Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
242
Like
1.609
Πόντοι
201
Σύντομο πέρασμα από Ελιτ, ισως το προτελευταιο στην γενικη καταταξη, με τελευταιο το Στρινγκ. Μετρησα 4 χοντρες, μια αδυνατη ανορεξικια πρεζου, μια μαυρη που ηταν βιδωμενη στον καναπε και απερριπτε προτασεις για χορο πλην πριβε, και μια κανονικη-ντιβα, που θ ηταν τριτοτεταρτη στο αλκα, που επισης βαραγε μυγες.
Μαλλον ημασταν την ιδια ωρα μεσα στο elite, οντος το μαγαζι βαραγε μυγες, ήπια το ποτο στα γρηγορα και την εκανα. Το ροστερ χαμηλου επιπεδου, η μαυρουλα συμπαθητικη θα ελεγα.
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Μαλλον ημασταν την ιδια ωρα μεσα στο elite, οντος το μαγαζι βαραγε μυγες, ήπια το ποτο στα γρηγορα και την εκανα. Το ροστερ χαμηλου επιπεδου, η μαυρουλα συμπαθητικη θα ελεγα.
μαλλον ναι, κι εμεις δεν κατσαμε πολυ.
Συμπαθητικη αλλα ειχε καθησει τερμα καναπε, και κανα 2 τυπακια που της ειπαν για χορο τους εστειλε
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Nομίζω παίδες ότι τα στρίπ στην Αθήνα για εμάς τους παλαιόθεν έχουν σχεδόν αποθνήσκει....τώρα ωραία θηλυκά υπάρχουν ακόμη αλλά ελάχιστες καλές....κάνουν τα "ανώτερα" θελήματα μας, ενώ παλιά υπήρχε πληθώρα προσφοράς....τί να πρωτοθυμηθούμε???? το λίντο? το baby gold? το grand ritorno? το diamonds dolls ή babylon(σημερινό caissa)το παλιό μικρό και μεγάλο αφρο? το παλιό αλλά και το νεότερο ανατολή??? τα baby' o συγγρού και πειραιώς??? την ναταλία του millionaire??? το παλιό ρασπούτιν με τις θεές μέσα και τα ασύλληπτα πριβέ εν έτη 2006-2007? το lolita στη λαγουμτζή??? το μούσσες??? το dolls στην Βάρη???? το ερώτικα στην αχαρνών???? το κίνκυ στις αρχές του(2008-2012)? ακόμη και το άλκα μέχρι το 2018-19 μαξ είχε τα ωραία του.....Τώρα σκέτη θλίψη σε πιάνει σε γκάζι, συγγρού, κάτω κηφισιά , δυτικά προάστια κλπ..
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
255
Πόντοι
21
Σκεφτομουν να παω αποψε αλλα με ακυρωσαν μουνοδουλοι παντρεμενοι
Nομίζω παίδες ότι τα στρίπ στην Αθήνα για εμάς τους παλαιόθεν έχουν σχεδόν αποθνήσκει....τώρα ωραία θηλυκά υπάρχουν ακόμη αλλά ελάχιστες καλές....κάνουν τα "ανώτερα" θελήματα μας, ενώ παλιά υπήρχε πληθώρα προσφοράς....τί να πρωτοθυμηθούμε???? το λίντο? το baby gold? το grand ritorno? το diamonds dolls ή babylon(σημερινό caissa)το παλιό μικρό και μεγάλο αφρο? το παλιό αλλά και το νεότερο ανατολή??? τα baby' o συγγρού και πειραιώς??? την ναταλία του millionaire??? το παλιό ρασπούτιν με τις θεές μέσα και τα ασύλληπτα πριβέ εν έτη 2006-2007? το lolita στη λαγουμτζή??? το μούσσες??? το dolls στην Βάρη???? το ερώτικα στην αχαρνών???? το κίνκυ στις αρχές του(2008-2012)? ακόμη και το άλκα μέχρι το 2018-19 μαξ είχε τα ωραία του.....Τώρα σκέτη θλίψη σε πιάνει σε γκάζι, συγγρού, κάτω κηφισιά , δυτικά προάστια κλπ..
Θα συμφώνησο σε κάποια μέρη ωστόσο εντάξει μην τα παραλέμε κατ έμε δεν είναι και τόσο θλιβερα συνέχεια.
Υπάρχουν ακόμα αρκετά καλές παρουσίες πού πάνε και ερχονται.
Απλά ναι η προσφορά δεν είναι τόσο μεγάλη όσο παλιά και το ρόστερ δεν ανανεώνεται.
Πολλά μαγαζιά κολλάνε στο ίδιο ρόστερ για πολύ καιρό
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
255
Πόντοι
21
Θα συμφώνησο σε κάποια μέρη ωστόσο εντάξει μην τα παραλέμε κατ έμε δεν είναι και τόσο θλιβερα συνέχεια.
Υπάρχουν ακόμα αρκετά καλές παρουσίες πού πάνε και ερχονται.
Απλά ναι η προσφορά δεν είναι τόσο μεγάλη όσο παλιά και το ρόστερ δεν ανανεώνεται.
Πολλά μαγαζιά κολλάνε στο ίδιο ρόστερ για πολύ καιρό
Επίσης φίλε ξέχασες και το Athens queens που την εποχη γυρω στο 2017-18 ειχε απιστευτο ροστερ!
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Nομίζω παίδες ότι τα στρίπ στην Αθήνα για εμάς τους παλαιόθεν έχουν σχεδόν αποθνήσκει....τώρα ωραία θηλυκά υπάρχουν ακόμη αλλά ελάχιστες καλές....κάνουν τα "ανώτερα" θελήματα μας, ενώ παλιά υπήρχε πληθώρα προσφοράς....τί να πρωτοθυμηθούμε???? το λίντο? το baby gold? το grand ritorno? το diamonds dolls ή babylon(σημερινό caissa)το παλιό μικρό και μεγάλο αφρο? το παλιό αλλά και το νεότερο ανατολή??? τα baby' o συγγρού και πειραιώς??? την ναταλία του millionaire??? το παλιό ρασπούτιν με τις θεές μέσα και τα ασύλληπτα πριβέ εν έτη 2006-2007? το lolita στη λαγουμτζή??? το μούσσες??? το dolls στην Βάρη???? το ερώτικα στην αχαρνών???? το κίνκυ στις αρχές του(2008-2012)? ακόμη και το άλκα μέχρι το 2018-19 μαξ είχε τα ωραία του.....Τώρα σκέτη θλίψη σε πιάνει σε γκάζι, συγγρού, κάτω κηφισιά , δυτικά προάστια κλπ..
Για τους πιο παλιους, προσθετω το ΑΜΑΖΟΝ στην καλλιροης
Γκραν ριτορνο επος, οκ..
Λολιτα, μλκ τι ειπες......!!! που τελειωνα μαθημα στις 21.00 Παντειο και κοιταζα το ρολοι ποτε θα παει 23.00 να κατεβω δυο δρομους πιο κατω...

Επίσης, δεν ειναι μονο τα ροστερ, που ηταν ολες ΜΟΥΝΕΣ τοτε - που λεγαμε χοντρη οποια ηταν πανω απο 60 κιλα,

ειναι και οι ροκ μεταλ μουσικαρες τοτε υπο τις οποιες εσκαγαν οι κοπελες και καναν στροφες στον στυλο, υπο τους ηχους των Rammstein, Ratt, κλπ,

ειναι η διαθεση που γουσταραν και αυτες να περασουν καλα, και οχι να σε ξεπεταξουν,

ειναι οτι τοτε δεν υπηρχε το γαμημενο ονλιφανς και τα σπονσοριλικια,

ειναι οτι ολα ηταν καλυτερα...
 
Τελευταία τροποποίηση:

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180

Παρτε μουσικαρα, να σκαει η κοπελα, καπνοι και διαθεση τοπ..
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
686
Κριτικές
1
Like
1.317
Πόντοι
206
Το καλύτερο τραγούδι που έχω ακούσει σε ολόκληρη την ζωή μου σε χορό Ουκρανής αλόγας γύρω από τον στριποσωλήνα στο πάλαι ποτέ starlive στην Μεταμόρφωση. Ερωτισμός και τέχνη σε άψογο συνδυασμό. Απίστευτη εμπειρία...

 

abcxyz

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2013
Μηνύματα
304
Like
530
Πόντοι
81
Nομίζω παίδες ότι τα στρίπ στην Αθήνα για εμάς τους παλαιόθεν έχουν σχεδόν αποθνήσκει....τώρα ωραία θηλυκά υπάρχουν ακόμη αλλά ελάχιστες καλές....κάνουν τα "ανώτερα" θελήματα μας, ενώ παλιά υπήρχε πληθώρα προσφοράς....τί να πρωτοθυμηθούμε???? το λίντο? το baby gold? το grand ritorno? το diamonds dolls ή babylon(σημερινό caissa)το παλιό μικρό και μεγάλο αφρο? το παλιό αλλά και το νεότερο ανατολή??? τα baby' o συγγρού και πειραιώς??? την ναταλία του millionaire??? το παλιό ρασπούτιν με τις θεές μέσα και τα ασύλληπτα πριβέ εν έτη 2006-2007? το lolita στη λαγουμτζή??? το μούσσες??? το dolls στην Βάρη???? το ερώτικα στην αχαρνών???? το κίνκυ στις αρχές του(2008-2012)? ακόμη και το άλκα μέχρι το 2018-19 μαξ είχε τα ωραία του.....Τώρα σκέτη θλίψη σε πιάνει σε γκάζι, συγγρού, κάτω κηφισιά , δυτικά προάστια κλπ..
Τι μου εκανες τωρα πρωινιατικα αδελφε ?? Τι μου τα θυμησες ολα αυτα ?

Βαλε και το Σιροκο.. Στο δωματιακι, στο τερμα του διαδρομου στο επανω διαζωμα, μια πανεμορφη Ρωσιδα μου πηρε την στριπτο-παρθενια με την αδρεναλινη στα υψη, μην μας παρουν ειδηση.. Και απο τοτε κυλησα στον βουρκο.

Τωρα, ολα εγιναν μια καθαρα εμπορικη πραξη.. Ποσο βαρετο και αντι-καβλε.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Τι μου εκανες τωρα πρωινιατικα αδελφε ?? Τι μου τα θυμησες ολα αυτα ?

Βαλε και το Σιροκο.. Στο δωματιακι, στο τερμα του διαδρομου στο επανω διαζωμα, μια πανεμορφη Ρωσιδα μου πηρε την στριπτο-παρθενια με την αδρεναλινη στα υψη, μην μας παρουν ειδηση.. Και απο τοτε κυλησα στον βουρκο.

Τωρα, ολα εγιναν μια καθαρα εμπορικη πραξη.. Ποσο βαρετο και αντι-καβλε.
Kαι γω σε αυτό το μπουρδέλο έχασα την παρθένια μου!!!!!! θυμάσαι την βραζιλιάνα την πατρίτσια?
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
686
Κριτικές
1
Like
1.317
Πόντοι
206
Γνωρίζει κάποιος αν αυτή η Νάντια, δεν θυμάμαι καλά πως την λένε, δουλεύει ακόμα στο Caissa;
 

GGman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2022
Μηνύματα
9
Like
1
Πόντοι
0
παιδες το εγραψα και στο lost strippers αλλα εδω νομιζω κινειται πιο πολυ η φαση

μια Αντζελα ξανθια ουκρανη με ματαρες κοντο σχετικα οριακα καρε μαλλι που ηταν σιγουρα οχι το περσινο καλοκαιρι αλλα το προπερσινο στο Athens ξερουμε που ειναι ? (ειχε παει αν δεν κανω λαθος σε καποιο αλλο κ εκανε καποια γκεστ κ στο αθενς μεχρι το προηγουμενο καλοκαιρι που ετυχε να τη δω )
 

abcxyz

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2013
Μηνύματα
304
Like
530
Πόντοι
81
Kαι γω σε αυτό το μπουρδέλο έχασα την παρθένια μου!!!!!! θυμάσαι την βραζιλιάνα την πατρίτσια?
Σορυ παιδαρε.. Δεν θυμαμαι ονοματα.. Θυμαμαι πλεον μονο τις αναμνησεις και αναπολω..
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
255
Πόντοι
21
Υπάρχει κάποιο μέρος να ψαρεύεις ρωσιδια και ουκρανιδια?
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
255
Πόντοι
21
Δεν μιλάω απαραίτητα για stripper εννοω και γηινες τυπισες εστω και που ψαχνουν για προωρο χορηγο
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
255
Πόντοι
21
Δλδ πρέπει κάποιος να στηθεί έξω από τις πρεσβείες ασ ουμε??
 

MrDrake

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2024
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Παίδες επειδή θα κατέβω Αθήνα μέσα στις επόμενες ημέρες τελικά ποιο Στριπ κλάμπ αξίζει να πάω και να πω ότι όντως πέρασα καλά και δεν χάλασα άσκοπα τα λεφτά μου?
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
321
Κριτικές
20
Like
1.357
Πόντοι
5.220
Παίδες επειδή θα κατέβω Αθήνα μέσα στις επόμενες ημέρες τελικά ποιο Στριπ κλάμπ αξίζει να πάω και να πω ότι όντως πέρασα καλά και δεν χάλασα άσκοπα τα λεφτά μου?
Πολύ γενική ερώτηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom