Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 692 45,5%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 220 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 381 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.520

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
ρε συ τυπε δεν υπαρχει μαζοποιηση.τους λαθραιους και παρανομους ζηταει ο κοσμος να διωξουν.ειναι κακο αυτο για εσενα?δεν λενε να φυγουν ολοι.αλλα αυτοι που δεν πρεπει να ειναι εδω.
Κάποιοι από τους λαθραίους έχουν δουλειές εδώ πλέον....όπως κ κάποιες αγαπημένες ιερόδουλες του πρώην ανατολικού μπλοκ...είναι λίγο αργά για να εφαρμοστεί ο νόμος λοιπόν γι'αυτούς.

Για τους υπόλοιπους δεν βλέπω κανένα πρόβλημα να αντιμετωπιστεί το ζήτημα,όχι όμως με τις προτάσεις της Χρυσής Αυγής.

Χαρτιά κ στην υπόλοιπη ευρώπη ή επαναπατρισμός είναι μια χαρά λύσεις....
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Να σου θυμισω οτι ο προφητης τους ειχε γυναικα 10 ετων οταν ηταν αυτος 80.οποτε για τι παιδεραστες λες?εχεις ιδεα τι βιασμοι πεφτουν σε παιδακια στις ισλαμικες χωρες?διαβασε λιγο τι εστι ισλαμ.και μετα υπερασπισου το.
Αληθεια,ο κωλοπακης που βιασε εν μεσω ραμαζανιου δεν πρεπει να τιμωρηθει απο τον κωλοχοτζα τους? Ποσες βουρδουλιες τρωει οποιος ενω δεν τρωει στο ραμαζανι μπορει ανετα να βιαζει?
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.774
Πόντοι
1.686
Βασικα θα μας κλασετε τον πουτσο...Ξυρισου λοιπον γιατι τα γενια θα εμποδιζουν το κονσερβοκουτι,που δεν κοβει καλα,και ειναι κριμα να σε ταλαιπωρουμε...

Ποιος θα κανει επανασταση με κονσερβοκουτια ? Για να σφάξει ?

Η Παπαρηγα ,η Λιανα Κανελλη ή ο Μαϊλης ?  :2funny: :2funny:

Αυτοί θα ανοίξουν τις κονσερβες και απλώς θα...καταβροχθίσουν

το περιεχόμενο !  :2funny: :2funny: :2funny:

Ασε ρε ,επαναστάτη του καναπέος και μαχητή του σαλονιού !  :2funny: :2funny: :2funny:


Καλομαθημενοι μπουληδες ,αν ξαναζούσε ο Σταλιν θα σας εριχνε

κλωτσιες στον κωλο ,αχρηστοι ψευτοεπαναστατες .

Από 8,5 % το πηγατε το κώμα 4,5 % σε ΕΝΑ ΜΗΝΑ ( ! ) και μιλατε...

για επανασταση !  :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Άλλο πράγμα όμως η κριτική στο Ισλάμ κ άλλο η υστερία,ο φόβος κ ο πανικός που σπέρνουν....και στην τελική επειδή το 1900+ έγινε γενοκτονία στο όνομα του Ισλάμ σημαίνει κάτι για το σήμερα;;;

Υπάρχει εξέλιξη από τότε....και στο όνομα του Jesus εξολοθρεύτηκε κόσμος κ κοσμάκις αλλά σήμερα ο χριστιανισμός είναι μια εξημερωμένη ειρηνική θρησκεία....ντάξει οι εκπροσωποί του συνηθίζεται εθιμοτυπικά να'ναι καμιά φορά παιδεραστές αλλά ας μην το κάνουμε θέμα.
τα εγκλήματα που γίνονται ακόμα και σήμερα στο όνομα του Ισλάμ είναι πολλά.
Ιραν
Αφγανιστάν
Ιρακ
Συρία
Αίγυπτος.

τα πογκρομ των χριστιανών σε βάθος αιώνων είναι τεράστια σε σχέση με τα εγκληματα του χριστιανισμού τα οποία περιορίζονται στις στυροφορίες πριν απο 8 αιώνες.
ο ιμπεριαλισμός χριστιανικών κρατών δεν έγινε ποτέ στο όνομα του Χριστού σε αντίθεση με τον ιμπεριαλισμό των ισλαμιστών που γίνεται πάντα στο ονομα της εκκαθάρισης των απίστων. ΑΙΩΝΕΣ ΤΩΡΑ.

κλείνοντας και δεδομένου ότι έχω ζήσει για διάστημα άνω των 3 εβδομάδων σε 3 διαφορετικές χώρες με μετριοπαθή ή ακραίο μουσουλμανισμό μπορώ με βεβαιότητα να σου πω ότι εάν είχες περάσει και συ εκεί το χρόνο σου όσο εγώ θα άλλαζες πολλές απο τις αποψεις σου.
τώρα:
μη μου ζητάς να δεχθώ να βλέπω πχ στη χώρα μου κάθε πέντε μέτρα ένα σωρό μαλάκες να απλώνουν χαλί 5 φορές την ημέρα για να προσευχηθούν γονηπετεις στον θεό. Και μόνο το θέαμα αυτό καθαυτό είναι τραγικό πίστεψέ με.
Ειδικά εάν έχεις ζήσει σε πολιτισμική κατάσταση τυο δυτικοευρωπαικού μοντέλου. 
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Να σου θυμισω οτι ο προφητης τους ειχε γυναικα 10 ετων οταν ηταν αυτος 80.οποτε για τι παιδεραστες λες?εχεις ιδεα τι βιασμοι πεφτουν σε παιδακια στις ισλαμικες χωρες?διαβασε λιγο τι εστι ισλαμ.και μετα υπερασπισου το.
Ναι και σου λέω πως το Ισλάμ δεν είναι ίδιο σε όλες τις χώρες,εξημερώνεται κ αυτό σιγά-σιγά...όπως εξημερώθηκε κ ο χριστιανισμός.

Αν ο Ισλαμιστής θελήσει να μιμηθεί τον προφήτη του στην μπουζού....άλλο όμως να κυνηγάς τον ισλαμιστή όπως ο Χίτλερ τους εβραίους.

 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Κάποιοι από τους λαθραίους έχουν δουλειές εδώ πλέον....όπως κ κάποιες αγαπημένες ιερόδουλες του πρώην ανατολικού μπλοκ...είναι λίγο αργά για να εφαρμοστεί ο νόμος λοιπόν γι'αυτούς.

Για τους υπόλοιπους δεν βλέπω κανένα πρόβλημα να αντιμετωπιστεί το ζήτημα,όχι όμως με τις προτάσεις της Χρυσής Αυγής.

Χαρτιά κ στην υπόλοιπη ευρώπη ή επαναπατρισμός είναι μια χαρά λύσεις....
Εδω δεν υπαρχουν χρηματα για να την βγαλει το κρατος και συνεχως κοβει μισθους και συνταξεις χωρια τους παραλογους φορους και εισφορες
κι εσυ λες να θεσπισει κονδυλια για νεα γραφειοκρατια με χαρτια ? :headbang:

Τοτε ειναι που δεν θα ξεκουμπιστουν ποτε και συνεχως θα φορτωνομαστε κι αλλους  :2funny:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Εδω δεν υπαρχουν δουλειες και μελλον για τους ελληνες στην χωρα τους αυτοι τωρα τι σκατα θελουν εδω ?
ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΙ ΕΔΩ ΠΛΕΟΝ ?
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
τα εγκλήματα που γίνονται ακόμα και σήμερα στο όνομα του Ισλάμ είναι πολλά.
Ιραν
Αφγανιστάν
Ιρακ
Συρία
Αίγυπτος.

τα πογκρομ των χριστιανών σε βάθος αιώνων είναι τεράστια σε σχέση με τα εγκληματα του χριστιανισμού τα οποία περιορίζονται στις στυροφορίες πριν απο 8 αιώνες.
ο ιμπεριαλισμός χριστιανικών κρατών δεν έγινε ποτέ στο όνομα του Χριστού σε αντίθεση με τον ιμπεριαλισμό των ισλαμιστών που γίνεται πάντα στο ονομα της εκκαθάρισης των απίστων. ΑΙΩΝΕΣ ΤΩΡΑ.

κλείνοντας και δεδομένου ότι έχω ζήσει για διάστημα άνω των 3 εβδομάδων σε 3 διαφορετικές χώρες με μετριοπαθή ή ακραίο μουσουλμανισμό μπορώ με βεβαιότητα να σου πω ότι εάν είχες περάσει και συ εκεί το χρόνο σου όσο εγώ θα άλλαζες πολλές απο τις αποψεις σου.
τώρα:
μη μου ζητάς να δεχθώ να βλέπω πχ στη χώρα μου κάθε πέντε μέτρα ένα σωρό μαλάκες να απλώνουν χαλί 5 φορές την ημέρα για να προσευχηθούν γονηπετεις στον θεό. Και μόνο το θέαμα αυτό καθαυτό είναι τραγικό πίστεψέ με.
Ειδικά εάν έχεις ζήσει σε πολιτισμική κατάσταση τυο δυτικοευρωπαικού μοντέλου. 
Σόρρυ αλλά το επιχείρημα πως σου χαλάνε την αισθητική δεν είναι αρκετό,λυπάμαι...οι εκκλησίες μπορεί να χαλάνε την δική μου...τις ανέχομαι όμως.

Εξημέρωση του Ισλάμ λοιπόν κ ενταξή του μιας κ είμαστε κράτος φιλελεύθερο κ δημοκρατικό(υποτίθεται).
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αγαπητε βλεπεις πολυ καλα ποιος ειναι μια ζωη τσιτωμενος παντα.
Ο Εμφυλιος τελειωσε αλλα καποιοι (λογω οικογειακων επιρροων?) δεν μπορουν να το ξεπερασουν. Ε λοιπον απο το να κλαψομουνιαζουν συνεχεια, ΕΜΠΡΟΣ. Ελατε να δουμε ποιος θα φαει το κονσερβοκουτι και την σφαιρα και μπλα μπλα τις μπλε πουτσες. Απλα οι νοσταλγοι του εμφυλιου και ειδικα οι αριστεροι να θυμουνται οτι αυτοι φαγανε το καβλι. Και τωρα δεν υπαρχει ουτε Χοτζας ουτε Τασκενδη.
Αντιθετως ο αμερικανος και ο αγγλος υπαρχει. Οποιος καταλαβε καταλαβε.
Να μην λεμε δηλαδη μαλακιες συνεχεια.
Αφου τα κωλοπαιδα δεν τα παιρνει. Τι το θενε...
Και ναι ο μεσος Ελληνας ειτε κεντροαριστερος ειτε κεντροδεξιος εχει αλλα προβληματα να ασχοληθει απο το να παρει τα κονσερβοκουτια να βγει στα βουνα να παριστανει τον εαμοβουλγαρο.
εγώ στο θέμα των μουσουλμάνων είμαι υπέρ της απέλασης και μόνο λόγω θρησκείας.
εάν θες να παραμείνεις να αφομοιωθείς απο την κοινωνία που βρίσκεσαι. Αλλιώς πουλο.
θεωρώ το ισλάμ ιδιαιτέρως επικίνδυνο για τον πολιτισμό κάθε χώρας και την πρόοδο μιας κοινωνίας και αρκεί μια βόλτα για να το τεκμηριώσεις πλέον αυτό σε γαλλία και αγγλία.
πέραν αυτού μπορείτε κόσμια να παρουσιάζετε τις θέσεις σας γιατί διαφορετικά χανετε το δίκιο σας.

 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.774
Πόντοι
1.686
Για την ακριβεια από 8,48% τον Μαϊο του 2012 έπεσε το

ΚΚΕ σε ΕΝΑ ΜΗΝΑ τον Ιούνιο του 2012 στο 4,5 % !

Πορεια επαναστατικη !  :2funny: :2funny: :2funny:

Ου να μου χαθειτε ,ψευτοεπαναστατες !  :2funny:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Για την ακριβεια από 8,48% τον Μαϊο του 2012 έπεσε το

ΚΚΕ σε ΕΝΑ ΜΗΝΑ τον Ιούνιο του 2012 στο 4,5 % !

Πορεια επαναστατικη !  :2funny: :2funny: :2funny:

Ου να μου χαθειτε ,ψευτοεπαναστατες !  :2funny:
Το κολλημά σου με το ΚΚΕ πού κολλάει στο παρόν θέμα;;;; :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Σόρρυ αλλά το επιχείρημα πως σου χαλάνε την αισθητική δεν είναι αρκετό,λυπάμαι...οι εκκλησίες μπορεί να χαλάνε την δική μου...τις ανέχομαι όμως.

Εξημέρωση του Ισλάμ λοιπόν κ ενταξή του μιας κ είμαστε κράτος φιλελεύθερο κ δημοκρατικό(υποτίθεται).
επαναλαμβάνω.
τα χεις μπλέξει.
και ξαναερωτώ.
έχεις βρεθεί ποτέ ακόμα και σε μετριοπαθή μουσουλμανική χώρα την περίοδο του ραμαζανιού;
εσύ θεωρείς ότι έχω πρόβλημα με τους μιναρέδες;
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
επαναλαμβάνω.
τα χεις μπλέξει.
και ξαναερωτώ.
έχεις βρεθεί ποτέ ακόμα και σε μετριοπαθή μουσουλμανική χώρα την περίοδο του ραμαζανιού;
εσύ θεωρείς ότι έχω πρόβλημα με τους μιναρέδες;
Όχι δεν έχω βρεθεί,τί κάνανε,αποκεφαλίζανε δημόσια,βιάζανε 10χρόνες,τί σε χάλασε τόσο;;;

(δεν ειρωνεύομαι)

 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Η μαλακια που κανουμε ολοι ειναι οτι τρωγωμαστε μεταξυ μας αναζητωντας ευθυνες απο τα κομματα αντι απο αυτους που ειναι πραγματικα υπευθυνοι για ολο αυτο το χαλι....
Ποιους εννοω ?

Εργολαβους μεγαλοκτηματιες βιοτεχνες βιομηχανους μεγαλοεπιχειρηματιες που τους δεχτηκαν με ανοικτες αγκαλες ως φτηνο και ανασφαλιστο εργατικο δυναμικο πετωντας τον ελληνα εργατη απο πασης φυσεως εργασια δημιουργωντας παραλληλα και ενα κλιμα εισροης μεταναστων μεσω της εργασιας εδω......

Αυτοι ειναι οι πραγματικοι υπαιτιοι της ολης καταστασης μεσω ενος διεφθαρμενου κρατους που ενω μπορουσε να ελεγξει την κατασταση με συχνους ελεγχους προστατευοντας τους πολιτες τους σε ολα τα δημοκρατικα δικαιωματα τους, αφησε τα λαμογια να λυμαινονται τον τοπο εις βαρος ολων !!!!!!!

Αυτα πληρωνουμε σημερα κυριοι.....
 

Επισκέπτης
εγώ στο θέμα των μουσουλμάνων είμαι υπέρ της απέλασης και μόνο λόγω θρησκείας.
εάν θες να παραμείνεις να αφομοιωθείς απο την κοινωνία που βρίσκεσαι. Αλλιώς πουλο.
θεωρώ το ισλάμ ιδιαιτέρως επικίνδυνο για τον πολιτισμό κάθε χώρας και την πρόοδο μιας κοινωνίας και αρκεί μια βόλτα για να το τεκμηριώσεις πλέον αυτό σε γαλλία και αγγλία.
πέραν αυτού μπορείτε κόσμια να παρουσιάζετε τις θέσεις σας γιατί διαφορετικά χανετε το δίκιο σας.

Για το ισλαμ λιγο πολυ συμφωνω. Αν και πιστευω οτι το μεγαλυτερο προβλημα ειναι κοινωνικου επιπεδου.
Απλα και λαικα εχει ερθει το χαμηλωτερο στρωμα του Ισλαμ εδω. Με αποτελεσμα να υφισταται αυτο το προβλημα αφομοιωσης.
Και φυσικα οταν δεν μπορει να αφομοιωθει ενας μεταναστης στην κοινωνια που βρισκεται ΤΟΝ ΜΠΟΥΛΟ οπως λες. Δεν χρωσταμε σε ολη την αφρικη και την Ασια.
Οσο για την κοσμια συζητηση και τις θεσεις μας οπως μου απαντανε απανταω. Ο σταλινικος ποντικος προκαλει συνεχεια οχι μονο με τις θεσεις του (ακου εκει μπορει να ηταν ρουφιανομπατσος ο σφαγμενος!Αληθεια αν ξεσκισουν κανα παιδερα στην φυλακη δεν θα κλαψομουνιαζει παλι για ανθρωπινα δικαιωματα?) αλλα και με τις κουφιες απειλες του περι κονσερβοκουτιων. Κανοντας τον εκτος απο εκνευριστικο γελοιο.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.774
Πόντοι
1.686
Ναι και σου λέω πως το Ισλάμ δεν είναι ίδιο σε όλες τις χώρες,εξημερώνεται κ αυτό σιγά-σιγά...όπως εξημερώθηκε κ ο χριστιανισμός.

Αν ο Ισλαμιστής θελήσει να μιμηθεί τον προφήτη του στην μπουζού....άλλο όμως να κυνηγάς τον ισλαμιστή όπως ο Χίτλερ τους εβραίους.


Πως γίνεται να εισαι "αριστερος " και να υποστηρίζεις το Ισλαμ

που ειναι η χειροτερη μορφη καταπιεσης ?

Υποστηριζεις το Ισλαμ επειδη ειναι αντίθετο στο Χριστιανισμο ,και συ δεν γουσταρεις

τους θρησκοληπτους Χριστιανους και επειδη ειναι

θρησκεια πολλων λαθρομεταναστων ,και υποστηριζεις τους

λαθρομεταναστες .

Εισαι απλά δηλαδη πνευμα αντιλογιας και οχι πραγματικος αριστερος .

Ο αριστερος δεν ειναι δυνατο να υποστηριζει το αντιδημοκρατικο Ισλαμ .







 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Πως γίνεται να εισαι "αριστερος " και να υποστηρίζεις το Ισλαμ

που ειναι η χειροτερη μορφη καταπιεσης ?

Υποστηριζεις το Ισλαμ επειδη ειναι αντίθετο στο Χριστιανισμο ,και συ δεν γουσταρεις

τους θρησκοληπτους Χριστιανους και επειδη ειναι

θρησκεια πολλων λαθρομεταναστων ,και υποστηριζεις τους

λαθρομεταναστες .

Εισαι απλά δηλαδη πνευμα αντιλογιας και οχι πραγματικος αριστερος .

Ο αριστερος δεν ειναι δυνατο να υποστηριζει το αντιδημοκρατικο Ισλαμ .
Το να μην κυνηγιέται το Ισλάμ από τους ακροδεξιούς στούρνους όπως οι εβραίοι από τον Χίτλερ συνίσταται υποστήριξη του Ισλάμ;;; :think: :headbang:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Όχι δεν έχω βρεθεί,τί κάνανε,αποκεφαλίζανε δημόσια,βιάζανε 10χρόνες,τί σε χάλασε τόσο;;;

(δεν ειρωνεύομαι)
για παράδειγμα....
εσύ που είσαι και ολίγον χοροπηδηχτούλης αμα χαιρετούσες κανα γκομενάκι στο δρόμο κατευθείαν σύλληψη επαιζε.
ειδικά στο μπαχρέιν.

παράδεγμα.... είσαι στο δρομο περπατητός. περνάει κάμπριο sl με γυναίκα οδηγό που φοράει μπουργκα.
αυτό ειναι πολιτισμός;
πας να αγοράσεις cd και όλα τα cd με φωτός γυναικών έχουν μαύρες βούλες σε όλα τα γυμνά μέρη ακόμα και στις......παλάμες.
ρίξε μια ματια στο νετ το πώς φέρονται στις γυναίκες γενικά και ειδικά αυτές που θέλουν να μορφωθούν ή να αποκτήσουν σχέσεις με την έξω κοινωνία.

και ξαναλέω.
απο μακριά μπορείς ανετα να υπερασπίζεσαι την ανεξιθρησκεία.
διαμονή σε τέτοια χώρα για κάνα μήνα σε κάνει να αναθεωρήσεις όλες σου τις αποψεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom