Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 324 άτομα (51 μέλη και 273 επισκέπτες)

konet

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Μπορεί καποιος να περιγράψει την Άννα?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Καλά τώρα, εσείς πήγατε στο άλλο άκρο. Άλλο ψυχρή και απόμακρη και άλλο ψυχοπαθής.

Έχω δοκιμάσει την Μπάρμπορα τουλάχιστον τέσσερις φορές, και η κάθε μια ήταν χειρότερη από την προηγούμενη. Την τελευταία φορά, κάτι έγινε και άρχισε να μου κάνει κήρυγμα για το πως πρέπει να γαμάω στα μπουρδέλα. Περιττό να πω πως ξενέρωσα άγρια, σταμάτησα στην δεύτερη κουβέντα, βγήκα και της ζήτησα να φύγει άμεσα. Κάτι πήγε να μου πει πως δεν το εννοούσε έτσι και να συνεχίσουμε, αλλά είχα αρχίσει ήδη να ντύνομαι και την ξαπόστειλα χωρίς πολλά - πολλά. Δεν ζήτησα τα λεφτά μου πίσω, αλλά έκτοτε δεν πέρασα από το συγκεκριμένο σπίτι ούτε απέξω στην βάρδια της.

Προσωπικά δεν με ενοχλούν αυτές που παίρνουν πρωτοβουλίες ή που δεν λένε σε όλα ναι. Αντιθέτως, αν είναι καλές, ευχαρίστως γίνομαι τακτικός πελάτης (πχ. Βανέσσα). Με ενοχλούν όμως αυτές που το παίζουν ξερόλες ή που σου δείχνουν ότι σου κάνουν χάρη που στα παίρνουν.

ΥΓ. Όσον αφορά την Αννούλα, την έχω τιμήσει πολλές φορές. Σε αρκετές περιπτώσεις είχε δείξει βιαστική, ποτέ όμως πριν περάσει το κλασσικό επτάλεπτο. Η συμπεριφορά της δηλαδή, δεν διαφέρει πολύ από τα στάνταρντ του επαγγέλματος. Έχω δε την εντύπωση ότι μετά την επιστροφή της από Ρουμανία, την έχει πιάσει μια απληστία καθώς κυνηγάει πολύ τον πελάτη. Η δε τσα^2 μου έδωσε την εντύπωση ότι μόνη της έφυγε για μετάξι, ύστερα από μια διαφωνία ως προς το κοινό των υπηρεσιών της (στο αν θα έπρεπε να παίρνει πάκια ή όχι, δηλαδή).
θα συμφωνησω για το τσοκαρο με την συμπεριφορα βουνισιας κουτοπονηρης ψωλας,με ενα 20αρικο εξτρα τελευταια φορα τα πηρε κ στη μαπα κ εκτοτε δεν ξαναπατησα.Επισης ενα απογευμα οπως παιρνω τη στροφη για Λυσφη περπαταγε στη μεση του δρομου με αποτελεσμα να περασω ξυστα απο διπλα τΤα ιδια μου ειχε κανει κ μενα μια μερα.Μαλλον δεν ειχε πιει τα κοκορετσια της η καραπουταναρα,anyway,μαυρο καταμαυρο


Μπορεί καποιος να περιγράψει την Άννα?
αδυνατ μελαχροινη με σερβις κατα τη γνωμη μου total pathetic
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
ρε τυποι για μενα η μπαρμπαρα ειναι η καλυτερη αλλα δε θα εδινα
ποτε εξτρα...ουτε ευρω ποσο μαλλον εξτρα 20αρι...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
ρε τυποι για μενα η μπαρμπαρα ειναι η καλυτερη αλλα δε θα εδινα
ποτε εξτρα...ουτε ευρω ποσο μαλλον εξτρα 20αρι...
μα μια φορα ηθελα να την λουσω με φλοκια man!
Παρε το εξτραδακι σου λεω κ παρτα ηρεμα κ ωραια κ μετα αντε γαμησου
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Όπως και να έχει, από την στιγμή που πήγε στο Μετάξι, σίγουρα θα έχει πολλούς Πάκι.
Και σαν όμορφη που έιναι,βάλε και λίγο βιαστική, παρά τα 15 €, θα μπορεί να βγάλει περισσότερα!

Τι ποιότητα πελατολογίου θα έχει , όμως ????

Πολλές κοπέλες & τσα2δες κάνουν παράπονα για την συμπεριφορά των "Ξένων".
Εκει που πάει τώρα, θα είναι χειρότερα.
:S
μα ετσι καταληγουν ζακια οι περισσοτερες μετα..γαμησε τα κ ειναι κ επιπλακι το λεγαμενο(το μαλακιστηρι δηλ)
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
Καλά τώρα, εσείς πήγατε στο άλλο άκρο. Άλλο ψυχρή και απόμακρη και άλλο ψυχοπαθής.

Έχω δοκιμάσει την Μπάρμπορα τουλάχιστον τέσσερις φορές, και η κάθε μια ήταν χειρότερη από την προηγούμενη. Την τελευταία φορά, κάτι έγινε και άρχισε να μου κάνει κήρυγμα για το πως πρέπει να γαμάω στα μπουρδέλα. Περιττό να πω πως ξενέρωσα άγρια, σταμάτησα στην δεύτερη κουβέντα, βγήκα και της ζήτησα να φύγει άμεσα. Κάτι πήγε να μου πει πως δεν το εννοούσε έτσι και να συνεχίσουμε, αλλά είχα αρχίσει ήδη να ντύνομαι και την ξαπόστειλα χωρίς πολλά - πολλά. Δεν ζήτησα τα λεφτά μου πίσω, αλλά έκτοτε δεν πέρασα από το συγκεκριμένο σπίτι ούτε απέξω στην βάρδια της.

Προσωπικά δεν με ενοχλούν αυτές που παίρνουν πρωτοβουλίες ή που δεν λένε σε όλα ναι. Αντιθέτως, αν είναι καλές, ευχαρίστως γίνομαι τακτικός πελάτης (πχ. Βανέσσα). Με ενοχλούν όμως αυτές που το παίζουν ξερόλες ή που σου δείχνουν ότι σου κάνουν χάρη που στα παίρνουν.

ΥΓ. Όσον αφορά την Αννούλα, την έχω τιμήσει πολλές φορές. Σε αρκετές περιπτώσεις είχε δείξει βιαστική, ποτέ όμως πριν περάσει το κλασσικό επτάλεπτο. Η συμπεριφορά της δηλαδή, δεν διαφέρει πολύ από τα στάνταρντ του επαγγέλματος. Έχω δε την εντύπωση ότι μετά την επιστροφή της από Ρουμανία, την έχει πιάσει μια απληστία καθώς κυνηγάει πολύ τον πελάτη. Η δε τσα^2 μου έδωσε την εντύπωση ότι μόνη της έφυγε για μετάξι, ύστερα από μια διαφωνία ως προς το κοινό των υπηρεσιών της (στο αν θα έπρεπε να παίρνει πάκια ή όχι, δηλαδή).



:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ακριβως τα ιδια φιλε. Και σε μενα καθε φορα ηταν η χειροτερη ωσπου τελικα σταμνατησα να περναω ακομη και απο εξω
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
jocker...η κριτικη σου στη μπαρμπαρα θα ειναι οτι πιο
συναρπαστικο εχω διαβασει στο bourdela.tv μεχρι σημερα...υπαρχει καπου?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Καλά τώρα, εσείς πήγατε στο άλλο άκρο. Άλλο ψυχρή και απόμακρη και άλλο ψυχοπαθής.

Έχω δοκιμάσει την Μπάρμπορα τουλάχιστον τέσσερις φορές, και η κάθε μια ήταν χειρότερη από την προηγούμενη. Την τελευταία φορά, κάτι έγινε και άρχισε να μου κάνει κήρυγμα για το πως πρέπει να γαμάω στα μπουρδέλα. Περιττό να πω πως ξενέρωσα άγρια, σταμάτησα στην δεύτερη κουβέντα, βγήκα και της ζήτησα να φύγει άμεσα. Κάτι πήγε να μου πει πως δεν το εννοούσε έτσι και να συνεχίσουμε, αλλά είχα αρχίσει ήδη να ντύνομαι και την ξαπόστειλα χωρίς πολλά - πολλά. Δεν ζήτησα τα λεφτά μου πίσω, αλλά έκτοτε δεν πέρασα από το συγκεκριμένο σπίτι ούτε απέξω στην βάρδια της.

Προσωπικά δεν με ενοχλούν αυτές που παίρνουν πρωτοβουλίες ή που δεν λένε σε όλα ναι. Αντιθέτως, αν είναι καλές, ευχαρίστως γίνομαι τακτικός πελάτης (πχ. Βανέσσα). Με ενοχλούν όμως αυτές που το παίζουν ξερόλες ή που σου δείχνουν ότι σου κάνουν χάρη που στα παίρνουν.

πάντα είναι καλές οι πρωτοβουλίες αλλα πρέπει να σε διαβάζει και η κοπέλα για να καταλάβει τι θέλεις. Η Μπαρμπόρα, μάλλον την έχει δεί σούπερ γαμάτη στο δωμάτιο, αν και εγώ δεν πάω λόγω ακάποτου. Διαβάζω κριτικές όμως.
 

karaflas1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
δηλαδη η αννα εφυγε απο μονη της να παει μεταξουργειο για να πηγαινει και με πακιστανους  αυτο παει να πει καπσιμο για τα λεφτα ε ειναι και λιγο αχαριστες  :uglystupid:
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
.........................
Τις δύο φορές που είδα την Μόνικα,απόγευμα,το πρόγραμμα είχε ακάποτο.Εκτός και αν είναι άλλη.
Για την Σάντρα:Πρέπει να εννοείς την μελαχροινή "Ισπανίδα" από Φ59 άνω-92 και Αλκιβιάδου 16Γ που έχει κριτική στο τρίτο.Αυτή κάνει μόνο τα βασικά.Η Σάντρα-Φ86άνω είναι άλλη.Πιπινοειδής.
Το μαγαζί (τα δωματία-Φ71 άνω) είναι ρυπαρό το πρωί με την Μπάρμπορα και την τσατσά της. 

κοίτα 2 φορές που πήγα πρόσφατα στο 71Α (πάνω) ήταν αυτη η Μονικα η νταρντάνα η μελαχροινή χαριτωμένη αρκετά με θεπέσια λεκάνη και κωλάρα προφανώς όπως λες...
ακάποτο δεν είπε άσε που δεν με ενδιαφέρει..το μονο που με ενδιαφέρει είναι να μου αρεσει γκόμενα και να μην στέκεται στα πόδια του κρεβατιού αλλά να έρψχεται κοντά μου να πιάνω σάρκα 90 μοίρες ως προς το σώμα μου εφόσον είμαι ανάσκελα εγώ...
Για το δωμάτιο όντως έχεις δίκιο για τα πρωινά το έχω διαβάσει επανειλημένες φορές εδώ μέσα λόγω Μπαρμπαρας που είναι χύμα ειδικά αν είναι μαζί με την εύσωμη τσατσά που και οι δύο καίνε μαζούτ και μπορεί να σου πούνε και παπαριές όπως σε εμένα καο φιλαράκω ότι μας θυμούνται ότι δεν περνάμε δωμάτιο κ.λ.π. :jerking:


για την Σάντρα του 86άνω εννοώ την μελαχροινή πιπίνα και αυτή με ωραία περιφέρεια και κόλο πολύ καλο! χάθηκε αυτή για πείτε?
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Eίναι δυνατόν να μην πήγα στην Μπάρμπορα μία φορά;
Διέγνωσα την ψυχογενή της συμπεριφορά και την απέρριψα.
Μπάρμπορα-τσατσά της:Κύλισε ο τέντζερης και βρήκε το καπάκι.

+1000000 με μαλλί σαν κεραίες του οτε και στεγνή χωρίς πιασιματάκια μακριά!
 

Επισκέπτης
13/4/2010-Tρίτη βράδυ:
Φ200-Δώρα σταθερά.Από Φ134ισ-υπ.Ξανθιά ανανεωμένη με λίγη πλαδαρότητα στα οπίσθια.
Πιπίνου 65-Μαρία είπε η υπηρεσία.Προφανώς η γνωστή μεσήλικη.

Φ136-Αλίνα από Φ109κάτω-πρωί και παλαιότερα Φώκαιας 24.Δοκιμάστηκε στο Φώκαιας 24 πριν μήνες και απορρίφθηκε.Χθες βράδυ έκανε βάρδια με μια μελαγχροινή νεοεμφανιζόμενη αγενή νταρντανοτσατσά.Παρακαλούσε η κακομοίρα έναν πελάτη...

Φ134 ισόγειο-Σιμόνα από Φ200.Μελαχροινή κανονικού πάχους.
Φ134 1ος-Όμορφο μελαχροινό λεπτό πιπινοειδές.Μόνο τα βασικά κατά την ισχνή κυρία της υπηρεσίας.Αν ξέρει κανείς κάτι, να μας πει.

Φ109 κάτω-Μιχαέλα είπε η υπηρεσία.Προφανώς η ξανθιά βυζαρού "Ρωσίδα".
 

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Να ρωτησω κατι ρε παιδες χωρις να θελω να πανικοβαλλω εχει ακουστει τπτ για την Μπαρμπορα για αρρωστιες και τετοια?Ακουσα κατι τετοιο εσχατως οτι εχει προβλημα η κοπελα πολυ σοβαρο και λαδωνει γιατρους για να την σκαπουλαρει και για να κολλαει...Ελπιζω να ειναι ολα αυτα μαλακιες και ραδιο αρβυλα αλλιως πρεπει να παρουμε μετρα
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
πρωι στη φυλης

80 μελαχροινο πιπινκι με γλυκο ομορφο προσωπο,καλο κορμι με μικρο στηθος και γεματα μπουτια-κωλο.αλινα το ονομα

84 κατω η αννα η ξανθια πολωνεζα.χρονια εκει.επιπλο

84 πανω καστανο με λευκη επιδερμιδα ισιο μαλι,ελαφρως γαμψη μυτη και αριστο μοντελε κορμι.το εχει δοκιμασει κανεις?

84 πανω πανω ενα ξανθο στρουμπουλο,

86 πανω μελαχροινη μετριοτητα

86 κατω η αννα η καστανη βουλγαρα που εχει δουλεψει σχδον παντου στη φυλης.τελευταια ηταν στο 134 ισογειο.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Η Αλίνα του Φ80 είναι η Αλίνα από Αχαρνών 106 ή κάνω λάθος;
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Στην Ελλάδα ζούμε όλα γίνονται, για φακελάκια χοντρά μιλάμε ... αλλα πες μας τι έχεις ακούσει? Οφείλεις να μας πεις και εμείς θα βγάλουμε δικά μας συμπεράσματα.


Να ρωτησω κατι ρε παιδες χωρις να θελω να πανικοβαλλω εχει ακουστει τπτ για την Μπαρμπορα για αρρωστιες και τετοια?Ακουσα κατι τετοιο εσχατως οτι εχει προβλημα η κοπελα πολυ σοβαρο και λαδωνει γιατρους για να την σκαπουλαρει και για να κολλαει...Ελπιζω να ειναι ολα αυτα μαλακιες και ραδιο αρβυλα αλλιως πρεπει να παρουμε μετρα
 

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Στην Ελλάδα ζούμε όλα γίνονται, για φακελάκια χοντρά μιλάμε ... αλλα πες μας τι έχεις ακούσει? Οφείλεις να μας πεις και εμείς θα βγάλουμε δικά μας συμπεράσματα.
Το ακουσα απο ιεροδουλο αλλη που την ξερει προσωπικα απ οτι μου ειπε.Η ιδια ειπε οτι το γνωριζουν και αρκετοι αλλα την επισκεπτονται.Εκει κουφαθηκα.Κολλησε λεει απο καποιον την ασθενεια και τωρα θελει να εκδικηθει..Πιθανως να λεει μαλακιες πιθανως να λεει αληθεια απλα επειδη ειναι σοβαρο θεμα ρωτησα να δω αν ξερετε τπτ επειδη η συγκεκριμενη τα κανει ολα και ειναι θεμα σοβαρο.Να λαδωνονται οι ασπρομπλουζακηδες ουτε εγω  το θεωρω απιθανο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom