Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 344 άτομα (53 μέλη και 291 επισκέπτες)

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Η δουλεια στη Φυλης εχει πεσει και λογω του ηλεκτρικου που εχει διακοψει τη λειτουργια του στο τμημα Μοναστηρακι-Αττικη εδω και κατι μηνες.

Κατα τ' αλλα, προσωπικα διαφωνω με ολα αυτα τα ρατσιστικα σχολια που βλεπω να γινονται απο πολλους εδω μεσα. Αν ο Πακιστανος μπορει να δωσει οσα λεφτα μπορω κι εγω για να γαμησει, δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειναι κατωτερος απο μενα.

Στο θεμα της καθαριοτητας παλι δεν θα συμφωνησω, νομιζω οτι επηρεαζομαστε πολυ απο το χρωμα του δερματος και βγαζουμε ολους τους μαυριδερους βρωμιαρηδες. Δεν ειναι ετσι, εχω δει πολυ καθαρους Πακιστανους και πολυ βρωμικους Ελληνες.

Οσον αφορα τις αρρωστιες, το ολο θεμα εξαρταται απο τις πορνες και απο εμας επισης. Ηπατιτιδα Β' ας πουμε δεν εχουν μονο οι Πακιστανοι αλλα και 300.000 Ελληνες, απο εκει και περα ειναι θεμα της καθε πορνης να κανει ασφαλες σεξ ΜΕ ΟΛΟΥΣ!

Μακρια απο μενα ο ρατσισμος, ολοι οι συμπολιτες μας εχουν δικαιωμα στο σεξ. Μαυρο και ακυρο σε ολες τις πορνες που κανουν βρωμικο και ανασφαλες σεξ!
:rockon:
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Η δουλεια στη Φυλης εχει πεσει και λογω του ηλεκτρικου που εχει διακοψει τη λειτουργια του στο τμημα Μοναστηρακι-Αττικη εδω και κατι μηνες.

Κατα τ' αλλα, προσωπικα διαφωνω με ολα αυτα τα ρατσιστικα σχολια που βλεπω να γινονται απο πολλους εδω μεσα. Αν ο Πακιστανος μπορει να δωσει οσα λεφτα μπορω κι εγω για να γαμησει, δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειναι κατωτερος απο μενα.

Στο θεμα της καθαριοτητας παλι δεν θα συμφωνησω, νομιζω οτι επηρεαζομαστε πολυ απο το χρωμα του δερματος και βγαζουμε ολους τους μαυριδερους βρωμιαρηδες. Δεν ειναι ετσι, εχω δει πολυ καθαρους Πακιστανους και πολυ βρωμικους Ελληνες.

Οσον αφορα τις αρρωστιες, το ολο θεμα εξαρταται απο τις πορνες και απο εμας επισης. Ηπατιτιδα Β' ας πουμε δεν εχουν μονο οι Πακιστανοι αλλα και 300.000 Ελληνες, απο εκει και περα ειναι θεμα της καθε πορνης να κανει ασφαλες σεξ ΜΕ ΟΛΟΥΣ!

Μακρια απο μενα ο ρατσισμος, ολοι οι συμπολιτες μας εχουν δικαιωμα στο σεξ. Μαυρο και ακυρο σε ολες τις πορνες που κανουν βρωμικο και ανασφαλες σεξ!

Δυστυχως πολλοι Ελληνες εχουν ξενοφοβεια και ολα ξεκινανε απο το σπιτι...Γενηθηκα και μεγαλωσα  Αγγλια και ερχομαι Ελλαδα καθε μηνα για 10 μερες και βλεπω τρομακτικες διαφορες σε αυτο το θεμα...
Απλα την υποστηριξη για αυτα γραφτηκαν...

Οι δουλειες ομως εχουν πεσει το ξερω καλα απο εσωτερικη πηγη...(μη ρωτατε!!!) και νομιζω η περιποιηση απο της κοπελες θα ανεβει ακομα πιο πολυ απλα να μην παιρνουν περιτα ρισκα...σορρυ για την ορθογραφια μου
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
Η δουλεια στη Φυλης εχει πεσει και λογω του ηλεκτρικου που εχει διακοψει τη λειτουργια του στο τμημα Μοναστηρακι-Αττικη εδω και κατι μηνες.

Κατα τ' αλλα, προσωπικα διαφωνω με ολα αυτα τα ρατσιστικα σχολια που βλεπω να γινονται απο πολλους εδω μεσα. Αν ο Πακιστανος μπορει να δωσει οσα λεφτα μπορω κι εγω για να γαμησει, δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειναι κατωτερος απο μενα.

Στο θεμα της καθαριοτητας παλι δεν θα συμφωνησω, νομιζω οτι επηρεαζομαστε πολυ απο το χρωμα του δερματος και βγαζουμε ολους τους μαυριδερους βρωμιαρηδες. Δεν ειναι ετσι, εχω δει πολυ καθαρους Πακιστανους και πολυ βρωμικους Ελληνες.

Οσον αφορα τις αρρωστιες, το ολο θεμα εξαρταται απο τις πορνες και απο εμας επισης. Ηπατιτιδα Β' ας πουμε δεν εχουν μονο οι Πακιστανοι αλλα και 300.000 Ελληνες, απο εκει και περα ειναι θεμα της καθε πορνης να κανει ασφαλες σεξ ΜΕ ΟΛΟΥΣ!

Μακρια απο μενα ο ρατσισμος, ολοι οι συμπολιτες μας εχουν δικαιωμα στο σεξ. Μαυρο και ακυρο σε ολες τις πορνες που κανουν βρωμικο και ανασφαλες σεξ!
Συμφωνω απολυτως!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Δυστυχως πολλοι Ελληνες εχουν ξενοφοβεια και ολα ξεκινανε απο το σπιτι...Γενηθηκα και μεγαλωσα  Αγγλια και ερχομαι Ελλαδα καθε μηνα για 10 μερες και βλεπω τρομακτικες διαφορες σε αυτο το θεμα...
Απλα την υποστηριξη για αυτα γραφτηκαν...

Οι δουλειες ομως εχουν πεσει το ξερω καλα απο εσωτερικη πηγη...(μη ρωτατε!!!) και νομιζω η περιποιηση απο της κοπελες θα ανεβει ακομα πιο πολυ απλα να μην παιρνουν περιτα ρισκα...σορρυ για την ορθογραφια μου

Κι εγω εχω ζησει Μπερμιγχαμ και Λονδινο οπου η κοινωνια ειναι πολυπολιτισμικη, εχει παρα παρα πολλους ξενους (Ινδους, Πακιστανους, Αραβες, Τζαμαικανους, Αφρικανους και δεν συμμαζευεται)! Στην αρχη μου ειχε κανει τρομερη εντυπωση αλλα μετα το συνηθισα γιατι ειδα οτι και οι Αγγλοι στην πλειοψηφια τους ειναι πολυ ανοιχτοι στην πολυπολιτισμικοτητα.

Στην Αγγλια ας πουμε θα ηταν αδυνατο και εξωπραγματικο ενας οικος ανοχης να δεχεται μονο λευκους, θα ειχαν επεμβει ενα καρο - κρατικοι και μη - φορεις και οργανωσεις και θα ειχε γινει χαμος! Εδω ειναι σχετικα προσφατο φαινομενο οι ξενοι και ο κοσμος δεν ειναι ακομα εξοικειωμενος με το διαφορετικο. Πρεπει να το συνηθισουμε γιατι θελουμε δεν θελουμε το μελλον μας ειναι μαζι, σε αυτη την πολυπολιτισμικη Ελλαδα θα ζησουμε!
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Συγγνώμη φίλε picker ζεις στο εξωτερικό ή στην Ελλάδα; Αν ζεις στο εξωτερικό έχεις χάσει τη συνέχεια από τότε που έφυγες για έξω. Αν όμως ζεις εδώ στην Ελλάδα στη Αθήνα μάλλον καταιβένεις σπάνια στο κέντρο
 

Επισκέπτης
Συγγνώμη φίλε picker ζεις στο εξωτερικό ή στην Ελλάδα; Αν ζεις στο εξωτερικό έχεις χάσει τη συνέχεια από τότε που έφυγες για έξω. Αν όμως ζεις εδώ στην Ελλάδα μάλλον καταιβένεις σπάνια στο κέντρο

Στην Ελλαδα ζω και γαμαω δυο-τρεις φορες τη βδομαδα σε Μεταξουργειο και Φυλης παρεα με τους ξενους.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Τότε να σου ευχηθώ  καλή διασκέδαση :headbang:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Η δουλεια στη Φυλης εχει πεσει και λογω του ηλεκτρικου που εχει διακοψει τη λειτουργια του στο τμημα Μοναστηρακι-Αττικη εδω και κατι μηνες.

Αν ο Πακιστανος μπορει να δωσει οσα λεφτα μπορω κι εγω για να γαμησει,


:grin: :grin:

Ενα ευχαριστο μουσικο διαλλειμα.  :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν μας πειραζουν οι ξενοι στα μπουρδελακια.
Αν εμεις φοραμε καποτα και δεν κανουμε ταρζανιες.
και αυτοι ανθρωποι ειναι ρε μαγκες
δεν καταλαβα δηλαδη επειδη γεννηθηκανε μαυροι?
η οχι τοσο κομψοι οπως εμεις οι ελληναραδες?

Αν κανεις ταρζανιες εισαι αξιος και υπευθυνος της μοιρας σου.

Βρειτε κανα ψοφιο μπαζο απεξω να κανετε τα ακαποτα...
και δωστε τον καποτομενο σε ιεροδουλες μουναρες δικοι μου.  ;)

ειναι οι εναλλακτικες πουτανοπροσεγγισεις του Μπολντεμορτ καντες και δεν θα χασεις

 

karaflas1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
δεν ιπε κανεις επειδη ειναι μαυρος ινε και βρομιαρης μπορει να ειναι και λευκος και να ειναι βρομιαρης  παντος μια φορα μου ειχε τυχει ενας πακυστανος να μυρισει ολο το δωματιο  χαχα :2funny:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Η δουλεια στη Φυλης εχει πεσει και λογω του ηλεκτρικου που εχει διακοψει τη λειτουργια του στο τμημα Μοναστηρακι-Αττικη εδω και κατι μηνες.

Κατα τ' αλλα, προσωπικα διαφωνω με ολα αυτα τα ρατσιστικα σχολια που βλεπω να γινονται απο πολλους εδω μεσα. Αν ο Πακιστανος μπορει να δωσει οσα λεφτα μπορω κι εγω για να γαμησει, δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειναι κατωτερος απο μενα.

Στο θεμα της καθαριοτητας παλι δεν θα συμφωνησω, νομιζω οτι επηρεαζομαστε πολυ απο το χρωμα του δερματος και βγαζουμε ολους τους μαυριδερους βρωμιαρηδες. Δεν ειναι ετσι, εχω δει πολυ καθαρους Πακιστανους και πολυ βρωμικους Ελληνες.

Οσον αφορα τις αρρωστιες, το ολο θεμα εξαρταται απο τις πορνες και απο εμας επισης. Ηπατιτιδα Β' ας πουμε δεν εχουν μονο οι Πακιστανοι αλλα και 300.000 Ελληνες, απο εκει και περα ειναι θεμα της καθε πορνης να κανει ασφαλες σεξ ΜΕ ΟΛΟΥΣ!

Μακρια απο μενα ο ρατσισμος, ολοι οι συμπολιτες μας εχουν δικαιωμα στο σεξ. Μαυρο και ακυρο σε ολες τις πορνες που κανουν βρωμικο και ανασφαλες σεξ!

Μάλλον έχεις μπερδέψει την πούτσα με την βούρτσα, παλικάρι μου.
Όταν σχεδόν όλοι οι μετανάστες από την Αφρική & Ασία ζουν & μένουν 25 άτομα μαζί σε ένα υπόγειο, δεν έχουν δουλειά, δεν έχουν την οικονομική άνεση αλλά & την παιδεία για την προσωπική τους υγιεινή, πώς μπορούν να διατηρηθούν "καθαροί"?

Συμφωνώ ότι υπάρχουν βρομιάρηδες Έλληνες, αλλά μην μου πείς ότι οι ξένοι δεν κουβαλάνε μαζί τους αρρώστιες, που μάλιστα είχαν εξαφανιστεί από τον Δυτικό κόσμο! Συγκρίνεται η ποιότητα ζωής στο Πακιστάν με την Ελλάδα? Την ίδια ιατρο-φαρμακευτική περίθαλψη? Μην τρελαθούμε.

Όσο για την Αγγλία, οι περισσότεροι από δαύτους είναι Άγγλοι υπήκοοι, ελέω αποικιών. Επίσης, δεν πάνε κολυμπώντας εκεί και με "χαμένα" έγγραφα. Όποιος πάει εκεί, πάει νόμιμα. Που σημαίνει ότι υπάρχουν κάποιες διαδικασίες διαλογής, μέσα σ'αυτά & ιατρικές εξετάσεις! Επίσης εκεί μπάζουν όσους μπορούν να αξιοποιήσουν, που σημαίνει ότι οι περισσότεροι βρίσκουν μια δουλειά που τους προσφέρει ποιότητα ζωής. Άρα, ναί, αυτοί έχουν τα χρήματα για να πηδήξουν & ναί έχουν την σωματική/πνευματική υγεία για μια τέτοια συναναστροφή. Φυσικά, εκεί απαγορεύεται να μένουν σαν αγέλες σε υπόγεια, που φαντάζομαι θα καταλαβαίνεις ότι είναι εστίες μόλυνσης.

Επίσης, αν έχεις κατέβει Λονδίνο, θα παρατήρησες ότι οι Άγγλοι έχουν φύγει από το κέντρο και ζούν στην περιφέρεια, λόγω των ξένων. Άρα, δεν είναι και τόσο χαρούμενοι για την κατάντια τους! Άσε που γνωρίζω και για άλλες χώρες της Ευρώπης, πόσο τους αγαπάνε!

Δές λίγο τα παρακάτω link, που  τα βρήκα στο Google, απλά πατώντας τη φράση: Αγγλία μετανάστες!

Και ένα πιο βαρύ:

Άλλο ο ρατσισμός, άλλο το "μπουρδέλο" (Ελλάδα).
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Συμφωνώ φίλε amadeus και φυσικά ο φίλος μας picker ή είναι μπερδεμένος με τη κατάστηαση εδώ και της Αγγλίας ή είναι πολύ ρομαντικός και τα βλέπει όλα λες και ζει το 1920. Κάτι να πω επίσης για το σχόλιο των 300.000 Ελλήνων με ηπατίτιδα. Όλοι αυτοί οι Έλληνες που κόλλησαν ηπατίτιδα τα τελευταία χρόνια  φυσικά και έγινε  από τους εισερχόμενους μετανάστες,  γείτονες και μη. Ας μη κατονομάζουμε εθνότητες εξ άλλου πασίγνωστες είναι στο ευρή κοινό. Εμείς τι άλλο να κάνουμε, να λέμε και ευχαριστώ που κουβαλάνε τις αρρώστιες τους χωρίς ωστόσο αυτοί οι άνθρωποι να φταίναι γι΄ αυτό. Οσο γα τις τάνες ας πάνε και αυτές σε γιατρούς να κοιταχτούν μην έχουν τίποτα. Δε μπορεί να είμαστε μεό λες μα με όλες τις καταστάσεις δεκτικοί.
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνώ φίλε amadeus και φυσικά ο φίλος μας picker ή είναι μπερδεμένος με τη κατάστηαση εδώ και της Αγγλίας ή είναι πολύ ρομαντικός και τα βλέπει όλα λες και ζει το 1920. Κάτι να πω επίσης για το σχόλιο των 300.000 Ελλήνων με ηπατίτιδα. Όλοι αυτοί οι Έλληνες που κόλλησαν ηπατίτιδα τα τελευταία χρόνια  φυσικά και έγινε  από τους εισερχόμενους μετανάστες,  γείτονες και μη. Ας μη κατονομάζουμε εθνότητες εξ άλλου πασίγνωστες είναι στο ευρή κοινό. Εμείς τι άλλο να κάνουμε, να λέμε και ευχαριστώ που κουβαλάνε τις αρρώστιες τους χωρίς ωστόσο αυτοί οι άνθρωποι να φταίναι γι΄ αυτό.   

Ημερησια ενημερωση για μπουρδελα λεγετε εδω????
 

Επισκέπτης
Μάλλον έχεις μπερδέψει την πούτσα με την βούρτσα, παλικάρι μου.
Όταν σχεδόν όλοι οι μετανάστες από την Αφρική & Ασία ζουν & μένουν 25 άτομα μαζί σε ένα υπόγειο, δεν έχουν δουλειά, δεν έχουν την οικονομική άνεση αλλά & την παιδεία για την προσωπική τους υγιεινή, πώς μπορούν να διατηρηθούν "καθαροί"?

Συμφωνώ ότι υπάρχουν βρομιάρηδες Έλληνες, αλλά μην μου πείς ότι οι ξένοι δεν κουβαλάνε μαζί τους αρρώστιες, που μάλιστα είχαν εξαφανιστεί από τον Δυτικό κόσμο! Συγκρίνεται η ποιότητα ζωής στο Πακιστάν με την Ελλάδα? Την ίδια ιατρο-φαρμακευτική περίθαλψη? Μην τρελαθούμε.

Eσυ μαλλον κατι εχεις μπερδεψει... Οι μεταναστες που γαμανε στα μπουρδελα ΕΧΟΥΝ την οικονομικη ανεση να το κανουν. Πως γινεται να ειναι ανεργοι και να δινουν 15 ευρω για να γαμανε?  :idiot:

Δεν ειναι ολοι οι μεταναστες κακομοιρηδες φιλαρακι, πολυ τους υποτιμας! Υπαρχουν πολλοι μεταναστες που δουλευουν κανονικοτατα και προοδευουν, ΑΥΤΟΙ ειναι που πανε στα μπουρδελα. Σου το ξαναλεω και βαλε το μυαλο σου να σκεφτει:  :think:  Αν ενας Πακιστανος εχει τα ιδια λεφτα με σενα να ξοδεψει για ενα γαμησι, με ποιο αντικειμενικο κριτηριο εισαι εσυ ανωτερος απο αυτον?

Οσο για τις αρρωστιες που λες, εξηγησε μας ποιες αρρωστιες εννοεις! Και σου το ξαναλεω, αν τηρουνται σωστα οι απαραιτητες προφυλαξεις στο σεξ, κανεις δεν κινδυνευει απο τιποτα. Αντιθετα, αμα κανεις μαλακιες με πουτανες που κανουν μαλακιες, τοτε - συγνωμη αλλα - δεν σου φταιει κανεις!
 

Επισκέπτης
Κάτι να πω επίσης για το σχόλιο των 300.000 Ελλήνων με ηπατίτιδα. Όλοι αυτοί οι Έλληνες που κόλλησαν ηπατίτιδα τα τελευταία χρόνια  φυσικά και έγινε  από τους εισερχόμενους μετανάστες,  γείτονες και μη. Ας μη κατονομάζουμε εθνότητες εξ άλλου πασίγνωστες είναι στο ευρή κοινό. Εμείς τι άλλο να κάνουμε, να λέμε και ευχαριστώ που κουβαλάνε τις αρρώστιες τους χωρίς ωστόσο αυτοί οι άνθρωποι να φταίναι γι΄ αυτό.  

Η ηπατιτιδα β' υπηρχε στην Ελλαδα απο ανεκαθεν, κανενας Πακιστανος ή Αλβανος δεν μας την εφερε. Ρωτα και κανενα γιατρο! Μπορει στις γειτονικες χωρες οπως Αλβανια και Βουλγαρια να εχουν μεγαλυτερα ποσοστα ηπατιτιδας απο εμας, αυτο ομως δεν σημαινει οτι κι εμεις ειμαστε καθαροι. Αλλα και παλι, το θεμα δεν ειναι αν οι πελατες των μπουρδελων εχουν ηπατιτιδα αλλα αν ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ εχουν ηπατιτιδα... Και αν οι πουτανες και εσυ τηρειτε τις απαραιτητες προφυλαξεις, τοτε η ηπατιτιδα δεν μεταδιδεται με καμια παναγια!


Ημερησια ενημερωση για μπουρδελα λεγετε εδω????

Δεν πειραζει, ειναι σημαντικο να λεγονται καποια πραγματα. Αντι να κοιταξουν να βαλουν καμια καποτα τους φταινε οι Πακιστανοι.  :uglystupid:
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
Να προσθεσω οτι πρωτα αναβλυζει πηγαια ο ρατσισμος και μετα προσπαθει ο καθενας να τον δικαιολογησει με βαση τη λογικη.. δηλαδη μου βγαινει να σιχαινομαι τους πακιστανους.. κι επειδη δεν θελω να παραδεχτω οτι ειμαι ρατσιστης εφευρισκω δικαιολογιες οτι και καλα εχω δικιο κι οτι μενουν πολλοι μαζι κι οτι δεν εχουν δουλειες κι ερχονται παρανομα και μας κολλανε ασθενειες κτλ
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Εγώ προσωπικά την έκανα ήδη την ενημέρωση για τα μπουρδέλα με χθεσινή μου δήλωση.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom