Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.917
Like
9.657
Πόντοι
1.056
Αυτή η Σερβα λέει τίποτα;
Παλιότερα, όταν είχε χώρο στα Καμίνια που ήταν κοντά μου και την είχα επισκεφτεί, δεν άξιζε. Καλούτσικο μασάζ αλλά ο φράπες αγγαρεία.
Αν δε βαριέσαι κάνε μια καταδρομική να μας ενημερώσεις αν έχει αλλάξει κάτι μετά τόσα χρόνια.
 

David 1975

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2019
Μηνύματα
97
Κριτικές
4
Like
70
Πόντοι
0
Παλιότερα, όταν είχε χώρο στα Καμίνια που ήταν κοντά μου και την είχα επισκεφτεί, δεν άξιζε. Καλούτσικο μασάζ αλλά ο φράπες αγγαρεία.
Αν δε βαριέσαι κάνε μια καταδρομική να μας ενημερώσεις αν έχει αλλάξει κάτι μετά τόσα χρόνια.
Σε ευχαριστώ. Θα κάνω ένα ραντεβού και αν δεν βλέπετε παίρνω δρόμο.
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
514
Πόντοι
301
Στα 30 € πριν κανα χρόνο ήταν και το Grace στο Μαρούσι, passion massage μισής ώρας. Εκτόνωση και ντουζάκι included.
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
361
Κριτικές
5
Like
836
Πόντοι
81
Αυτή είναι η αγγελία της κυρίας Άννας.
Επειδή με ρωτάτε στα μήνυματα.

Εκλεισα ραντεβου αυριο μαζι της. Στο τηλ της ειπα για 2η εκτονωση, απαντηαε οχι και υπονοησε πως και με το ζορι η 1η. Αν εχει καποιος αναλογη εμπειρια μαζι της ας μιλησει τωρα, διαφορετικα να σιωπήσει για παντα :ρ
 

kigas7676

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα μπορει καποιος να στείλει με pm το τηλ της ελένας από καλλιθέα ;
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Γιατι φίλετην αποκαλείς έτσι ? Εμενα μια χαρα τιμια και ξηγημένη μου έχει φανει
Εμένα μου πήρε 80€ για μασάζ και εκτονώση μισή φορά και μια ολοκληρωμένη. Ενώ είχαμε συμφωνήσει για 60. Να ξαναπάω λέτε;
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.018
Like
975
Πόντοι
96
Εκλεισα ραντεβου αυριο μαζι της. Στο τηλ της ειπα για 2η εκτονωση, απαντηαε οχι και υπονοησε πως και με το ζορι η 1η. Αν εχει καποιος αναλογη εμπειρια μαζι της ας μιλησει τωρα, διαφορετικα να σιωπήσει για παντα :ρ
....είπαμε ,δεν αξίζει,μην πετάτε χρήματα ,όμορφη δεν ειναι,μασάζ δεν ξέρει ,β' ημίχρονο ότι να'ναι....
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
αυτό είναι γνωστό μαγαζί με θέμα στο φόρουμ πολύ μέτρια κοριτσια και σαν χώρος γενικά όχι κάτι το ιδιαίτερο. Στούντιο είναι στην ουσία καμία σχέση το μασάζ.
Ευχαριστώ φίλος
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
361
Κριτικές
5
Like
836
Πόντοι
81
....είπαμε ,δεν αξίζει,μην πετάτε χρήματα ,όμορφη δεν ειναι,μασάζ δεν ξέρει ,β' ημίχρονο ότι να'ναι....

Πορνοεπιδρομη την προηγουμενη εβδομαδα. Ολα εδειχναν πως θα ηταν χασιμο χρονου και χρηματων, η περιέργεια και η ελπίδα για vfm με εφαγε. Χωρος το σπιτι της, αυτή 60++ μονοκοματη ψηλη, δεν την προσεχει καποιος. Λογος για ντουζ ουτε καν, γυμνος στο κρεβατι με τη μια. Μασαζ κατω του μετριου, δεν ξερει, μπαλκονόπορτα ανοιχτη ουτε καν σε ημιφως. Γυρισα επαιξε ατεχνη εκτονωση, μου ειχε φορεσει κάλτσες οταν με γυρισε για τη μαλακια και με κερασε και ενα άκυρο σφηνακι ρακι. Τελειωμα με το ζορι, με βοήθησε να σηκωθω. Χρονος 57' χειραψια και πουλο. Τα χειροτερα 30€. Highlight που θα μου μεινει, της χτυπησαν την πόρτα και της αφησαν κοινόχρηστα και εγω γυμνος πισω απο την πόρτα και αυτη χαλαρη κουβέντα με τον γείτονα.  Επισης το κινητο στην τσέπη της και το σήκωνε κατα τη διάρκεια και για νανμου αφαιρεσει τα λαδια οινόπνευμα παντου, μεχρι και στα αρχιδια.  Κατα τα αλλα ευγενικη , στο τελος μου ειπε θα ξανάρθεις εσυ..
 

mtts

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2009
Μηνύματα
39
Like
16
Πόντοι
0
Πορνοεπιδρομη την προηγουμενη εβδομαδα. Ολα εδειχναν πως θα ηταν χασιμο χρονου και χρηματων, η περιέργεια και η ελπίδα για vfm με εφαγε. Χωρος το σπιτι της, αυτή 60++ μονοκοματη ψηλη, δεν την προσεχει καποιος. Λογος για ντουζ ουτε καν, γυμνος στο κρεβατι με τη μια. Μασαζ κατω του μετριου, δεν ξερει, μπαλκονόπορτα ανοιχτη ουτε καν σε ημιφως. Γυρισα επαιξε ατεχνη εκτονωση, μου ειχε φορεσει κάλτσες οταν με γυρισε για τη μαλακια και με κερασε και ενα άκυρο σφηνακι ρακι. Τελειωμα με το ζορι, με βοήθησε να σηκωθω. Χρονος 57' χειραψια και πουλο. Τα χειροτερα 30€. Highlight που θα μου μεινει, της χτυπησαν την πόρτα και της αφησαν κοινόχρηστα και εγω γυμνος πισω απο την πόρτα και αυτη χαλαρη κουβέντα με τον γείτονα.  Επισης το κινητο στην τσέπη της και το σήκωνε κατα τη διάρκεια και για νανμου αφαιρεσει τα λαδια οινόπνευμα παντου, μεχρι και στα αρχιδια.  Κατα τα αλλα ευγενικη , στο τελος μου ειπε θα ξανάρθεις εσυ..
ακριβέστατος ο συνάδελφος, την ίδια εμπειρία είχα, προσωπική άποψη αν και είναι από τα φτηνά μασάζ με φραπέ δεν αξίζει, δεν χαλαρώνεις και απλά περιμένεις να τελειώσει και να φύγεις
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.917
Like
9.657
Πόντοι
1.056
Ό,τι ακριβώς έκανε πριν χρόνια στα Καμίνια, τα ίδια κάνει και τώρα. Καμμία βελτίωση με την πάροδο των χρόνων.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Αντί να πάω στην Έλενα η στις μούσες πιο κάτω πήγα στην Άννα και κάηκα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom