Νέα

Κέρατο και γάμος / σχέση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HorusGR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
181
Like
427
Πόντοι
21
Έχετε κερατώσει την κοπέλα / γυναίκα σας; Το κάνατε άνετα ή με τύψεις; Με πουτάνα, γκομενίτσα για μια δυο αρπαχτές (ή έστω πίπες), με φίλους πιωμένοι που σας έκατσε ξέκωλο για παρτούζα ή με κανονική παράλληλη σχέση; Σε τι φάση; Μεγάλου καυγά, μισοδιαλυμένης σχέσης ή απλά σε φάση που σας καύλωσε χωρίς να συμβαίνει κάτι; Και μετά; Γυρίσατε σπίτι και όλα καλά, σαν να μην τρέχει τίποτα;

Οι γυναίκες επίσης έχετε κερατώσει τον φίλο / άνδρα σας; Πόσο άνετα, πόσο συχνά, με ποιον και σε τι φάση στη σχέση σας (με προβλήματα ή χωρίς); Και μετά;

Το κέρατο συγχωρείται γενικά; Αν μάθεις ότι η γυναίκα σου / ο άνδρας σου σε κεράτωσε, τα τινάζεις όλα στον αέρα όπως και να 'χει ή το συζητάς, γιατί όλες οι περιπτώσεις δεν είναι ίδιες
Αν συγχωρείς ή όχι το κέρατο είναι μεγάλο θέμα και εξαρτάται από πολλούς παράγοντες. Και δεν ξέρεις την απάντηση μέχρι να σου συμβεί. Εγώ στην περίπτωση μου το συγχώρεσα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Αν συγχωρείς ή όχι το κέρατο είναι μεγάλο θέμα και εξαρτάται από πολλούς παράγοντες. Και δεν ξέρεις την απάντηση μέχρι να σου συμβεί. Εγώ στην περίπτωση μου το συγχώρεσα.
Κακώς
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Εγω θα μιλησω σαν αντρας συναδελφοι γιατι στην ψυχολογια της γυναικας δεν μπορω να μπω....
Το καλυτερο μουνι να εχω σε 6 μηνες το βαρεθηκα.....θα γαμησω αλλη.
Το ιδιο νομιζω ισχυει για ολους τους αντρες νομιζω ιδιως μεσα στο γαμο.
Αρα το κερατο παει φουλ...!!!!!!
Πες τα!!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.801
Like
14.546
Πόντοι
3.656
Εγω θα μιλησω σαν αντρας συναδελφοι γιατι στην ψυχολογια της γυναικας δεν μπορω να μπω....
Το καλυτερο μουνι να εχω σε 6 μηνες το βαρεθηκα.....θα γαμησω αλλη.
Το ιδιο νομιζω ισχυει για ολους τους αντρες νομιζω ιδιως μεσα στο γαμο.
Αρα το κερατο παει φουλ...!!!!!!
ακόμα και η Μόνικα Μπελούτσι έφαγε το κέρατό της. Τι να λέμε τώρα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.073
Πόντοι
11.956
Έναν μόνο έχω γνωρίσει στα τόσα χρόνια που δεν απατουσε την γυναίκα του καθημερινή γυναίκα αυτή όχι τίποτα φοβερό....μου έλεγε δεν θέλω ....και το ξέρω όχι ότι λέει ψέματα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.073
Πόντοι
11.956
Δεν θελω προς θεου να σε αμφισβητισω.....αλλα εχε στο πισω μερος του μυαλου σου αυτο....
Οταν το μυστικο σου το πεις σε εναν ακομα παυει να ειναι μυστικο....
Αβυσος η ψυχη του ανθρωπου συναδελφε.....χωρις να θελω να σε αμφισβητισο οκ??.... συζηταμε....
Όπως τα λες είναι αλλά δεν είχε μυστικό το ζούσα κάθε μέρα και σε βόλτες δουλειά κτλ....τώρα εάν έλεγε παραμύθι και όταν έλεγε ότι είναι άρρωστος...κανόνιζε με γυναίκα....εεεε αυτό δεν το ξέρω
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Με το γκομενακι π ειμαι τωρα γνωριστηκα πριν καμμια πενταετια,πηγαμε ταξιδι μαζι τοτε οπου ηθελα να το πηδηξω σαν τρελος...επειτα χαθηκαμε.

Ζουσαμε σε αλλες χωρες οποτε κλαιν...Περυσι ηρθαμε ερωτικα μαζι...απο περυσι οσες μαλακιες εχω βαρεσει ειναι μονο για παρτυ της...

Συμπεριφορα,τροπος ομιλιας,τροπος σκεψης,γαμησι...οποτε δεν παιζει να τον χωσω καπου αλλου με τιποτα γιατι με το που ανοιγει η αλλη το στομα εχει χασει παρακρατος απ το μωρακι :kiss-mark::smitten:
 

Thedildoman

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2022
Μηνύματα
50
Like
48
Πόντοι
0
Όταν ήμουν ερωτευμένος όχι δεν το έκανα. Όταν δεν ήμουν ναι αμέ . Λογικό νομίζω σαν άντρας παίζει το μάτι μου .
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.899
Πόντοι
7.815
δεν ξέρω αν βοηθάω την κουβέντα, κάποτε (εποχές δραχμής, δουλειά νύχτα) είχαμε νοικιάσει 4 νοματαίοι (οι δυο είμασταν 23αρηδες κ οι άλλοι 2 παντρεμένοι 30χρ κ 32χρ) ένα δώμα - studio, σε ημιόροφο: κρεβάτι, μπάνιο κ ένα τραπέζι .. ήτανε δεν ήτανε 18-20m

Το είχαμε για καβάτζα, στις αρπαχτές και στα "παράνομα" για να μην τρέχουμε σε ξενοδοχεία κλπ και μας πετύχει κανένα μάτι.

3 χρόνια το κρατήσαμε, και στο τέλος είχε γεμίσει η πόλη αντικλείδια γιατί ο καθένας από εμάς είχε δώσει το κλειδί στην πορεία και σε 4-5 φίλους για να βολευτούν .. Το κέρατο έπεφτε συννεφο εκεί μέσα .. το 90% των περιπτώσεων ήταν παράνομα σκηνικά (με πατρεμενες, αρραβωνιασμένες, κλπ). Έβγαινε η άλλη για ψώνια το πρωί στο κέντρο της πόλης κ πέρναγε για ένα γρήγορα.

το λέγαμε για πλάκα "κερατοθήκη" .. Είχαμε κ συνθηματικό για να καταλαβαίνει κάποιος που θα πηγαίνει στην καβάτζα, ότι ήταν μέσα κάποιος άλλος. Εποχές χωρίς κινητά (1994 με 1996)

Θεϊκή στιγμή που μια γκόμενα αρραβωνιασμένη, έκανε μούτρα σε έναν από την παρέα, ότι είχε ξαναβρεθεί εκεί με κάποιον άλλον στο παρελθόν (από αυτούς που "εξηπηρετήσαμε" με αντικλείδι) κ του ζήταγε εξηγήσεις μετά ..

Πρόσφατα πέρασα κ πλέον είδα ότι εκεί υπάρχει ένα ταπεινό φωτοτυπάδικο
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.264
Κριτικές
9
Like
8.114
Πόντοι
2.036
Εγώ κεράτωσα, έστω για την ισοπαλία, σε περίπτωση που μου την έχει κάνει. Διπλό ημίχρονο δηλαδή, χι τελικό. Μπορεί και να έβαλα και γκολάκι στα χασομέρια...
 

northern406

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2022
Μηνύματα
65
Like
147
Πόντοι
0
όταν το έτερο ήμισυ είναι εντάξει απέναντι σου,δεν λέει το κέρατο και δη σε επαρχιακές πόλεις όπου όλα μαθαίνονται . . . εάν τώρα είσαι ο κερατάς .... αμαρτία ουκ έχεις....
 

kokoretsakias93

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2019
Μηνύματα
269
Like
996
Πόντοι
81
Δεν έχω κερατωσει ποτέ και είμαι κατά γενικώς. Στη σχέση που είμαι τώρα που είναι η πρώτη φορά που νιώθω έτσι για γυναίκα,δεν θα ήθελα ποτέ να της πω η να μου πει ψέματα. Ας συζητηθεί αν υπάρχει τέτοια πρόθεση και βλέπουμε. Αν με κερατωνε δεν θα την συγχωρούσα. Και με θλίψη βλεπω ότι όλο και πιο πολλές γυναίκες κερατωνουν πια σε όλες τις ηλικίες. Δεν γουστάρω τέτοια σχέση.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Δεν έχω κερατωσει ποτέ και είμαι κατά γενικώς. Στη σχέση που είμαι τώρα που είναι η πρώτη φορά που νιώθω έτσι για γυναίκα,δεν θα ήθελα ποτέ να της πω η να μου πει ψέματα. Ας συζητηθεί αν υπάρχει τέτοια πρόθεση και βλέπουμε. Αν με κερατωνε δεν θα την συγχωρούσα. Και με θλίψη βλεπω ότι όλο και πιο πολλές γυναίκες κερατωνουν πια σε όλες τις ηλικίες. Δεν γουστάρω τέτοια σχέση.
Φρόντισε να ζεις καλά ότι επιλογή κι αν κάνεις τύπε μου
Δηλαδή αν σ αρέσει κάποια πολύ μην κάνεις το λάθος να την ψάχνεις και να την ελέγχεις.
Έχε στο νου σου να απολαμβάνεις στιγμές και να ζεις στο εδω και τωρα και οχι να κανεις ονειρα και να ζεις στο αυριο
Εχεις δικιο πως οι πιο πολλοι κερατωνουν και αυτο δε το κανουν απο κακη προθεση η γιατι ο συντροφος τους δεν αξιζει.

Το κανουν γιατι ειναι λογικο καποια στιγμη να υπαρξει κορεσμος ακομη και στην πιο τελεια σχεση

Ασε που εμεις οι ανθρωποι οσο πιο δεδομενο και σωστο εχουμε ενα ανθρωπο τοσο λιγοτερο μας εξιταρει η κατακτηση του....αρα αργα η γρηγορα αναζητουμε κατι λιγοτερο δεδομενο η πιο..."bad ass"...

Μια πολυ καθως πρεπει μουναρα που θα κοιτα στα ματια τον κουκλο συντροφο της υπαρχει η περιπτωση να βρεξει το μουνακι της για τον αλητηριο ρηχο μηχανοβιο που τρακαραν στο στοπ και την εβρισε χυδαια
Και ομως.
Αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου.
Στο λεει καποιος που εχει κερατωσει και κερατωθει.
Για να κλεισω:
Θελει τεχνη να απολαμβανεις το μουνι.
Μαθε να μη σε νοιαζει το παρασκηνιο,να μην εισαι ευθικτος και να μη δινεις τελεσιγραφα τυπου "αν με κερατωσεις αντε γεια"στην αλλη ουτε "αν την πιασω δε θα τη συγχωρεσω" σε σενα.
Κανεις δεν ανηκει σε κανενα οσο και αν εισαι Θεος σε εμφανιση,σουπερ γαμιας,τιμιος μπεσαλης κτλ
Και κατι τελευταιο:Στο 99% των σχεσεων 1 συνηθως αγαπαει πιο πολυ,ειναι ο πιστος και ο σωστος.
Δυστυχως σπανια η συμπεριφορα του βρισκει αντικρυσμα στο ακεραιο.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Δεν έχω κερατωσει ποτέ και είμαι κατά γενικώς. Στη σχέση που είμαι τώρα που είναι η πρώτη φορά που νιώθω έτσι για γυναίκα,δεν θα ήθελα ποτέ να της πω η να μου πει ψέματα. Ας συζητηθεί αν υπάρχει τέτοια πρόθεση και βλέπουμε. Αν με κερατωνε δεν θα την συγχωρούσα. Και με θλίψη βλεπω ότι όλο και πιο πολλές γυναίκες κερατωνουν πια σε όλες τις ηλικίες. Δεν γουστάρω τέτοια σχέση.
καλυτερα να μην σε πολυ απασχολουν τέτοια θέματα γιατι πρωτον ποτε δε θα το μάθεις και δευτερον ειναι πολυ ευκολο και απλο να το κανει καποιος-καποια.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
μπορεις ομως να ελλατωσεις τις πιθανότητες...εγω πχ αν μπλεξω με μια που τη γνώρισα τιντερ-μπαντου που εχουν μάθει να μιλάνε με 100 αντρες τη μερα και να γαμιουνται με αλλους τοσους το μηνα,ε τι περιμενεις...παιζω με τη φωτια
 
Εγγρ.
15 Απρ 2020
Μηνύματα
304
Like
602
Πόντοι
81
καλυτερα να μην σε πολυ απασχολουν τέτοια θέματα γιατι πρωτον ποτε δε θα το μάθεις και δευτερον ειναι πολυ ευκολο και απλο να το κανει καποιος-καποια.
Συμφωνώ και με τους δυο. Καλύτερα να περνάς καλά και να μην ψάχνεις και πολλά πολλά. Εξάλλου ότι και να κάνει κάποιος αν θέλει το έτερο ήμισυ να απατήσει θα το κάνει. Όποτε καλή καρδιά όμορφες στιγμές και υγεία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom