Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
που βρίσκεται το το μαγαζί σωματότυπος αμαντας και ποιες στάσεις κανατε κ τις αρεσουν και ποση διάρκεια έχει το σεξ με την ΑΜΑΝΤΑ
Στην οδό Κύπρου στο Περιστέρι. Η Αμάντα είναι νταρντάνα, τώρα όσον αφορά το ποιες στάσεις κάναμε και ποιες της αρέσουν βάλε στο μυαλό σου οποιαδήποτε ανωμαλία μπορείς να σκεφτείς και αυτή είναι η απάντηση. Ρίξε μια ματιά και σε ένα πρόσφατο post που έκανα με κριτική για την Αμάντα και θα καταλάβεις... Σχετικά με τη διάρκεια δεν υπάρχει κάτι στάνταρ, πάντως κάτω από το 20λεπτο δεν πέφτεις
 

manch84

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
41
Like
10
Πόντοι
0
Αγαπητοί συναγωνιστές καλησπέρα,

Παρατήρησα πως εδώ δεν έχουμε βαθμολογίες για τα Κωλομπαρα ή ένα exit poll. Μια πολύ καλή τροφή για σκέψη προς τους διαχειριστές και όχι μόνο.

ευχαριστώ, και ελπίζω να πραγματοποιηθεί το αίτημα μου. πιστεύω πως να είναι για το καλό όλων μας.
 

El _Perico

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
5
Like
18
Πόντοι
0
Να σου πω την αλήθεια γνωρίζοντας κάποια πράγματα ούτε εγώ σε πιστεύω. Εκτός και αν μπέρδεψες άλλη κοπέλα με την Αμάντα που για την άλλη που έχω στο μυαλό μου κουμπώνουν πιο πολύ αυτά που γράφεις
To όνομα της είναι "Τ" , το μόνο ψέμμα που είπα ειναι ότι δεν ξέρω τον τύπο, τον ξέρω αρκετά καλά, όπως και η Αμάντα. Γιατί σου φαίνεται περίεργο? Η γυναίκα γουστάρει, θέλανε να το κάνουν καιρό αυτό, και ψαχνανε κάποιον 3ο. Ο φίλος μου της είπε να διαλέξει μεταξύ 5 ατόμων, τελικά έτυχε να πω την αληθεια από διάφορες περιστάσεις να βρεθώ στο σωστό μέρος την σωστή στιγμή. Μου έγραψε ο φίλος μου δεν έπρεπε να το γράψω αυτό, αλλά δεν το φαντάστηκα. Δυστυχώς δεν μπορώ να το σβήσω. Πήγαμε στην καβάτζα της και αυτό ηταν. Έτυχε πραγματικα περασαμε καλα όλοι και τέλος. Μου έχει μείνει η φάση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nick9x

Data_freak

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2022
Μηνύματα
50
Like
130
Πόντοι
0
Για πρωτάρη σε κωλομπαρο για μέχρι 100€ στα νοτια προάστια έχουμε κάτι? γιατί λα λουνα είδα οτι είναι κοντα στου παπαγου και το Χαλαρα είναι Περιστέρι γιατι διαβαζω τόσεσ σελίδες τι γράφετε και τελικά ζηλεψα !
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Για πρωτάρη σε κωλομπαρο για μέχρι 100€ στα νοτια προάστια έχουμε κάτι? γιατί λα λουνα είδα οτι είναι κοντα στου παπαγου και το Χαλαρα είναι Περιστέρι γιατι διαβαζω τόσεσ σελίδες τι γράφετε και τελικά ζηλεψα !
Παπάρια στα Νότια Προάστια έχουν κλείσει όλα τα μαγαζιά που ενδιαφέρουν το παρόν thread, δηλαδή αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι προχωρημένο μέσα στο μαγαζί, Πειραιά έχουμε μόνο να σου προτείνουμε, σου κάνει; Σε strip στη Συγγρού βέβαια έχεις περισσότερες επιλογές αλλά το παρόν thread έχει να κάνει με κωλόμπαρα
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
To όνομα της είναι "Τ" , το μόνο ψέμμα που είπα ειναι ότι δεν ξέρω τον τύπο, τον ξέρω αρκετά καλά, όπως και η Αμάντα. Γιατί σου φαίνεται περίεργο? Η γυναίκα γουστάρει, θέλανε να το κάνουν καιρό αυτό, και ψαχνανε κάποιον 3ο. Ο φίλος μου της είπε να διαλέξει μεταξύ 5 ατόμων, τελικά έτυχε να πω την αληθεια από διάφορες περιστάσεις να βρεθώ στο σωστό μέρος την σωστή στιγμή. Μου έγραψε ο φίλος μου δεν έπρεπε να το γράψω αυτό, αλλά δεν το φαντάστηκα. Δυστυχώς δεν μπορώ να το σβήσω. Πήγαμε στην καβάτζα της και αυτό ηταν. Έτυχε πραγματικα περασαμε καλα όλοι και τέλος. Μου έχει μείνει η φάση.
Δεν είναι ότι δεν την έχω ικανή την Αμάντα για όλο αυτό που περιγράφεις, ούτε με εκπλήσσει η όλη φάση γνωρίζοντας κάποια πράγματα γι' αυτήν και το πώς δουλεύει. Κανα δυο λεπτομέρειες μόνο δε μου είναι πιστευτές γνωρίζοντας κάποια πράγματα γι' αυτήν, όπως επίσης με προβληματίζει το ότι η εγγραφή σου στο site έγινε μόλις πριν από 20 μέρες και τα δύο από τα τρία όλα κι όλα posts που έχεις κάνει στο site είναι για την Αμάντα... Επίσης έχεις απενεργοποιήσει τη δυνατότητα να σου στείλουμε PM, το προσπάθησα γιατί ήθελα να σου ζητήσω μια διευκρίνιση αλλά μάταια. Δεν είναι τόσο το ότι δε σε πιστεύω, όσο το ότι κάποια πράγματα στο post που έκανες δε μου κολλάνε. Με συγχωρείς αν είμαι καχύποπτος και σε αδικώ, αλλά έχουμε δει πράγματα και θάματα εδώ μέσα
 
Τελευταία τροποποίηση:

manch84

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
41
Like
10
Πόντοι
0
Παπάρια στα Νότια Προάστια έχουν κλείσει όλα τα μαγαζιά που ενδιαφέρουν το παρόν thread, δηλαδή αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι προχωρημένο μέσα στο μαγαζί, Πειραιά έχουμε μόνο να σου προτείνουμε, σου κάνει; Σε strip στη Συγγρού βέβαια έχεις περισσότερες επιλογές αλλά το παρόν thread έχει να κάνει με κωλόμπαρα
@Womanaholic, για πες Πειραιά τι έχεις να προτείνεις? Εκτός από playboy, πρίγκιπα και Τρούμπα υπαρχει τπτ άλλο ?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Επίσκεψη στο "La luna" στη Μιχαλακοπούλου μετά από καιρό. Η Μάρα απούσα, ρώτησα για τη Μαρία την Κρητικιά με τις βυζάρες με την οποία μου έχετε εξιτάρει την περιέργεια μ' αυτά που γράφετε γι' αυτήν εδώ μέσα αλλά ήταν κι αυτή απούσα, οπότε κέρασα το στανταράκι μου την Τάνια - τη μελαχρινή, μην μπερδεύεστε, η ξανθιά δουλεύει πάλι ως Αμάντα στο "Χαλαρά"! Κατεβήκαμε και στην καβάτζα με 50άρικο, πολύ άνετα από χρόνο και τα γνωστά μας, πίπα και γλειφομούνι από μεριάς μου στα τεράστια μουνόχειλα της αργά και βασανιστικά, ισπανικό στα απίστευτα βυζιά της, δυο - τρεις στάσεις στο sex και τελειωτικό στα βυζιά. Το πιο ωραίο κομμάτι όμως της βραδιάς ήταν όταν ανεβήκαμε ξανά πάνω απ' την καβάτζα, συνεχίσαμε τα ποτά, στο μεθύσι μας τα γλωσσόφιλα και το χαμούρεμα έδινε και έπαιρνε, μέχρι που κάποια στιγμή όπως καθόμασταν και ήταν και κόσμος γύρω η Τάνια πετάει πρώτα τις βυζάρες έξω και μετά ξαπλώνει στο καναπεδάκι, ανοίγει τα πόδια, μετακινεί το κοιλοτάκι και αρχίζω να της κάνω ένα τρελό γλειφομούνι μπροστά σε όλον τον κόσμο... Κάποια στιγμή σταματήσαμε για λίγο αλλά λίγα λεπτά μετά μου λέει "αχ θέλω κι άλλο" και δώσ' του ξανά, η γυναίκα το ζει, καβλώνει κανονικά πέρα από το οικονομικό, από τις πιο αξιόπιστες επιλογές στο μαγαζί! Με το που σχόλασε φύγαμε μαζί και χτυπήσαμε κι ένα βρώμικο στην καντίνα της Μιχαλακοπούλου μετά από τα τόσα "βρώμικα" που κάναμε στο μαγαζί, οπότε άλλη μια βραδιά στο "La luna" έκλεισε με τον καλύτερο τρόπο!
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.679
Like
8.071
Πόντοι
1.056
Επίσκεψη στο "La luna" στη Μιχαλακοπούλου μετά από καιρό. Η Μάρα απούσα, ρώτησα για τη Μαρία την Κρητικιά με τις βυζάρες με την οποία μου έχετε εξιτάρει την περιέργεια μ' αυτά που γράφετε γι' αυτήν εδώ μέσα αλλά ήταν κι αυτή απούσα, οπότε κέρασα το στανταράκι μου την Τάνια - τη μελαχρινή, μην μπερδεύεστε, η ξανθιά δουλεύει πάλι ως Αμάντα στο "Χαλαρά"! Κατεβήκαμε και στην καβάτζα με 50άρικο, πολύ άνετα από χρόνο και τα γνωστά μας, πίπα και γλειφομούνι από μεριάς μου στα τεράστια μουνόχειλα της αργά και βασανιστικά, ισπανικό στα απίστευτα βυζιά της, δυο - τρεις στάσεις στο sex και τελειωτικό στα βυζιά. Το πιο ωραίο κομμάτι όμως της βραδιάς ήταν όταν ανεβήκαμε ξανά πάνω απ' την καβάτζα, συνεχίσαμε τα ποτά, στο μεθύσι μας τα γλωσσόφιλα και το χαμούρεμα έδινε και έπαιρνε, μέχρι που κάποια στιγμή όπως καθόμασταν και ήταν και κόσμος γύρω η Τάνια πετάει πρώτα τις βυζάρες έξω και μετά ξαπλώνει στο καναπεδάκι, ανοίγει τα πόδια, μετακινεί το κοιλοτάκι και αρχίζω να της κάνω ένα τρελό γλειφομούνι μπροστά σε όλον τον κόσμο... Κάποια στιγμή σταματήσαμε για λίγο αλλά λίγα λεπτά μετά μου λέει "αχ θέλω κι άλλο" και δώσ' του ξανά, η γυναίκα το ζει, καβλώνει κανονικά πέρα από το οικονομικό, από τις πιο αξιόπιστες επιλογές στο μαγαζί! Με το που σχόλασε φύγαμε μαζί και χτυπήσαμε κι ένα βρώμικο στην καντίνα της Μιχαλακοπούλου μετά από τα τόσα "βρώμικα" που κάναμε στο μαγαζί, οπότε άλλη μια βραδιά στο "La luna" έκλεισε με τον καλύτερο τρόπο!
Ζηλεύω!!
Είναι το nr1 για μένα, στο 'χω ξαναπεί!!
Πάντα τέτοια!!
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495
Τελικά στο Λα Λουνα, η Σόνια ξανθιά κατεβαίνει στην καβάτζα?
 

AndrosP69

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
66
Like
144
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο "La luna" στη Μιχαλακοπούλου μετά από καιρό. Η Μάρα απούσα, ρώτησα για τη Μαρία την Κρητικιά με τις βυζάρες με την οποία μου έχετε εξιτάρει την περιέργεια μ' αυτά που γράφετε γι' αυτήν εδώ μέσα αλλά ήταν κι αυτή απούσα, οπότε κέρασα το στανταράκι μου την Τάνια - τη μελαχρινή, μην μπερδεύεστε, η ξανθιά δουλεύει πάλι ως Αμάντα στο "Χαλαρά"! Κατεβήκαμε και στην καβάτζα με 50άρικο, πολύ άνετα από χρόνο και τα γνωστά μας, πίπα και γλειφομούνι από μεριάς μου στα τεράστια μουνόχειλα της αργά και βασανιστικά, ισπανικό στα απίστευτα βυζιά της, δυο - τρεις στάσεις στο sex και τελειωτικό στα βυζιά. Το πιο ωραίο κομμάτι όμως της βραδιάς ήταν όταν ανεβήκαμε ξανά πάνω απ' την καβάτζα, συνεχίσαμε τα ποτά, στο μεθύσι μας τα γλωσσόφιλα και το χαμούρεμα έδινε και έπαιρνε, μέχρι που κάποια στιγμή όπως καθόμασταν και ήταν και κόσμος γύρω η Τάνια πετάει πρώτα τις βυζάρες έξω και μετά ξαπλώνει στο καναπεδάκι, ανοίγει τα πόδια, μετακινεί το κοιλοτάκι και αρχίζω να της κάνω ένα τρελό γλειφομούνι μπροστά σε όλον τον κόσμο... Κάποια στιγμή σταματήσαμε για λίγο αλλά λίγα λεπτά μετά μου λέει "αχ θέλω κι άλλο" και δώσ' του ξανά, η γυναίκα το ζει, καβλώνει κανονικά πέρα από το οικονομικό, από τις πιο αξιόπιστες επιλογές στο μαγαζί! Με το που σχόλασε φύγαμε μαζί και χτυπήσαμε κι ένα βρώμικο στην καντίνα της Μιχαλακοπούλου μετά από τα τόσα "βρώμικα" που κάναμε στο μαγαζί, οπότε άλλη μια βραδιά στο "La luna" έκλεισε με τον καλύτερο τρόπο!
Και ποσο ηταν το συνολικο κοστος συναγωνιστη?την εχω σταμπαρει τη τανια εδω και καορι αλλα δρν ειμαο σίγουρος για τις υπηρεσιες της μετα απο ολα αυτα θα τη δοκιμααω σιγουρα
 

AndrosP69

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
66
Like
144
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο "La luna" στη Μιχαλακοπούλου μετά από καιρό. Η Μάρα απούσα, ρώτησα για τη Μαρία την Κρητικιά με τις βυζάρες με την οποία μου έχετε εξιτάρει την περιέργεια μ' αυτά που γράφετε γι' αυτήν εδώ μέσα αλλά ήταν κι αυτή απούσα, οπότε κέρασα το στανταράκι μου την Τάνια - τη μελαχρινή, μην μπερδεύεστε, η ξανθιά δουλεύει πάλι ως Αμάντα στο "Χαλαρά"! Κατεβήκαμε και στην καβάτζα με 50άρικο, πολύ άνετα από χρόνο και τα γνωστά μας, πίπα και γλειφομούνι από μεριάς μου στα τεράστια μουνόχειλα της αργά και βασανιστικά, ισπανικό στα απίστευτα βυζιά της, δυο - τρεις στάσεις στο sex και τελειωτικό στα βυζιά. Το πιο ωραίο κομμάτι όμως της βραδιάς ήταν όταν ανεβήκαμε ξανά πάνω απ' την καβάτζα, συνεχίσαμε τα ποτά, στο μεθύσι μας τα γλωσσόφιλα και το χαμούρεμα έδινε και έπαιρνε, μέχρι που κάποια στιγμή όπως καθόμασταν και ήταν και κόσμος γύρω η Τάνια πετάει πρώτα τις βυζάρες έξω και μετά ξαπλώνει στο καναπεδάκι, ανοίγει τα πόδια, μετακινεί το κοιλοτάκι και αρχίζω να της κάνω ένα τρελό γλειφομούνι μπροστά σε όλον τον κόσμο... Κάποια στιγμή σταματήσαμε για λίγο αλλά λίγα λεπτά μετά μου λέει "αχ θέλω κι άλλο" και δώσ' του ξανά, η γυναίκα το ζει, καβλώνει κανονικά πέρα από το οικονομικό, από τις πιο αξιόπιστες επιλογές στο μαγαζί! Με το που σχόλασε φύγαμε μαζί και χτυπήσαμε κι ένα βρώμικο στην καντίνα της Μιχαλακοπούλου μετά από τα τόσα "βρώμικα" που κάναμε στο μαγαζί, οπότε άλλη μια βραδιά στο "La luna" έκλεισε με τον καλύτερο τρόσλλ

Επίσκεψη στο "La luna" στη Μιχαλακοπούλου μετά από καιρό. Η Μάρα απούσα, ρώτησα για τη Μαρία την Κρητικιά με τις βυζάρες με την οποία μου έχετε εξιτάρει την περιέργεια μ' αυτά που γράφετε γι' αυτήν εδώ μέσα αλλά ήταν κι αυτή απούσα, οπότε κέρασα το στανταράκι μου την Τάνια - τη μελαχρινή, μην μπερδεύεστε, η ξανθιά δουλεύει πάλι ως Αμάντα στο "Χαλαρά"! Κατεβήκαμε και στην καβάτζα με 50άρικο, πολύ άνετα από χρόνο και τα γνωστά μας, πίπα και γλειφομούνι από μεριάς μου στα τεράστια μουνόχειλα της αργά και βασανιστικά, ισπανικό στα απίστευτα βυζιά της, δυο - τρεις στάσεις στο sex και τελειωτικό στα βυζιά. Το πιο ωραίο κομμάτι όμως της βραδιάς ήταν όταν ανεβήκαμε ξανά πάνω απ' την καβάτζα, συνεχίσαμε τα ποτά, στο μεθύσι μας τα γλωσσόφιλα και το χαμούρεμα έδινε και έπαιρνε, μέχρι που κάποια στιγμή όπως καθόμασταν και ήταν και κόσμος γύρω η Τάνια πετάει πρώτα τις βυζάρες έξω και μετά ξαπλώνει στο καναπεδάκι, ανοίγει τα πόδια, μετακινεί το κοιλοτάκι και αρχίζω να της κάνω ένα τρελό γλειφομούνι μπροστά σε όλον τον κόσμο... Κάποια στιγμή σταματήσαμε για λίγο αλλά λίγα λεπτά μετά μου λέει "αχ θέλω κι άλλο" και δώσ' του ξανά, η γυναίκα το ζει, καβλώνει κανονικά πέρα από το οικονομικό, από τις πιο αξιόπιστες επιλογές στο μαγαζί! Με το που σχόλασε φύγαμε μαζί και χτυπήσαμε κι ένα βρώμικο στην καντίνα της Μιχαλακοπούλου μετά από τα τόσα "βρώμικα" που κάναμε στο μαγαζί, οπότε άλλη μια βραδιά στο "La luna" έκλεισε με τον καλύτερο τρόπο!
Σορρυ για την ορθογραφια ενεκα της αναστατωσης απ τα λεγομενα σου
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Και ποσο ηταν το συνολικο κοστος συναγωνιστη?την εχω σταμπαρει τη τανια εδω και καορι αλλα δρν ειμαο σίγουρος για τις υπηρεσιες της μετα απο ολα αυτα θα τη δοκιμααω σιγουρα
Το 'χουμε ξαναπεί ότι το συνολικό κόστος δεν έχει και τόση σημασία καθώς εξαρτάται πάντα απ' το πόση όρεξη έχει ο καθένας να κεράσει ποτά, όπως επίσης και απ' το πόσα παίρνει για τον εαυτό του. Η όλη φάση στην καβάτζα ήταν στα 50 ευρώ και κέρασα την Τάνια ποτά των 20 ευρώ, διπλά δηλαδή, από εκεί και πέρα τα ποτά πάντα βοηθάνε και "ζεσταίνουν" την κατάσταση και αν αυτό ισχύει μια φορά για τις άλλες κοπέλες για την Τάνια - που μπορεί σε κάποιον που θα του μιλήσει για πρώτη φορά να του φανεί "κουμπωμένη" - ισχύει επί δέκα, καθώς όπως έχω ξαναγράψει μόνο δύο κοπέλες έχω γνωρίσει σε όλη μου την καριέρα να λύνονται - για να μην πω "μεταμορφώνονται¨- τόσο πολύ όταν πίνουν!
 

El _Perico

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
5
Like
18
Πόντοι
0
Δεν είναι ότι δεν την έχω ικανή την Αμάντα για όλο αυτό που περιγράφεις, ούτε με εκπλήσσει η όλη φάση γνωρίζοντας κάποια πράγματα γι' αυτήν και το πώς δουλεύει. Κανα δυο λεπτομέρειες μόνο δε μου είναι πιστευτές γνωρίζοντας κάποια πράγματα γι' αυτήν, όπως επίσης με προβληματίζει το ότι η εγγραφή σου στο site έγινε μόλις πριν από 20 μέρες και τα δύο από τα τρία όλα κι όλα posts που έχεις κάνει στο site είναι για την Αμάντα... Επίσης έχεις απενεργοποιήσει τη δυνατότητα να σου στείλουμε PM, το προσπάθησα γιατί ήθελα να σου ζητήσω μια διευκρίνιση αλλά μάταια. Δεν είναι τόσο το ότι δε σε πιστεύω, όσο το ότι κάποια πράγματα στο post που έκανες δε μου κολλάνε. Με συγχωρείς αν είμαι καχύποπτος και σε αδικώ, αλλά έχουμε δει πράγματα και θάματα εδώ μέσα
Eλα ευχαρίστως να μου στειλεις οτι θες, αλλα οταν κανω log-in μου βγαινει ενα μυνημα οτι δεν μπορω να στειλω ή να δεχτω πριβε μυνηματαεαν δεν συμπληρώσω 5 μυνήματα. Γραφτηκα τώρα για να πω την αλήθεια εκεινη την ημερα απο τα παιδια εμαθα για την υπαρξη του site. Δεν το πιστευα στην αρχη οτι υπηρχε κατι τετοιο. Το παιδι που ήταν μαζι το εμαθε 2 χρονια πριν από την ίδια την Αμ. , αλλά γραφει σπανια εκτος από ενα φορουμ που είναι ασχετο με κωλομπαρα. Ισα ισα μακαρι να μπορουσα να γραψω, δεν το βρηκα σημαντικο διοτι ραφουν πολυ ελευθερα εδω και απο οτι βλπέπω ειδικα για αυτην που εγραψα εγω για αυτο δεν το θεωρησα περιεργο. Τελικα εκανα μαλακια το ειδε ο φιλος μου και με " γαμησε", μου είπε εισαι τρελλος και παλι δεν καταλαβαινα γιατι. "Να ευχεσαι μην το μαθει η αλλη", μετα γελαγε και αυτος, λεει , αφου τοσα γραφουνε, εμεις που ειμαστε και οι "νομιμοι" δεν θα γραψουμε? Αλλα δεν θα γραψω ξανα για αυτό. Εγω δεν εχω καθόλου σχεδόν εμπειρια με κωλομπαρα, το πως έγινε αυτο να πω την αληθεια επιλέχτηκα, αλα δεν μπορω εδω δημοσιως να πω πως. Αντε 4ο αλλο ενα και θα μπορω να δεχτω μυνηματα και να γραφω.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Eλα ευχαρίστως να μου στειλεις οτι θες, αλλα οταν κανω log-in μου βγαινει ενα μυνημα οτι δεν μπορω να στειλω ή να δεχτω πριβε μυνηματαεαν δεν συμπληρώσω 5 μυνήματα. Γραφτηκα τώρα για να πω την αλήθεια εκεινη την ημερα απο τα παιδια εμαθα για την υπαρξη του site. Δεν το πιστευα στην αρχη οτι υπηρχε κατι τετοιο. Το παιδι που ήταν μαζι το εμαθε 2 χρονια πριν από την ίδια την Αμ. , αλλά γραφει σπανια εκτος από ενα φορουμ που είναι ασχετο με κωλομπαρα. Ισα ισα μακαρι να μπορουσα να γραψω, δεν το βρηκα σημαντικο διοτι ραφουν πολυ ελευθερα εδω και απο οτι βλπέπω ειδικα για αυτην που εγραψα εγω για αυτο δεν το θεωρησα περιεργο. Τελικα εκανα μαλακια το ειδε ο φιλος μου και με " γαμησε", μου είπε εισαι τρελλος και παλι δεν καταλαβαινα γιατι. "Να ευχεσαι μην το μαθει η αλλη", μετα γελαγε και αυτος, λεει , αφου τοσα γραφουνε, εμεις που ειμαστε και οι "νομιμοι" δεν θα γραψουμε? Αλλα δεν θα γραψω ξανα για αυτό. Εγω δεν εχω καθόλου σχεδόν εμπειρια με κωλομπαρα, το πως έγινε αυτο να πω την αληθεια επιλέχτηκα, αλα δεν μπορω εδω δημοσιως να πω πως. Αντε 4ο αλλο ενα και θα μπορω να δεχτω μυνηματα και να γραφω.
Ο.Κ. όταν έρθει αυτή η ώρα θα επικοινωνήσουμε μέσω PM
 

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.023
Κριτικές
5
Like
5.425
Πόντοι
1.336

IOS13

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους.
Ξέρουμε αν ένα μαγαζί στο Περιστέρι επί της Αγίου Γεωργίου το ΟΝΕΙΡΟ , είναι κωλόμπαρο?
Γείτονας και προχθές είδα τα κορίτσια έξω νωρίς και μου έδωσαν την αίσθηση κωλόμπαρου...
Ξέρουμε κάτι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom