Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Δεν εχειs και αδικο φιλε.Στο κατω,κατω πληρωνουμε!!!!!!!!!!!!!! :tickedoff:
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:Μαγκες εμπορικο αποκλεισμο στη θησεως στο μαρουσι .Δεν εχουμε καταλαβει κατι εμεις πληρωνουμε εμεις διαλεγουμε εμεις αποφασιζουμε .Να κοπει λιγο η κινηση να δειτε πως στωνουν χαρακτηρα :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
330
Like
182
Πόντοι
1
Xθες κατα τις 8 πηγα μαρνης 28.κοπελες 4 μπαζα και η Θεοδωρα με φοβερες ματαρες και σωμα.Λεει τιποτα?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
Xθες κατα τις 8 πηγα μαρνης 28.κοπελες 4 μπαζα και η Θεοδωρα με φοβερες ματαρες και σωμα.Λεει τιποτα?

οι ματάρες που είδες είναι fake.
έχει βάλει φακούς επαφής που της κάνουν τα μάτια γαλαζοπράσινα....
 

gayros_7

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
Θα σας πω εγώ ή μάλλον θα τα ξαναπώ για Β.Π. και οποιος θέλει ακούει. Παιζουν 3 μαγαζια Ιατρικό - Θησέως και Ανδρόνικου. Σε κανένα δεν παίζει μπριζόλα το πολύ μέχρι φραπέ με καλαμάκι σε τακτικούς. Έχω διαβάσει εδώ και για κάποιο στο Χαλάνδρι στον πεζόδρομο αλλά δεν έχω ιδίαν γνώμη 

φραπεδακι παιζει εκει με την πρωτη αλλα μεχρι εκει
75 ευρω
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Επίσκεψη εχθές κατά τις 15:00 στη Μάρνης... με υποδέχθηκε με φιλάκι η Θοδώρα (με τις καινούργιες υπέροχες ματάρες της)... το «μαγαζί» είχε αρκετές κοπέλες αλλά οι περισσότερες ήταν για τα μπάζα... Πήρα την Άντζελα (ρωσίδα με ασιατικά χαρακτηριστικά) γιατί εκτός από full service κάνει και αρκετά καλό μασάζ (σημαντικό για εμένα)... 80Ε
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Επίσκεψη εχθές κατά τις 15:00 στη Μάρνης... με υποδέχθηκε με φιλάκι η Θοδώρα (με τις καινούργιες υπέροχες ματάρες της)... το «μαγαζί» είχε αρκετές κοπέλες αλλά οι περισσότερες ήταν για τα μπάζα... Πήρα την Άντζελα (ρωσίδα με ασιατικά χαρακτηριστικά) γιατί εκτός από full service κάνει και αρκετά καλό μασάζ (σημαντικό για εμένα)... 80Ε

καλημερα, αυτη η αντζελα ειναι μια ψηλη με μαυρο μαλλι και λιγα πιασιματακια ? η οποια ειναι λιγο σχιστοματα?
ενημερωσε με σε παρακαλω.
 

Επισκέπτης
αν ειναι οντως ετσι η αντζελα δουλευε και στο π.φαληρο, ζησιμοπουλου.
ειχε 50 το φραπε και μου ζητησε 50 εξτρα για καλαμακι
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλημερα, αυτη η αντζελα ειναι μια ψηλη με μαυρο μαλλι και λιγα πιασιματακια ? η οποια ειναι λιγο σχιστοματα?
ενημερωσε με σε παρακαλω.
οχι, δεν ειναι ψηλη, ειναι μετριου αναστηματος..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τα σεβη μου πατερ !!!
θα κοιταξω μηπως και την περασω ενα test drive !!!
και τα δικα μου σεβη κυριε μιμικο, αλλα θα σε μαλωσω..
εχω γραψει (και καλη κριτικη μαλιστα) προ διμηνου περιπου για την αντζελα την καζακστιανη.

που το εχεις το μυαλο σου ??  :tickedoff: :tickedoff:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
μιμικο δεν προσεχεις το μασαζοκατηχητικο και θα σε μαλωσω!! :2funny: :2funny:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
ρεπορταζ απο Μαρνης 28.
Σε αναζητηση της Μονικα.... δυστυχως την εκανε για την Ρουμανια του χρονου τωρα μου ειπε η τσατσα...καλα λεω ασ ειναι να δω τι παιζει περασε μια ελληνιδα 40αρα χαλια αλλα με μεγαλα βυζια για τους λατρεις,μια αλλη πιτσιρικα ρωσιδα μαλλον αλλα φαινοταν πολυ βαριεστημενη και αλλη μια με εντονα ασιατικα χαρακτηριστικα εμοιαζε με κινεζομογγοιαπωνεζα (αν υπαρχει κατι τετοιο).Λεω αυτην ονομα Αντζελα.Μπαινω στο δωματιο κανω ντους ερχετε την ρωταω προς αποφυγην φολας θελω φουλ προγραμα μετα απο λιγα δευτερολέπτα με ρωταει αν εχω ξαναρθει κτλ και μου λεει ΟΚ.Ξαπλωνω μπρουμητα και μου κανει ενα μασαζ δυνατο και βιαιο σαν να της ειχα κανει κατι....κατα διαστηματα σηκωνε τα χερια ψηλα και τα τιναζε, αφου το εκανε τρεις τεσσερις φορες τη ρωταω τι ειναι αυτο που κανεις μου λεει να φυγει αρνητικη ενεργεια...ΑΑΑ λεω καλα παμε.αφου τελειωσε με πλατη παει ποδια σιγα σιγα και μετα οπως ημουν μπρουμητα αρχισε και μου χαιδευε τα ποδια με ενα τροπο περιεργο σαν μασαζ και τραβηγμα πιεση ταυτοχρονα...αφου τελειωσε μου λεει γυρνα.
overall ευχαριστημενος το μαλλι 80 ευρω και μαλλον θα ξαναπαω.
Συστηνεται και για τους λατρεις των ασιατισων.Μου ειπε οτι ειναι απο το βλαδιβοστοκ τερμα ρωσιας.
Λοιπον επομενη ανταποκριση απο το τελος αυγουστου και μετα καλες διακοπες.
Α επισης περασα και απο Οριμου 35 κολωνακι να δω τι παιζει ειδα μια κορμαρα ψηλη μαυρισμενη ρωσιδα Αλεξανδρα ωραιο τεμαχιο αλλα ειχε ραντεβου αλλιως θα τα ειχα παραδωσει σε αυτην..θα δοκιμασω αλλη φορα.
καλα να περνατε.
Οτι ερωτησεις θελετε με Προσ,μηνημα γιατι δεν διαβαζω ολα τα σχολια...
Καλιμερα Θανασης


edit giorgospapa: τσεκαρε πμ σου..

αγαπητε πατερ την δικη σου κριτικη δυστυχως δεν μπορεσα να την εντοπισω αλλα βρηκα του συναγωνιστη και την οποια την παραθετω !!!

και παλι ευχαριστω για την ενημερωση !!!
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
καλημερα, αυτη η αντζελα ειναι μια ψηλη με μαυρο μαλλι και λιγα πιασιματακια ? η οποια ειναι λιγο σχιστοματα?
ενημερωσε με σε παρακαλω.

Κανονικό ύψος, σχιστά μάτια, χωρίς περιττά κιλά (60E + 20E)...
 

panagos35

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
1
πηγα πριν απο αρκετες μερες στην Στουρναρη. Δεν μπορεσα να γραψω, ήμουν εκτος Ελλάδος. Ώρα 15:00. Παρέλασαν 5-6 κοπέλες και αν και φανατικός των ξανθιών, πήρα την μονη που αξιζε Μαρσια (θυμάμαι καλά το όνομα??) , μελαχρινή, ψηλή, με ωραίες  μαύρες κάλτσες, Ρωσίδα. Μασαζ περίπου 0 σε ποιότητα, αλλά συννενόηση για μπριζόλα άμεση ("έχουν έρθει πολλοί φίλοι μου") και καλό φαγητό με 70€.
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Συναγωνιστεs καλημερα!Μετα το χθεσινο καζο στο μαρουσι(θησεωs)μηπωs ξερει καποιοs κανενα ωραιο αδυνατο μωρο σε κανενα αλλο μασατζιδικο?Δεν με ενδειαφερει να πεσει μπριζολα αλλα για ενα καλαμακι δεν θα ελεγα οχι ;)Θα προτιμουσα να ειναι κοντα στα β.προαστια.Ελπιζω να μην ζηταω πολλα.Ευχαριστω,ομοιωs και τουs G.G.XXX και lykos1072 για τιs απαντησειs τουs. :)
 

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1
Το φροντιστήριο για μεγάλα παιδιά στη Ζησιμοπούλου είναι πάνω από αυτό για τα μικρά παιδιά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom