Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Να δεις πως κατεβαίνει για Να σου ανοιξει την πόρτα ντυμένη σαν βασίλισσα βγαινει εξω στο δρομο με λουλούδια στα μαλλιά παιδιά οντως εχει θεμα η κοπελα
Κατι δεν καταλαβαίνω όμως , στο #56.200 είπες καλή είναι και απο κει και μετα άρχισε το θάψιμο σε επάλληλα ποσταρίσματα σου.
Τι έγινε; έπεσε άκυρο και άρχισαν οι κακιούλες;
Παιδιά προσπαθήστε να είστε αντικειμενικοί (καλες υπηρεσίες η οχι, καθαριότητα, χώρος κλπ κλπ) και όχι αν μας καθίσει στραβά το "καλή είναι" μετα γίνεται σαύρα!
Απο ότι φαίνεται έχει περάσει η μισή Θεσσαλονικη απο την Βιολόγο και αναφορές εδω μέσα εινα 3-4 , καλά πάμε σαν νήμα.
Προσωπικά δεν πρόκανα να πάω , το κορίτσι είναι κλεισμένο βδομάδες τωρα.
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Καμια κακιά την άποψη με επιχειρήματα λεω δεν την ξερω κ εχθες
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.006
Κριτικές
37
Like
5.755
Πόντοι
7.195

Efthalios

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
45
Like
105
Πόντοι
0
Κατι δεν καταλαβαίνω όμως , στο #56.200 είπες καλή είναι και απο κει και μετα άρχισε το θάψιμο σε επάλληλα ποσταρίσματα σου.
Τι έγινε; έπεσε άκυρο και άρχισαν οι κακιούλες;
Παιδιά προσπαθήστε να είστε αντικειμενικοί (καλες υπηρεσίες η οχι, καθαριότητα, χώρος κλπ κλπ) και όχι αν μας καθίσει στραβά το "καλή είναι" μετα γίνεται σαύρα!
Απο ότι φαίνεται έχει περάσει η μισή Θεσσαλονικη απο την Βιολόγο και αναφορές εδω μέσα εινα 3-4 , καλά πάμε σαν νήμα.
Προσωπικά δεν πρόκανα να πάω , το κορίτσι είναι κλεισμένο βδομάδες τωρα.
Φιλικά θα στο πω ,μην πας.περα από 2 ωραία πλαστικά βυζιά,όλα μα όλα τα άλλα είναι χάλια.εχει διαταραχή συμπεριφοράς,εγώ στο 10λεπτο έφυγα αχυστος και αηδιασμένος.
 

bahas19

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2023
Μηνύματα
26
Like
28
Πόντοι
0
παιδιά στο κρυσταλ ποιες προτείνετε?
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Καλησπέρα συνάδελφοι. Πέρασμα από aqua με Ξένια. Στην αρχή με έφερε και μια ωραία κοπελίτσα για δοκιμαστικό. Όνομα δεν είπε και ούτε όταν ρώτησα. Πάντως η κοπέλια έκανε καλούτσικο μασαζ. Τώρα ως προς την ξένια. Στο πρώτο μέρος ωραίο μασαζάκι μου φάνηκε με επιμέρους δύναμη σε κάποια σημεία,αλλά είχε και το χάιδεμα του. Στα του δεύτερου δεν έβγαλε τίποτα και έκανε σαν να ήθελε να σε διώξει γρήγορα. Ακόμα και στο χούφτωμα σαν να την είδα να στράβωσε κάπως. Η αλήθεια είναι δεν την ήξερα φατσικα για να μην μπω μαζί της.Ακόμα ούτε μιλούσε,ούτε λαλουσε. Είχε μια ακόμα που ούτε σύστηθηκε ούτε τίποτα στην αρχή. Σαν χώρος που πήγα ωραίος,από τους καλύτερους νομίζω. Ελπίζω η μικρή να συνεχίσει να περάσω μαζί της και για τα περαιτέρω.
Μπορείς να μας κάνεις μια περιγραφή πως ήταν η καινούργια
 

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
70
Like
188
Πόντοι
0
nai k egv dfen mporo na epikoinosio
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μούφα οντως με αφησε να περιμενω στο κρυο ουτε καν μ ανοιξε την πόρτα να μπω και δεν σήκωνε το Κινητο
Και εγώ την ίδια εμπειρία είχα.
 

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
70
Like
188
Πόντοι
0
Αρχισε και η βανα τις μλκς; ε παμε κατα διαολου
Και εγώ που πήγα είχε 2 μόνο που δεν βλέπονταν. Κάποιος ήταν μέσα που δεν έβγαινε από το δωμάτιο. Τι να πω. Γενικά ένα μπουρδ...ούκλωμα. Τελίκα έφυγα. Απογοήτευση.
 

kokinoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
1
Πω πω τι ανέβασες… με εντυπωσίασες…
Μη βαράς φίλε.. είμαστε κάποιοι που δεν τα ξέρουμε όλα.. το ανέφερα μήπως και γλιτώσω κανέναν που τον τραβήξει η εμφάνιση.. προσπέρασε ή ανέβασε κάτι να βοηθήσει ή να μας εντυπωσιάσει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Ο άλλος πιο πάνω λέει ειμαι μικρός, αντικειμενικά εμφανίσιμος κι παρακαλάει να τον επιλέξουν συγκεκριμένες λαδοκορες
Κάπου μπερδεύεσαι, δεν είπα ποτέ ότι θα παρακαλέσω να με επιλέξουν. Αλλά αν εσυ πιστεύεις ότι αυτό δεν παίζει ρόλο στα κορίτσια για το πως φέρονται και τι είναι διατεθημένες να προσφέρουν κανεις λάθος. Όσο κι αν είναι η δουλειά τους προφανώς τους είναι πιο ευχάριστο να τρίβονται πάνω σε έναν που τους αρέσει εμφανισιακά σε σχέση με έναν σαπιοκοιλια με τρίχα Βελέντζα.

Και είμαι ζωντανό παράδειγμα γιατί έχω πάρει εξτραδακια χωρίς ποτέ να πληρώσω σεντ έξτρα, γλωσσόφιλα από κορίτσια που δε δίνουν γενικά, δωράκια σε υπηρεσίες, επικοινωνια σε σοσιαλ, όπως και ότι είχα καβατζες 2 στριπερ (η μια εκ των οποίων ίσως η πιο γνωστή της τελευταίας 5ετιας στην πόλη μας), με μηδαμινούς λογαριασμούς στα στριπτιζάδικα που δούλευαν.

Το πως είστε και το πως φέρεστε έχει 100% αντίκτυπο στο τι λαμβάνετε από τις κοπελες
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Κάπου μπερδεύεσαι, δεν είπα ποτέ ότι θα παρακαλέσω να με επιλέξουν. Αλλά αν εσυ πιστεύεις ότι αυτό δεν παίζει ρόλο στα κορίτσια για το πως φέρονται και τι είναι διατεθημένες να προσφέρουν κανεις λάθος. Όσο κι αν είναι η δουλειά τους προφανώς τους είναι πιο ευχάριστο να τρίβονται πάνω σε έναν που τους αρέσει εμφανισιακά σε σχέση με έναν σαπιοκοιλια με τρίχα Βελέντζα.

Και είμαι ζωντανό παράδειγμα γιατί έχω πάρει εξτραδακια χωρίς ποτέ να πληρώσω σεντ έξτρα, γλωσσόφιλα από κορίτσια που δε δίνουν γενικά, δωράκια σε υπηρεσίες, επικοινωνια σε σοσιαλ, όπως και ότι είχα καβατζες 2 στριπερ (η μια εκ των οποίων ίσως η πιο γνωστή της τελευταίας 5ετιας στην πόλη μας), με μηδαμινούς λογαριασμούς στα στριπτιζάδικα που δούλευαν.

Το πως είστε και το πως φέρεστε έχει 100% αντίκτυπο στο τι λαμβάνετε από τις κοπελες
Συγχαρητήρια για την εμφάνιση σας και για τις επιτυχίες σας!
Απλα μια απορία καλοπροαίρετη θα εκφράσω:
Με τέτοια εμφάνιση και συμπεριφορά που προδιαθέτουν ακόμα και τις επι πληρωμή γυναίκες να σας δίνουν δωράκια , μήπως ξοδεύετε λεφτα τζάμπα;
Δεν θα ήταν φτηνότερο αλλά και πιο συναρπαστικό τις πιο πάνω αρετές σας να τις αξιοποιούσατε, με απόλυτη επιτυχία φρονώ, στις υπόλοιπες γυναίκες ;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
326
Like
1.504
Πόντοι
201
Κάπου μπερδεύεσαι, δεν είπα ποτέ ότι θα παρακαλέσω να με επιλέξουν. Αλλά αν εσυ πιστεύεις ότι αυτό δεν παίζει ρόλο στα κορίτσια για το πως φέρονται και τι είναι διατεθημένες να προσφέρουν κανεις λάθος. Όσο κι αν είναι η δουλειά τους προφανώς τους είναι πιο ευχάριστο να τρίβονται πάνω σε έναν που τους αρέσει εμφανισιακά σε σχέση με έναν σαπιοκοιλια με τρίχα Βελέντζα.

Και είμαι ζωντανό παράδειγμα γιατί έχω πάρει εξτραδακια χωρίς ποτέ να πληρώσω σεντ έξτρα, γλωσσόφιλα από κορίτσια που δε δίνουν γενικά, δωράκια σε υπηρεσίες, επικοινωνια σε σοσιαλ, όπως και ότι είχα καβατζες 2 στριπερ (η μια εκ των οποίων ίσως η πιο γνωστή της τελευταίας 5ετιας στην πόλη μας), με μηδαμινούς λογαριασμούς στα στριπτιζάδικα που δούλευαν.

Το πως είστε και το πως φέρεστε έχει 100% αντίκτυπο στο τι λαμβάνετε από τις κοπελες
Φιλε ποσο χρονων εισαι; 15;
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Φιλικά θα στο πω ,μην πας.περα από 2 ωραία πλαστικά βυζιά,όλα μα όλα τα άλλα είναι χάλια.εχει διαταραχή συμπεριφοράς,εγώ στο 10λεπτο έφυγα αχυστος και αηδιασμένος.
Γιατι φιλε τι σου έκανε κ στράβωσες ;
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Συγχαρητήρια για την εμφάνιση σας και για τις επιτυχίες σας!
Απλα μια απορία καλοπροαίρετη θα εκφράσω:
Με τέτοια εμφάνιση και συμπεριφορά που προδιαθέτουν ακόμα και τις επι πληρωμή γυναίκες να σας δίνουν δωράκια , μήπως ξοδεύετε λεφτα τζάμπα;
Δεν θα ήταν φτηνότερο αλλά και πιο συναρπαστικό τις πιο πάνω αρετές σας να τις αξιοποιούσατε, με απόλυτη επιτυχία φρονώ, στις υπόλοιπες γυναίκες ;
Απαντώντας στο ειρωνικό σου μυνημα, ο λόγος είναι ότι μου αρέσει η ποικιλία, έχω γκομενα αλλά θέλω να δοκιμάζω κι άλλες. Και αν ήσουν της πιάτσας θα ήξερες ότι για να φας έξω δυνατό μουνι πρέπει να ξοδέψεις πολύ περισσότερα από αυτά, γιατί όλες οι πολύ όμορφες γκόμενες πριν πηδηχτούν θέλουν γούστα τύπου μπουκάλια μπουζούκια κτλ κτλ

Δεν είναι ότι δε τα κάνω κι αυτά, αλλά αυτή είναι μια πιο άμεση και σίγουρη λύση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φιλε ποσο χρονων εισαι; 15;
Όχι είμαι 35. Στο χάλασα επειδή δε μπορείς να κανεις τα ίδια;;
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.160
Κριτικές
166
Like
27.022
Πόντοι
34.538

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom