Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 316 άτομα (52 μέλη και 264 επισκέπτες)

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Tις τελευταίες 2 μέρες καταθέτω στην Τζένη από Φω22 πάνω.
Είναι λίγο περίεργη, αλλά με τις προδιαγραφές της και με κώλο στα 30 €, είναι ευκαιρία.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Αν και τα στανταράκια της Φυλής έχουν εξαφανιστεί.
Πρέπει να ρισκαρουμε μερικά 20€ μέχρι να "ανακαλύψουμε" νέα ανερχόμενα αστέρια.

Καλή μας τύχη !
Σωστοτατο αυτο που λες αλλα τα νεα αστερια πρεπει να εχουν και μια χψ εμφανιση βλ.Μαρια η Βουλγαρα,Ελλη,Βανεσσα,Αννα η Σερβα,Κατια η Σλοβενα etc!Οσες ειναι ομορφες ή εχουν καλο ¨διαφημιστη¨ τον τελευταιο καιρο πανε στα στουντιο κατευθειαν!Σιγα μην κατσουν να γαμιουνται με τον καθε σκουροχρωμο για 7ευρω!Γιατι καπως ετσι παει το πραγμα!Η Φυλης εχει γεμισει μουτζαχεντιν,ταλιμπαν κλπ καιρο τωρα!Κατι σαν το Μεταξουργειο ενα πραγμα!!
Απο οσα γνωριζω το μονο που εχει παραμεινει..only greek..ειναι το Φυλης 109 ανω και μπραβο του!!Ολα τα αλλα ειναι μπατε σκυλοι αλεστε!
Κριμα...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εμένα σήμερα μου έκανε εντύπωση ο αριθμός των σπιτιών όπου οι κοπελούδες κάνουν ακάποτο τσιμπούκι. Σχεδον θεωρείται στάνταρ αυτό πια. Επίσης σχεδόν παντού με κυνηγάγανε για να περάσω.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
Και το 69 έχει γίνει ψιλο-στάνταρ υπηρεσία πια... :rolleyes:
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Στο φυλης 59 το πανω πριν κανα μηνα περιπου, για βολτα που περασα με εναν φιλο, αφου ειδαμε την κοπελα κ δεν μας γεμισε το ματι ειπαμε ευχαριστουμε κ πηγαμε να βγουμε αλλα που... η κοπελα  δεν μας αφηνε να φυγουμε μπηκε μπροστα στην πορτα κ μας μπλοκαρε την εξοδο ! την παρακαλουσαμε 5 λεπτα να μας αφησει να βγουμε !!!  Τραγικο ! Αφου βαρεθηκε, μας αφησε να βγουμε αφου πρωτα μας τα χουφτωσε με παραπονο καθως βγαιναμε...
 

gapost

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2010
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Σωστοτατο αυτο που λες αλλα τα νεα αστερια πρεπει να εχουν και μια χψ εμφανιση βλ.Μαρια η Βουλγαρα,Ελλη,Βανεσσα,Αννα η Σερβα,Κατια η Σλοβενα etc!Οσες ειναι ομορφες ή εχουν καλο ¨διαφημιστη¨ τον τελευταιο καιρο πανε στα στουντιο κατευθειαν!Σιγα μην κατσουν να γαμιουνται με τον καθε σκουροχρωμο για 7ευρω!Γιατι καπως ετσι παει το πραγμα!Η Φυλης εχει γεμισει μουτζαχεντιν,ταλιμπαν κλπ καιρο τωρα!Κατι σαν το Μεταξουργειο ενα πραγμα!!
Απο οσα γνωριζω το μονο που εχει παραμεινει..only greek..ειναι το Φυλης 109 ανω και μπραβο του!!Ολα τα αλλα ειναι μπατε σκυλοι αλεστε!
Κριμα...

:rockon: :rockon: :rockon:

Επίσης τη Χριστίνα στο 69Α έχω δεί να διώχνει Αφγανο-Πακιστανούς, αλλά μπορεί και να έτυχε.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
λοιπον...εσεις στο φωκαιας 22 οποιοι ειστε τελος παντων γιατι τα διαβαζεται δε μπορει να μη τα διαβαζεται,νταβαδες και μη αντε γαμηθειτε ρε!!...αφου οι κοπελες δε το κατεχουν το αθλημα τι στο διαολο τις βαζετε να το κανουν...
η κοπελα λεγοταν μελισσα και ηταν στο κατω...αρκετα εμφανισιμη,αδυνατη,ωραιο στηθος και τουρλωτο κολο,κοντο μαλλι μαυρο...αλλα ως εκει...
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.183
Κριτικές
13
Like
2.801
Πόντοι
2.811
Με τα σπίτια στη Λιοσίων (73α και 73β) τι γίνεται; Γιατί κάθε απόγευμα είναι κλειστά;
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175

[/quote]
:rockon: :rockon: :rockon:

Επίσης τη Χριστίνα στο 69Α έχω δεί να διώχνει Αφγανο-Πακιστανούς, αλλά μπορεί και να έτυχε.

Τί να το κάνω,  ρε μεγάλε που διώχνει τους Πάκιδες?

Απορώ πως η Χριστίνα αντέχει ακόμα.
Καταλαβαίνεις τι εστί να παίζεις διπλοβάρδια για πάνω από έναν χρόνο ? ?
Η κοπέλα πηγαίνει από της 10 το πρωί και σταματάει στις 12 το βράδυ!
Πόσο καλές υπηρεσίες (και καθαρές) μπορεί να προσφέρει από το απόγευμα και μετά ? Κούραση ψυχολογική και σωματική, ιδρώτας, κρέμες, σάλια από τα φιλιά στο στήθος της, . . . . . Όλα αυτά δεν αυξάνονται κατά την διάρκεια της ημέρας? Μπορεί να είναι χρυσή η κοπέλα και να προσπαθεί, αλλά αυτό θα την "κάψει".
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
:rockon: :rockon: :rockon:

Επίσης τη Χριστίνα στο 69Α έχω δεί να διώχνει Αφγανο-Πακιστανούς, αλλά μπορεί και να έτυχε.

Όχι, γενικά τους διώχνει. Την περασμένη εβδομάδα που την επισκέφτηκα, έτυχε να διώξει κάποιους και μάλιστα, επειδή μύριζε το δωμάτιο κάπως, μου απολογήθηκε λέγοντας ότι πολλοί μπαίνουν άπλυτοι και δεν ξέρει τί να κάνει. Εάν πρόκειται για Πακιστανούς τους διώχνει έτσι κι αλλιώς, αλλά όταν είναι Έλληνες δεν μπορείς να κάνεις τίποτα.

Τί να το κάνω,  ρε μεγάλε που διώχνει τους Πάκιδες?

Απορώ πως η Χριστίνα αντέχει ακόμα.
Καταλαβαίνεις τι εστί να παίζεις διπλοβάρδια για πάνω από έναν χρόνο ? ?
Η κοπέλα πηγαίνει από της 10 το πρωί και σταματάει στις 12 το βράδυ!
Πόσο καλές υπηρεσίες (και καθαρές) μπορεί να προσφέρει από το απόγευμα και μετά ? Κούραση ψυχολογική και σωματική, ιδρώτας, κρέμες, σάλια από τα φιλιά στο στήθος της, . . . . . Όλα αυτά δεν αυξάνονται κατά την διάρκεια της ημέρας? Μπορεί να είναι χρυσή η κοπέλα και να προσπαθεί, αλλά αυτό θα την "κάψει".

Όσον αφορά τις υπηρεσίες δε νομίζω ότι υπάρχουν αλλαγές, όσες φορές έχω μπει στο δωμάτιο είναι πάντα απόγευμα και δεν έχω δει αλλαγές στην απόδοσή της (και το ίδιο συμβαίνει και με την Αντριάννα στη Διδύμου). Εάν βέβαια έχω τύχει σε περιπτώσεις που δεν είχε διπλοβάρδια, δεν το ξέρω (με τη Χριστίνα, γιατί την Αντριάννα την έχω πετύχει πολλάκις σε τέτοια κατάσταση). Σίγουρα, όμως, ένα θέμα καθαριότητας θα προκύψει από τη στιγμή που δουλεύει τόσες ώρες ασταμάτητα.
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Παράθεση από: PIATSAS στις σήμερα στις 00:49
Σωστοτατο αυτο που λες αλλα τα νεα αστερια πρεπει να εχουν και μια χψ εμφανιση βλ.Μαρια η Βουλγαρα,Ελλη,Βανεσσα,Αννα η Σερβα,Κατια η Σλοβενα etc!Οσες ειναι ομορφες ή εχουν καλο ¨διαφημιστη¨ τον τελευταιο καιρο πανε στα στουντιο κατευθειαν!Σιγα μην κατσουν να γαμιουνται με τον καθε σκουροχρωμο για 7ευρω!Γιατι καπως ετσι παει το πραγμα!Η Φυλης εχει γεμισει μουτζαχεντιν,ταλιμπαν κλπ καιρο τωρα!Κατι σαν το Μεταξουργειο ενα πραγμα!!
Απο οσα γνωριζω το μονο που εχει παραμεινει..only greek..ειναι το Φυλης 109 ανω και μπραβο του!!Ολα τα αλλα ειναι μπατε σκυλοι αλεστε!
Κριμα...



:rockon: :rockon: :rockon:

Επίσης τη Χριστίνα στο 69Α έχω δεί να διώχνει Αφγανο-Πακιστανούς, αλλά μπορεί και να έτυχε.

να προσθέσω και εγώ ότι και ο Μαρκαριάν ο γυαλαμπούκας διώχνει Πακιστανούς εκτός και αν σκάσει κανα ομορφόπαιδο από αυτόυς και δείχνει και καθαρός (υπάρχουν και αυτοί) :)
Θυμάμαι τον είχα δει να το κάνει με την Αννα την ΕλληνοΠολωνέζα μια ξανθούλα ομορφούλα-τσαχπίνα αν τα λέω καλά (διορθώστε με αν όχι)
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
σκούπα φυλής τώρα πάλι.... τι θα γίνει με αυτό το θέμα????
 

karaflas1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
η χριστινα οντος δεν πρεπει να πηγαινει με πακυστανους γιατι ητανε ενας και του λει ι τσατσα only greek και λει αυτοσ γιατι αυτη ελληνιδα ειναι  :dancing: και τελικα εφυγε :uglystupid:
 

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους γνωρίζει κανείς τι παίζει σήμερα στο Λουκά νικά η αν υπάρχει κάποιο τηλ ευχαριστώ.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Σήμερα πρωινή βάρδια:
Φυλης 84 το ισογειο με την πρασινη πορτα η αλεξανδρα. Μελαχροινη βυζου ρουμανα νεαρη με πολυ καβλα σωμα. Δεν αντεξα και υπεκυψα... Μεσα απατη. Θα γραψω κριτικη οποτε μπορεσω.

μονης προδρομου το κατω μου ειπε η υπηρεσια οτι δουλευει η λουνα που δινει και κωλο.
μονης προδρομου ανεμοσκαλα μια πολυ αδυνατη ξανθια, με εντονο βαψιμο που τονιζε τα εξαιρετικα ματια της. μπηκα στον πειρασμο.

φ65 πανω η ζωη με τα φουντωτα μαλλια.

φ71 στης ευας η αντζελινα με την κορμαρα. εχοντας διαβασει...αρκετα, ηξερα οτι δεν επρεπε να μπω, οχι οτι ξετρελαθηκα.

φ92 ενα ολοφρεσκο, πρωτη μερα στη δουλεια ειπε ο τσατσος. Ενδιαφερουσα ηταν και ντρεποταν κιολας στο σαλοναρισμα, οποτε οντως ηταν φρεσκια.
ΤΗν πηρε κανεις να πει εντυπωσεις?

φωκαιας με την κιτρινη πορτα το ισογειο, ωραια βυζαρου πληθωρικη γκομενα. και εκει ενδιαφερουσα περιπτωση αλλα λογω και πολυ μαλακισμενης τσατσας, την εκανα. επισης ξερει κανεις εντυπωσεις?

ελλης 3 η ισαβελλα. ημμμμμμμμαρτον. ειχα ακουσει για τελειες υπηρεσιες. το δεχομαι γιατι δεν μπορω να δοκιμασω για να το αμφισβητησω. αλλά ομορφη ή με πολυ ωραιο προσωπο, οπως εχω διαβασει???????
Τρομαξα ρε παιδια. Η κοπελα ειχε ενα κωλο τερααααααααααααστιο και ηταν ασχημη γενικα.


Εχει πεσει πολυ η ποιοτητα παντως. ΤΙποτα καλο για την απογευματινη βαρδια? Η μαρια η βουλγαρα παιζει φυλης?
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
η μαρια ηταν στο φ80 εχθες απογευμα...και ζηταει και εξτρα 10ευρω για ακαποτο,ρε ουστ παλιοξενερωτη...
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
η μαρια ηταν στο φ80 εχθες απογευμα...και ζηταει και εξτρα 10ευρω για ακαποτο,ρε ουστ παλιοξενερωτη...

παντα επαιρνε 10 επιπλεον για το ξεσκουφωτο....αλλα και χωρις αυτο ειναι αριστη στις υπηρεσιες της,ειδικα οταν εχει χημικη υποστηριξη...φιλε χαρντκορα αν δεν ειχα χτες εορταστικες υποχρεωσεις,,,, ;) ;) ;) ;)....
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
να'σαι καλα...sorry,αλλα αν θελω γκομενακι αβυζο σε αυτα τα στανταρ
παω στη δημητρα που τα κανει ολα στο 20αρι και ειναι καλυτερη εμφανισιακα...
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
να'σαι καλα...sorry,αλλα αν θελω γκομενακι αβυζο σε αυτα τα στανταρ
παω στη δημητρα που τα κανει ολα στο 20αρι και ειναι καλυτερη εμφανισιακα...

Πες μας συναγωνιστή που βόσκει το μωρό που αναφέρεις, έτσι να ενημερωνόμεθα εγκυκλοπαιδικώς.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom