Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 297 άτομα (36 μέλη και 261 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
αναλογα την συννενοηση μεταξυ του  πελατη και της κοπελας  αλλα λογικα χρονο θα κερδισεις 
Οπως τα λες τυπε μου χρονο κερδιζης μονο...Προσοπικα τοχο κανει με στανταρακι μου που ειναι πολυ αγαπουλα...πολυ ομως ..οποτε κερδισα χρονο που για μενα ηταν και ο στοχος...Το μονο που αλαξε και με προσελκισε να κανο ηταν να της πεξο υο νινακι γιατι οπως μουπε θελει να χυση και αυτη...
 

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
Δεύτερη συνεύρεση με την Νίκη από Πιπίνου 118. Εξαιρετική η κοπέλα για δεύτερη φορά κ με το χαμόγελο! Μακάρι να είναι για αρκετό καιρό εκεί....
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
..Αγκύρας 12α πριν 2 ώρες..η τσατσά ανακοίνωσε Σούζυ -καλό αδύνατο κορμάκι,μέτρια σε ύψος,καστανόξανθη γλυκοπρόσωπη- και Χριστίνα..η δεύτερη ψηλή με μικρό στήθος στητό,ξανθιά με ωραία μακρυά πόδια και όμορφο κώλο..πέρασμα με Χριστίνα..φιλιά και χάδια από μέρους της -δυναμικό μπάσιμο-  συνέχεια πίπα μετά περικαυλίδος και γλύψιμο-ρούφηγμα καλαμπαλικίων..με μαεστρία όλα,αλλά άρωμα ξεπέτας..στήσιμο άψογο στα τέσσερα και με το που μπήκε ο βιριβής στο μουνέτο,άρχισε τα αχ και βαχ και να χτυπιέται σα χταπόδι..ωραίο μουνί όμως,κι είπα να το παίξω κι εγώ-δε γαμιέται?? - ώσπου ήρθε το τέλος στη φιλόξενη και ζεστή μουνάρα της..η τσατσά μου'κανε κλικ και κάτι μου θύμισε..οι γνώστες,τι λένε??τα σέβη μου,κύριοι..
 

jantar

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Η
Πότε δούλευε στο Λέλας ; Και με ποιό όνομα ; Δε θυμάμαι κάτι  Hmmm....
==
Η Κρίστυ = είναι η παλιά  Χριστίνα του  Λέλας.Εκει ηταν πριν αρκετα  χρόνια πχ 2007-9, (ας πούμε ως διάδοχος της αποθεωθείσης Σόνιας με τα σιλικονάτα κλπ)- η Χριστίνα έκανε τότε το προγραμμα του ΛΚ 35/ δηλαδή 30 ε το απλό  και 50ε πρωκτικό, είχε μαλλιά σχεδον πλατινέ και ΠΣΚ ειχε πολυ κόσμο σε ολα τα δωματια αναμονης του μεγάλου ισογείου. (Ζero, Digweed, τα ..θυμαμαι σωστά ? :cheesy:)  Χμμ..Εχει πλέον πλαδαρέψει και ταλαιπωρηθεί πολυ το σώμα της πάντως..
Η Κρίστυ δούλευε στο Λέλας γύρω στο 2012 -2013 και δεν έκανε πρωκτικό - μάλλον σε διαφορετική κοπέλα αναφέρεσαι
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
..Αγκύρας 12α πριν 2 ώρες..η τσατσά ανακοίνωσε Σούζυ -καλό αδύνατο κορμάκι,μέτρια σε ύψος,καστανόξανθη γλυκοπρόσωπη- και Χριστίνα..η δεύτερη ψηλή με μικρό στήθος στητό,ξανθιά με ωραία μακρυά πόδια και όμορφο κώλο..πέρασμα με Χριστίνα..φιλιά και χάδια από μέρους της -δυναμικό μπάσιμο-  συνέχεια πίπα μετά περικαυλίδος και γλύψιμο-ρούφηγμα καλαμπαλικίων..με μαεστρία όλα..στήσιμο άψογο στα τέσσερα και με το που μπήκε ο βιριβής στο μουνέτο,άρχισε τα αχ και βαχ και να χτυπιέται σα χταπόδι..ωραίο μουνί όμως,κι είπα να το παίξω κι εγώ-δε γαμιέται?? - ώσπου ήρθε το τέλος στη φιλόξενη και ζεστή μουνάρα της..
:rose:
 

Motardos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2016
Μηνύματα
649
Like
52
Πόντοι
6
Η Καζακστανη σχιστοματα παιζει ακομα παιδια?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Η Καζακστανη σχιστοματα παιζει ακομα παιδια?

Προφανώς αναφέρεσαι στο Χριστινάκι. Εδώ και πολύ καιρό μας χαιρετάει πια από την πατρίδα της.
Ήτανε φοβερό μωρό και αστέρι στο δωμάτιο. Πάντα με το χαμόγελο. Αξέχαστη...
 

Motardos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2016
Μηνύματα
649
Like
52
Πόντοι
6
Προφανώς αναφέρεσαι στο Χριστινάκι. Εδώ και πολύ καιρό μας χαιρετάει πια από την πατρίδα της.
Ήτανε φοβερό μωρό και αστέρι στο δωμάτιο. Πάντα με το χαμόγελο. Αξέχαστη...

Καλα που να πηγε?
 

haker301978(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2011
Μηνύματα
194
Κριτικές
54
Like
638
Πόντοι
361
Μεγάλη προσοχή  παιδιά στην Σιμόνα από Φωκαίας  και υπόλοιπη αλυσίδα της προάλλες στο Φωκαίας 27 ισόγειο λόγω αναδουλιας η μαλακισμενη με καβάλησε και εβαλε το χερι της  στον πούτσο μου, ολλα αυτά στο σαλόνι και με πλάκωσε στα φιλιά  σε όλο το πρόσωπο  λαιμό και αυτιά και δεν με άφηνε να φύγω, όταν ξεγλιστησα και έφυγα  βγαίνοντας ανάβω τσιγάρο και διαπιστώνω ότι έχω κραγιόν στα χείλη  και τρελαίνομαι,  να μην τα πολυλογώ  πάω  σε ένα αμάξι και κοιτάω στον καθρέφτη  και βλέπω ότι είμαι γεμάτος κραγιόν σε όλο το πρόσωπο  ευτυχώς που πάντα έχω υγρά μαντηλάκια  μαζί μου,  αντε τώρα να μην το είχα καταλάβει θα είχα γίνει περιλεγος , προσοχή λοιπόν γιατί δεν είναι μόνο πουτανα στο σώμα αλλά και στην ψυχή.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:

- Κολωνού 30 1ος όροφος: Κρίνα και Σάρα
- Κολωνού 30 2ος όροφος: Ήρα και Βάλια

Το σημερινό μου γαμήσι με τη Βάλια είναι αφιερωμένο στην ξεσκισμένη κωλάρα του Saint που έχω βαρεθεί να γαμάω και στο χιλιογαμημένο μουνάκι του Stekas72 που βρωμάει ψαρίλα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.583
Πόντοι
10.686
Μεγάλη προσοχή  παιδιά στην Σιμόνα από Φωκαίας  και υπόλοιπη αλυσίδα της προάλλες στο Φωκαίας 27 ισόγειο λόγω αναδουλιας η μαλακισμενη με καβάλησε και εβαλε το χερι της  στον πούτσο μου, ολλα αυτά στο σαλόνι και με πλάκωσε στα φιλιά  σε όλο το πρόσωπο  λαιμό και αυτιά και δεν με άφηνε να φύγω, όταν ξεγλιστησα και έφυγα  βγαίνοντας ανάβω τσιγάρο και διαπιστώνω ότι έχω κραγιόν στα χείλη  και τρελαίνομαι,  να μην τα πολυλογώ  πάω  σε ένα αμάξι και κοιτάω στον καθρέφτη  και βλέπω ότι είμαι γεμάτος κραγιόν σε όλο το πρόσωπο  ευτυχώς που πάντα έχω υγρά μαντηλάκια  μαζί μου,  αντε τώρα να μην το είχα καταλάβει θα είχα γίνει περιλεγος , προσοχή λοιπόν γιατί δεν είναι μόνο πουτανα στο σώμα αλλά και στην ψυχή.
Μάλλον είναι κρυφή οπαδός του Picker και συμμετέχει στο σχέδιο ρουφιανέματος και ξεμπροστιάσματος των παντρεμένων και των σχεσάκηδων! :2funny:
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Επισκέφθηκε μήπως κάποιος συναγωνιστής το Διδύμου 18 υπόγειο τώρα απόγευμα?..για το ποιά κοπέλα δουλεύει....βασικά ρωτάω για τη κακάσχημη Ντιάνα...με την υπέροχη όμως κωλάρα..που δούλευε πρωί σήμερα..είμαι ένας από τους πορνοήρωες...
αδερφέ είναι τρελαμένη με ένα οδοντίατρο , δεν ξέρω πως σου έχει μέχρι τώρα τύχη , επειδή είναι ψυχάκιας πολύ ,  όταν τσακώνεται και αυτό συμβαίνει τακτικά γίνεται αλλοπρόσαλλη την έχουν διώξει και από το μπουρδέλο .... έχε το νου σου
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Μεγάλη προσοχή  παιδιά στην Σιμόνα από Φωκαίας  και υπόλοιπη αλυσίδα της προάλλες στο Φωκαίας 27 ισόγειο λόγω αναδουλιας η μαλακισμενη με καβάλησε και εβαλε το χερι της  στον πούτσο μου, ολλα αυτά στο σαλόνι και με πλάκωσε στα φιλιά  σε όλο το πρόσωπο  λαιμό και αυτιά και δεν με άφηνε να φύγω, όταν ξεγλιστησα και έφυγα  βγαίνοντας ανάβω τσιγάρο και διαπιστώνω ότι έχω κραγιόν στα χείλη  και τρελαίνομαι,  να μην τα πολυλογώ  πάω  σε ένα αμάξι και κοιτάω στον καθρέφτη  και βλέπω ότι είμαι γεμάτος κραγιόν σε όλο το πρόσωπο  ευτυχώς που πάντα έχω υγρά μαντηλάκια  μαζί μου,  αντε τώρα να μην το είχα καταλάβει θα είχα γίνει περιλεγος , προσοχή λοιπόν γιατί δεν είναι μόνο πουτανα στο σώμα αλλά και στην ψυχή.
Πως κάνεις έτσι για μερικά φιλία στο τέλος τέλος δεν σε φίλησε και κανένας μουσάτος ,,,,, για σκέψου αν γινόταν έτσι? τι θα έκανες ....... τώρα και αν δεν είχες μαντιλάκια , μπορούσες να έπαιρνες δεν είμαστε και στη Ζιμπάμπουε..........
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Δεν ειμαι σίγουρος οτι εγινα κατανοητος. Υπάρχουν και κοπέλες που δινουν κωλο και ελεύθερο στοματικό, ακομα και στο απλό πρόγραμμα των 20 η ακομα και των 10 ευρω στο μετάξυ χωρις να ειναι μιλφογκιλφ. Φυλής εχω πετύχει μερικες που εδιναν μεχρι και γλωσσόφιλα.

Αυτο που ρωτάω ειναι αν μια τανα που στο 20ρι κανει απλό πρόγραμμα, αν υπάρχει περίπτωση με 100 ευρω να σου κανει προγραμμα call girl, η απλα αγοραζεις παραπάνω χρόνο.
Παίχτη μου αυτά τα πράγματα γίνονται με συμφωνία από την πουτάνα και όχι από τα μελή του μπουρδέλου ..... και εν πάση περιπτώσει μπορεί αν κάποιος να σου πει ναι η όχι ,,,, δεν έχει καμιά σχέση αυτό αν κάνεις στην πουτάνα κλικ ... και γουστάρει μπορεί να σου πει άλλα πράγματα από αυτά που θα έλεγε σε μένα που δεν γουστάρει !!!!!!!! Εγω θα της έλεγα να βρεθούμε έξω
 

eplp299

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2016
Μηνύματα
135
Like
39
Πόντοι
1
Ξέρει κανεις αν η Καμέλια είναι τώρα σε βάρδια στη φωκαιας?
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.286
Πόντοι
2.586
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:

- Κολωνού 30 1ος όροφος: Κρίνα και Σάρα
- Κολωνού 30 2ος όροφος: Ήρα και Βάλια

Η Νατάσα σταμάτησε την δουλειά ή ακόμα περιμένουμε επιστροφή;
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom