Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 273 άτομα (44 μέλη και 229 επισκέπτες)

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Φυλής 84 πάνω- μια ξανθιά Αννα, κι ένα γεματούλικο

Ξέρει κανείς συναγωνιστής γι  αυτή την Άννα κάτι; Είναι της προκοπής ή ξεπέτα;  Την είδα κι΄ εγώ σήμερα το βράδυ. Είναι από τη Πολωνία και έχει δυνατό κορμί. Ρώτησα τη μπουρδελάρχισα αν είναι Ρωσίδα και κατσούφιασε το μικρό αλλά μετά πάλι πήρε το χαρούμενο της.  Το άλλο το μπαζάκι μου έβαλε γερό χέρι αλλά δε γούσταρα. Γενικά η Φυλής στις 01:00 είχε αρκετά καλά κομμάτια
Συμπληρωματική ενημέρωση
Φωκαίας 19 Κάρμεν, ωραίο κορμί και πολύ νέα. Ελεύθερο στοματικό κλπ.
Φωκαίας 22 πάνω Ένα καινούργιο με λίγο χοντρά χαρακτηριστικά προσώπου αλλά πολύ καλό σώμα γύρο στα 20-22,  μάλλον βλαχορουμάνα. Απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 22 κάτω Ρωξάνη οδοντογλυφίδα, απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 24 κάτω Μόνικα + Νάντια Πολωνή. Ελεύθερα στοματικά, γλυφομούνια, παρτούζες, 69άρια, απ΄ όλα έχει ο μπαχτσές. Όμως έχει αρχίσει να σπάει η πιάτσα εκεί μέσα. Η Μόνικα έγινε ξεπετιάρα. Μαύρο από εμένα και ποτέ πια επίσκεψη στο γυφτορουμάνικο βρωμόμουνο.
Φωκαίας 17 ισόγειο Ένα μελαχρινό λίγο γεματούλικο αλλά καυλιάρικια φάτσα. Και αυτό με ελεύθερο στοματικό.


 

ganemos3

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
101
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Περασε σημερα κανενας συναγωνιστης απο Καλυμνου-Μαγνησιας??
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Περασε σημερα κανενας συναγωνιστης απο Καλυμνου-Μαγνησιας??
Απο τα χθεσινα λεγομενα των υπηρεσιων στο καλυμνου 36Α θα ειναι η Φωτεινη, στο 48 η θεια Ολγα
Μαγνησιας καποιο μιλφ..........
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Απο τα χθεσινα λεγομενα των υπηρεσιων στο καλυμνου 36Α θα ειναι η Φωτεινη, στο 48 η θεια Ολγα
Μαγνησιας καποιο μιλφ..........
cheyenne η σουλα απο πιπινου αξιζει κα8ολου? η ειναι ξεπετα?" εχω ακουσει οτι μοιαζει σε υπηρεσιες με νανα καλυμνου η μπα?
 

ganemos3

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
101
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
ok Cheyenne σε ευχαριστω .. μηπως εχεις νεωτερα εσυ για την Μαρινα την milf ??? η γνωστη απο Μαγνησιας11-φ109α-δουσμανη10?? σε ευχαριστω προκαταβολικα ...
:)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
cheyenne η σουλα απο πιπινου αξιζει κα8ολου? η ειναι ξεπετα?" εχω ακουσει οτι μοιαζει σε υπηρεσιες με νανα καλυμνου η μπα?
Προφανως μιλας για την gilf πλεον στο γατοσπιτο
Η αποψη μου για τις υπηρεσιες της, χρονολογειται τπυλαχιστον 10 χρονια πριν, που ηταν η τελευταια φορα που την ειχα "συναντησει"

Δουλεψε σε ενα ιδρυματα που εχουν πλεον κλεισει :
Ενα απενατι απο την Χωβματιανου, στη Αλκιβιαδου και Ιουλιανου, Διδυμου 20τοσο, απεναντι απο το σπιτι του βρυκολακα.
Απο τοτε ειναι στο γατοσπιτο.

Τοτε ηταν πολυ καλη.
Ελευθερο στοματικο (Νεος και αμυαλος τοτε) και κουλουρακι εννοειται με προφυλακτικο 
Μιλαω για τα τελη του 1999 αρχες 2000

Δεν μπορω να ξερω εαν ειναι ακομα το ιδιο καλη.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ok Cheyenne σε ευχαριστω .. μηπως εχεις νεωτερα εσυ για την Μαρινα την milf ??? η γνωστη απο Μαγνησιας11-φ109α-δουσμανη10?? σε ευχαριστω προκαταβολικα ...
:)
Δυστυχως οχι.
Και για να ειμαι ειλικρινης δεν ξερω και για ποια κοπελα μιλας.

Θα σε βοηθησουν περισσοτερο οι ειδημονες των μπουρδελαν.

Εγω ξερω πιο πολλα για studio.

ΥΓ: Ειχα συναντησει μια Μαρινα στο Φ109 και Μαγνησιας 11 το....1995.
Δουλευε και στο Καλυμνου 36Α
Νεα κοπελα τοτε , ψηλη, αδυνατπουλα, με ωραιο σωμα ισια καστανα μαλλιά, και πολυ καλο στοματικο και υπηρεσιες.

Εχει πλακα να ειναι η ιδια (milf πλεον)

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Προφανως μιλας για την gilf πλεον στο γατοσπιτο
Η αποψη μου γιατις υπηρεσιες της, χρονολογειται τπυλαχιστον 10 χρονια πριν, που ηταν η τελευταια φορα που την ειχα "συναντησει"

Δουλεψε σε ενα ιδρυματα που εχουν πλεον κλεισει :
Ενα απενατι απο την Χωβματιανου, στη Αλκιβιαδου και Ιουλιανου, Διδυμου 20τοσο, απεναντι απο το σπιτι του βρυκολακα.
Απο τοτε ειναι στο γατοσπιτο.

Τοτε ηταν πολυ καλη.
Ελευθερο στοματικο (Νεος και αμυαλος τοτε) και κουλουρακι εννοειται με πορφυλακτικο-  
Μιλαω για τα τελη του 1999 αρχες 2000

Δεν μπορω να ξερω εαν ειναι ακομα το ιδιο καλη.
ωραια 8α παω μια βολτιτσα.αα γιατι το λετε γατοσπιτο?ειναι αλη8εια οτι εκαναν παρτουζεσ μια περιοδο εκει?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
cheyenne η σουλα απο πιπινου αξιζει κα8ολου? η ειναι ξεπετα?" εχω ακουσει οτι μοιαζει σε υπηρεσιες με νανα καλυμνου η μπα?
τυπε τοσο καμμενη οπως ειναι η νανα αποκλειεται να ειναι :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ωραια 8α παω μια βολτιτσα.αα γιατι το λετε γατοσπιτο?ειναι αλη8εια οτι εκαναν παρτουζεσ μια περιοδο εκει?
γιατι οταν εμπαινες μεσα πηγαινες να ξερασεις απτην μυρωδια γατιλας τυπε :2funny:
και παντου υπηρχαν γατες
εκανε παρτουζα μαζι με μια μουμια γρια ανω των 70 που ηταν και καλα η τσατσα εκει
 

ganemos3

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
101
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Cheyenne οκ  σε ευχαριστω .... να σε ρωτησω τοτε εαν εχεις αποψη γισ την Ελενη φ104 την βλεπω στισ φωτος αρκετσ ενδιαφερουσα  ?? εχω εκει κ εγω εμπειρια για την ΜΑρινα-Αλικη-Κελλυ... :sunglasses:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Προφανως μιλας για την gilf πλεον στο γατοσπιτο
Η αποψη μου για τις υπηρεσιες της, χρονολογειται τπυλαχιστον 10 χρονια πριν, που ηταν η τελευταια φορα που την ειχα "συναντησει"

Δουλεψε σε ενα ιδρυματα που εχουν πλεον κλεισει :
Ενα απενατι απο την Χωβματιανου, στη Αλκιβιαδου και Ιουλιανου, Διδυμου 20τοσο, απεναντι απο το σπιτι του βρυκολακα.
Απο τοτε ειναι στο γατοσπιτο.

Τοτε ηταν πολυ καλη.
Ελευθερο στοματικο (Νεος και αμυαλος τοτε) και κουλουρακι εννοειται με προφυλακτικο 
Μιλαω για τα τελη του 1999 αρχες 2000

Δεν μπορω να ξερω εαν ειναι ακομα το ιδιο καλη.
ειχε περασει και απο μεταξι τυπε
στο σπιτι στην κωλο-νου που γαμας με 10 ευρω
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
γιατι οταν εμπαινες μεσα πηγαινες να ξερασεις απτην μυρωδια γατιλας τυπε :2funny:
και παντου υπηρχαν γατες

Και λιγα λες.

Ειχε παντου νεογεννητα γατακια, εως και πανω στα κρεβατια στα δωματια.
Απιστευτη βρωμα απο τα κατουρλια και τα .....των γατιων

Δυσκολα που περαγες το ακτωφλι, για να μπεις μεσα, ποσο μαλλον να περασεις σε δωματιο.

τωρα πλεον εχει ανακαινειστει (σχετικα0 και ειναι σε φυσιολογικα επιπεδα.
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
γιατι οταν εμπαινες μεσα πηγαινες να ξερασεις απτην μυρωδια γατιλας τυπε :2funny:
και παντου υπηρχαν γατες
εκανε παρτουζα μαζι με μια μουμια γρια ανω των 70 που ηταν και καλα η τσατσα εκει
καταλαβα.προφανως 8α εχει συγχωρε8ει η γριουλα τωρα.αραγε τισ δοκιμασε κανεις μαζι? :huh: :huh:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Cheyenne οκ  σε ευχαριστω .... να σε ρωτησω τοτε εαν εχεις αποψη γισ την Ελενη φ104 την βλεπω στισ φωτος αρκετσ ενδιαφερουσα  ?? εχω εκει κ εγω εμπειρια για την ΜΑρινα-Αλικη-Κελλυ... :sunglasses:
Ειναι η επονωμαζομενη ΕλληνοΑιγυπτια με θητεια και στο Βριλησσου 42, 57, και Κατεχακη 8.

Ωραια κοπελα εντυπωσιακη με μεγαλο φυσικο στηθος.
Προσωπικα δεν την εχω τιμησει, απ΄οτι ακουω ειναι μετα φεγγαρια της στο δωματιο.
Αναλογα πως θα σου κατσει.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
καταλαβα.προφανως 8α εχει συγχωρε8ει η γριουλα τωρα.αραγε τισ δοκιμασε κανεις μαζι? :huh: :huh:
τυπε εγω με το που ανοιγα την πορτα μου ερχοταν ξερατο παντως
2 φορες που περασα σχετικα προσφατα δεν ηταν η γρια μεσα παντως
ηταν μονη της η συλβια
καπου υπηρχε ενα θεμα με παρτουζες σε μπουρδελα
εκει αναφερει καποιος οτι πηρε παρτουζα την γρια μουμια μαζι με μια αλλη
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
τυπε εγω με το που ανοιγα την πορτα μου ερχοταν ξερατο παντως
2 φορες που περασα σχετικα προσφατα δεν ηταν η γρια μεσα παντως
ηταν μονη της η συλβια
καπου υπηρχε ενα θεμα με παρτουζες σε μπουρδελα
εκει αναφερει καποιος οτι πηρε παρτουζα την γρια μουμια μαζι με μια αλλη
Kαι χθες που περασαμε απο εκει, μονη της ητανσ το σαλονι και καπνιζε.

Πολυ ευγενικη, δεν εκανε καποιο σχολιο οταν δεν περασαμε, ισα ισα μας χαιρετησε κιολας.

Μενει ανοιχτο μεχρι τις 16:30
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom