Νέα

Κύκλωμα ανταλλαγής συντρόφων , συνοδών & οργίων απο Ελληνίδες Στην Δ. Γερμανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα male_tsouli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Οι περισσότεροι με γνωρίζετε απο τα άρθρα μου σχετικά με τον Φετιχισμό και την Γυναικεία Κυριαρχία στο Kinky Fantasies On Line . Κατά  τη διάρκεια συζητήσεων μου με φίλους σε φετιχιστικα φόρα προέκυψε η πληροφορία ότι πολλές Ελληνίδες μετανάστριες την δεκαετία του 1990 δραστηριοποιούνταν σε σεξ κλάμπ οργίων , φετίχ , αλλαγής συντρόφων κλπ στη Γερμανία και ειδικότερα στο Μονακο

Μάλιστα φημολογείται ότι ήταν οι πιο «έμπειρες» και «ικανές» μιας και ήταν ένας τρόπος να αυξήσουν το εισόδημά τους μιας και πολλές απο αυτές θα επέστρεφαν στην Ελλάδα.
Σκέφτηκα να επιβεβαιώσω αυτή την πληροφορία και να αναζητήσω οποιονδήποτε είχε εικόνα για τα κλειστά αυτά κλαμπ και ειδικότερα το Rose όπου γινόντουσταν  BDSM κόλπα και σενάρια .


 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.777
Πόντοι
21.896
Οι περισσότεροι με γνωρίζετε απο τα άρθρα μου σχετικά με τον Φετιχισμό και την Γυναικεία Κυριαρχία στο Kinky Fantasies On Line . Κατά  τη διάρκεια συζητήσεων μου με φίλους σε φετιχιστικα φόρα προέκυψε η πληροφορία ότι πολλές Ελληνίδες μετανάστριες την δεκαετία του 1990 δραστηριοποιούνταν σε σεξ κλάμπ οργίων , φετίχ , αλλαγής συντρόφων κλπ στη Γερμανία και ειδικότερα στο Μονακο

Μάλιστα φημολογείται ότι ήταν οι πιο «έμπειρες» και «ικανές» μιας και ήταν ένας τρόπος να αυξήσουν το εισόδημά τους μιας και πολλές απο αυτές θα επέστρεφαν στην Ελλάδα.
Σκέφτηκα να επιβεβαιώσω αυτή την πληροφορία και να αναζητήσω οποιονδήποτε είχε εικόνα για τα κλειστά αυτά κλαμπ και ειδικότερα το Rose όπου γινόντουσταν  BDSM κόλπα και σενάρια .
gia to black rose organization anaferese???
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Δεν ξέρω αν είναι το ίδιο . Εμένα μου το ανέφεραν ώς Rose απλώς . Η πληροφορία είναι απο 60άρη φίλο που μπήκε στο κλάμπ το 1988 - 1992 στο Μόναχο . Εκεί υπήρχαν Ελληνίδες έτοιμες για όλα . Οι επιλογές ήταν πολλές . Απο σαδομαζοχιστικά παιχνίδια έως ανταλλαγή συντρόφων η απλές βίζιτες . Τηλέφωνο – ραντεβού σε ξενοδοχείο ή δωμάτια γαμιστρώνες – επόμενα ραντεβού στο κλάμπ . Έτσι δούλευε
Πρωτοστατούσαν Ελληνίδες που είχαν πάει για περιορισμένο χρονικό διάστημα στη Γερμανία για να εργαστούν και δικτυώνονταν κάπως για καμια αρπαχτή η βίζιτα.
Στο κλαμπ αυτό υπήρχε μια Ελληνίδα Αφέντρα γυμνάστρια με τέλειο σώμα και θρυλικές υπηρεσίες και είχε φέρει και πολλές φίλες της κατά καιρούς απο Ελλάδα .
Όλα αυτά σε μια εποχή που στην Ελλάδα απλώς δεν υπήρχε SM ενώ και η πορνεία ήταν σε ελλεεινό στάδιο και μόλις τότε άρχιζε η έλευση των ανατολικοευρωπαίων καλλονών .

 

enrique78

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2014
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
Οι περισσότεροι με γνωρίζετε απο τα άρθρα μου σχετικά με τον Φετιχισμό και την Γυναικεία Κυριαρχία στο Kinky Fantasies On Line . Κατά  τη διάρκεια συζητήσεων μου με φίλους σε φετιχιστικα φόρα προέκυψε η πληροφορία ότι πολλές Ελληνίδες μετανάστριες την δεκαετία του 1990 δραστηριοποιούνταν σε σεξ κλάμπ οργίων , φετίχ , αλλαγής συντρόφων κλπ στη Γερμανία και ειδικότερα στο Μονακο

ώωωωωω μον αμούρ :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom