Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (2 μέλη και 34 επισκέπτες)

Hotfeett

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
48
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα. Καμία καλή για ποδολαγνεια έχετε να μου προτείνετε? Ευχαριστώ
 

maestro3000

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2017
Μηνύματα
22
Like
12
Πόντοι
0
:wanker:αμεση ενημερωση..ετιμηθη προ ολιγου η αννα στο ιασωνος 2 επανω..με αριστα αποτελεσματα..μαζι της μιλφακι ζουμπουρλουδικο..αμφοτερες καβλωμενες και με ορεξη..σημερινη επιστροφη..σπευσατε.. : :takethis: :erection: :rockon:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
μια μινι σφηνακι τεκιλας απο χθες τριτη μεταμεσονυχτια

Φυλλης 54α οροφος, Χριστιννα μουναροπιπινα η γνωστη Ρωσιδα ωραιο μωρο σε νορμαλ προγραμμα

Φυλλης 54β ισογειο, Ορορα με χρωμα σοκολατι εγινε παλι τσιγγανακι το μωρο με τα σολαριουμ του

Φυλλης 56, Αννα-Ιλονα η Αννουλα μας η γνωστη ξανθια και μη εξαιρετεα παλια καραβανα

Φυλλης 66α, Αλεξανδρα η αδυνατουλα σκιννυ Ρωσσιδα με σχεδον πλακα βυζακι και νορμαλ προγραμμα

Φυλλης 66δ, Μπιουτυ η μαυρουλα οχι η γνωστη νταρντανα Μπιουτυ μια αλλη μαυρουλα που εχει και αυτη το ιδιο ονομα

Φωκαιας 17α ισογειο, κλειστο

Φωκαιας 17β οροφος, Σακιρα ωραια κοπελα αδυνατη μικρο βυζακι κωλαρακι γλυκουλα και αγαπησιαρα αλβανιδα η ρουμανα θα σας γελασω ηταν λιγο κουρασμενο το κοριτσακι χθες αλλα εγω περασα μαζι της και νομιζω ειναι μια αξιοπρεπης επιλογη χωρις πολλες βιασυνες και πρηξαρχιδισμο μεσα

αυτα τα λιγα μαγκες σε αλλα σπιτακια δεν μπηκα εκτος απο το Φωκαιας 27α υπογειο που δουλευε μια ξανθια μιλφ με κοντο μαλλι

 
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
25
Like
966
Πόντοι
311
Πέρασα με την καινούργια από Αγίου Πέτρου 7 .. αδύνατη κοπέλα με σιδεράκια .. τσιμπούκι κάνει με Καποτά παρόλο που ανακοινώνεται ελεύθερο αλλά μέσα έχει ενέργεια κι πολύ χρόνο..μικρό ανύπαρκτο βυζί παιδικό κολαρακι ..η κρυφό παιδεραστές ή πιπινολαγνοι να ενδώσουν
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
:wanker:αμεση ενημερωση..ετιμηθη προ ολιγου η αννα στο ιασωνος 2 επανω..με αριστα αποτελεσματα..μαζι της μιλφακι ζουμπουρλουδικο..αμφοτερες καβλωμενες και με ορεξη..σημερινη επιστροφη..σπευσατε.. : :takethis: :erection: :rockon:
Λες για τη λεπτή μελαχρινή Ουκρανέζα με τα μπλε μάτια;Πολύ καλή επιλογή για το δεκάρικο και ακόμα παραπάνω!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
Φίλη μου αφροδισιολόγος πριν λίγους μήνες μου είπε ότι έχει πέσει μεγάλη επιδημία στην πιάτσα από τα ελεύθερα στοματικά!

Κυκλοφορούν στην Αθήνα ΣΜΝ ευρύτατα διαδεδομένα στην Αφρική και στην Ασία που ήσαν άγνωστα στην Ελλάδα έως πριν από 2-3 χρόνια!  

Ακριβώς ότι είχε συμβεί πρίν έτη και με το AIDS!
*Γι'αυτό προσέχουμε για να έχουμε!
Η υγεία πάνω απ'όλα και απ'όλους.
  :hi:
 

Επισκέπτης
Πηγα πρωι πρωι να δω τις καινουριες.

Φ81 η Αννουλα. Μελαχρινο κοντο πιπινι ωραιο κωλο μικρο στηθος. Λιγο δυσαρεστημενη οπως και η τσατσα απ την αναδουλεια. Αυτο ειναι αδικια που οφειλεται στο οτι δεν εχει διαφημιστει η κοπελα σε αντιθεση με αλλες. Το μπουρδελο αυτο ειναι στουντιακου επιπεδου, καθαρο, ησυχο, με καλο φωτισμο, πολιτισμενο, το ακριβως αντιθετο απο αυτο που επθσκεφθηκα αμεσως μετα. Δυστυχως ειναι τοσες πολλες οι φολες στη Φυλης που δεν τολμησα να δοκιμασω την Αννουλα.

Αν θελουν πελατεια θα πρεπει η τσατσα να ειναι πιο προσχαρη και να διαβεβαιωνει τον πελατη οτι υπαρχει ανεση χρονου, οτι δεν χτυπανε πορτες και οτι η κοπελα ειναι περιποιητικη μεσα. Εχουν να ανταγωνιστουν μπουρδελα που διαφημιζονται επι πληρωμη αλλα που οι τσατσαδες λενε δεκα λεπτα αυστηρα και αμα γουσταρεις! Επισης η κοπελα πρεπει να χαμογελαει!

Φ86 πηγα να δω τη Βαλερια. Η τσατσα ζητησε απο εμενα και τον συναγωνιστη να κατσουμε και εβαλε κατι διαολεμενα νταουλια στη διαπασων. Ουτε 5 λεπτα δεν αντεξαμε και φυγαμε. Σα να σου λενε αντε μαλακα χυσε να φυγεις ειναι αυτα τα μπουρδελα.

Σημειωνω οτι στα κεντρικα της Φυλης τσαρκαραν Συριοι και τους υποδεχονταν με τεμεναδες ολοι.

Αγιου Πετρου 7 η Τατιανα το καινουριο πιπινι απο Βενεζουελα. Κορμι μοντελου, φατσα αθωα, μποι αλλα και ασχετοσυνη. Δε με νοιαζει τι κριτικες θα γραψει ο καθενας. Η κοπελα ηταν ολοφανερο οτι ηταν πανασχετη με την πουτσα και απλα ξαπλωνει στο κρεβατι χωρις να κανει τιποτα. Εγω 20 ευρω για να ξαπλωσω λιγα λεπτα με μια ομορφη κοπελα στο κρεβατι δεν δινω.

Οταν ο χρονος ειναι 10 λεπτα η κοπελα θα πρεπει να τον γεμιζει. Θα πρεπει να βγαζει καβλα. Δεν ξερω αν θα μπορεσει ποτε να μαθει η συγκεκριμενη. Ισως πρεπει να μαθει καποιο κολπο σπεσιαλ οπως γλειφοκωλι για να αξιζει, αν και πολλοι περνανε μονο για την εμφανιση.



 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Φίλη μου αφροδισιολόγος πριν λίγους μήνες μου είπε ότι έχει πέσει μεγάλη επιδημία στην πιάτσα από τα ελεύθερα στοματικά!

Κυκλοφορούν στην Αθήνα ΣΜΝ ευρύτατα διαδεδομένα στην Αφρική και στην Ασία που ήσαν άγνωστα στην Ελλάδα έως πριν από 2-3 χρόνια!  
Τί ΣΜΝ ;
Ποιό νόσημα ;
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.642
Like
7.590
Πόντοι
1.056
                   φαριν απ
                 Φουσκωνει μονο του

Στις 7+ σκαω πλ.Βικτ :tn04: :coolcondom:
Φ66Δεξια ανακαινιζμενο το Χριστινακι με το πατουρακι στο θεο :kneel: :kneel:
ενω η κα 2τσα εριχνε μπαν :ban: σε αλλοδαπο αφρικανικης καταγωγης κ προελευσης,ο οποιος με την τριτη φορα αποφασισε να παρει χαμπαρι :idiot:
Ηλεντρικος Ζεστη :tickedoff: :tickedoff:
Ρεμ21Κατω το γνωστο πλεον ντουετο η Μαργκω κ η ξανθια στρουμπουλη λευκοσαρκη φιλη της με πολυ υποσχωμενη παρουσια στο σαλονι,μαζι τους νεος τσασος :effemine:
Ρεμ21Ανω ανοιχτο :smiley6600:
Α.Πετρου νεο αιμα :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:
Το νεο πιπινι :babycry:δεν μου αρεσε δεν εχει ιχνος πωππου :-(
ετσι αποφαρισα να περασω με την Χριστινα φαριν απ απο την Βενεζουελα που εχει 2πω μεγαλο κ αφρατο :kissass:
Την καλοθρεμενη,χωρις κυτταριτιδα, εφηβικη πατουρα της θα την ζηλευαν πολλες MIlf αλλα μεχρι εκει.Η πατουρα δεν ειναι σφιχτη ενω η κοπελα φανηκε να ζοριζεται στις δυνατες βαθειες πουτσιες,γεγονος που με κανει να αισθανομαι λιγο ασχημα :undecided:.Την εβαλα με τα πολλα στα 4 οπου κ φανηκε να τον παιρνει λιγο πιο ανετα ενω δεν ημουν υποχρεωμενος να βλεπω το γεματο ακμη προσωπο της :thumbsup:Εχει στηθος με ωραια αισθηση,και βεβαια αυτο δεν ειναι το ανταγωνιστικο της πλεονεκτημα,στοματικο δεν μου εκανε γιατι με το που μπηκε καγκελωθηκε ο πλαστης μου :headbaning1:μου βαλε τον σκουφο κ αρχισα :fuck2: :fuck2: :fuck2:
Με την Χριστινα φαριν απ δεν πιστευω να ξαναπαω :thubsdown:

Αυτα τα λιγο απο μενα,καλα να περνατε κ αν δειτε καμια μαυρουλα :afro: στα 10 ή τα 20 ευρωπουλα
:turkydance:ενημερωστε :helpsos: :helpsos:
                           
                             :orchestra: :orchestra: :orchestra:

 

bourdelofilos

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
85
Πόντοι
0
Φίλη μου αφροδισιολόγος πριν λίγους μήνες μου είπε ότι έχει πέσει μεγάλη επιδημία στην πιάτσα από τα ελεύθερα στοματικά!

Κυκλοφορούν στην Αθήνα ΣΜΝ ευρύτατα διαδεδομένα στην Αφρική και στην Ασία που ήσαν άγνωστα στην Ελλάδα έως πριν από 2-3 χρόνια! 

για μια πιο γενική ενημέρωση πηγαίντε στα ιατρεία της δεληγιώργη δίπλα από την τράπεζα εκεί ξέρουν καλύτερα από πολλούς τι παίζει μιας και πολλές πηγαίνουν εκεί για εξετάσεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

Tourtouristas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
5
Like
342
Πόντοι
280
Κυριοι, για τους συναγωνιστες που θα περασουν απο Φυλης και απο το δρομακι Φωκαιας 17Β (ειναι στον πανω οροφο), παιζει τωρα μια Σακιρα.....πιτσιρικα, ψηλη, σφιχτο σωμα....

ΜΕΓΑΛΗ ΦΟΛΑ!!!  :headbang: :headbang:

Ουτε καν στην κατηγορια: "Ελα μωρε, αφου ηρθα ας ριξω εναν!"


ΚΑι τωρα Θα κοιμηθω ησυχος, ολο και καποιου το εικοσαρικο (και τα νευρα) θα εσωσα!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
για μια πιο γενική ενημέρωση πηγαίντε στα ιατρεία της δεληγιώργη δίπλα από την τράπεζα εκεί ξέρουν καλύτερα από πολλούς τι παίζει μιας και πολλές πηγαίνουν εκεί για εξετάσεις
ενοεις πολλές ιερές δούλες από φυλής ;
 

Επισκέπτης
Eχω ακουσει για συγκεκριμενο πελατη μολυντηρα που μολυνει με πολλαπλα ΣΜΝ οποια παει μαζι του. Γι αυτο πολλες κοιτανε καχυποπτα, εχοντας μια προφορικη περιγραφη του, τους πελατες. Ανησυχουν μηπως εχουν μπροστα τους τον μολυντηρα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom