Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Athanasios kolompar

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
29
Like
20
Πόντοι
0
Φιλε Αθανασιε ΑΑΑΑΑΑξιος και Φιλε Womanholic σε χαιρετω απο το καταραμενο Συδνευ. Δε μας αφηνουνε οι Αυστραλοι να ερθουμε πατριδα αλλα θα το παλεψουμε οσο μπορουμε. Σας ζηλευω απιστευτα που εστω και τραπεζακια εξω δε σας χαλαει καθολου. Η μαρια η Κρητικια ειναι πολυ αστερι στο πριβε και συστηνω ανεπιφυλακτα. Ειναι πιο πολυ στο στυλ του Βυζολαγνου (αληθεια που εξαφανιστηκε ο αρχοντας?) και του Μασαζονομαχου και καταλαβαινω απολυτα το φιλο Αθανασιο. Η Αγγελικη θα του ερθει πιο καλα εχει σαπια δοντια αλλα εχει απιστευτα ποδια και σωμα για κωλομπαρα και κανει πιπα προδιαγραφων πορνοσταρ απο Ουγγαρια. Εχω δοκιμασει και ξερω και κυρ Βαγγελης κοντεψε να αφησει γρηγορα το ματαιο τουτο κοσμο. Αντε φιλοι μου καλα να περνατε και κεραστε κανα ποτο στην υγεια μου που δεν μπορω να ερθω
Kαλησπερα φιλε Golemi σε νιωθω αδερφε αυτος ο περιορισμος δεν παλευεται ειδικα το να μην μπορεις να ερθεις στην χωρα σου και να κινηθεις γενικοτερα.Ελπιζω συντομα να καταφερεις να ερθεις στα πατρια εδαφη αλλωστε οπως λεει και ο Womanholic δεν χανεις και κατι α2,3 μαγαζια ειναι αυτα με τα τραπεζακια εξω ολα τα υπολοιπα ειναι ακομη κλειστα.Ευελπιστω απο Ιουλιο να ξαναεπιστρεψουμε σε κανονικους ρυθμους.Οσο για την Αγγελικη στο Kiss με επιασες τετοια φαση κωλομπαρους γουσταρω στις προδιαγραφες της Αγγελικης η οποια αν εξαιρεσεις τα σαπια δοντια εχει απιστευτο κορμι ειδικα για την ηλικια της!!
 

1belkinjo2

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
21
Έμαθα ότι σήμερα 21/06 ανοίγει γνωστό αγαπημένο ίδρυμα. Επειδή δεν ξέρω αν το άνοιγμα είναι επίσημο ή μόνο για συγγενείς και φίλους, πληροφορίες σε pm.
 

1belkinjo2

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
21
Τελικά φαίνεται ότι είναι επίσημο. Τραπεζάκια στο δρόμο...

χαλαρα.jpg
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
πως λενε τη σελιδα του μπαρ χαλαρα απο περιστερι στο facebook δεν μπορω να την βρω
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
Καταδρομικη επισκεψη σημερα στο Χαλαρα αφου περασα πρωτα απο το KISS να βρω την Μαρια την κρητικια αλλα ελειπε και ετσι πηγα στο Χαλαρα και πετυχα 3 κοπελες να καθονται εξω μαζι με την αφεντικινα τους την Νανα που εχει κανει μια μπυροκοιλια μια αλλη μελαχρινη οπου ειχε σχολασει και την ειδα με καθημερινα ρουχα και δεν ρωτησα ονομα και η τριτη ειναι παλια γνωριμη πολυ αδυνατισμενη ειναι η Τανια απο το laLuna της Μηχαλακοπουλου και ειναι σαν Αμαντα εχει μικρηνει το στηθος της διοτι απο το βαρος του την πονουσε η μεση της (παραθετο και φωτογραφια της απο το VIPER) με το που την ειδα τρομαξα να την γνωρισω αυτη με γνωρισε εχει χασει 15 κιλα μου ειπε και εχει κανει και τατουαζ στα χερια μπουτια και κοιλια για να μην μακρηγορω περασαμε στα ενδοτερα με 80€ και αφου γδυθηκε και μου εκανε μια στροφη για να μου δειξει ποσο αδυνατησε κατσαμε σε εναν καναπε στην γωνια με τα παραβαν μου εβαλε μια καποτα στο δαχτυλο μου και μου ανοιξε τα ποδια της αφου εκατσε πανω στο τραπεζι και μου εβαλε το δαχτυλο στην μουναρα της εγω το εχωσα και της κτυπουσα το σημειο G οπου καυλωσε πολυ, της εγλυψα λιγο το μουνι της που ηταν πεντακαθαρο εδω θα πω οτι χρησιμοποιησαμε και αλλες δυο καποτες που ευτηχως ειχα μαζι μου μια για να την δαχτυλιαζω ενω με πιπωνε και την αλλη για να την γαμησω. Οταν πηγε να με πιπωσει εκει της ειπα να με πιπωσει ακαποτα πραγμα που το εκανε και ηταν ποιημα η πιπα της μετα καποτα στον πουτσο και με καβαλησε και χοροπηδουσε και γλωσσοφιλιαμασταν . οταν εχυσα και αφου εχυσε και αυτη οπως ειπε κατσαμε και λιγο εξω και μηλαγαμε για τα παλια κολωμπαρα που ειχε δουλεψει.
Οπως εγραψα και πιο πανω παραθετο και φωτογραφια της απο το VIPER
2021-06-27 01.51.44.png
 
Τελευταία τροποποίηση:

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Καταδρομικη επισκεψη σημερα στο Χαλαρα αφου περασα πρωτα απο το KISS να βρω την Μαρια την κρητικια αλλα ελειπε και ετσι πηγα στο Χαλαρα και πετυχα 3 κοπελες να καθονται εξω μαζι με την αφεντικινα τους την Νανα που εχει κανει μια μπυροκοιλια μια αλλη μελαχρινη οπου ειχε σχολασει και την ειδα με καθημερινα ρουχα και δεν ρωτησα ονομα και η τριτη ειναι παλια γνωριμη πολυ αδυνατισμενη ειναι η Τανια απο το laLuna της Μηχαλακοπουλου και ειναι σαν Αμαντα εχει μικρηνει το στηθος της διοτι απο το βαρος του την πονουσε η μεση της (παραθετο και φωτογραφια της απο το VIPER) με το που την ειδα τρομαξα να την γνωρισω αυτη με γνωρισε εχει χασει 15 κιλα μου ειπε και εχει κανει και τατουαζ στα χερια μπουτια και κοιλια για να μην μακρηγορω περασαμε στα ενδοτερα με 80€ και αφου γδυθηκε και μου εκανε μια στροφη για να μου δειξει ποσο αδυνατησε κατσαμε σε εναν καναπε στην γωνια με τα παραβαν μου εβαλε μια καποτα στο δαχτυλο μου και μου ανοιξε τα ποδια της αφου εκατσε πανω στο τραπεζι και μου εβαλε το δαχτυλο στην μουναρα της εγω το εχωσα και της κτυπουσα το σημειο G οπου καυλωσε πολυ, της εγλυψα λιγο το μουνι της που ηταν πεντακαθαρο εδω θα πω οτι χρησιμοποιησαμε και αλλες δυο καποτες που ευτηχως ειχα μαζι μου μια για να την δαχτυλιαζω ενω με πιπωνε και την αλλη για να την γαμησω. Οταν πηγε να με πιπωσει εκει της ειπα να με πιπωσει ακαποτα πραγμα που το εκανε και ηταν ποιημα η πιπα της μετα καποτα στον πουτσο και με καβαλησε και χοροπηδουσε και γλωσσοφιλιαμασταν . οταν εχυσα και αφου εχυσε και αυτη οπως ειπε κατσαμε και λιγο εξω και μηλαγαμε για τα παλια κολωμπαρα που ειχε δουλεψει.
Οπως εγραψα και πιο πανω παραθετο και φωτογραφια της απο το VIPER
2021-06-27 01.51.44.png
Να πω ότι χάρηκα με την αναφορά σου θα πω ψέματα... Απ' ό,τι φαίνεται η Τάνια ιδρώνει ακόμα στο στίβο μάχης και το ότι επέστρεψε στο "Χαλαρά" με χαροποιεί καθώς στο "La luna" είμαι πλέον persona non grata... Αλλά η σμίκρυνση στήθους που έκανε και αυτά τα άχαρα τατουάζ ήταν ό,τι χειρότερο μπορούσα ν' ακούσω
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Να πω ότι χάρηκα με την αναφορά σου θα πω ψέματα... Απ' ό,τι φαίνεται η Τάνια ιδρώνει ακόμα στο στίβο μάχης και το ότι επέστρεψε στο "Χαλαρά" με χαροποιεί καθώς στο "La luna" είμαι πλέον persona non grata... Αλλά η σμίκρυνση στήθους που έκανε και αυτά τα άχαρα τατουάζ ήταν ό,τι χειρότερο μπορούσα ν' ακούσω
Πολυ κλαμα θα ριξουν Μασαζονομαχος και Βυζολαγνος εμενα δε με καλυπτει αδυνατη. Και 80 ευρω παρτυ θα κανει ειχε να δει τετοια φραγκα χρονια
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Πολυ κλαμα θα ριξουν Μασαζονομαχος και Βυζολαγνος εμενα δε με καλυπτει αδυνατη. Και 80 ευρω παρτυ θα κανει ειχε να δει τετοια φραγκα χρονια
Γκολέμη να ζήσουμε να τη θυμόμαστε, με βάση τα γούστα μου θεωρώ ότι ήταν από τις μεγαλύτερες μουνάρες που έχω πάρει ποτέ μου
 

StarletGt

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2019
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
ψαχνω διεύθυνση για το χαλαρα και το la luna αλλα δεν βρηκα κατι. καποια βοήθεια ;
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
Χθεσινη βολτα μου με εφερε σε δυο μπαρακια το ενα στον Πειραια στο scorpio και το αλλο στο Περιστερι στο kiss λοιπον στο πρωτο πηγα για αναγνωριστικη αποστολη το ροστερ ηταν 4 γυναικες 2 Ελληνιδες και 2 ξενες χοντρες η μια μιγας ηπια μια βοτκα λεμονι κερασα και ενα απλο μια ελληνιδα την Φωτεινη και εφυγα για την Νο2 αποστολη μου το KISS εκει στην αρχη μου ηρθε μια αδυνατη ξαθια η Ελενη που με γνωριζει απο αλλες επισκεψεις μου εκει την κερασα 2 απλα τα ειπαμε λιγο και ζητησα να μου ερθει η Μαρια η κρητικια για την οποια ειχα παει, μου ηρθε και περασα αμεσως στο ψητο της ειπα για καβατζα το αντιτιμο ηταν 60€. Εδω θα θελα να πω οτι η Μαρια εχει μεγαλα βυζια αλλα με σιλικονη οπως ειναι φτιαγμενα και τα χειλια της επισης οπως εχουν πει καποιοι προγαμησαντες αλλα και μεγαλοι διδασκαλοι της κολωμπαρικης επιστημης η Μαρια οντως ιδρωνει την φανελα στην καβατζα η πιπα της ακαποτη που δεχτικα ειναι ονειρο οπως και το γαμιση που κανει, ανεβηκε πανω μου και του εδωσε και καταλαβε αυτα απο μενα :hi::hi::hi:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
ψαχνω διεύθυνση για το χαλαρα και το la luna αλλα δεν βρηκα κατι. καποια βοήθεια ;
Φίλε πίστεψέ με και να σου πούμε νούμερα δε θα βγάλεις άκρη... Για το "Χαλαρά" θα πάρεις την Κύπρου ΑΠΟ την κεντρική στρογγυλή πλατεία στο Μπουρνάζι και κάποια στιγμή θα δεις την πινακίδα του φωτισμένη στο αριστερό σου χέρι, στο άλλο ρεύμα δηλαδή της Κύπρου, περίπου στο ύψος που θα συναντήσεις κι έναν περίεργο παιδικό σταθμό που είναι σαν κάστρο... Όσο για το "La luna" είναι χωμένο σ' έναν παράδρομο πίσω από κάτι κηπάκια στη Μιχαλακοπούλου περίπου απέναντι από το FBI το στριπτιζάδικο και τη γνωστή καντίνα στη Μιχαλακοπούλου, έχει κι αυτό έντονα φώτα αλλά επειδή είναι χωμένο στον παράδρομο πρέπει να έχεις το νου σου
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Χθεσινη βολτα μου με εφερε σε δυο μπαρακια το ενα στον Πειραια στο scorpio και το αλλο στο Περιστερι στο kiss λοιπον στο πρωτο πηγα για αναγνωριστικη αποστολη το ροστερ ηταν 4 γυναικες 2 Ελληνιδες και 2 ξενες χοντρες η μια μιγας ηπια μια βοτκα λεμονι κερασα και ενα απλο μια ελληνιδα την Φωτεινη και εφυγα για την Νο2 αποστολη μου το KISS εκει στην αρχη μου ηρθε μια αδυνατη ξαθια η Ελενη που με γνωριζει απο αλλες επισκεψεις μου εκει την κερασα 2 απλα τα ειπαμε λιγο και ζητησα να μου ερθει η Μαρια η Κρητικια για την οποια ειχα παει, μου ηρθε και περασα αμεσως στο ψητο της ειπα για καβατζα το αντιτιμο ηταν 60€. Εδω θα θελα να πω οτι η Μαρια εχει μεγαλα βυζια αλλα με σιλικονη οπως ειναι φτιαγμενα και τα χειλια της επισης οπως εχουν πει καποιοι προγαμησαντες αλλα και μεγαλοι διδασκαλοι της κολωμπαρικης επιστημης η Μαρια οντως ιδρωνει την φανελα στην καβατζα η πιπα της ακαποτη που δεχτικα ειναι ονειρο οπως και το γαμιση που κανει, ανεβηκε πανω μου και του εδωσε και καταλαβε αυτα απο μενα :hi::hi::hi:
Αλήθεια τώρα; Απογοητεύτηκα...
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
27
Like
1.692
Πόντοι
2.411

billdoctor

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
242
Like
303
Πόντοι
21
Ξέρει κανείς τι παίζει στο απλό μπαρ;
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
Έμαθα μία πληροφορία όταν είχα πάει στο kiss το Περιστέρι από την Μαρία την κρητικιά και μου είπε για την Δορα που δούλεψε εκει άλλα πιο πολυ στην pub65 ότι έχει πιάσει δουλειά σε φούρνο
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
και ενα υπερτουμπανο νταρντανομουνικο 2μετρο ξανθο απο Πολωνια μερια νομιζω το ονομα της ητανε Γκλορια αλλα δεν πολυμιλησαμε ητανε διαρκως με ενα κινητο στο χερι
Αυτην που λες την ειδα πριν απο λιγο την λενε Μαρα και δουλευε στο Star στην Μεταμορφοση και απο οτι μου ειπε εκλεισε οριστικα
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Αυτην που λες την ειδα πριν απο λιγο την λενε Μαρα και δουλευε στο Star στην Μεταμορφοση και απο οτι μου ειπε εκλεισε οριστικα
Για άλλη θα λέει Ανδρείε, η Μάρα είναι Ρουμάνα, όχι Πολωνή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom