Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 272 άτομα (44 μέλη και 228 επισκέπτες)

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
αντε να βαλουν φαρασι σημερα...

το νου σας ρεμαλια, γινεται συγκεντρωση για τους μεταναστες στο μουσειο, μπορει να γινουν ντραβαλα
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
στην ιωνιας ειναι απο τα χειροτερα ρδελα.....θυμαμαι κατι γριες παλια εκει....τη μια της τον εχωσα στο κωλο και απο τις φωνες μπηκε ο τσατσος μεσα :grin:...ο οποιος μετα μου ειπε...''παληκαρι ασε την αυτη...περιμενε με οταν σχολασω να στο δαμασω εγω''....εμεινα καγκελο...:2funny: :2funny: :2funny:...αλλες φορες ειχε κατι πιτσιρικες ρουμανες και τσιγγανορουμανες που τις ξεσκιζα στη σειρα,παντα με αλλους 2 φιλους να περιμενουν εξω.....προσοχη θελει...... :rockon:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
επισης προτεινω στην κνιδου τη ντανα,ανεβαινει κριτικη :fuck2:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
ο οποιος μετα μου ειπε...''παληκαρι ασε την αυτη...περιμενε με οταν σχολασω να στο δαμασω εγω''....εμεινα καγκελο...  .
=====
Aπ 'οτι  ενημερώθηκα και ενημέρωσα,  και  μετά  από  αυτό που λές,  παίζει ο παλιος τσάτσος, να είναι  η ίδια ( ο ίδιος)  η τωρινή τατσά ... :headbang: ;) :o
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ...
ΑΧΙΛΕΩΣ 40 ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ?
 

petroskal69

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
185
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα η  [ ΑΝΚΑ ] ξερουμε που αλλου δουλευει το πρωι :think: :think: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
στην ιωνιας ειναι απο τα χειροτερα ρδελα.....θυμαμαι κατι γριες παλια εκει....τη μια της τον εχωσα στο κωλο και απο τις φωνες μπηκε ο τσατσος μεσα :grin:...ο οποιος μετα μου ειπε...''παληκαρι ασε την αυτη...περιμενε με οταν σχολασω να στο δαμασω εγω''....εμεινα καγκελο...:2funny: :2funny: :2funny:...αλλες φορες ειχε κατι πιτσιρικες ρουμανες και τσιγγανορουμανες που τις ξεσκιζα στη σειρα,παντα με αλλους 2 φιλους να περιμενουν εξω.....προσοχη θελει...... :rockon:

γιατι να περιμενουν τυπε??? λες εκει που πηδας να μπει κανας τσατσος μεσα?
και να κανει μαλακιες?  :think: :think: :think: :think:
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
mods? κανά νέο?

Να ρωτήσω κάτι σχετίκο με τις κριτικες των μπουρδέλων, ίσως και να είναι θέμα των mods.
Γιατί στις κριτικές δεν φαίνεται η δηλωθήσα βάρδια της επίσκεψης, παρόλο που ζητείται κατά την καταχώρηση;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Επιλεκτική μεσημεριανή τσαρκούλα σε ιδρύματα με milf  παρέα με τον SPEED και τον  Pitsiriko1 :

Ιουλιανού 71: Λίζα. Η ξανθή ευτραφής Ελληνίδα με την βραχνή – sexy φωνή. Παλιά γνώριμη, Είχα 3 χρόνια να την δω. Πέρασα για να θυμηθούμε τα παλιά….

Διδύμου 20 : Εύα, Ξανθή με αρκετές φακίδες, τα βράδια στο Αλκαμένους 113

Διδύμου 18 (κάτω) : Τζούλια. Αδιάφορη καστανή με ίσια μαλλιά, με πρωκτικό και ακα στο εικοσάρικο.

Διδύμου 18 (ισόγειο) : Αντριαννα, Γνωστή παρουσία στην Διδυμου.

Διδύμου 20 : Ιβαννα. Ξανθή με ωραίο σώμα. Ελεύθερο στοματικό, γνωστή στους περισσότερους.

Μαγνησίας 11 : Κάρλα. Όχι η καυλα. Νεαρή σχετικά μελαχρινή με αρμόνικες καμπύλες, ξινή όμως θα έλεγα στο σαλόνι.

Μαγνησίας 1 : Μπελα. Ξανθιά αξιοπρόσεκτη που κίνησε το ενδιαφέρον του SPEED.
Ντυμένη με κόκκινο διαφανές baby doll, μαυρο στριγκακι, μικρό στήθος σχετικά, πεταχτό κωλαράκι.

Καλύμνου 48Β: Κλειστον

Καλύμνου 48Α : Η θεια Όλγα.

Καλύμνου 36Α : Φωτεινή. Ξανθή μεγαλοκοπέλα, γελαστή, σε αντίθεση με την υπηρεσία, που όσο περιμέναμε μας τόνιζε συνέχεια, ότι μας έχει ξαναδεί και έχει πάντα τις ίδιες κοπέλες. Φεύγοντας είπε "Όλο πακέτο πάτε εσείς..."Απορούσε που δεν ξέραμε την κοπέλα….

Πιπίνου 32Β (γατόσπιτο) : Σουλα/ Σιλβια. Η γνωστή gilf του ιδρύματος. Ήμουν τακτικός πελάτης της πριν….15 χρόνια. Ευγενική στο σαλόνι, μας χαιρέτησε, παρόλο που δεν περάσαμε στο δωμάτιο. Πλεον ανακαινισμένο και καθαρό. Κριμα........ :grin:
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Sorry  Ευα η ιβανα στο 20???

ευχαριστω...
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Bόλτα στην πρωινή βάρδια σε Μεταξουργείο και Φυλής.
Στην Μέγ Αλεξάνδρου 22 ισόγειο έχει προστεθεί και 2η πόρτα για ασφάλεια που ανοίγει με ηλεκτρικό ρεύμα.Ηταν η ίδια υπέρβαρη μελαχρινή που ήταν και την άλλη φορά.
Στον όροφο η γνωστή καστανή με το πλαδαρό σώμα που είναι επίσης εκεί.
Ιάσωνος 44 ήταν αθίγγανη κανονικών κιλών αδιάφορη.Η ίδια με την άλλη φορά.
Ιάσωνος 46 όροφος ήταν η ίδια ξανθιά υπέρβαρη λευκή κοπέλα με ακάποτο και πρωκτικό μαζί με μία καινούρια αφρατούλα κοντή με ξανθά περμαναντ μαλλιά.Αμφότερες αδιάφορες.Στο μεσαίο η 2 βουβάλες που δουλεύουν συνήθως εκεί,γυμνό τσιμπούκι.Στο αριστερό ισόγειο ήταν η Λαβίνια με γυμνό τσιμπούκι,καλό πουτανάκι αλλά πληροφορίες οτι βιάζεται με αποτρέπουν να μπω.Μαζί της και η Τζοάννα απο τον όροφο,ξέμεινε απο την εποχή των δεινοσαύρων,γυμνό τσιμπούκι.
Ιάσωνος 37 η Γιουλέρια δυστυχώς απουσίαζε και ήταν μια ψηλή με καστανά μαλλιά πιασμένα κοτσίδα, λίγα παραπανίσια κιλάκια και προγούλι.Αδιάφορη.
Κωλοκυνθούς 38 ισόγειο πήγα για Μανταλίνα και αντί για αυτήν βρήκα την απογευματινή σκατοτσατσά του ορόφου η οποία μου παρουσίασε μία παχουλή με ολόσωμο μαύρο,Τουρκάλα με ξανθά μακριά μαλλιά γνωστή και απο το Διδύμου 18 υπόγειο καθώς και Έλλης 3.Αδιάφορη,τζίφος!!Στον όροφο μία δυσάρεστη έκπληξη για μένα αλλά ξέρω οτι αρκετοί εδώ μέσα είσαστε fun της.Επέστρεψε η κοντή ξανθιά γεματούλα με τοσκουλαρίκι στο μουνί.Όνομα δεν θυμάμαι.Όσοι fun της σπεύσατε!!
Κωλοκυνθούς 63 αριστερά ήταν η Μόνικα καστανή κανονικών κιλών,μελαμψή,με μύτη σουγία,ιδιότυπη ομορφιά.Σπέσιαλ τσιμπούκι για Έλληνες και κώλος για όλους!!
Στο ευθεία ήταν η Νάντια η Βουλγάρα.Με αλλαγμένο look.Φορούσε περούκα με μαύρα μακρυά μαλλιά,ολόσωμο διχτυωτό.Πολύ καύλα πέρασα τελικά μέσα και πέρασα όμορφα μαζι της!!Γυμνό τσιμπούκι.Θα ανεβάσω και κριτική!!
Άνοδος στην Φυλής και έχουμε:Διδυμου 27 ισόγειο ήταν η Ρόζα καινούρια ψηλή ξανθιά,νταρντανογκόμενα.Πρωκτικό,(δεν κάνει γυμνό τσιμπούκι.)Στον όροφο ποια ανακάλυψα
λέτε;;Tην Αλίνα το ξινό πιπίνι απο Κωλοκυνθούς 38α&β.Γυμνό τσιμπούκι και κώλος.Όμορφη αλλά έπιπλο μέσα.
Διδύμου 20 η Ιβάνα η ξεπετατζού.Διδύμου 18 υπόγειο η Τζούλια όχι η Αλεξανδράτου,το υπογραμμίζω για να μην τρέχετε άδικα.Χέ!Χε! Και τέλος Διδύμου 16 η Ευα.
Διδύμου 8 όροφος ήταν η μεγαλοκοπέλα Άννα παλιά καραβάνα απο Διδύμου 8 ισόγειο,Φυλής 54,και Αλκαμένους 113.Κοντά ξανθά μαλλιά και προσποιητή ευγένεια στο σαλόνι.
Φυλής 40 Άννα καινούριο μωρό κανονικών κιλών,μελαμψή,με μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους.Πρωκτικό και γυμνό τσιμπούκι.
Φυλής 54 ήταν η Ντιάνα ψυχρή καστανόξανθη κοπέλα,λεπτή.Μάλλον έπιπλο μέσα μου φάνηκε.
Φυλής 80 ήταν η Μπιάνκα λεπτό και κοντό πιπίνι με μαύρα μαλλάκια λίγο πιο πάνω απο τους ώμους και λευκό δέρμα.
Φυλής 61 μία κοπέλα λεπτή, χαμηλοκώλα,με κοντο μαύρο μαλλί,καινούρια.Γυμνό τσιμπούκι και κώλος.
Φώκαιας 17 ανακάλυψα πιπίνι απο Λατινική Αμερική αδύνατο κοντό,με μαύρα μαλλιά εώς τους ώμους.Καινούριο!!Γυμνό τσιμπούκι όχι τελειωτικό.Το είχα υπόψιν μου αλλά τελικά τίμησα άλλο.Ντόρα το ονοματάκι του.3 ημερών κατα την τσατσά!!
Φώκαιας 25 ήταν καστανή κανονικών κιλών προς γεμάτη με μαλλιά μέχρι τους ώμους.Υπήρχε και δεύτερη κοπέλα την οποία δεν είδα.Στο ισόγειο ήταν η Λάουρα αδύνατο όμορφο πιπίνι και κάπως άτακτο σύμφωνα με συναγωνιστές.Γυμνό τσιμπούκι και στα υπόψιν.
Φώκαιας 24 ήταν το γνωστό κοντό πορδοβούλωμα με full που είναι συνήθως εκεί.
Φώκαιας 22 ισόγειο ήταν μία ελαφρώς γεματούλα μελαμψή με μαύρα μακριά μαλλιά.Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Και στο υπόγειο ανακάλυψα την Μανταλίνα απο Κωλοκυνθούς 38 την οποία και τίμησα.Όμορφη αθίγγανη.Έχω αναρτήσει κριτική στο Κωλοκυνθούς 38β πριν λίγο καιρό.
Καλά να περνάτε!!
 

Επισκέπτης
Φώκαιας 17 άνω:
Επισκευτικα πρωτη φορα χτεσ το απογευμα την Σελενα απο φωκαιασ και ενω ημουν μεσα κανα 5λεπτο η τσατσα χτειπαει την πορτα σε 2 λεπτα παλι το ιδιο ευτιχοσ ειχα τελειωσει με τη κοπελα η οποια δεν βιαζοταν. Παντα ετσι κανει η καριολα η τσατσα η ετυχε.
Πάγια τακτική σε αυτόν τον οίκο και γενικότερα στην αλυσίδα που ανήκει.Προσοχή στην βαμμένη καστανόξανθη, κοντή, λίγο στρουμπουλή, μεσήλικη και πλέον, δολίως ευγενική, νευρωτική τσατσά που εργάζεται καμμιά φορά και στο Φυλής 71 άνω!.Μακρυά!
Κτυπά πόρτα στα 6-7 λεπτά και αν φέρεις αντίρρηση, αποκαλύπτει όλη της την αγένεια και φωνάζει!
Δεν αναφέρομαι στην παλαιά ευγενέστατη υπηρέτρια της Βίκυς-Φυλής 71άνω που της μοιάζει.  
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα κύριε καθηγητά.
Bόλτα στην πρωινή βάρδια σε Μεταξουργείο και Φυλής.
Στην Μέγ Αλεξάνδρου 22 ισόγειο έχει προστεθεί και 2η πόρτα για ασφάλεια που ανοίγει με ηλεκτρικό ρεύμα.Ηταν η ίδια υπέρβαρη μελαχρινή που ήταν και την άλλη φορά.
Το τεθωρακισμένο του Τσοχατζόπουλου...

Φυλής 54 ήταν η Ντιάνα ψυχρή καστανόξανθη κοπέλα,λεπτή.Μάλλον έπιπλο μέσα μου φάνηκε.
Λογικά Ντιάνα η μεσήλικη Λιθουανή από Αλκιβιάδου 16Γ και Φυλής 134 1ος.Τα βασικά.Κάπου πρέπει να έχει κριτική.

Κωλοκυνθούς 63...Στο ευθεία ήταν η Νάντια η Βουλγάρα.Με αλλαγμένο look.Φορούσε περούκα με μαύρα μακρυά μαλλιά,ολόσωμο διχτυωτό.Πολύ καύλα πέρασα τελικά μέσα και πέρασα όμορφα μαζι της!!Γυμνό τσιμπούκι.Θα ανεβάσω και κριτική!!
Προφανώς η λεπτή Νάντια με τις περούκες από Αχιλλέως 40 και Ιάσωνος 1Β-Γ για λίγο.
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
Μαυρο απο εμενα στην τσατσα που ειναι στο Βέργας 6Β το απογευμα στο πανω.Μονο οι υπηρεσιες τις κοπελας αξιζουν.Η τσατσα ειναι με το χρονομετρο στο χερι και οσο εχει τετοια συμπεριφορα θα χανουν πελατες.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.750
Κριτικές
126
Like
7.795
Πόντοι
7.885
Σήμερα κατά τις 21:30 ο πουστρότσατσος  του Φ67 αν θυμάμαι καλά :idiot: :uglystupid: είχε βγει έξω από την πόρτα και μπάνιζε αγοράκια :birdman: :birdman: :jerking:,προσκαλώντας τους ταυτοχρόνα να περάσουν μέσα και καλά να δουν τη γκόμενα :rockon: :rockon:.Ουστ μωρή παλιόπουστα :birdman: :birdman:.Εγώ πέτυχα Χριστινάκι και χωρίς δεύτερη σκέψη πέρασα και δεν έχασα :pipa2: :knockinb: :2funny: :2funny:.Όπως πάντα στις επάλξεις το Χριστινάκι,αν κι εγώ ήμουν λίγο πεσμένος :P :(.Επιφυλλάσομαι όμως στα προσεχώς :grin: :grin:.Τέλος παρατήρησα ότι σήμερα το βράδι γύρω στις 22:00 είχαν βγει βυτιοφόρα του δήμου και έκαναν απολύμανση στην Ομόνοια και στους γύρω δρόμους.Ήταν καιρός να γίνει και αυτό :sunglasses: :sunglasses:
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Τσάρκα στην περιοχή της Λιοσίων γύρω στις 5 που γινόταν αλλαγή βάρδιας. Αν εξαιρέσεις την Ειρήνη από Ξανθίππης 2 και άλλη μία που δεν θυμάμαι σε ποιόν οίκο ήταν, όλες οι άλλες κοπέλες ήταν υπέρβαρες. Γαμησέ τα κατάσταση. Πολύ μπαζοθύελλα. Επίσης στο Λιοσίων 73Β, στην πόρτα έγραφε ότι έγινε έξωση και ήταν κλειστό.
 

konet

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Τρίτη βάρδια στη Φυλής πριν απο λίγο -

Φυλής 92 νέο - η ξανθούλα με τον μεγαλουτσικο κώλο και τα πεταχτά βυζάκια
Φυλής 92 παλιο - μία κασταωή μέτρια και το γυφτάκι με τα μεγάλα βυζιά
Φυλής 71 υπόγειο - ένα μελαχρινό καλό σωματάκι
Φυλής 69 κάτω - μια ωραία μελαχρινή που έδινε και κωλαράκι, πολυ προκλητική
Φυλής 69 πάνω - το χριστινάκι
Φυλής 67 - η χοντρούλα μαζι με μία ομορφουλα, μεγαλουτσικη που γυφτοφερνει
Μ. Προδρόμου υπόγειο - δυο μέτρια κοριτσάκια, η μια αρκετα γεμάτη
Φυλής 86 κάτω - Ρωξάνα, ομορφουλα, ψιλή με φτιαγμένα βυζιά
Φυλής 86 πάνω - μοντελέ κορίτσι αλλα όχι τιποτα το ιδιαίτερο
Φυλής 84 πάνω- μια ξανθιά Αννα, κι ένα γεματούλικο
Φυλής 84 κάτω - η Ζωή
Φυλής 109 κάτω - ενα κακόμοιρο
Φώκαιας 24 - άλλο ενα κακόμοιρο
Φώκαιας 22 πάνω - μια ωραία παρουσία με πολύ καλο σωματακι, αλλα περίεργη φάτσα και πρόβλημα ομιλίας
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom