Νέα

Κινέζικο μπαλόνι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Termin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Θα πεθάνω στα γέλια, δωρεάν κωμωδία!
Δύο μέρες τώρα πέταγε ένα κινέζικο μπαλόνι πάνω από την Αμερική.
Ολόκληρη η υφήλιος έχει πρώτο θέμα το μπαλόνι.
Οι Αμερικανοί το κοίταζαν να κόβει βόλτες και δεν ήξεραν τι να αποφασίσουν να το καταρρίψουν ή να το αφήσουν να φύγει μόνο του. Φοβόντουσαν μήπως έχει πυρηνικά ή χημικά ή το χειρότερο βιολογικά όπλα, κάνα νέο κορώνα virus!

Τέτοιο επικό τρολαρισμα από τους Κινεζους δεν έχει ξαναγίνει σε ζωντανή μετάδοση παγκοσμίως.

Πολυ γέλιο ούτε σε αμερικανικές κωμωδίες δεν έχω γελάσει με τις ανακοινώσεις Αμερικανού προέδρου στρατιωτών αναλυτών το σενάριο είναι λες από ταινία και όμως είναι πραγματικό.

Τελικά το κατέρριψαν!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.666
Κριτικές
183
Like
43.720
Πόντοι
21.896
Πρόλαβαν κ το έριξαν αφού πέταξε 5000 μίλια πάνω από την Αμερική και από ειρηνικό έως Ατλαντικό τελικά το κατέρριψαν στον Ατλαντικό κ νότια Καρολίνα :confused::confused::confused::confused:
 

aris pa

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
46
Like
5.302
Πόντοι
5.646
Θα πεθάνω στα γέλια, δωρεάν κωμωδία!
Δύο μέρες τώρα πέταγε ένα κινέζικο μπαλόνι πάνω από την Αμερική.
Ολόκληρη η υφήλιος έχει πρώτο θέμα το μπαλόνι.
Οι Αμερικανοί το κοίταζαν να κόβει βόλτες και δεν ήξεραν τι να αποφασίσουν να το καταρρίψουν ή να το αφήσουν να φύγει μόνο του. Φοβόντουσαν μήπως έχει πυρηνικά ή χημικά ή το χειρότερο βιολογικά όπλα, κάνα νέο κορώνα virus!

Τέτοιο επικό τρολαρισμα από τους Κινεζους δεν έχει ξαναγίνει σε ζωντανή μετάδοση παγκοσμίως.

Πολυ γέλιο ούτε σε αμερικανικές κωμωδίες δεν έχω γελάσει με τις ανακοινώσεις Αμερικανού προέδρου στρατιωτών αναλυτών το σενάριο είναι λες από ταινία και όμως είναι πραγματικό.

Τελικά το κατέρριψαν!
Εντάξει κωμωδία κανονική
Καλά δεν μπορούσαν να καταλάβουν αν διατρέχουν κίνδυνο ή όχι από κάτι που πετάει χαχαχα
 

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Σε παγκοσμια αποκλειστικοτητα η καταρριψη του μπαλονιου απο τις ΗΠΑ.
999955.jpg
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.428
Κριτικές
3
Like
12.205
Πόντοι
3.506
Πάλι καλά,που δεν ρίξανε καμιά πυρηνική βόμβα για να το καταρρίψουνε..
20230204_235853.gif
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.430
Like
7.006
Πόντοι
1.056
κωμωδία όντως. είχα βάλει cnn πριν και χάζευα τα live για το μπαλόνι. δεν παίζονται στη μαλακία οι άνθρωποι
 

stakaman21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
533
Like
648
Πόντοι
86
κωμωδία όντως. είχα βάλει cnn πριν και χάζευα τα live για το μπαλόνι. δεν παίζονται στη μαλακία οι άνθρωποι
Όταν σου στείλουν οι Τούρκοι κάνα μπαλόνι πάνω απτο κεφάλι σου να δώ αν θα γελάς ...
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.430
Like
7.006
Πόντοι
1.056
Όταν σου στείλουν οι Τούρκοι κάνα μπαλόνι πάνω απτο κεφάλι σου να δώ αν θα γελάς ...

Οι Τούρκοι ξέρουν και πότε αλλάζει σώβρακο ο Φλώρος με τόσους ρουφιανους πεμπτοφαλαγγίτες που κυκλοφορούν στη χώρα. Τι να το κάνουν το μπαλόνι ; Να πάρουν μάτι κανα γκομενάκι σε καμια παραλία γυμνιστών ;
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
32
Like
26.005
Πόντοι
8.346
Πάλι καλά,που δεν ρίξανε καμιά πυρηνική βόμβα για να το καταρρίψουνε..
20230204_235853.gif
....απωλειες απο το κινεζικη καποτα = 0
απωλειες απο τους αμερικανικους πυραυλους αερος-αερος για την καταριψη της καποτας= μια κωμοπολη στην Νοτια Καρολινα :2funny::2funny::2funny:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.279
Πόντοι
10.336
κατασκοπευτικο δεν ηταν ρε μαγκες; Δεν ξερω γιατι ειναι αστειο... Αν ηταν παιδικο μπαλονι, ναι οκ. Κατα τα αλλα κανει οτι κανει και ενα drone. Απλα εκμεταλλευεται πιο ευκολες πηγες ενεργειας (ηλιο/ανεμο).

 
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Όταν σου στείλουν οι Τούρκοι κάνα μπαλόνι πάνω απτο κεφάλι σου να δώ αν θα γελάς ...
Και γιατί να μη στείλουμε εμείς μπαλόνι όταν φυσάει προς τουρκια και να έχει κρεμασμένη μια μεγάλη καρναβαλιστικη πουτσα;
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
τραγελαφικα σοου για ανθρωπους χαμηλης νοημοσυνης...ενω βλεπουν και ακουν ακομη και την κωλοτρυπιδα μας
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.511
Πόντοι
3.656
Θα πεθάνω στα γέλια, δωρεάν κωμωδία!
Δύο μέρες τώρα πέταγε ένα κινέζικο μπαλόνι πάνω από την Αμερική.
Ολόκληρη η υφήλιος έχει πρώτο θέμα το μπαλόνι.
Οι Αμερικανοί το κοίταζαν να κόβει βόλτες και δεν ήξεραν τι να αποφασίσουν να το καταρρίψουν ή να το αφήσουν να φύγει μόνο του. Φοβόντουσαν μήπως έχει πυρηνικά ή χημικά ή το χειρότερο βιολογικά όπλα, κάνα νέο κορώνα virus!

Τέτοιο επικό τρολαρισμα από τους Κινεζους δεν έχει ξαναγίνει σε ζωντανή μετάδοση παγκοσμίως.

Πολυ γέλιο ούτε σε αμερικανικές κωμωδίες δεν έχω γελάσει με τις ανακοινώσεις Αμερικανού προέδρου στρατιωτών αναλυτών το σενάριο είναι λες από ταινία και όμως είναι πραγματικό.

Τελικά το κατέρριψαν!
κάποιο άτομο που του αρέσουν οι θεωρίες Συνομωσίας, θα μπορούσε να φανταστεί πως η αποστολή του εν λόγω μπαλονιού έγινε για να μετρηθεί η ταχύτητα αντίδρασης / αποτελεσματικότητα της Αμερικανικής Αεράμυνας σε κάποιον πραγματικό κίνδυνο. Εγώ όμως δεν είμαι τέτοιο άτομο και νομίζω ότι ήταν απλά ένα ατύχημα, ότι ξέφυγε ένα μετεωρολογικό μπαλόνι και το πήγαν οι αέρηδες προς τα εκεί
 
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
κάποιο άτομο που του αρέσουν οι θεωρίες Συνομωσίας, θα μπορούσε να φανταστεί πως η αποστολή του εν λόγω μπαλονιού έγινε για να μετρηθεί η ταχύτητα αντίδρασης / αποτελεσματικότητα της Αμερικανικής Αεράμυνας σε κάποιον πραγματικό κίνδυνο. Εγώ όμως δεν είμαι τέτοιο άτομο και νομίζω ότι ήταν απλά ένα ατύχημα, ότι ξέφυγε ένα μετεωρολογικό μπαλόνι και το πήγαν οι αέρηδες προς τα εκεί
εγω λεω οτι έστειλαν το μπαλονι, για να τρολαρουν και να δειξουν οτι ποσο μαλακες ειναι οι αμερικανοι.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.511
Πόντοι
3.656
εγω λεω οτι έστειλαν το μπαλονι, για να τρολαρουν και να δειξουν οτι ποσο μαλακες ειναι οι αμερικανοι.
είσαι κακοπροαίρετος, τελικά. Εγώ έχω την άποψη ότι οι Κινέζοι είναι καλοκάγαθοι άνθρωποι, και δεν θα προέβαιναν ποτέ σε τέτοιες πράξεις
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
κάποιο άτομο που του αρέσουν οι θεωρίες Συνομωσίας, θα μπορούσε να φανταστεί πως η αποστολή του εν λόγω μπαλονιού έγινε για να μετρηθεί η ταχύτητα αντίδρασης / αποτελεσματικότητα της Αμερικανικής Αεράμυνας σε κάποιον πραγματικό κίνδυνο. Εγώ όμως δεν είμαι τέτοιο άτομο και νομίζω ότι ήταν απλά ένα ατύχημα, ότι ξέφυγε ένα μετεωρολογικό μπαλόνι και το πήγαν οι αέρηδες προς τα εκεί
χωρις να ειμαι και πολυ ειδικος και εγω αυτο καταλαβαινω. εαν θελαν οι κινεζοι μπορουσαν να δουνε οτι θελαν με εναν δορυφορο ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 60 ΧΡΟΝΙΑ δηλαδη
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.666
Κριτικές
183
Like
43.720
Πόντοι
21.896
Ήταν τουριστικό μπαλόνι όπως αυτά στο Παγκάν της Βιρμανίας.
αρχείο λήψης.jpeg

Η αυτά της Καππαδοκίας στην Τουρκία
images.jpeg

Φυσικά οι Κινέζοι το πήγαν πιο μπροστά τουριστικά κ πλέον μπορείς με μια βόλτα να δεις όλη την Αμερική από ειρηνικό έως Ατλαντικό :confused:
china-balloon-R-960x600_1-1.jpg
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
2.778
Πόντοι
1.206
Τα αμερικανακια νομίζουν ότι κατέρριψαν τον σουπερ κατασκοπευτικό δορυφόρο
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.238
Κριτικές
62
Like
44.882
Πόντοι
9.297
εγω λεω οτι έστειλαν το μπαλονι, για να τρολαρουν και να δειξουν οτι ποσο μαλακες ειναι οι αμερικανοι.
Περιμένω να δω αμερικανικό μπαλόνι πάνω από την Κίνα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom