Νέα

Λευκές κιλήδες στη Βάλανο και στην πόσθη...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexycpl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sexycpl

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Έχω περάσει πολλές φορές βαλανοποσθίτιδες, αλλά αυτό πρώτη φορά το βλέπω και δεν ξέρω τι ακριβώς είναι. Είχα κάποιες κιλήδες αρχικά κοκκινωπές που σιγά σιγά έγιναν λευκές (μοιάζουν σαν πολύ ρηχές φουσκάλες κατά κάποιον τρόπο) τόσο στη βάλανο όσο και στην πόσθη. Πήγα σε δερματολόγο, αλλά μου είπε πως επειδή είχα πάθει μια δερματίτιδα λόγω αλλεργίας και αυξημένου άγχους, δεν μπορεί να είναι σίγουρη τι ακριβως είναι, τουλάχιστον μέχρι να τελειώσει η θεραπεία της δερματίτιδας. Πάνω που είχαν αρχίσει να πέφτουν τα συμπτώματα, έκανα σεξ με την δικιά μου με προφυλακτικό, και μετά είδα οτι χειροτέρεψαν και εξαπλώθηκαν περισσότερο! Τι σκατά μπορεί να είναι αυτό; Υπάρχει κάποιος που να έχει γνώσεις ιατρικής κλπ; Δεν έχω καμμία άλλη επαφή πέραν της κοπέλας μου. Με πουτάνα έχω να πάω απο τα 20 και είμαι 31, και στο θέμα καθαριότητας είμαι πάντα πολύ σχολαστικός!
 

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
Έχω περάσει πολλές φορές βαλανοποσθίτιδες, αλλά αυτό πρώτη φορά το βλέπω και δεν ξέρω τι ακριβώς είναι. Είχα κάποιες κιλήδες αρχικά κοκκινωπές που σιγά σιγά έγιναν λευκές (μοιάζουν σαν πολύ ρηχές φουσκάλες κατά κάποιον τρόπο) τόσο στη βάλανο όσο και στην πόσθη. Πήγα σε δερματολόγο, αλλά μου είπε πως επειδή είχα πάθει μια δερματίτιδα λόγω αλλεργίας και αυξημένου άγχους, δεν μπορεί να είναι σίγουρη τι ακριβως είναι, τουλάχιστον μέχρι να τελειώσει η θεραπεία της δερματίτιδας. Πάνω που είχαν αρχίσει να πέφτουν τα συμπτώματα, έκανα σεξ με την δικιά μου με προφυλακτικό, και μετά είδα οτι χειροτέρεψαν και εξαπλώθηκαν περισσότερο! Τι σκατά μπορεί να είναι αυτό; Υπάρχει κάποιος που να έχει γνώσεις ιατρικής κλπ; Δεν έχω καμμία άλλη επαφή πέραν της κοπέλας μου. Με πουτάνα έχω να πάω απο τα 20 και είμαι 31, και στο θέμα καθαριότητας είμαι πάντα πολύ σχολαστικός!
Η κοπέλα σου έχει και αυτή να πάει σε μπουρδέλο απο τα 20;
 
OP
OP
S

sexycpl

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Η κοπέλα σου έχει και αυτή να πάει σε μπουρδέλο απο τα 20;

Θα μπορούσαν να λείπουν ηλίθια σχόλια όταν κάποιος έχει κάποιο θέμα και κυρίως οταν αυτό αφορά την υγεία του. Λοιπόν εξυπνάκια, με την κοπέλα είμαστε πολλά χρόνια μαζί και ουδέποτε απάτησε ο ένας τον άλλον...
 

Επισκέπτης
Έχω περάσει πολλές φορές βαλανοποσθίτιδες, αλλά αυτό πρώτη φορά το βλέπω και δεν ξέρω τι ακριβώς είναι. Είχα κάποιες κιλήδες αρχικά κοκκινωπές που σιγά σιγά έγιναν λευκές (μοιάζουν σαν πολύ ρηχές φουσκάλες κατά κάποιον τρόπο) τόσο στη βάλανο όσο και στην πόσθη. Πήγα σε δερματολόγο, αλλά μου είπε πως επειδή είχα πάθει μια δερματίτιδα λόγω αλλεργίας και αυξημένου άγχους, δεν μπορεί να είναι σίγουρη τι ακριβως είναι, τουλάχιστον μέχρι να τελειώσει η θεραπεία της δερματίτιδας. Πάνω που είχαν αρχίσει να πέφτουν τα συμπτώματα, έκανα σεξ με την δικιά μου με προφυλακτικό, και μετά είδα οτι χειροτέρεψαν και εξαπλώθηκαν περισσότερο! Τι σκατά μπορεί να είναι αυτό; Υπάρχει κάποιος που να έχει γνώσεις ιατρικής κλπ; Δεν έχω καμμία άλλη επαφή πέραν της κοπέλας μου. Με πουτάνα έχω να πάω απο τα 20 και είμαι 31, και στο θέμα καθαριότητας είμαι πάντα πολύ σχολαστικός!

Δευτέρα ουρολόγο τύπε  :rockon:
 

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
Θα μπορούσαν να λείπουν ηλίθια σχόλια όταν κάποιος έχει κάποιο θέμα και κυρίως οταν αυτό αφορά την υγεία του. Λοιπόν εξυπνάκια, με την κοπέλα είμαστε πολλά χρόνια μαζί και ουδέποτε απάτησε ο ένας τον άλλον...
Δες δεν ήθελα να σε προσβάλω

Από κει και πέρα. Η πολλή σιγουριά έχει κλείσει σπίτια και σόγια.

Δε Λέω τίποτα άλλο.

Ψάξου. Είμαι Παθών και Μαθών.
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Φίλε αφού η ειδικός σου είπε δερματίτιδα αυτό θα'ναι.
Για μεγαλύτερη σιγουριά όμως δεν πας και σε κανέναν άλλο γιατρό;
(Άνθρωποι είναι και αυτοί - λάθη κάνουνε)
 

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
Θα μπορούσαν να λείπουν ηλίθια σχόλια όταν κάποιος έχει κάποιο θέμα και κυρίως οταν αυτό αφορά την υγεία του. Λοιπόν εξυπνάκια, με την κοπέλα είμαστε πολλά χρόνια μαζί και ουδέποτε απάτησε ο ένας τον άλλον...
Του λόγου το αληθές.

SEXUALITY: Τι πιστεύετε ότι είναι οι άσπρες κηλίδες που έχω βγάλει στο πέος μου;

Πρώτη καταχώρηση: Πέμπτη, 17 Μαρτίου 2011, 14:23

Οι απαντήσεις στα ερωτήματα έχουν κριτήρια τη σαφήνεια και τη λιτότητα. Αν κάποιος θέλει βιβλιογραφία και παραπομπές, μπορεί να το ζητήσει και θα εξυπηρετηθεί. Αν κάποιος θέλει διάλογο, μπορεί να τον ζητήσει και θα τον έχει.

Τι πιστεύετε ότι είναι οι άσπρες κηλίδες που έχω βγάλει στο πέος μου;

Κώστας: Καλησπέρα, γιατρέ. Έχω βγάλει κάποιες άσπρες κηλίδες στο κεφάλι του πέους μου, εξωτερικά στο δέρμα. Τι πιστεύετε ότι είναι; Ευχαριστώ.

Αγαπητέ,

Μόνο με την κλινική εξέταση από ειδικό θα πάρετε μια ολοκληρωμένη απάντηση, μια και οι διαγνώσεις μπορεί να κυμαίνονται από μια λοίμωξη της περιοχής έως και κάποιο σεξουαλικώς μεταδιδόμενο νόσημα.
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
Θα μπορούσαν να λείπουν ηλίθια σχόλια όταν κάποιος έχει κάποιο θέμα και κυρίως οταν αυτό αφορά την υγεία του. Λοιπόν εξυπνάκια, με την κοπέλα είμαστε πολλά χρόνια μαζί και ουδέποτε απάτησε ο ένας τον άλλον...
Μα κι εσύ ήρθες στο πιο καλόπιστο μέρος να "εκθέσεις" τη σεξουαλική σου ζωή και την κοπέλα σου στο κάθε "θου κύριε", από κει που είχες μια έννοια τώρα να'χεις άλλη μια και να είμαστε όλοι ευτυχισμένοι και καλά γαμούσαμε πουτάνες με και άνευ αμοιβής. Οπότε μη μασείς, νετ έχεις, αν θες διακριτικές και καλή τη πίστη πληροφορίες (αφού ο γιατρός σου δε σου φτάνει) κάνε ένα google search, για παράδειγμα μου έβγαλε το παρακάτω ψάχνοντας με "white spots on dick"
Καλή τύχη.
 

Επισκέπτης
παρε μια αλοιφη dactarin 3 φορες τη μερα στο σημειο θα την βαζεις
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Έχω περάσει πολλές φορές βαλανοποσθίτιδες, αλλά αυτό πρώτη φορά το βλέπω και δεν ξέρω τι ακριβώς είναι. Είχα κάποιες κιλήδες αρχικά κοκκινωπές που σιγά σιγά έγιναν λευκές (μοιάζουν σαν πολύ ρηχές φουσκάλες κατά κάποιον τρόπο) τόσο στη βάλανο όσο και στην πόσθη. Πήγα σε δερματολόγο, αλλά μου είπε πως επειδή είχα πάθει μια δερματίτιδα λόγω αλλεργίας και αυξημένου άγχους, δεν μπορεί να είναι σίγουρη τι ακριβως είναι, τουλάχιστον μέχρι να τελειώσει η θεραπεία της δερματίτιδας. Πάνω που είχαν αρχίσει να πέφτουν τα συμπτώματα, έκανα σεξ με την δικιά μου με προφυλακτικό, και μετά είδα οτι χειροτέρεψαν και εξαπλώθηκαν περισσότερο! Τι σκατά μπορεί να είναι αυτό; Υπάρχει κάποιος που να έχει γνώσεις ιατρικής κλπ; Δεν έχω καμμία άλλη επαφή πέραν της κοπέλας μου. Με πουτάνα έχω να πάω απο τα 20 και είμαι 31, και στο θέμα καθαριότητας είμαι πάντα πολύ σχολαστικός!

URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom