρχισε να τον παίζει και σε 5 λεπτά έχυσα...αρα 15 λεπτά 40 ευρώ σχεδόν 3 ευρώ το λεπτό...σπο φάτσα τώρα γλυκό προσωπάκι από σώμα κοντή και χοντρή...το λεγόμενο κοντοχοντροπουτανο...συνοψη κλαίω το 40αρι....
ι 50αρα αδυνατη π λες πως ηταν εμφανισιακα? φιλε μου? μαλλι προσωπο ηταν καλη? τερμα στεγνη με τατοο μηπως? ελληνιδα??? αν τα ξερεις βεβαια ολα αυτα μ λες γτ προφανως και θα ναι καινουρια ..θυμασαι ονομα?
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Η 50αρα είναι λεπτή δεν θυμάμαι τατοο και όνομα...ουτε ωραία είναι...γενικα το Μεταξα  έχει ωραίες γκομενες μονο αν εχςις πιει κανα δυο μπουκάλια κονιακ μεταξα :cheesy:
χαχααχαχαχχααχ γμστα δικιο εχεις χααχαχαχαχαχαχχα
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
  • Like
Αντιδράσεις: nekosg

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Θοδωρή σε ξελόγιασε η 50άρα κ πέρασα απαρατήρητος

Δες πιο πάνω κάτι σε ρώτησα για amaryllis απάντησε αν θέλεις φυσικά
οοο χαχα αδερφε μου τωρα το ειδα το σχολιο σ δε το χα δει χααχαχαχαχ πωωω χααχαχαχαχ σορρυ ενοειται θα απαντησω ειναι ψηληγ αδυνατη μικρουλα ελληνιδα αξιζει εμφανισιακα νομιζω φιλε και σιγουρα δεν εχει δουλεψει σε αλλο μασαζ εδω ονομα δε θυμαμαι φιλε μου πανε μια βολτα να τη δεις θα εχει και δευτερη καινουρια απο αυριο νομιζω αλλα αυτη ξενη κοντουλα με κορμαρα χιχι
 
  • Like
Αντιδράσεις: nekosg

Mainaki3

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2017
Μηνύματα
57
Like
38
Πόντοι
0
:wanker:Νέα καταδρομικη αυτή την φορά χτες το βράδυ amaryllis μετα το προχθεσινό φιάσκο στο   Μεταξά έπρεπε να βρω κάτι καλό Αφού πήρα συστάσεις από φίλους έδω μέσα πηγα τελικά...ειναι τούμπα κοντα στο γήπεδο..καταρχην ο χώρος είναι άψογος λες και είσαι σε 5αστερο ξενοδοχείο και πεντακάθαρος και από κοπέλες οντως βρισκεται σε αλλο επιπεδο είχε έρθει μια καινούρια απλά χύνεις πριν ακόμη μπεις..ειναι μουναρα...επιτελους αρχίζει να αλλάζει επίπεδο η πόλη στο μασαζ...

 
  • Like
Αντιδράσεις: nekosg

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
οοο χαχα αδερφε μου τωρα το ειδα το σχολιο σ δε το χα δει χααχαχαχαχ πωωω χααχαχαχαχ σορρυ ενοειται θα απαντησω ειναι ψηληγ αδυνατη μικρουλα ελληνιδα αξιζει εμφανισιακα νομιζω φιλε και σιγουρα δεν εχει δουλεψει σε αλλο μασαζ εδω ονομα δε θυμαμαι φιλε μου πανε μια βολτα να τη δεις θα εχει και δευτερη καινουρια απο αυριο νομιζω αλλα αυτη ξενη κοντουλα με κορμαρα χιχι
είπαμε η ξελογιάστρα η 50άρα φταίει όχι εσύ χαχαχαχα Νάσαι καλά για την ενημέρωσή αδερφέ θα την επισκεφτώ συντόμως
 
  • Like
Αντιδράσεις: nekosg

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
είπαμε η ξελογιάστρα η 50άρα φταίει όχι εσύ χαχαχαχα Νάσαι καλά για την ενημέρωσή αδερφέ θα την επισκεφτώ συντόμως
εντωμεταξυ ποια ειναι αυτη η 50αρα φιλε? εγω απορησα γι αυτο και ρωτησα δεν εχω δει καμια 50αρα εκει μαλον καινουρια γιαγια θα ναι? ¨Π χαχαχαχ
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
:wanker:Νέα καταδρομικη αυτή την φορά χτες το βράδυ amaryllis μετα το προχθεσινό φιάσκο στο  Μεταξά έπρεπε να βρω κάτι καλό Αφού πήρα συστάσεις από φίλους έδω μέσα πηγα τελικά...ειναι τούμπα κοντα στο γήπεδο..καταρχην ο χώρος είναι άψογος λες και είσαι σε 5αστερο ξενοδοχείο και πεντακάθαρος και από κοπέλες οντως βρισκεται σε αλλο επιπεδο είχε έρθει μια καινούρια απλά χύνεις πριν ακόμη μπεις..ειναι μουναρα...επιτελους αρχίζει να αλλάζει επίπεδο η πόλη στο μασαζ...
Οντως το μουνι τα σπαει!!!Iσπανιδα πιτσιρικα πανεμορφη και με ενα σωμα κολαση!!!Ειχε δικιο το αφεντικο και φιλαρακι μου οταν μου ειπε πως εφερε κατι απιστευτο στο μαγαζι της!!!BOCA3!!!
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
5
Like
697
Πόντοι
96
Οντως το μουνι τα σπαει!!!Iσπανιδα πιτσιρικα πανεμορφη και με ενα σωμα κολαση!!!Ειχε δικιο το αφεντικο και φιλαρακι μου οταν μου ειπε πως εφερε κατι απιστευτο στο μαγαζι της!!!BOCA3!!!
ποσο παει το μαλλι?
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Οντως το μουνι τα σπαει!!!Iσπανιδα πιτσιρικα πανεμορφη και με ενα σωμα κολαση!!!Ειχε δικιο το αφεντικο και φιλαρακι μου οταν μου ειπε πως εφερε κατι απιστευτο στο μαγαζι της!!!BOCA3!!!
ωπα ωπα ισπανιδα ειναι κι οχι ελληνιδα???????????
 
  • Like
Αντιδράσεις: nekosg

KAKALIS

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
153
Πόντοι
0
Οντως το μουνι τα σπαει!!!Iσπανιδα πιτσιρικα πανεμορφη και με ενα σωμα κολαση!!!Ειχε δικιο το αφεντικο και φιλαρακι μου οταν μου ειπε πως εφερε κατι απιστευτο στο μαγαζι της!!!BOCA3!!!
Και πως το βρίσκουμε το μαγαζί ρε παιδιά; ας στείλει κάποιος πληροφορίες είτε εδώ είτε με pm.
Είναι prive; πάει κανείς συστημένος; μη μας ανοίγετε μόνο την όρεξη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nekosg

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom