Νέα

ιστορίες με κομμώτριες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Supersmooth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Supersmooth

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
μέχρι σήμερα δεν έχω προσέξει να ανεβαίνει το συγκεκριμένο θέμα... ελπίζω να μην κάνω λάθος!
τι θα λέγατε λοιπόν να ανταλλάξουμε απόψεις για την κατηγορία αυτή?
προσωπικά είχα παλιότερα (πάνε 5-6 χρόνια) γνωρίσει κάποια από Βάρη, δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμη το κομμωτήριο, ήταν στην πλατεία της Βάρης. Βυζάρες  :tits: , καλό τσιμπούκι  :pipa1: και σιγά σιγά έδωσε κώλο :fuck1:. Βέβαια πήγα μερικές φορές παραπάνω δρομολόγιο μέχρι την Βάρη αλλά πιστεύω πως άξιζε τον κόπο. Σεξ σε αυτοκίνητο, παραλία, ξενοδοχείο... μου έκανε εντύπωση που ήξερε όλα τα καλά σημεία.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
μέχρι σήμερα δεν έχω προσέξει να ανεβαίνει το συγκεκριμένο θέμα... ελπίζω να μην κάνω λάθος!
τι θα λέγατε λοιπόν να ανταλλάξουμε απόψεις για την κατηγορία αυτή?
προσωπικά είχα παλιότερα (πάνε 5-6 χρόνια) γνωρίσει κάποια από Βάρη, δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμη το κομμωτήριο, ήταν στην πλατεία της Βάρης. Βυζάρες  :tits: , καλό τσιμπούκι  :pipa1: και σιγά σιγά έδωσε κώλο :fuck1:. Βέβαια πήγα μερικές φορές παραπάνω δρομολόγιο μέχρι την Βάρη αλλά πιστεύω πως άξιζε τον κόπο. Σεξ σε αυτοκίνητο, παραλία, ξενοδοχείο... μου έκανε εντύπωση που ήξερε όλα τα καλά σημεία.

σου εκανε και εντυπωση κιολας εε ηταν παρθενα γιαυτο τα ηξερε ολα και εσυ ησουνα ο πρωτος τις :2funny:
ειναι γνωστος οτι οι κομμωτριες ειναι λιγο πολλη φλογερες  :pipa2:αλλα ναμην το πουμε δυνατα γιατι μπορει να παρεξηγηθουνε
 
OP
OP
S

Supersmooth

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
:2funny: ναι παρθένα, λες και είχε χαρτογραφήσει όλη την παραλιακή ζώνη!! ρε μπας και δούλευε στην χαρτογραφική υπηρεσία του στρατού? :rockon:
 

donhostieros

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
293
Like
9
Πόντοι
1
μέχρι σήμερα δεν έχω προσέξει να ανεβαίνει το συγκεκριμένο θέμα... ελπίζω να μην κάνω λάθος!
τι θα λέγατε λοιπόν να ανταλλάξουμε απόψεις για την κατηγορία αυτή?
προσωπικά είχα παλιότερα (πάνε 5-6 χρόνια) γνωρίσει κάποια από Βάρη, δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμη το κομμωτήριο, ήταν στην πλατεία της Βάρης. Βυζάρες  :tits: , καλό τσιμπούκι  :pipa1: και σιγά σιγά έδωσε κώλο :fuck1:. Βέβαια πήγα μερικές φορές παραπάνω δρομολόγιο μέχρι την Βάρη αλλά πιστεύω πως άξιζε τον κόπο. Σεξ σε αυτοκίνητο, παραλία, ξενοδοχείο... μου έκανε εντύπωση που ήξερε όλα τα καλά σημεία.

Τα κομμωτήρια είναι ο προθάλαμος του μπουρδέλου γιατί η πουτάνα για να πάει να γαμηθεί στο μπουρδέλο περνάει πρώτα απ' το κομμωτήριο. Το ίδιο ισχύει για κάθε καργιόλα ξεχωριστά αλλά και για όλες μαζί. Σε τέτοιο λοιπόν πόστο κλειδί πως είναι δυνατόν η αρχιτσατσα δηλαδή η κομμώτρια να μην κάνει τρελά γαμήσια.

Τα τελευταία 8 χρόνια γνώρισα απ' την καλή κι απ' την ανάποδη 3 κομμωτριούλες από τις οποίες αποκόμμισα τα εξής:

Από την πρώτη το καλύτερο τσιμπούκι που έχει υπάρξει ποτέ. Παίρνει σίγουρα διαβαλκανικό τίτλο και μπορεί να χτυπήσει και καλή θέση εκτός Ευρώπης. Άφθονα προιόντα περιποίησης Loreal που υποθέτω ότι θα τα χω για μια 5-ετία ακόμα, πετσέτες μπανιου, πιστολακι για τα μαλλιά και πρέσα. καθώς και 4 καρεκλάκια θαλάσσης Loreal, απαραίτητα για κάθε παραλία χωρίς να χαλάω ευρώ για ξαπλώστρες.

Από τη δεύτερη αποκόμισα ένα άθλιο γαμήσι χωρίς καν να τον γλύψει, με ηθικό συμπέρασμα μακρυά από τις κομμώτριες της επαρχίας γιατί το μόνο που ονειρεύονται ειναι να βρουν το μαλάκα που θα τις παντρευτούν για να φύγουν από το κολωχώρι τους.

Από την τρίτη αποκόμισσα ένα τέλειο βραζιλιάνικο πάτο που τον κάνω ότι θέλω, όποτε θέλω, το σκίζω και το φιστινγκάρω χωρίς να τρέχει μία, τέλεια σιλικωνάτα βυζιά 4-αρι προς 5-αρι, βαθύ και υγρό deepthroat με πολύ φτύσιμο και πάνω απ'όλα μια τέλεια επαγγελματία που με κάνει όμορφο κάθε φορά και στα 2 κεφάλια. Η βαθιά φιλία μας συνεχίζεται ακόμα και τώρα παρότι εγώ παντρεύτηκα κι αυτή αρραβωνιάστηκε.

Γενικά τώρα που τα έγραψα κάβλωσα και ευτυχώς όπου να'ναι θα χρειαστώ κούρεμα...
 
OP
OP
S

Supersmooth

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
η κυρία από Βάρη πάντως άνετα έπαιζε σε τσόντα. βεβαια δεν υπήρξαν τρίο ή παρτούζες ευρύτερες αλλά στο γαμήσι το κατείχε το θέμα. συν όπως είπες περιποίηση άνω κάτω κεφαλής...
 

donhostieros

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
293
Like
9
Πόντοι
1
Άσε τις ιστορίες που μπορείς να ακούσεις από μια κομμώτρια... Φαντάσου η κάθε ξεκωλιάρα να της λέει την ιστορία της τρύπας της...
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Κομμωτρια, πωλήτρια ρούχων και αστυνομικιινα ειναι τα 3 επαγγελματα που θελω να γαμησω με ΄΄λαικο'' τροπο. Ετσι, να βουλιαξω στη μπασκλασαρια να ξεφυγουμε απο τος ''καθως πρέπει''. Ενιοτε ειναι απαραιτητο.

Ομολογώ ότι δεν τα έχω καταφερει ακόμα.  :2funny: :2funny:

Παντως, ονειρο μου οταν τη χυνω ειναι να της πω ''οαρτα μωρη κομμωτρια''  :2funny: :2funny:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
η κυρία από Βάρη πάντως άνετα έπαιζε σε τσόντα. βεβαια δεν υπήρξαν τρίο ή παρτούζες ευρύτερες αλλά στο γαμήσι το κατείχε το θέμα. συν όπως είπες περιποίηση άνω κάτω κεφαλής...

Τι ανδρας; Εισαι γνησιο αρσενικο ρε τυπε.
Γιατι δεν εδωσες και το τηλεφωνο της τυπισσας απο την Βαρη;
Θρασυδειλο καθικι :birdman:.
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
380
Like
418
Πόντοι
21
Ειχα σταμπαρει ενα ξεκωλακι σε κομμωτηριο στη γειτονια. Πηγαινα τακτικα για κουρεμα κι οταν εβγαινα εξω ελεγα '' πως μ εκανε ετσι η πουτανα θα τη γαμησω ''



Ωσπου τα καταφερα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


ΥΓ Εννοειται πως μετα δεν ξαναπατησα.........
 

donhostieros

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
293
Like
9
Πόντοι
1
Ειχα σταμπαρει ενα ξεκωλακι σε κομμωτηριο στη γειτονια. Πηγαινα τακτικα για κουρεμα κι οταν εβγαινα εξω ελεγα '' πως μ εκανε ετσι η πουτανα θα τη γαμησω ''



Ωσπου τα καταφερα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


ΥΓ Εννοειται πως μετα δεν ξαναπατησα.........

άρα κάποιο κεφάλι δε στο περιποιόταν καλά... πιθανόν και τα 2...
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
380
Like
418
Πόντοι
21
άρα κάποιο κεφάλι δε στο περιποιόταν καλά... πιθανόν και τα 2...

Το πανω φιλε ημουν σαφης με το κατω καλα περναγαμε ...... αλλα ειμαι της αποψης οτι με τετοιες γκομενες οχι πολλα πολλα δε θελω να κανω τον σπονσορα εχουμε και κανα μασατζιδικο να επισκεφτουμε
 

Heartbreaker83

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.814
Like
12
Πόντοι
16
Το πανω φιλε ημουν σαφης με το κατω καλα περναγαμε ...... αλλα ειμαι της αποψης οτι με τετοιες γκομενες οχι πολλα πολλα δε θελω να κανω τον σπονσορα εχουμε και κανα μασατζιδικο να επισκεφτουμε

Eισαι...ηλίθιος? ;)
 

Heartbreaker83

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.814
Like
12
Πόντοι
16

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
380
Like
418
Πόντοι
21
Το δηλωσες με το νικ σου, δεν χρειαζεται ομολογια...


Τωρα βεβαια εδω μεσα δεν νομιζω οτι υπαρχουν πολλοι που θα κανουν τον συσχετισμο...


Καλως ηρθες anyway :rockon:

Ειμαι αρκετο καιρο απλα το αλλαξα γιατι το παλιο με προδιδε στις μασατζουδες και δεν μπορουσα να θαβω με την ησυχια μου. Οσο για το name το επελεξα γιατι δυστυχως εδω μεσα εχουμε πηξει στους Λεμπεντεφ :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Μια κομμώτρια -υπάλληλος- μου είχε πει ότι έχω ωραία μαλλάκια,και τις αρέσει το στυλ μου με τις ξυρισμένες φαβορίτες με΄χρι πάνω...... :birdman: :bounce-glasses:
 

Heartbreaker83

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.814
Like
12
Πόντοι
16
Ειμαι αρκετο καιρο απλα το αλλαξα γιατι το παλιο με προδιδε στις μασατζουδες και δεν μπορουσα να θαβω με την ησυχια μου.

Kαλα εκανες, ο σκοπος αγιαζει τα μεσα :grin:

Οσο για το name το επελεξα γιατι δυστυχως εδω μεσα εχουμε πηξει στους Λεμπεντεφ :sunglasses:

Χμμμ, πολυ ευστοχο :rockon:
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Εγω εχει τυχει να φαω 6 κομμωτριες εως τωρα! Κοινο σημειο τους ως τωρα η πουτανια τους και οτι γαμιουνται ευκολα και πτοπαντων πολυ ωραια!!!!  Το πουτσα λουσα και χορο για αυτες βγηκε..  ολα ηταν μικρα μεχρι 21 χρονςν εκτος απο μια που ηταν 28.Συμπερασμα αν θελετε να περνατε καλα στο κρεβατι σας βρειτε κομμωτριες(επισης ολες νομιζουν οτι θα σε παντρευτουνε και ισως για αυτο τα δινουν ολα απο την αρχη και ευκολα. Μερα που ευκολα μπορειται να χτυπησετε καμμια ειναι το κυριακατικο βραδυ καθως ολες εδεν δουλευουν συνηθως τις δευτερες και βγαινουν για ποτακια και ψωνισμα
 

Heartbreaker83

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.814
Like
12
Πόντοι
16
Η δικια μου κομμωτρια μπαρμπερισα, ειναι μουνακι 9 στα 10 :rockon:

Παω εκει 10 χρονια δεν της την επεσα ποτε γιατι οταν στο τελος θα με μισουσε αναποφευκτα, που θα εβρισκα αλλη να με κουρευει οπως θελω? :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom