Νέα

Κοπέλα που θέλει να γίνει μοντέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pan87
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Pan87

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2024
Μηνύματα
90
Like
68
Πόντοι
0
Κορη φίλου θέλει να γίνει μοντέλο αλλά ο φίλος μου ( πατέρας της είναι αρνητικός , αλλά η μικρή 18 τώρα αρχισε να κάνει κάποιες δουλειές και θα πάει και εξωτερικό με κάποιο γραφείο για λίγες μέρες τον άλλο μήνα . Ο φίλος μου δεν το βλέπει με καλο μάτι γιατί ακούγονται πολλά για το χώρο του μόντελιγκ . Γνωρίζετε κάτι ;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.387
Like
12.151
Πόντοι
2.606
Κορη φίλου θέλει να γίνει μοντέλο αλλά ο φίλος μου ( πατέρας της είναι αρνητικός , αλλά η μικρή 18 τώρα αρχισε να κάνει κάποιες δουλειές και θα πάει και εξωτερικό με κάποιο γραφείο για λίγες μέρες τον άλλο μήνα . Ο φίλος μου δεν το βλέπει με καλο μάτι γιατί ακούγονται πολλά για το χώρο του μόντελιγκ . Γνωρίζετε κάτι ;
πως την λενε φωτο εχουμε ? καλου κακου να ανοιξει κανας μοντ καρτελα στις σιτιτουριστριες να υπαρχει ετοιμη
 
OP
OP
P

Pan87

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2024
Μηνύματα
90
Like
68
Πόντοι
0
Τελικά καλέ μου φίλε την γυναίκα σου τη γάμησε κανείς??? Θες τώρα να βγάλεις και τη κόρη του φίλου σου μπροστά???
Ναι κάτι έγινε με τη γυναίκα μου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι κάτι έγινε με τη γυναίκα μου
Αλλά καμία σχέση με αυτό
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.453
Like
7.178
Πόντοι
1.056
Ναι κάτι έγινε με τη γυναίκα μου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αλλά καμία σχέση με αυτό
Αν θέλει η μικρή έχουμε άκρη καλή για μοντελινκ..Το θέμα ειναι να θέλει και ο πατέρας της για να μην έχουμε θέμα..
 
OP
OP
P

Pan87

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2024
Μηνύματα
90
Like
68
Πόντοι
0
Αν θέλει η μικρή έχουμε άκρη καλή για μοντελινκ..Το θέμα ειναι να θέλει και ο πατέρας της για να μην έχουμε θέμα..
Δεν του λέει πολλά για τη δουλειά , τη άκρη έχεις εσυ ;
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.102
Κριτικές
57
Like
19.735
Πόντοι
13.636
Κορη φίλου θέλει να γίνει μοντέλο αλλά ο φίλος μου ( πατέρας της είναι αρνητικός , αλλά η μικρή 18 τώρα αρχισε να κάνει κάποιες δουλειές και θα πάει και εξωτερικό με κάποιο γραφείο για λίγες μέρες τον άλλο μήνα . Ο φίλος μου δεν το βλέπει με καλο μάτι γιατί ακούγονται πολλά για το χώρο του μόντελιγκ . Γνωρίζετε κάτι ;
Τύπε μήπως κατά διαβολική σύμπτωση πάει και αυτή στο Ντουμπάι σαν τη γυναίκα σου που είχε πάει για διακοπές
:zfuck: ?
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.247
Like
9.271
Πόντοι
2.356
Κορη φίλου θέλει να γίνει μοντέλο αλλά ο φίλος μου ( πατέρας της είναι αρνητικός , αλλά η μικρή 18 τώρα αρχισε να κάνει κάποιες δουλειές και θα πάει και εξωτερικό με κάποιο γραφείο για λίγες μέρες τον άλλο μήνα . Ο φίλος μου δεν το βλέπει με καλο μάτι γιατί ακούγονται πολλά για το χώρο του μόντελιγκ . Γνωρίζετε κάτι ;
Θα κάνει λαμπρή καριέρα, αν θες δώσε το τηλέφωνό της να της κανονίσω μια φωτογράφιση στο εξοχικό μου
 

Bkoul7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
1.380
Πόντοι
480
Πες του φιλου σου να της κανει τον ταξιτζη.Θα παιρνει εκεινος τα 20ευρα και θα μπαινει και δευτερος μισθος σπιτι
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.767
Κριτικές
10
Like
2.160
Πόντοι
3.187
Κορη φίλου θέλει να γίνει μοντέλο αλλά ο φίλος μου ( πατέρας της είναι αρνητικός , αλλά η μικρή 18 τώρα αρχισε να κάνει κάποιες δουλειές και θα πάει και εξωτερικό με κάποιο γραφείο για λίγες μέρες τον άλλο μήνα . Ο φίλος μου δεν το βλέπει με καλο μάτι γιατί ακούγονται πολλά για το χώρο του μόντελιγκ . Γνωρίζετε κάτι ;
τι να γνωρίζουμε? απλώς μετά τις επιδείξεις γίνονται οι πηδήξεις.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom