Νέα

Κοπέλες που να δέχονται δάκτυλο/α (1,2,3,4 όλο μέχρι ρολόιΪ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΒΝΒ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
Ανοιγω αυτο το θεματακι   :headbang:(και εαν υπαρχει παρομοιο ας διαγραφει/συγχωνευτει)
για τους λατρεις της εισχωρησης των δαχτυλων τους στις τρυπουλες των κοριτσιων.
Εμενα προσωπικα μ΄αρεσει να με πιπωνει και να χωνω τα δαχτυλα μου σε τρυπουλα-λες

-Οπως ειχα ξανα-αναφερει στο θεμα "Γκάφες σε μπουρδέλο"

Εχασα το δαχτυλιδι μου ο τιτλος (φυσικα το βρηκα με την βοηθεια της Κας της οποιας δεν θυμαμαι το ονομα, θυμαμαι ομως το εν λογω καταστημα το οποιο ειναι κλειστο εδω και κανα 6αρι χρονια)
ηταν Ακομινατου απεναντι απο τα 2α & 2β (εαν προσεξετε ακομη φαινεται οτι καποτε υπηρχε μαγαζι εκει)

η θεια πολυ καλη καθοτι ημουν και συχνος πελατης παντα με το χαμογελο και παντα με αριστες υπηρεσιες , α Ελληνιδα μην το ξεχασω.
Μια μερα και αφου εχω βαρεθει μιας και τα εχω κανει ολα με την Κυρια (το Κυρια γιατι ηταν καμμια 40αρια χρονων) της λεω θελω να μου παιρνεις πιπα με 69 και εγω θα σου βαλω μονο χερι σημερα , οκ ? ενταξει μαναρι μου μου λεει...

συνεχιζω...αρχιζει παιρνει πιπα βαζω δαχτυλο(το γωστο μεσαιο δαχτυλακι)μετα βαζω μαζι και τον δεικτη βαζω και το αλλο διπλα απο το μικρο δαχτυλακι στην συνεχεια βαζω και το μικρο,τι ειχε μεινει? ο αντιχειρας που με φρεναρε,τσεκαρω την Κυρια οτι το γουσταρε το ολο σκηνικο και συνεχιζω χωρις ομως να εχω βαλει αντιχειρα,αφου ειμαι στο μεσα-εξω με τα 4 δαχτυλα γυρναει και μου λεει βαλτο ολο,μενω μαλακας κλεινω οσο μπορω τα δαχτυλα μεταξυ τους και μπαινω ολος μεσα μεχρι το υψος του ρολογιου (εαν φοραγα, το φορουσα στο αριστερο) εχω μπει μεχρι τον καρπο , η τυπισα να την εχει καταβρει να βογγαει,να λεει μ'αρεσει,εγω να το βγαζω εντελως και να το ξαναβαζω με μεγαλυτερη ευκολια τωρα μιας και ειχε ξεχυλωσει,και εκει πανω στο μεσα εξω χυνω αλλα συνεχιζω,ειχε βεβαια πολυ βαζελινη αλλα απο οτι καταλαβα (οσο καταλαβα) πρεπει να εχυσε και η θεια ωραια λεωωω...
ας το βγαλω τωρα το βγαζω και τι να δω ειχε εξαφανιστει ενα δαχτυλιδι που φορουσα στο δαχτυλο διπλα απο το μικρο (εκει που φορανε την βερα) οχι δεν ηταν βερα.
Ωχ λεω αυτο και αυτο τι κανουμε τωρα? ψαξε μου λεει ξαναμπαινω, ψαχνω, ΕΥΡΗΚΑ φωναζω αφου το ειχα βρει,μπραβο αγορι μου μου λεει,αλλη φορα δεν θα φορας τιποτα ετσί ? εκτος εαν θελεις να μου φερεις κατι για να στο φυλαξω.γελασα την ευχαριστησα και αποχωρησα σαν διπλωματουχος ΜΑΙΑ απο το ΜΗΤΕΡΑ.


Προσφατως ειχα και μια αναλογη εμπειρια με την Λολα στην διδυμου , αλλα στο τριτο δαχτυλο με σταματησε :hammer:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Εισαι απιστευτος φιλε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Παντως .... FISTING λεγεται το εγχειρημα ;)
 

maxxl

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Ανοιγω αυτο το θεματακι  :headbang:(και εαν υπαρχει παρομοιο ας διαγραφει/συγχωνευτει)
για τους λατρεις της εισχωρησης των δαχτυλων τους στις τρυπουλες των κοριτσιων.
Εμενα προσωπικα μ΄αρεσει να με πιπωνει και να χωνω τα δαχτυλα μου σε τρυπουλα-λες

-Οπως ειχα ξανα-αναφερει στο θεμα "Γκάφες σε μπουρδέλο"

Εχασα το δαχτυλιδι μου ο τιτλος (φυσικα το βρηκα με την βοηθεια της Κας της οποιας δεν θυμαμαι το ονομα, θυμαμαι ομως το εν λογω καταστημα το οποιο ειναι κλειστο εδω και κανα 6αρι χρονια)
ηταν Ακομινατου απεναντι απο τα 2α & 2β (εαν προσεξετε ακομη φαινεται οτι καποτε υπηρχε μαγαζι εκει)

η θεια πολυ καλη καθοτι ημουν και συχνος πελατης παντα με το χαμογελο και παντα με αριστες υπηρεσιες , α Ελληνιδα μην το ξεχασω.
Μια μερα και αφου εχω βαρεθει μιας και τα εχω κανει ολα με την Κυρια (το Κυρια γιατι ηταν καμμια 40αρια χρονων) της λεω θελω να μου παιρνεις πιπα με 69 και εγω θα σου βαλω μονο χερι σημερα , οκ ? ενταξει μαναρι μου μου λεει...

συνεχιζω...αρχιζει παιρνει πιπα βαζω δαχτυλο(το γωστο μεσαιο δαχτυλακι)μετα βαζω μαζι και τον δεικτη βαζω και το αλλο διπλα απο το μικρο δαχτυλακι στην συνεχεια βαζω και το μικρο,τι ειχε μεινει? ο αντιχειρας που με φρεναρε,τσεκαρω την Κυρια οτι το γουσταρε το ολο σκηνικο και συνεχιζω χωρις ομως να εχω βαλει αντιχειρα,αφου ειμαι στο μεσα-εξω με τα 4 δαχτυλα γυρναει και μου λεει βαλτο ολο,μενω μαλακας κλεινω οσο μπορω τα δαχτυλα μεταξυ τους και μπαινω ολος μεσα μεχρι το υψος του ρολογιου (εαν φοραγα, το φορουσα στο αριστερο) εχω μπει μεχρι τον καρπο , η τυπισα να την εχει καταβρει να βογγαει,να λεει μ'αρεσει,εγω να το βγαζω εντελως και να το ξαναβαζω με μεγαλυτερη ευκολια τωρα μιας και ειχε ξεχυλωσει,και εκει πανω στο μεσα εξω χυνω αλλα συνεχιζω,ειχε βεβαια πολυ βαζελινη αλλα απο οτι καταλαβα (οσο καταλαβα) πρεπει να εχυσε και η θεια ωραια λεωωω...
ας το βγαλω τωρα το βγαζω και τι να δω ειχε εξαφανιστει ενα δαχτυλιδι που φορουσα στο δαχτυλο διπλα απο το μικρο (εκει που φορανε την βερα) οχι δεν ηταν βερα.
Ωχ λεω αυτο και αυτο τι κανουμε τωρα? ψαξε μου λεει ξαναμπαινω, ψαχνω, ΕΥΡΗΚΑ φωναζω αφου το ειχα βρει,μπραβο αγορι μου μου λεει,αλλη φορα δεν θα φορας τιποτα ετσί ? εκτος εαν θελεις να μου φερεις κατι για να στο φυλαξω.γελασα την ευχαριστησα και αποχωρησα σαν διπλωματουχος ΜΑΙΑ απο το ΜΗΤΕΡΑ.


Προσφατως ειχα και μια αναλογη εμπειρια με την Λολα στην διδυμου , αλλα στο τριτο δαχτυλο με σταματησε :hammer:

αφού δεν σου σούφρωσε και το ρολόι νά'σαι και ευχαριστημένος...
 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
fist fucking.αυτη μπορει να ειχε βγαλει απο το μουνι της κανενα μωρο 5κιλα ηγροθια σου δεν της λεει τιποτα
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
fist fucking.αυτη μπορει να ειχε βγαλει απο το μουνι της κανενα μωρο 5κιλα ηγροθια σου δεν της λεει τιποτα


Η Έλενα από Ελ/Βενιζέλου (Θησέως) 40 δέχτηκε με μεγάλη ευχαρίστηση το μεσαίο δάχτυλό μου.
 

wolf1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
25
Κριτικές
28
Like
204
Πόντοι
290
:rockon: :grin: χαιρετε μαγκες!! να μια εμπειρια fisting που θα'θελα να μοιραστω...
στο οικημα νο 33 νομιζω ,μεταξι, η πρωτη καθετη οταν μπεις αγησιλαου απο ζηνωνος.. ενα και μοναδικο ειναι!!(κολλησα τωρα!!!)παει καιρος οταν εγινε το πανηγυρι..
σκαω μυτη και ενασ τσατσοπουστογερακος μου πιανει την κουβεντα.. μου παρουσιαζει την ντιντη..τουρκαλα αν θυμαμαι καλα.. περνα μου λεει ο γεροαλεπουδος και θα δεις :P
καλα του λεω... μην με ξενερωσεις ομως!! ΟΧΙ μου λεει.. καλως απαντω.
ερχεται η μανταμ,λιγο κουβεντα,γλυψιματακια,δαγκωματακια και να σου το πρωτο χαλαρο δαχτυλιασμα....2 δαχτυλο μου και δαγκωμα στις ρωγουλες της... δεν ξερω τι με επιασε με το πουτα...κι και το το χερι μπαινοβγαινε σαν εμβολο ferrari (26μ/sec) :fuck1:h didi μας χορευε και ειχε ανοιξει τα ωραια της ποδια τελεια... σε καποιες στιγμες που την ενιωσα πολυ υγρη .. τιναζεται και αρχισε να με δαγκωνει οπου εβρισκε.. κανα 15 λεπτο κρατησε αυτο..την εγλυψα ολη μετα και την σφυροκοπησα πολυ αγρια... κανα 20 συνολικα και κατεθεσα.. αααααπολαυση!! οταν βγηκα ο παππους με ρωτησε αν μπορω να του βρω καμια αλλη δουλεια να συμπληρωσει ενσημα για συνταξη!!!! (ε ρε τι ακουμε)
του ειπα πως δεν μπορω. δυστυχως δεν την ξαναπετυχα πουθενα στο μεταξι....
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ρολογια παιρνει Η Μπαρμπαρα...Το μουνι της δεχετε εμενα και εσενα ολοκληρο...ναι Φυλης 71 πανω λεω...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
οταν βγηκα ο παππους με ρωτησε αν μπορω να του βρω καμια αλλη δουλεια να συμπληρωσει ενσημα για συνταξη!!!! (ε ρε τι ακουμε)

:grin: :grin: :grin: Και όλα αυτά προ κρίσης??? Φαντάσου τώρα τι γίνεται..... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom