Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

newcomer(2)

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2020
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ειμαι 21 ετων ελληνιδα,σκεφτομαι πριν τη πρωτη καραντινα να δουλεψω σε κωλομπαρο'στριπτιτζαδικο ως μπαργουμαν (νταξει εδω που φτασαμε και σε αλλα ποστα δε θα κολλησω,η δουλεια δεν ειναι ντροπη),δεν ξερω πως να βρω τις νομοθεσιες πανω σαυτους τους χωρους,ειναι ολα τα μαγαζια κλειστα; παρατηρω οτι το φορουμ ενημερωνεται ελαχιστα οποτε εχω αρκετες ερωτησεις..καταρχην αξιζει να προσπαθησω να επικοινωνησω με τους ιδιοκτητες η με βλεπετε να τρωω πορτα; δευτερον,υπαρχουν πολλες πιτσιρικες στο χωρο;

θεωρητικά ειναι ευκολο να μαθεις την δουλειά, το θεμα ειναι ομως θα προχωρας σε περαιτέρω υπηρεσιες με τον πελατη (σεξ κτλ.) ή θα μεινεις μονο σε κονσομασιον?

ειναι σημαντικο που στο ρωταω αυτο για να σου αναφερω ολες τις παραμετρους του μελοντικου σου επαγγελματος

Το σκεφτηκα λιγο αφοτου διαβασα το ποστ,η αληθεια ειναι οτι με εξιταρει η ιδεα πολλες φορες,αλλα οχι δεν θα προχωρουσα παραπανω:)
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
23
Like
3.066
Πόντοι
3.820

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
123
Like
51.009
Πόντοι
27.261
Ειμαι 21 ετων ελληνιδα,σκεφτομαι πριν τη πρωτη καραντινα να δουλεψω σε κωλομπαρο'στριπτιτζαδικο ως μπαργουμαν (νταξει εδω που φτασαμε και σε αλλα ποστα δε θα κολλησω,η δουλεια δεν ειναι ντροπη),δεν ξερω πως να βρω τις νομοθεσιες πανω σαυτους τους χωρους,ειναι ολα τα μαγαζια κλειστα; παρατηρω οτι το φορουμ ενημερωνεται ελαχιστα οποτε εχω αρκετες ερωτησεις..καταρχην αξιζει να προσπαθησω να επικοινωνησω με τους ιδιοκτητες η με βλεπετε να τρωω πορτα; δευτερον,υπαρχουν πολλες πιτσιρικες στο χωρο;

εισαι καλο μουνι, βλεπεσαι η' μπαζο ??
απο εκει ξεκινανε ολα.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
Τι γίνεται μάγκες; τέλος εποχής; μάλλον πρέπει να άλλαξαν επάγγελμα τα κορίτσια ή να κάνουν βίζιτες.. Τι λέτε;

τώρα.... έχουν αρχίσει εδώ και καιρό...

clonarius εχουμε τιποτα καλο?

για όλους έχει ο μπαξές... ψάξε στα μασατζίδικα εκεί καταφεύγουν οι άνεργες στρίππερ... αν δεν κάνω λάθος υπάρχουν μερικά ανοικτά στην ζούλα, συνήθως πετυχαίνεις στρίππερς από το Τόυς και το Κάισσα και Κίνκυ σε διάφορα μαγαζιά... όπως το Silver, Paradise, Συγγρου 40-42, Μούσσες και Νιρβάνα...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Ειμαι 21 ετων ελληνιδα,σκεφτομαι πριν τη πρωτη καραντινα να δουλεψω σε κωλομπαρο'στριπτιτζαδικο ως μπαργουμαν (νταξει εδω που φτασαμε και σε αλλα ποστα δε θα κολλησω,η δουλεια δεν ειναι ντροπη),δεν ξερω πως να βρω τις νομοθεσιες πανω σαυτους τους χωρους,ειναι ολα τα μαγαζια κλειστα; παρατηρω οτι το φορουμ ενημερωνεται ελαχιστα οποτε εχω αρκετες ερωτησεις..καταρχην αξιζει να προσπαθησω να επικοινωνησω με τους ιδιοκτητες η με βλεπετε να τρωω πορτα; δευτερον,υπαρχουν πολλες πιτσιρικες στο χωρο;

θεωρητικά ειναι ευκολο να μαθεις την δουλειά, το θεμα ειναι ομως θα προχωρας σε περαιτέρω υπηρεσιες με τον πελατη (σεξ κτλ.) ή θα μεινεις μονο σε κονσομασιον?

ειναι σημαντικο που στο ρωταω αυτο για να σου αναφερω ολες τις παραμετρους του μελοντικου σου επαγγελματος

Το σκεφτηκα λιγο αφοτου διαβασα το ποστ,η αληθεια ειναι οτι με εξιταρει η ιδεα πολλες φορες,αλλα οχι δεν θα προχωρουσα παραπανω:)

το να μεινεις μόνο σε απλη κονσομασιον με ποτά και απλους χορους ειναι και ο πιο δυσκολος δρομος σ' αυτό το επαγγελμα. Γιατι δυσκολα καποιος σε τετοιες δυσκολες εποχες να ξοδεψει χρημα οταν πλεον το 70% των ελληνων ζει στο οριο της φτώχειας μόνο σε ποτά για απλη κουβεντα άντε και στην τελική να πιασει και λιγο μπουτι ή βυζι. η πλειψηφια των ανδρων που επισκεπτονται αυτά τα ιδρύματα ειναι να φτασουν στο πολυποθυτο σεξ αφου εχουν ξοδεψει αρχικως ενα καρο λεφτα (αυτοί που εχουν βεβαια και εσυ οπως και καθε κοπελα σ' αυτους τους πελατες πονταρει). δυσκολα επιβιωνει μια κοπελα στα στριπ εν ετη 2020 χωρις να προχωραει σε περαιτερω υπηρεσιες με τον πελατη (δλδ σεξ). επισης υπαρχει και μεγαλος ανταγωνισμος μεταξυ των γυναικων μεσα στην δουλεια που η μια προσπαθει να παρει τον πελατη της αλλης. συν οτι οποιες κοπελες δινουν σεξ εχουν και την περισσοτερη δουλεια ενώ αυτες που περιοριζονται σε απλη κονσομασιον συνηθως φευγουν με άδειες τσεπες υστερα απο ενα κουραστικό ξενυχτι.
 

AndreouK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
171
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
281
για όλους έχει ο μπαξές... ψάξε στα μασατζίδικα εκεί καταφεύγουν οι άνεργες στρίππερ... αν δεν κάνω λάθος υπάρχουν μερικά ανοικτά στην ζούλα, συνήθως πετυχαίνεις στρίππερς από το Τόυς και το Κάισσα και Κίνκυ σε διάφορα μαγαζιά... όπως το Silver, Paradise, Συγγρου 40-42, Μούσσες και Νιρβάνα...
Ξερεις ποιες συγκεκριμένα?
 

tzonyboyboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2019
Μηνύματα
162
Like
920
Πόντοι
81
φωτό απο το Lido σήμερα. με σακιά απο μπάζα απο έξω και μέσα να γίνονται εργασίες.
η ανακαίνιση κάνει η το ξηλώνουν.
δεν ξέρω.
 

Συνημμένα

  • IMG_7029.jpg
    IMG_7029.jpg
    3,1 MB · Εμφανίσεις: 117

StarletGt

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2019
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Τι λέει παιδιά ; Θα ανοίξουν και αυτά μαζί με την εστίαση ; Κανονικά ;
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Τι λέει παιδιά ; Θα ανοίξουν και αυτά μαζί με την εστίαση ; Κανονικά ;
Δεν προβλέπεται, μιας και η εστίαση ανοίγει μόνο για εξωτερικούς χώρους. Βέβαια με τα strips ποτέ δεν ξέρεις
 

StarletGt

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2019
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Τελικά από ότι ακούγεται θα ανοίξουν οι ναοί για λατρεία από 15 του μήνα
 

freespirit(2)

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2020
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές, θα ανοίξουν αρχές Ιουνίου τα στριπ μαζί με τους εσωτερικούς χώρους της εστίασης ή δεν γνωρίζουμε ακόμα;
 

pepis

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
269
Like
138
Πόντοι
1
Ξέρουμε πότε θα ανοίξουν τα ιδρύματα;
 

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
Τέλος Ιουνίου το μόνο σίγουρο
 

König

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2019
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
277
Πόντοι
21
Παιδιά καλησπερα
Αρχάριος σε Strip Club .
Ποιο μου προτείνεται ;
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
καμια ενημερωση ???ποτε ανοιγουν μου χει λειψει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom